14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Newfronter
    #5097
    Show multiplayer Maps ott felül pipáld be... és akkor ott lesznek a multis pályák is, azokon viszont mindent kiválaszthatsz!
  • alakulat
    #5096
    hi
    A Skirmishben összesen 7 db pálya van vagy előleht hozni többet is???
    Ha igen hogyan???
  • bgabor
    #5095
    Nyilván attól majd megváltoznak a térképek beállítási lehetőségei, illetve lesz tőle szövetségeses multiplayer map.
  • j0nNyKa
    #5094
    szerintem kezdj el visszaolvasni.
  • R9
    #5093
    else hiszem jó lett a game :D
  • bgabor
    #5092
    Ááá, kedzem egyre jobban azt érezni, hogy ezek nagyon féltreértelmezték a régi heroes koncepciót.
    Skirmishben összesen 7 db pálya, nem állítható beállításokkal, ebből több időlimittel. Multiplayerben nincsen szövetségeses térkép egy darab sem. Kezdem egyre jobban úgy érezni, hogy ez is csak egy félrecsúszása lesz a heroes sorozatnak, mint a negyedik rész volt.
    De a titán dizájnja mindent überel. (Negatív értelemben)
  • Cassell
    #5091
    Jaja a Reloadedes jobb de van külön Reloados crack is amivel a másik is 1.0 verzióvá varázsolható.
  • dr Kotász
    #5090
    FPS-t? Hmm... timedemo nem kéne?
  • mustar
    #5089
    Lehet, hogy már sokan kérdezték, de nem egyértelmű a faq-ban sem. Ami kijött verzió, az a végleges ? Tehát nem valami beta izé. A másik, h most akkor melyik verziót érdemes kipróbálni? Realoaded?
  • Lynx_TWL
    #5088
    hmmm, kösz
  • Cassell
    #5087
    HOVA lett a High scores list? De komolyan? Vége az első kampánynak és sehova se írhatok nevet? A single pályákon is régebben nyomtam nehéz fokozatokon és jó volt nézni a pontszámot meg előtte a szörny alakos ratinget. Ezt nagy kár volt kivenni belőle...
  • bigapó
    #5086
    ebben?? minek? ez nem FPS. jó, hát csaták alatt van mozgalom, de nem is izomgép kell az elindításához...
  • R9
    #5085
    fps-t kilehet valahogy iratni?
  • R9
    #5084
    nah most indítom a játékot
    kiváncsi vagyok mennyire "b@szták el"
  • j0nNyKa
    #5083
    hard mindenkepp, normal unalmas
  • j0nNyKa
    #5082
    rola van szo
  • Kandurex
    #5081
    normál vagy hardon érdemes nyomni?
  • j0nNyKa
    #5080
    johat dungeon kampany vegen, kb lvl 30as varazslohironal johogy keves a veszteseg.. igyis azert sok, mert enpowered armagedonnal kezdtem :] 2,5k dmg mindenkinek
  • dukey42
    #5079
    H5_Game.exe okozza?
    mert én jártam már úgy hogy nem is a játék volt a szar (nem a H5),
    hanem a windowblinds progi miatt halt le....
  • Cobra.
    #5078
    Memtest-et (www.memtest86.org) futtass le, hátha nem szoftveres a hiba, illetve nézd meg a hőfokokat (CPU, GPU) menet közben, mert eléggé leterheli a játék a gépet. Ha semmi ilyen hiba, akkor még lehet régi alaplapi, hangkártya vagy videókártya driver, esetleg a víruskereső is.
  • Shaman
    #5077
    ilyenkor érdemes megnézni,hogy melyik file generálta a hibát (exe,dll,satöbbi)
    a "kattintson ide"-re kell kattintani,s felül írja.Persze okosabb sokkal nem leszel,de ha nem valami fontos file,akkor ki lehet próbálni,hogy átmoveolod máshova,hogy azért meglegyen,s úgy indítod el.
  • GothiK Aesh
    #5076
    mindig ez jön elö pár óra mulva :(
  • GothiK Aesh
    #5075
  • dukey42
    #5074
    Kotász isten vagy köszi!!! :) :D :) :D :)
    de rápakolhatták volna igazán egy képernyőre!!
    azt is meg tudod mondani hol látom hogy a lény termelődés miből áll össze?
    (mint anno: alap +10, castle miatt +10, +3 external)
  • GothiK Aesh
    #5073

    Valakinek hasonló probléma?
  • Kandurex
    #5072
    Nyilván arra gondo, hogy kevés a veszteséged az ellenfélhez képest. Bár az 40+ hidra fájó pont lehet :/
  • [Jakuza]
    #5071
    Huh, de amit eszrevettem az nagyon gaz.
    Ugyanezek a karakterek lesznek a Warhammerben is, nezzetek meg a kepet belepes utan.
    Mit keres itt Sigmar papja? Detto ugyanaz. Kopasz, harciporoly a kepben, meg a kontose szine is megegyezik. Meg a monsta is ugyanaz mint a WH trailerben,
    Csak nem a masik projectben is ugyanezek a magyarok voltak >?

    Aki latta a Warhammer:Mark of Chaos introt, az szerintem, tudja mirol beszelek.
  • Lest4t
    #5070
    ja már rájöttem, az egyik cipővel át lehet sétálni a vizen =)
  • Lest4t
    #5069
    Az addig oké, de hogy javítsam meg a hidat?
  • NeoMaN
    #5068
    Gondolom át kell menni északon a vár melleti kapun...
  • dr Kotász
    #5067
    Dwellingnek hívják. Bányák, bevétel stb.: jobb klikk a képernyő tetején levő resource bar-ra. Még egy jobb klikk után részletezét is kapsz.
  • NeoMaN
    #5066
    Vagy summon creature varázslattal (ha a hős tudja).
  • Lest4t
    #5065
    A The Trap nevű pályán hol kell találkozni Alaron seregével? :o
  • NeoMaN
    #5064
    Nekem más dolog hiányzik:

    Ha egy lényen van valamilyen varázslat, akkor annak csak az ikonját, ill. talán a nevét látom (ez utóbbi most nem biztos), de a hatáséát nem, pl. +1 speed vagy +10% damage, vagy akármi..
  • j0nNyKa
    #5063
    csak azzal.
  • j0nNyKa
    #5062
    nem ertem a kerdest.
  • Mor3llo
    #5061
    srácok, az lenne a kérdésem, h városból csak hőssel lehet kihozni a lényeket ? mert mikor nincs bennt hősöm, akkor mondjuk nem tudom utánaküldeni erősítésnek...
  • Matt07
    #5060
    Hy All!
    Lenne 1 kérdésem:a barátommal szeretnék játszani Hot Seat-ben,de csak Free For All pályák vannak.Hogy lehet megoldani hogy egy csapatban legyünk?
    Válaszotokat előre is köszönöm!
  • dukey42
    #5059
    ahol írja hogy hány/milyen bányám van....daily income...
    összes dwelling, városonkénti dwelling....external dwellingből hány van...
    ilyeneket :)
    de sehol se találjuk :(
    (fakk, ezt lehet nem dwellingnek hívják, de remélem értitek mit értek alatt,,,, azt hogy hány lény termelődik hetente)
  • dr Kotász
    #5058
    Mit értesz management screen alatt? Mert erős a gyanúm, hogy van...