14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • narazzino
    #5342
    talán gyenge a gépem?
  • narazzino
    #5341
    nálam nem segített

    tehát mégegyszer a problémám:

    miután indítani akarom egyből kidob az asztalra és azt írja hogy a windows hibát észlelt és leállt.


    na szerintetek mit lehet csinálni?
  • [Jakuza]
    #5340
    Jo kis spell az.
    No shoot es nincs visszautes tamadas eseten.
  • Kandurex
    #5339
    ravasz!
  • [Jakuza]
    #5338
    Majdnem, de megsem, mert a Mass Confusiontol elkezd elore lepegetni, minden egysege meg a Sucubbus is. :P
    Tehat akkor jol allok. Latom elore, hogy van meg halvanyi remeny a gyozelemre.
  • Agamemnon
    #5337
    Sheltem, szerintem lassan elkezdhetnéd betenni a FAQ-ba a végigjátszást is. Sokan vannak, akik nem tudnak olyan jól angolul, vagy csak figyelmetlenül olvastak, így nekik nagy segítség lenne, és nem kellene minden századik kérdésre ugyanazt a választ adni.

    Mit gondolsz?
  • Kandurex
    #5336
    Közben kielemeztem a csatát. Az első chain lövés a Succubus Mistress -től megöl mindenkit, kivéve az angyalt. A 2. ütés a Arch-Devil -é, ahol az angyalnak is leröppen a bugyija .

    2 kör alatt win :)

    /bár, ha van egy master puppet, akkor elhúzódik a csata... kb. további 4. körrel!/
  • [Jakuza]
    #5335
    Jo akkor kamu. LOL
  • j0nNyKa
    #5334
    neki az van, NA . :]]

    zoty: :DDDD
  • NeoMaN
    #5333
    Neked ez van az alsó kapuban? Ezeknek a vár elötti kapuban kell lennie, alsó kapu szinte üres. Ne kamuzz...
    :D
  • [Jakuza]
    #5332
    Nos akkor nekem az a kep a tobb ezres sereggel csak illuzio. :P
    Mint latod nekem nincsen hero a kepen, tehat mint mondtam nem az enemy hose jon, hanem a kapuban vannak, ahol Nikoert kellene menni.
  • z0ty #5331
    alsó kapuban alig volt néhány succubus, meg nemtommi... a lényeg, hogy ott kevés lénynek kéne lennie.
  • [Jakuza]
    #5330
    Ott vannak eennyien nekem te.
    En tudom merre kellene menni, hiszen en irtam meg neked. :P
  • z0ty #5329
    jadetélleg bocs, Agrael serege durva, csakhogy azt nem kell megtámadni.
  • NeoMaN
    #5328
    Az alsó kapuban alig van pár védő.
  • [Jakuza]
    #5327
    Legdurvabb az, hoghy at sem tudok menni igy Nikolajert, Godriccal. :P LOAL.
    Mert kikellene verni a vedoket a kapubol, hogy attudjak jutni Nikolajert.
    Na mindegy megprobalom ujrakezdeni, hatha ugy jo lesz.
  • NeoMaN
    #5326
    Nem BUG!
    lámák voltunk, kérj bocsánatot!
    :)
  • NeoMaN
    #5325
    JAKU!
    Igaza van, szal....
    Menj ár Godrick-al az alsó kapun, és szaladj ki vele a térképről. 2 nap múlva jön nyikoláj. Hagyd, hogy megtámadják és megöljék. A csajjal ne támadj senkit! MAGÁTÓL TÖRTÉNNEK az események.
    :P
  • z0ty #5324
    "ekkora a serege is annak aki jon es ekkora a kaputvedo masik serege is"
    hátizé, nekem a legdurvább enemy nagyjából az 1/30-át érte az inf előtti kapunak :D
  • NeoMaN
    #5323
    Tényleg megcsináltam, láma voltam BOCS!
    :)))
  • [Jakuza]
    #5322
    Godric-al kell a masik kapun atmenni, hogy jojjon Nikolaj.
  • z0ty #5321
    lehet újra kell kezdenem a mapot, mivel én meg csak az infet fejlesztettem eddig... a fabányát meg kb 2 hétig nem vettem észre, hogy ott van 2 méterre a vártól... 15 druidot megöltem 4 fáért egy lószar sereggel :D
  • Mester01
    #5320
    Aki nem tudd jol angolul az könnyen Ltudd akadni.. :)
  • NeoMaN
    #5319
    A demóban megcsináltam.
  • j0nNyKa
    #5317
    nem egyszeru az teny :]
    infet fejlesztettem townhallig, egyseg nem is kell belole egyaltalan, mer csak az elf egysegek moraljat huzza le, fat meg kovet kell keresni jo hamar, aztan johet a hunter meg a druid
  • j0nNyKa
    #5316
    nem ertem, hogy lehet elakadni heroesban.. elolvasod, hogy mit kell csinalnod, es megcsinalod
  • z0ty #5315
    nekem az inferno 3. pályája normal-on is elég bonyolultnak tűnik... valszeg én vagyok a béna -.-
  • z0ty #5314
    tök fölösleges elfoglalni a kaput meg a várat, szal.. :D
  • NeoMaN
    #5313
    Jobb alsó kaput 1 hónapja elfoglaltam, és nem történik semmi....
    :((((((
  • NeoMaN
    #5312
    LÁÁÁÁL beszopattam de lehet én is megszoptam. Nem a kapun mentem át, hanem odateleportáltam a várához. Elfoglaltam. Minden az enyém a mapon, kivéve a KAPU-ja!!! Nem jönn ellenség, nem jön nyikoláj. Mostmivan? El kell foglalnom a KAPU-t? Kíváncsi vagyok, hogy most is nő-e bent a serege....

  • rezo
    #5311
    Engem nem támadott meg Agreal serege!(Furcsa?!)
    Csak telitettem a napot és Nicolai megtámadta...Vége.
  • j0nNyKa
    #5310
    igazabol te is meg neoman is nagyon okosak vagytok, kiveve, hogy annyira nem.. azzal a sereggel nem kell megkuzdeni, az azert olyan eros, hogy elorebb vigye a tortenetet... meg mindig ott tartunk jakuza, hogy probalsz beszologatni, de.. hat szal erted.. az 1 teljesen egyszeru map, elfoglalod a jobbalso kaput, es varsz 2 napot, ehez igazan nem kell sok skill

    mester: tear of asha az a puzzle mapon talalhato X-bol kiashato artifact, kiasod, beviszed 1 varba, es kapod a bonuszokat
  • NeoMaN
    #5309
    Pont most vagyok itt, ki is léptem. Az én seregem jóval erőssebb mint a tied a képen, de nekem is 900 devil meg ilyenek állnak szemben.
    Felüvöltöttem és F4.
  • Mester01
    #5308
    "tear of asha" ez mi probáltam megcsinálni custom gameban de nem engedte..
  • [Jakuza]
    #5307
    Most miert mondod, hogy csal ? :P
    Nem is, csak besegit maganak egy kis erositessel.


  • nyx
    #5306
    eXequtoR!
    ezen a pályán nem iz infernot kell nyomni, hanem az elf várat kell fejleszteni, abból van még 2 a pályán és azok poulációjával valahogy (nagynehezn szenvedve, én is itt tartok ) tudod a gépet megfogni, most ott tartunk, hogy a három tundevárból kettő az enyém, a harmadikat is el tudom foglalni, de ha jön a főhőse, akkor még lenyom, eg ykicsin múlik, ugyan de lenyom. Úgyhogy most az a taktika, hogy egy pár hétig kerülgetjük egymást, gyenge hősőkkel foglalgatom a bányáit, ő meg foglalgatja vissza, meg veszek power artifactokat a jobba alsó sarokban, és utána megek neki, a várának és várom meg míg betámad.
  • 3P
    #5305
    Néhány napig nem tudtam olvasni a topikot, de elképedtem ahogy most utólag végig olvstam.
    Nagyjából azt vontam le (s lehet, hogy tévesen), hogy sokak elszoktak az olyan játéktól, amely nem "megyek oszt hent" típusú, hanem meg is kell ismerni, azaz tanulni kell...

    A gép csal/nem csal egy külön örök zöld vita. A Heroes sorozat már az eleje óta manipulált bizonyos méretű "csalással", amely a nehézségi szinttől is függött. Tulajdonképpen ez felfogható AI pótlónak is. Egyáltalán nem örülök én sem neki, de elfogadom, hogy ezzel növelhető a kihívás, így HC játékosok is megizzadnak. Azt azért megjegyzem, hogy nem láttam benne vérlázító csalást, pedig tényleg a legnehezebb fokozaton tolom ezt a részt is.

    Ami viszont ténbyleg bosszantó az a bugosság. Sajnos ennek ráadásul szenvedő alanya is vagyok a sok kifagyással, amin eddig semmivel nem tudtam segíteni. Van néhány ability is amely nem egészen úgy működik, ahogy azt várnám, ennek persze lehet az én jelenlegi tudásbeli hiányom is az oka. Reméljük, hogy lesz hozzá hamrosan patch, de ne várjuk, hogyaz a hivatalos megjelenés előtt ennyivel kint legyen. Ez a játék ugyanis még meg sem jelent!

    A H4 vs H3 és most már H5 vita mindig is örök zöld marad a játék kedvelői között ez ellen nem lehet mit tenni. A gond ott van, ha a kritika alaptalan (nem állítom, hogy mindig az), s inkább csak vádaskodás, vagyis flame.

    Én összességében elégedett vagyok a játékkal, s szerintem hozott is újdonságot pl. ability rendszer. Talán lehett volna több is az újdonság, de ne felejtsük el a 4. rész megjelenése után kirobbant vitát, mely a napjainkban is még tart, abban ugye pont a túl sok újjítás váltot sokak szemében a "bűn". Nem tudom, talán ez az a bizonyos sapka este... Sajnos nem lehet a játékot mindenkinek a szája íze szerint elkészíteni, így kifogást (véltet, valósat egyaránt) lehet találni. Én megpróbálom a H5-t így elfogadni ahogy van, s örülni neki, hogy játszhatok vele.

    Ja igen, akinek meg a barbár vár hiányzik, az várja meg az első mission disc-et, mert a hírek szerint abban jön a barbár küldi. Persze lehet ezt a módszert kifogásolni, de ne felejtsük el, hogy azért ez üzlezt a kiadó részéről és maximális profit kisajtolása a cél! Ezzel nem csak az UBI él, sőt a Heroes múltja is bőven híres erről, pláne a sokak szemében etalonnak számító 3. rész mert ott volt az alap rész + 7 db(!) kiegészítő lemez...
  • j0nNyKa
    #5304
    ez kampany 5. palyajara jott ossze, raadasul Enlightenment-el kezdtem
  • Lynx_TWL
    #5303
    29 még nem voltam viszont
  • j0nNyKa
    #5302
    ebbol en kb negyed szintet leptem (lvl 29)