14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Lynx_TWL
    #5301
    volt már 56ks xpm customon, nem léptem belőle szintet
  • j0nNyKa
    #5300
    TÉK. :[
  • z0ty #5299
    igazából nemtom... ekörül, talán nem is volt több :D ~50k
  • j0nNyKa
    #5298
    mennyi volt ? :]
  • z0ty #5297
    xp szempontjából custom mapon igen. -.-
  • j0nNyKa
    #5296
    ezt uberelte mar vki ?
  • b-type
    #5295
    Tudsz olyan hsz-t írni amiben nem szerepel hogy a 4. rész rossz?
    Kezd kicsit sok lenni.
    Pláne hogy nem szvsz-t írod, hanem mint tényt.
    Ez a játék a H3-ra hajaz, azzal lenne érdemes összehasonlítani.
    Nem írni össze-vissza répaságokat mint pl.:

    "Ott maga az alapkoncepció volt rossz, ez a játék alapvetően nem rossz, csak elég hiányos (sok helyen szándékosan, pl:barbár vár hiánya), és roppant bugos.
    Ez azért jobb, mintha alapvetően rossz lenne a dolog. A bugokat patchekkel kijavítják majd néhány hónap alatt. A hiányzó mapokat és várat pedig majd a kiegészítő hozza majd meg."

    Az hogy a 4. rész úgy indult ahogy, az óriási hiba, itt viszont full benyelhető hogy nincs barbár vár, meg map, meg van bug..stb. aha.
    A 'maga az alapkoncepció' pedig azért tünik neked jónak mert ez H3.

    Az én eddigi véleményem szerint bőven lehúzhatnám ezt a mostani H5-öt, mert szvsz egyszerű mint a szög, pláne hogy nem hozott igazán újdonságot, és a világról ne is beszéljünk (nem a történetről van szó).
  • Lynx_TWL
    #5294
    bocsesz:) nem én írtam, ide trógerkedte magát haverom a gép elé
  • Kmarha
    #5293
    én még csak a 3 kampány közepén vagyok. de nem az volt a célom hogy überbrutál állat nehéz küldetések és seregek képeit tegyem be, hanem hogy hangulatosakat.

    Ha bántja a szemed ne nézd!
  • Lynx_TWL
    #5292
    Komolyan beteszel két képet így a játék elejéről? Más már a negyedik kampány végén szopódik, és akkor ide jössz egy ilyen képpel?

    Ezmi?

    Worluk!
  • Kmarha
    #5291
    Pár kép tőlem (kis veszekedés, tanakodásbeli szünetecske):

    Szó szerint hősi roham a nagy, hatalmas, félelmetes, erős és brutális imp ellen:


    Pillanatnyi csendélet, tájkép, mindennel amivel kell (hullák, katonák, fegyverek. meg egy kis vérpermet):


    És a hős utolsó pillanata, mikor eljő érte a kaszás. Aztán persze kiderül hogy ez csak egy ellenség a sokból, de az ilyedelem azért megvolt:
  • Cápafogxy
    #5290
    Nekem proper, neki reloaded volt.
  • Dant0r
    #5289
    Nah, inferno 2. pálya legvége- és mikor megölöm a másik demont kifagy jól:(
    Kilép, semmi hibaüzi, csak kilép.. tiszta szomi vagyok.
  • Lynx_TWL
    #5288
    RELOADED-el játszottátok? proper crack?
  • Lynx_TWL
    #5287
    harcoltatok egymás ellen? ghost mode ilyesmi? gépek voltak?
    nálunk ha találkoztunk és hero vs hero harcot akartunk szépen kiakadt a játék. aztán haverom által megölt szörnyeket én továbbra is láttam stb..
  • Cápafogxy
    #5286
    hamachi.cc asszem a címe egy program emi emulálja hogy lanba vagy, szal haverral beléptek hamachira be a game-be multi>local network és tudtok játszani.
  • Lynx_TWL
    #5285
    hamachi az meg mi?:)
  • Cápafogxy
    #5284
    Mi hamachival játszottunk és tökéletes volt.
  • z0ty #5283
    az az érdekes, hogy én a kapu mögötti várat a demoban simán elfoglaltam. talán nem is volt kapu. vagy csak üres volt...
  • Lynx_TWL
    #5282
    továbbra sincs senkinek semmilyen multiplayer tapasztalata?
    én már az összes móddal, crackkel próbáltam multit, és mindenhol rossz a szinkron
  • GothiK Aesh
    #5281
    nem mindig az a afeladat hogy legyakjuk az ellent...
  • GothiK Aesh
    #5280
    apropó ismét egy bugot jeleznék.... nektek feltünt hogy a necromancy skill alapbol 100% ot csinál csontvázzá?
  • GothiK Aesh
    #5279
    respect
  • Lynx_TWL
    #5278
    egyébként még nem szólhatunk semmi rosszat a játékról, mivelhogy lopotal játszunk:O aki megvette előre, és iylen szar bugosan kapja meg az majd mondhatja a magáét:)
  • bgabor
    #5277
    Azért ennél valamivel jobb a helyzet, mint a negyedik rész esetében volt. Ott maga az alapkoncepció volt rossz, ez a játék alapvetően nem rossz, csak elég hiányos (sok helyen szándékosan, pl:barbár vár hiánya), és roppant bugos.
    Ez azért jobb, mintha alapvetően rossz lenne a dolog. A bugokat patchekkel kijavítják majd néhány hónap alatt. A hiányzó mapokat és várat pedig majd a kiegészítő hozza majd meg.
  • eXequtoR
    #5276
    A gép 2 hét alatt csinal magának 30 sárkány 300-300 emberes sereget. Ez ismétlödik... nevetséges...
  • eXequtoR
    #5275
    Ezek szerint senkise tart még inferno 3. küldinél? :(
  • j0nNyKa
    #5274
    valahogy meg mindig ott vagyok kiakadva, hogy ezt heroesnak merik nevezni ekkora hibakkal, hianyossagokkal... nem ertem, hogy hogy hagyhattak ki a map editort ? arra apellalnak, hogy igy majd a kieget is megveszik jo sokan ? nem ertem..
  • j0nNyKa
    #5273
    egyebkent epp most mentem at arra a palyara, es sikerult megszivatni ugy, hogy elbukjam (pedig ugyes voltam)

    lenyeg, hogy nagyon hamar megvolt a tear of asha, valamikor a 3. tamadas elott joval, aztan lementem a lenti kepen lathato kapuhoz, -a 3. tamadas elott jarunk, ismetlem-, megoltem a kapu vedoit, es lose :[
  • Agamemnon
    #5272
    Tényleg, én is belefutottam még a demóban. Bár akkor nem esett le, hogy Agrael-t nyomtam le, aki utána főhősködni fog...
  • Lynx_TWL
    #5271
    ehhez inkább 280 kör kell, mivel csak hetente kap 2-3 ördögöt a gép :)
    azért ennyi jön a nikolait leverő sereggel, mert a demoban szarul volt megcsinálva: 5 ördöggel és pár más egységgel jött, én meg szépen felépítettem mindent az inferno várba, és mielőtt neki ment volna nikolainak, levertem 10+ördöggel meg egy nagy rakás inferno egységgel.... következmény annyi volt, hogy meghalt a hőse de a cut scene ugyanúgy lement.
  • Agamemnon
    #5270
    Oksi, mielött elharapóznak az indulatok, tényleg nem csal a gép. Csak először megijedtem, hogy megint ilyen egynelőtlen játék lesz. Amúgy nem, nem hozta ki a kapuból a sereget, ez azon kívül van neki... Szóval össze se merem számolni, hogy mivel indulhat a gép. És nem mentem neki, csak az útjában voltam...

    De igazatok van, tényleg előre megírt sztori, szóval biztosítani kell a dolgokat, mint most Nicoláj halálát. Csak akkor tennék ezt úgy, hogy ne fussak bele a halálosztagba...

    Ja, az alsó hős Nicoláj, még egyszer utoljára lovon...

  • Kandurex
    #5269
    Ehhez inkább 70 - 90 kör kell,
  • Dant0r
    #5268
    Hmm najó, előző hsz-em vissza. Ha te mentél neki, mégis, mit vársz..
    Ez nem RPG, hogy te választhass:) Lineáris és kész. Úgy van megcsinálva h ne is győzhess:(

    j0nNyKa, tőled meg sry:)
  • Dant0r
    #5267
    Najó, én uuutálom ha leoltanak valakit így, ráadásul még JOGTALANUL is?!
    No figyelj,
    ott van az a 240 pitlord. Heti termése kettő, az úgy 120 hét (!), ha castle, meg esetleg Inferno M. Post is van, akkor felmegy a heti termelés 6-ra mondjuk, az 40 hét. Életben nem játszik ennyit az ember.

    De ha ezt ki is bírná-
    ott az a "2k" hell hound. és hopp, nem cerberus, nincs upgradelve! Miért nincs? KÉT EZER ilyen hülye kutyát vett volna a gép, és nem fejlesztette, hm, hány kör alatt is?
    Heti termés 8, duplázva 16, hozzávéve 4 épületet 20. 2000/20=100 (!!!) kör.
    És akkor miért nincs több pitlordja? Pont 240-re tellett?!


    Szerintem ott lesz a bug, hogy a vár előtti garrisonból kihozta szépen a cuccait. Ott ~260 arch devil, 540 pitlord, és ilyesmik vártak engem Hard-on.
    Persze nem voltam hülye gyűjtögetni h leverjem őket, nem is oda kellett mennem.
    Épp azon gondolkoztam hogy milyen lehet ha kihozza őket..
    Na, ilyen.


    És igen, "csal" a gép, amikor a 4. huszadik szintű hősét vágtam le már kezdtem unni:) Jó, nyílván ez a játék, meg az ostromhelyzte része, amibe csöppenünk, nem is panaszkodom. De hogy nem tisztességesen, 1várral indul és úgy építkezik, az tuti:)
  • Agamemnon
    #5266
    Szóval ha valaki szeretné megmenteni Nikolájt, annak ezt a sereget kell lenyomnia. Szerintem ez valódi kihívás azoknak, akik öld meg magad fokozaton szokták nyomni... majd szóljatok, hogy sikerült-e vagy nem.
  • Agamemnon
    #5265
    Képzeld a térképet még csak fel sem fedeztem (még egyetlen hónap sem telt el...), annyira nem vagyok kezdő.

    Az össz probléma, hogy ott álltam a csajsziva a kapuban, ahol Godric átment. És utána ott jön vissza Nicolaj. És ez az a sereg, ami lenyomja, ha nem állsz az útjába, akkor téged nem bánt, lenyomja Nicolájt, és nyertél. Persze, hogy utána a Démon kampányban miért egy szál p*csben kell menekülni arra nem kapunk valódi magyarázatot.
  • eXequtoR
    #5264
    Az inferno kampány 3. részét az istenért nemtudom beadni... akkora hadseregek jönnek ellenem h nemtudok lépést tartani... Aki megcsinalta adjon már pár tippet. Ok thx bye.
  • Mester01
    #5263
    Ahoz hogy igy feltápoljon a gép legalább 40-50 körnek le kell mennie..(ha nem többnek)
  • j0nNyKa
    #5262
    te figyelj mar, van veled 1-2 apro gond

    1) probalj mar meg ne 2938293*2382382es kepet berakni, koszi
    2) nem, nem vicc
    3) gondolom tul sokaig huztad a palyat (ami nem, NEM A JATEK HIBAJA), ezert tudott igy feltapolni az inferno
    4) csal a gep? masnal igazabol nem... nem lehet, hogy benned van a baj ?
    5) el !!!4