14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Fejes021
    #5137
    De ha nem egy bizonyos irányba fordítom a kamerát akkor bárhova zoomolok, nem szaggat.
    Mindegy ez úgysem egy egy Quake, hogy csak az FPS számít...
  • Nenrandil
    #5136
    Ez néha nem csak error...nekem egy hétig nem volt bevételem a Week of Festival alatt... lehet hoyg nem is hiba... ha azonban csak a fa nem nőt... akkor... necc!!
  • G_ArchAngel #5135
    nekem is furcsa volt, de csak ezek a lányek voltak a pálya közepén - viszonylag sokat lehet ölni, mert a Dungeon-ban felfejlesztheted a destruktív mágiát maxra, plusz elementális sebzése, plusz még van vmi, ami 150%-ra visz, dupla manapontésrt a sebzésedet...

    de, mint mondottam angyal vs. angyal, treeant vs treeant csatákból is mindig én jöttek ki rosszabul...
  • Lord Zax
    #5134
    Nem egyedi hiba. Nekem is elö szokott fordulni idönként. Keresgettem kicsit, találtam is sokan panaszoltak hasonlo tünetet, és hivatalos forumon azt irták hogy elöfordulhat ilyen pl ha ntfs particion van a játék, vagy nem támogatott hardware van a gépben stb.. Azt irták az elsö patch majd megoldja ami megjelenés után pár nappal lessz...
    Egyébként nekem általában egy restart után el szokott indulni ha ilyen error ugrik ki.
  • McW
    #5133
    Anyám, ez a skillwheel nem semmi, elég elvetemült módon van összerittyentve, már csak forognia meg villognia kéne, azt hadd szóljon... aki ezen kiigazodik...
  • Agamemnon
    #5132
    Ha már bug, akkor itt egy újabb. Ez csak az egyik fűrészüzemem. Azt hiszem 3 van belőle összesen. Ezzel szemben néhány napja nem nőtt a bevételem, mondom ránézek... és mit látok, hogy nem kapok egyetlen egy fát sem (pedig oda 6-ot kellene írnia) mentés-töltés, és megoldódott. Azért erre figyeljetek, hogy ha valami kiélezett pályán vagytok, akkor ez a kiesés is sokat jelenthet.

  • Lynx_TWL
    #5131
    ha sárkánnyal támadsz lehet azért ír 11-13at mert a sárkánya mögött/mellett van valaki. 14 sárkény nem képes megölni 13at egy ütéssel semmiféleképp
  • Lynx_TWL
    #5130
    mert jelenleg rengeteg bug van
  • precision
    #5129
    lehet artifact(ek) felstuffolták a defenst, vagy vmi speckó tulajdonság talán
  • G_ArchAngel #5128
    vmit nem értek...

    nekem 14 feketesárkányom van, neki 16...
    én támadok először (attack 8, neki 6) kiírja, hogy 11-13 fog meghalni...

    erre megölök hármat, a maradék visszatámad és meghal az összes sárkányom...


    nem csak ezzel forul elő, hanem más unique lényekkel: hiába van nekem több, az enyémek meghalnak, a gépé pár egységet elveszít, holott alacsonyabb szintű a hőse......
  • GothiK Aesh
    #5127
    akkor nekem miért nem mükdödött az imbue arrow? :( nemértem :(
  • bigapó
    #5126
    valahogy nagyon megdobogtatta a szívemet az a kép, ami a bannerban van. nagyon állatul néz ki:)) ennyit megérne szerintem, de valszeg még erre is sajnálni fogom a manit. mindegy, hátha nyerek a lottón:)) (vagy megyek egy kicsit túlórázni:)))
  • Száddi
    #5125
    Szerintem az is eléggé undorító a játékban hogy akármelyik hőst választjuk egy "fajon" belül ugyan úgy nézz ki legalábbis nálam, kivéve az Infernonál. Nekem az előző részek jobban bejöttek. Végülis ez se lenne rossz csak eléggé elbaszták :D
  • z0ty #5124
    "...hat választható frakció..." - "...interneten keresztül is játszható multiplayer móduszok várják..."
  • HunnernesKonge
    #5123
    14.990.- CDgalaxis A Collectors csak angolul jön
  • bigapó
    #5122
    és mennyi lesz a collector's edition?
  • bazsi123
    #5121
    ha valakit érdekel

    hun
  • Dant0r
    #5120
    Felrakod a csizmát (lehet, hogy más van a helyén!), aztán meg go át a folyón. A szétrombolt híd mindkét oldalán van kis rész, ami a folyóba levezet.
  • reaper4
    #5119
    fraps? :)
  • SAX
    #5118
    ***leviatan = Levitation
  • Cobra.
    #5117
    Mint már tegnap is írtuk, ha túl sokat látsz a térképből, akkor egy high-end kártya is eléggé megfekszik.
  • SAX
    #5116
    hali
    nemrég kezdtem el játszani, és a "The Trap" nevű mapon, a campaignban elakadtam kissé... nem nagyon tudom hogy lehetne átmenni a folyón...
    A boots of leviatan már megvan, de valami mégse kóser... valaki segítsen pls :)

    SAX
  • Fejes021
    #5115
    Nah. Végre megvan.

    Eddig nagyon ígéretes, a hangulat hatalmas.

    Nálam az image quality mind1 hogy very low vagy very high, ha észak felé fordítom a kamerát kegyetlenül belassul, de ha "izometrikus" a nézet (nem forgatok) akkor maxon is folyamtos a futás.
    Ez van másnál is jelentkezett?
  • puma1
    #5114
    Hy. Én megszereztem a RLD verzióüt és miután kicsomagoltam,elinditottam az autorun-t Kéri a DVD-t. Mitkéne oda betenni? Mer nemenged tovább instalálni.
  • Lynx_TWL
    #5113
    Miért csak FFA pályák vannak multiban?
  • Lynx_TWL
    #5112
    nekem imbue arrow ment(egyik legjobb skill véleményem szerint: egyszerre támadsz és varázsolsz a hőssel) a dead-eye shot viszont nem ment:(
  • j0nNyKa
    #5111
    lvl 23-24en mar megy, ez idaig rendben van, de en lvl 23at 1 kampany 3. palyajan tudtam elerni, nem tudom, hogy skirmishben ez mennyire realis.. hat igen, semennyire
  • MuadDibX
    #5110
    ha lehet hinni a skill wheel-nek akkor olyan 25-ös szint is elég hozzá
  • GothiK Aesh
    #5109
    az nembaj hisz a legtápadd speckót megszerezni sztem 40 es lvl kell xal iagazan nem izgat az viszont igen hogy a sylvian összes képessége nem müködik :( most pl az imbued arrowot probáltam hát elszomorit hogy nem müködik :(
  • MuadDibX
    #5108
    Nézegettem egy kicsit a skill wheel-t, és nekem nagyon úgy tűnik, hogy ha a hősünkkel meg akarjuk szerezni az űbertáp abalitit(amit miért ne akarnánk, hiszen nem tűnnek gagyinak), akkor végül igen egyforma hősök születnek egy-egy várban, mert a 6 skillből 4 eleve erre "megy el", és marad kettő szabadon válsztott, ami azért nem olyan nagy változatosság. De mindezt 5 perc nézegetés és 1 óra játszás után érzem így, tehát lehet, hogy tévedek. Persze kis térképeken gondolom más a helyzet, mert ott nincs elég xp erre, de jót multizni kis pályán nem nagyon lehet.
  • donatus13
    #5107
    Valaki mreg mondaná mennyi a játék kapacitása.De nem a gépen
    install cd megkora?
  • Lynx_TWL
    #5106
    Ghost mode jelenleg arra való, hogy totálisan szar legyen a szinkron, és kifagyjon a játék, ha általad posseselt lényt támad a játékos társad:D
    Egyébknt kapsz egy Ghostot 5000 energyvel amit akkora használhatsz, ha éppen más lép. Az energyt használva lép a ghost, és ebből fejlesztheted a 6 skilljét:
    Speed többet lépsz energyből...10es szinten már egész térképet átjárhatod 1 körben a ghostal:)
    Curse: ellenséges hőst megátkozod, így csökkented az attack def stb tulajdonságait, emellett dispeleled saját hősödről ellenséges átkot
    Haunt: bányát átkozol így kevesebb pénzt stbt ad ellenségnek.
    Posses: megbabonázhatsz neutral szörnyeket a pályán, így ha az ellenség megtámadja nem a gép, hanem te irányítod a neutralokat.
    Devour: ezt nem tapasztaltam még, azt írja az ellenfél erősségét határozza meg, és hogy milyen esélyekkel nyerem a harcot. Na, hogy ez hogy nyílvánul meg azt kurvára sehol nem álrulják el...
    Revenge: Azt írja, ha dispelelsz sebzed az ellenséges szellemet. Na most én már dispeleltem haverom átkát, ő is enyémet, és nem igazán vettük észre, hogy a látszólag halhatatlan ghostunk hol sebződött, hiszen nincs élete.
    Emellett nem láttuk egymás szellemét. Ez lehet, hogy a kibasz*ottul szar szinkron miatt van.
  • GothiK Aesh
    #5105
    én aztmondom ez még mindig nema a teljes verzio tele van hös speckós óriási hibákkal
  • MuadDibX
    #5104
    tudna vki kicsit bővebben írni a ghost módos tapasztalatairól (már ha vannak)?
  • Lynx_TWL
    #5103
    ghost mode még mindig jobb mint azt nézni, hogy a csík milyen lassan megy amíg a másik lép.... de ez a ghost mode is rátesz egy lapáttal a szar szinkronra: nálam megátkoztam a vára előtt álló heroját, míg az ellenfelem heroja a valóságban fél pályával távolabb áll, és semmiféle átok nincs rajta.
  • j0nNyKa
    #5102
    kb ugyanez, mellesleg mivel a ghost mode sem lett valami hude.. hat multi az igy.. szar.
  • Lynx_TWL
    #5101
    multi tapasztalatok valaki?
    nekem eddig: LANos hálózaton olyan szar lassú a szinkron, hogy ha modemmel nyomnám talán még az is jobb lenne:/
  • alakulat
    #5100
    kösz
  • jupa
    #5099
    Hi!
    Kipróbáltam a a játékot 2 gépen is,a nagyon gyengén(P4 1,6gh GeForce 3 Titanium 386mb ram)is simán fut!Nem lett rossz de valamivel többet vártam tőle,először nagyon jó de egy idő után egyhangú.De összegzésben jó lett:)
  • j0nNyKa
    #5098
    nem, csak rajossz h ez nem a vegleges verzio. buta.