14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • dukey42
    #5057
    tom hogy már kérdeztem, de nem hiszem el hogy NINCS MANAGEMENT SCREEN?
    hogy hagyhatták ezt ki?
    még az elején OK, de később a bazi nagy pályákon??
    na és a lények dwelling-je (remélem jó szót írtam le :D) hogy miből áll össze, hány external, az se? :(
  • atis52
    #5056
    Skillekhez segítség (ha a faq-ban lévő flash-es nem lenne jó):

    Skillek

    Fent van a többi, "mouse over"-re bejön a leírás, plusz hogy mi kell az adott képzettséghez, vagy mihez kell hogy meglegyen.
  • dr Kotász
    #5055
    A Raise Dead ez élőholtakat véglegesen feltámasztja, a többieket csak a harc végéig.
  • Shaman
    #5054
    Baromira nem akartam okosnak látszani,egyszerüen leírtam,hogy nem Heaven,s hogy mit jelent.
    Az hogy angolban egy szónak több jelentése van egy dolog,nemtom miért kell ebbe belekötni. A szó azt is jelenti,amit én leírtam.
    Ennyi erővel beleköthetnél abba,hogy mondjuk "house" leírom,hogy házat jelent,de példul jelent befogad-ot is,s miért nem azt írtam,szal semmi értelme kötözködni...
  • dr Kotász
    #5053
    Ne izgulj, el fog készülni, de csak hétvégén tudom majd folytatni. Melóból csak fórumozni tudok :(
  • dr Kotász
    #5052
    Gremlin tud még feltámasztani gólemet. Ezenfelül a first aid tent is feltámaszt (nekem sikerült), de nem volt egyértelmű, hogy az expert war machines skill vagy a first aid ability miatt.
  • [Jakuza]
    #5051
    Na belekukkantottam es nem talaltam csak Angol,Francia,Nemet,Olasz,Spanyol nyelvre utalo nyomokat, igy ketlem lenne benne Magyar nyelv ebben a verzioban.
  • Kandurex
    #5050
    Az alapján nehézkes megállapítani. De sztem ehhez a resurrect ability kell, ami az arkangyalon kívül talán a necromnaciában található még meg. Vagy a dark magic -ben a Raise Dead ami hasonló, bár az csak csata végig használható. Light - Summon -ba, ha jól tudom, csak ey adott egység heal pontját állítja vissza (mint az elsősegély sátor)
  • Mester01
    #5049
    Melyik az a varázslat amely + életet adok egy egységnek?
    Valaki leirná EZ alapján?
  • Mester01
    #5048
    Micsoda???? ezt hogy csináltad???
  • Kandurex
    #5047
    Nem, nem. Én is ezt hittem. De, a wait -el, nem kimarad és védekezik a delikvens, hanem 2 - 4 -el visszább kerül a kezdeményezési listán. (Míg a defenddel majd 15 is visszaugorhat).
  • Lynx_TWL
    #5046
    Valaki mondja már el miért olyan fontos a wait? Defenddel ugyanott vagy csak jobban..
  • Sheltem
    #5045
    Tudod hányféle dologtól függ egy windows hiba? Legalább 10.

    "és várható még ilyen hiba? :("

    Akármitől is lehet, proci/vga túlhúzás, vírus, kevés hely a virtuális meghajtónak(memóriatúlcsordulás pl.), nem megfelelő driver stb.

    Erre neked senki nem fog tudni itt pontos választ adni.
  • McGrady
    #5044
    hello
    figy, van egy kis gond.
    játszottam inferno várral, vmi bányás szart akartam megtámadni, de akkor leállt a játék és kiírta hogy a winfos hibát észlelt és leáll...ez meg hogy? és várható még ilyen hiba? :(
  • Kandurex
    #5043
    Az állami ítéletvégrehajtó, hogy áll a skill + ability leírással? :)

  • Kandurex
    #5042
    Uninstall, játsz a Sin -el. Az nincs ennyire túlbonyolítva
  • Kandurex
    #5041
    Egyébként így jobban belegondolva még most is mennyországi bandának hívom
  • pepe792
    #5040
    Ha veszek a várban harcosokat, a hősöm is bent van a várban, akkor miért nem engedi a hős seregébe berakni az újonan vett sereget???????????????
  • Kandurex
    #5039
    Maga szó nem asszociatív a mennyre. Marad a leíró hasonlóság :)
  • GodBadka
    #5038
    Talán mert a heaven ami igen hasonlatos a havenre mennyet jelent.
  • GothiK Aesh
    #5037
    aki MULTIZNI szeretne velem privibe irja meg az msn cimét vagy vegyen fel engem [email protected]
  • [Jakuza]
    #5036
    Kar. :(
    Pedig gondoltam meglepem az asszonyt egy gyujtoi valtozattal, mert o van annyira a HOMM-ert annyira oda.
    De ugy tunik akkor marad a sima valtozat.
  • Fritz Von...
    #5035
    Angyalokkal simán mennyország. :) És valszeg pont emiatt használják ezt a szót, hogy mindkét értelemnek megfeleljen. :)
  • Thanatos
    #5034
    szvsz azért mert az angyal miatt mindenki arra aszociál :P
  • NeoMaN
    #5033
    Nem.
    Magyarul csak az alap kiadás lesz. A limitált collectors edition-ben nem lesz magyar nyelv.
  • [Jakuza]
    #5032
    Amugy ha mar a magyar valtozatrol beszeltunk, akkor most ket kulonbozo valtozat lesz a magyarbol is ?
  • Kandurex
    #5031
    Egyébként sokáig, valamilyen oknál, passz, én is sokáig mennyországniak hívtam a haven vári bandát.
  • [Jakuza]
    #5030
    Meg a lenyeg hogy ebben a formaban rév és nem menedék. :P
    Tehat ha leirsz valamit, mert okosnak akarsz latszani akkor legalabb pontosan ird le.
  • Shaman
    #5029
    ne kezdjünk el az angol nyelvről vitatkozni lécci,lényeg,hogy nem Heaven,hanem Haven.
  • [Jakuza]
    #5028
    Hat a havent inkabb a kikoto vagy revnek kifejezesere hasznaljak es csak ilyen ertelemben veszik menedeknek.
    A menedek inkabb a shelter.
  • bigapó
    #5027
    és akkor mi lenne, ha valaki belemélyedne és megkeresné ezeket a fájlokat? :))
  • Rusy
    #5026
    De volt már róla szó...

    Én is úgy tudtam hogy az angollal egyszerre jelenik meg a magyar, mivel az ubi kb másfél éve jelentette be hogy lesz magyar változat..
  • Shaman
    #5025
    de az nem Heaven azaz menyország,hanem Haven azaz menedék....
  • j0nNyKa
    #5024
    igen vna, es nem is kellett volna tulsokat visszaolvasni. ez a gyors wait miatt van, inditsd ujra a h5ot es jolesz.
  • z0ty #5023
    nem olvastam el az összes commentet, de. nálatok nincs olyan bug véletlen, hogy már elvesztett az enemy vagy én x egységet (esetleg feltámasztott(am)), de a lenti sávon, ahol mutatja az egységek sorrendjét, nem írja át a darabszámát?
  • dr Kotász
    #5022
    De, előfordulhat.
  • bigapó
    #5021
    és itt nem fordulhat elő az, hogy alapból bele van építve a magyarítás, úgy, mint a FIFA06-nál?
  • Nenrandil
    #5020
    na neeeeeeeeeeeeeeeee!!!! habár... önvédelmileg jó... minál tovább tartják tőlem távol annál valószínűbb hoyg tanulok is...
  • Botond #5019
    Magyarul májusban nem lesz a boltokban semmi?
  • NeoMaN
    #5018
    Pletyi:
    Lehet, hogy az angol collectors csak júniban jelenik meg itthon, a magyarított változattal egyszerre...
    Ne kezdjetek el azért sehova telefonálgatni plz, nemtom mennyire publikus ez az info!