14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • jazzy
    #5179
    Amiket leirt azok vagy tapasztalatbol vannak vagy leirja a jatek. Imp manat sziv, le van irva hozza. Hell charger sokat lep es nagyon nagy az initativeja, pit lord ugye meteort tud varazsolni vagy fireballt, succubus mistress pedig tobb embert lo egyszerre. Egy kis jatek utan ki fogod tapasztalni.
  • Dant0r
    #5178
    Igazábol ez a HOMMV szerintem "kisebbedik"- szóval a makro menedzselésből (ami a 3-ra jellemző- sok vár, sok hős, sok bánya, sok mindenre oda kell figyelni) átmegy inkább mikróba, amikor 1-2 várad és 1-2 hősöd van, valamint igazából a csatákra kell koncentrálni.

    Magyarul az egész "pergősebb" lett, ahogy eddig látom. Egy M-es pályát is bejár 3-4kör alatt egy logistics nélküli hős, régen ez szerintem nem volt így:)
  • jupa
    #5177
    Hi 1 nagyon lama kérdés:
    Elkezdtem campaign módba és a 2. pályán kiírtottam mindent és foglmam sincs mit kell csinálni.Pls help!
  • Mester01
    #5176
    Ezeket a varázslatokat hogy vágod hogy mire mi jo és mire nem jo..
    Bazz én meg itt szenvedek mert a Heroesom olyan gyenge mint 1 80éves öreg anyo.. :(

    (nem irnál le a gyengébek kedvééert egy kis össze foglalot?:) )
  • LasCar16
    #5175
    aloha, olyan gondom van h. belépésnél az egér kurzora akkor amikor beadja a menüt megáll, reinstall is volt minden de ua. hozzászólásokat várom thx
  • b-type
    #5174
    Hát ja.
    ..és van is ami példaértékű, én imádom a HoMM sorozatban hogy "quit to desktop"
    Egyszerűen mindig tökéletes elégedetséggel tölt el, hogy 1mp alatt kint vagyok a játékból ha akarom. :)
    Vmint nekem elég stabil és nagyon jól megy.
    Szal én is inkább arra hajlok hogy lehet ez vmi védelem a játékban, mármint a 'furcsaságok'.

    Ami viszont eddig lejött, hogy ez a rész egy elég egyszerű HoMM rész.
    Jó igazán sosem volt bonyolult annak aki kiismerte, de ez mintha még egyszerűbb lenne..:(
  • nyx
    #5173
    ja én voltam a lammer, a felaadtok közt le van írva, h foglalj el 3 elf várat és a seregeikkel egyesítve teljesítsd a pályát, az elf várakbna sem lehet tápos lényeket venni (legalábbis abban az 1 ben amit elfoglaltam eddig)
  • Shiwo
    #5172
    és olyan is, ami tele volt hibával, mégis egy etalon (pl Fallout 2)
  • j0nNyKa
    #5171
    azert jott mar ki nem 1 pcs jatek, ami nem volt tele hibaval.. jo keves, de a hiroznak is ezen kevesek koze kene tartoznia
  • j0nNyKa
    #5170
    nem, nem ellened iranyult
  • Kandurex
    #5169
    Jóvana' ne az én torkomat vágd el az ügyben, köszi
  • nyx
    #5168
    és te ezt hogy oldottad meg?mármint a the Conquest c. kampányt?
  • Lammer
    #5167
    (mindennemu flame nelkul) pcs jatek... sajnos ehhez mar volt idod hozzaszokni(ha regota nyomatod a hobbigaminget :DDD)...
    amugy el vagyok aljulva, mert a kisgepemben gef3ti200al(raadas 64 megas) priman fut a gamez...
  • j0nNyKa
    #5166
    dungeon kampanyt fejeztem be :]
  • nyx
    #5165
    ja amgy ki hol tart a gammában?
  • nyx
    #5164
    meg ba***atom a mana elszívást, mikor ezen a pélyán én devilt nem tudok csinálni, ő meg 5 sárkánnyal jön... :(
  • j0nNyKa
    #5163
    nem lehet, hogy a hirod gyenge ?
    masreszt elf egysegek durvak nagyon, 1 probat meger.. bar infben is minden egysegnek megvan a maga nagy elonye, imp elszivja a hos manajat, hell charger rogton a csata kezdeten meg tud olni vmi nagyobb egyseget, pitlord fireball, succubi vegigosztja az egesz ellenseges vonalat.. jok azok
  • j0nNyKa
    #5162
    na jo, patch meg kieg majd mindent orvosol.. tudod

    erol egyreszt az a velemenyem, hogy ha x ev fejlesztes alatt sem voltak kepesek ezeket a bugokat kijavitani, most sem fogjak rendesen
    masreszt egy alsokategorias jateknal elnezheto, hogy csak a patchek/kiegek utan lesz viszonylag bugmentes... 1 heroesnal NEM !
  • nyx
    #5161
    Bazz a második küldetéssorozat harmadik pályáján elkadtam,(hát ilyen még nem vol, pedig én még a heroes 1-el is (és az összes többivel is)játszottam,) akárhogy gyúrom magam egyszercsak jön egy tündér hős és legyak, ezek az infernos egységek meg olyan gyengék mint az állat.
    egyből az elején el tudok foglalni a saját váramon kívül egy tündér várat, de eddig nem az feljesztettem, lhet, hogy itt buktam el, az infernos egységgekkel nem tudom őket lenyomni..

    ötlet?
  • Kandurex
    #5160


    Majd lesz kieg, lesz patch, én elégedett vagyok most is a játékkal. Ez innentől fogva már csak jobb lehet
  • j0nNyKa
    #5159
    Nem mondod komolyan hogy ezt igy ahogy van, kiadjak ? ennyi palyaval, ilyen net/lan koddal, ennyi buggal ? ez heroes ? hm.
  • puma1
    #5156
    Arról tettem. Ezért nemértem. Ubisofton kell regisztrálni?
  • Kandurex
    #5155
    DVD -ről tedd fel!
  • puma1
    #5154
    Megpróbálom csak a direct X-et:D
  • puma1
    #5153
    faxa :(
  • Kandurex
    #5152
    Directx, videókártya, hangkártya, alaplapi driverek, média codec -ek reinstall -ja.
  • Kandurex
    #5151
    Majd a patch orvosolja.
  • MuadDibX
    #5150
    Miért nem tud manapság egy kiadó egy-két hónappal többet várni? Egyszerűen fel nem tudom fogni. Mire jó az, hogy befejezetlen, teszteletlen játékokat dobnak piacra? Mi lett volna az eredeti márciusi időpontban dobják piacra? Még most is ráférne vagy 1 hónap fejlesztgetés: a kezelőfelület nagyon összedobottnak tűnik, mindent az almenük almenüjéből kell előcsalogatni, a várban is elég gáz a kamera, a csatát nem lehet egérrel scrollozni, olyan bugok, hogy csak na, a lények egységárát sem lehet látni azonnal... és azt hiszem még pát érdekesség :D
  • tomo
    #5149
    ja, jol megszivatott par nepet, es tovabbra is problemat fog okozni.
    megkockaztatom, lehet a kiado muve is akar, hogy szivassa a warezkodokat.

    az emudvd unleashed verzio crack nelkul a legbiztosabb . ezekkel a krekkekel csak a gond van.
  • puma1
    #5148
    Vki nemtudna segítteni?
  • Kandurex
    #5147
    Tökegyszerű :) Az első crack a demo exe -jét használta fel, kisebb alakítással. Annak a verziószáma 0.9

    /volt is pattogás az IRC a reloaded felé, hogy ez nem törés/
  • j0nNyKa
    #5146
    ahoz kepest 2 tores/crack kozt is verzioszam (es persze tartalom)-beli kulonbsegek vannak.. akkor most hogy van ez a tortenet ?
  • Kandurex
    #5145
    Figyelj. A játék aranyba ment 1 hónapja, azaz sokszorosításra és dobozolásra került! Ezen már nincs változás! Ez a verzió valszeg az egyik sokszorosító üzemből került ki. Ennyi. Nincs tovább a történet.
  • bgabor
    #5144
    Mi az hogy ez nem a végleges verzió? Már miért ne lenne az? Nyilván nem crackelné a Reloaded, ha nem lenne az. Lebutázol és közben te magad beszélsz oltári butaságokat, már sokadik alkalommal.
  • puma1
    #5143
    Újabb esemény:D. Most az írja ki,hogy:
    A required security module can not be activated.
    This program can not be executed (5007).
    Ez mit jelent??
  • puma1
    #5142
    És amikor elindulna a játék egyből kijön az ami Gothik Aesh-nek.
  • puma1
    #5141
    Nekem telepíttésnél nemkér Cd key-t:S Nemtom ez természetes-e. Amikor elindítom a A játékot nemindul kéri a DVD-t:S pedig Crackeltem:S.Nemértem
  • Agamemnon
    #5140
    Biztosan bug, mert a pénz meg jött, a fa meg nem...
    Talán majd a patch megoldja.

    Én mint Haven rajongó nagyon-nagyon nem örülök, hogy a Haven kampányból készítettek tutorial-t. Főleg, hogy tudom, hogy mi lesz az utolsó pályája.

    "Szemetek, kinyírták Keny-t!"
  • [Jakuza]
    #5139
    A hosoket es az adott mapon talalt targyakat nem lehet atvinni a kovetkezo palyara ?
    Mert eltunt egy hosom es a fohos targyai.
  • j0nNyKa
    #5138
    hogy azert pozitivumot is mondjak, a tortenet zsenialis.. aki halad a kampanyban, tudja, mirol beszelek... annyira jo szovettsegi rendszerek, kavarasok alakulnak ki, hogy mar tiszta szappanopera :D