14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Ams
    #5504
    Azért az executioner se kutya, elég táp.
  • j0nNyKa
    #5503
    skillekben nem durvak, inkabb egysegekben, griffin / paladin, illetve hat a master hunter / druid ... ah overpowered mind
  • Kandurex
    #5502
    Haven, Sylvan...skillekben mit tudnak? Haven -nél pl. egy igazán extra táp mob van, a paladin...a többi felejtős.
  • jazzy
    #5501
    Nem gyenge, csak a tobbiek erosebbek nala:D Mondjuk az is durva hogy a devil tud pit lordot idezni az is eleg kemeny tud lenni, de en meg nem talalkoztam olyan infernoval aki meg tudott szoritani, ellenben haven, sylvan..
  • Kandurex
    #5500
    Azért annyira nem "gyenge"
  • jazzy
    #5499
    A gatint ubertap, viszont maga az inferno eleg gyengecskere sikeredett igyhat kb kiegeszitik egymast mintha normalis lenne.
  • Kandurex
    #5498
    Egyébként én még nem is játszottam a játékkal. Lehúzni, lehúztam, de csak kipróbálás szintjén...várom a collector változatom

    Valódi játék helyett egyelőre csak gondolkozgatok a témán. És rögtön fel is merült (ez inkább a demó alapján), hogy nem e túl "überextratáp" a gating? Mert mondjuk experten, instába ez majd rögtön sereg duplázást jelent...:/ Szal? Mik a vélemények? Van ami ezt az überalles' skillel szembe tud szállni, vagy ne adjisten' túllépi?
  • Kandurex
    #5497
    csak beleolvastam :p
  • j0nNyKa
    #5496
    hat igazan nincs mit, a mi hon imadott kozossegunkert tettem
  • Sheltem
    #5495
    Nincs. Köszi
  • j0nNyKa
    #5494
    elmeletileg mar kiraly, van meg benne valami hiba/hianyossag ?
  • j0nNyKa
    #5492
    jo atnezem
  • Sheltem
    #5491
    Tényleg tökéletes, annyi észrevételem van, hogy most van ahol van ékezet van ahol nincs, én még egységesíteném a helyedben de ezt már rád bízom.
  • Sheltem
    #5490
    Bővítsd te, amíg itt vagy a fórumon nálad lesz, ha valami okból away leszel egy darabig és lesznek kérések átrakom magamhoz.
    Én meg pucolom az idióta hozzászólásokat ha lesznek.
  • j0nNyKa
    #5489
    na most elvileg tokeletes, egyebkent ha gondolod, atkuldom a fileokat, es akkor bovitheted te.. persze bovitem en is szivesen

    javitva
  • Sheltem
    #5488
    Így jó.
  • Sheltem
    #5487
    Ha a hosszú ő betűre gondolsz direkt rövid 'ö'vel írtam az egész faq-t kompatibilitási gondok miatt.
  • Kandurex
    #5485
    Biztos, hogy van, csak beleolvastam az első faq -ba rögtön az első mondat:

    "május 19.én jelenik meg remélhetöleg"

  • Sheltem
    #5484
    Kilinkeltem, ha az a tárhely konstans akkor maradhat ott is a faq, viszont így be kell segítened majd bővíteni, mivel nem férek hozzá az FTP részéhez.
    Mind1 majd kitalálod.

    Ja és köszönöm szépen a segítséget.
  • j0nNyKa
    #5483
    volt 1 csomo, na pill nekiesek
  • Sheltem
    #5482
    Annyi módosítást még kérhetek, hogy a Heroes 5 FAQ kicsit nagyobb fontmérettel legyen ? 1024 ben már alig olvasható, gyanítom sok itt a szemüveges arc is.

    Na kb. ennyi ha kész vagy szólj és intézem.

    "javitottam a helyesirasi hibakat" <- Nane, volt benne?
  • Sheltem
    #5481
    "Le is töltheted innen. (jobbk klikk - save as...)"

    A jobbk el van írva.
  • Sheltem
    #5480
    Dehogy bántasz. Jól néz ki. Írd a végére, hogy "by Sheltem & JonNyKa" mert ha így odarakom olyan lenne mintha csak én csináltam volna. Ha kész vagy kirakom + kilinkelem.
  • j0nNyKa
    #5479
    Sheltem!
    Ha nem bantalak meg nagyon, a FAQ-dat egy picit szebb kontosbe ontottem, javitottam a helyesirasi hibakat, meg ilyesmi. Ha gondolod, atkuldom a fileokat, vagy linkelj erre a FAQra.

    h5 FAQ v2
  • hano2
    #5478
    Gondolom megérné.Ha gondjaid vannak a teljes verzióval-pl a gépigény u.az,tehát választ kapsz min 1 kérdésedre.
  • narazzino
    #5477
    azt nem. miért, kéne?
  • hano2
    #5476
    narazzino-Próbáltad a demo verziót is?("gépigény")
  • kutjus
    #5475
    Valaki kűzdött már a Tear of Ossir pályával?
    Már minden az enyém, csak a grált kéne kiásnom. Obeliszk nincs, csak most térkéspész megmututatta egész térképet és előkerült egy sziget, azon kell lennie, de oda út nem vezet. Nincs hajóidéző és dimension door utánzat varázslat sem egész pályán. Ráadásul egy felfedezettlen csík is van a sziget és köztem, pedig van Scoutingom.
    No ilyenkor mi a helyzet?
  • j0nNyKa
    #5474
    szivesen, de j0nNyKa.. :]

    mindenesetre en eskuszom neked FELIDEGESITEM magam a sok buta emberen... de jo, h nem en vagyok a hazigazda, minden idiota hszt torolnek, es nem lenne beszelgetes.. argh de hergelnek
  • Sheltem
    #5473
    "Shelten. Hányan is kérdezték meg ma, hogy mit kell csinálni a Haven köldetés 5. pályáján? De Te még mindig nem teszed be a FAQ-ba, miért? "

    Lehet azért mert nem egész nap a fórum előtt ülök mint pl te.
    Akik elakadnak és rögtön fél perc után "sírnak" a fórumon nem gondoltak még rá, hogy mialatt begépelik talán rá is jönnének a megoldásra?

    F.A.Q -ba beleírtam a Haven 5öst(thx Johnnyka) de a f.a.q nem lesz walkthrough.
  • MaverickSXT
    #5472
    vki help a necromancer utolso palyajan hogy tom elkapni gordicot?bent van a falak kozott es nem tok bemenni hozza vki help pls
  • Agamemnon
    #5471
    Shelten. Hányan is kérdezték meg ma, hogy mit kell csinálni a Haven köldetés 5. pályáján? De Te még mindig nem teszed be a FAQ-ba, miért? Most azt olvasgassa midenki, hogy minden 20. ember, aki idejön, leírja ugyanazt a problémát?
    Valaki már le is írta, csak Ctrl+c Ctrl+v. Szerintem.

    Amúgy a játék jó, el lehet vele szórakozni. És ahogy KandurEx is mondja, nem lehet olyan játékot csinálni, ami mindenkinek bejön. Szóval ha fikázós üzeneteket akartok írni, akkor természetesen azt is megteheteitek, csak olvassatok vissza, hogy ne azt írjátok le, amit már olyan sokan...
  • lipovics
    #5470
    Nem jatszottam a regiekkel, akkor ez volt a gond.
    Hat, tizszer vegigolvastam a questet es a introkat, de erre sehol nem talalok utalast.
    Lehet, hogy a kezikonyvben benne lesz ...
    Koszi a segitseget, majd holnap megcsinalom, msot mar keso van.
  • Rettenthető
    #5469
    Nah, szal higgadtan nyugodtan.
    Amikor odaértél, akkor átadod a kört és csak másnap, teljes lépéspontszámmal tudod kiásni, aztán ugrás a várba felépí³t, a többit már tudod.
    Ha korábbi részekkel játszottál, akkor csodálkozom, hogy ezt nem tudod (az ásás menete); ha nem, akkor semmi.
  • lipovics
    #5468
    Hu, dejofej tudok en is lenni.
    Tok erdekes, hogy forumon megsertodtok, ha az ember kerdez.
    Visszaolvastam a kuldetest, de ettol fuggetlenul nem megy.
    Nem tudom kiasni, akarmelyik karit kuldom oda, tok8.
    Tippeket varok, nem fleozast, azt tartsatok meg magatoknak vagy ne jarjatok forumra.
  • Lynx_TWL
    #5467
    annyit az egész homm5 vs többi részek témához, hogy a 3hoz képest a négy szerintem óriási visszafejlődés volt, mégsem írtam tele a 4 topicját, hogy ez de szar az de szar.
    hangulat téma megintcsak hülyeség:
    persze, hogy hangulatosabbnak érzed a 3at vagy akármelyik részt, mert élményeid fűződnek hozzá (hosszú csaták, táp herok emlékei több órás hot seat partyk a haverokkal stb)
    a homm hangulatot nem a 3d grafika, vagy a béna fröccsöntött render kinézet adja szvsz (nem csak) hanem a heroes alap pillérei:
    hősök, várak, tipikus heroesos nyersanyagok, varázslatok, harcrendszer stb.
  • Kandurex
    #5466
  • Lynx_TWL
    #5465
    start > all programs > ubisoft > homm5 > uninstall
  • SP szan
    #5464
    Olvasgatom itt a hozzászólások, van amelyiket megmosolygom, van amelyik komolyan gondolkodóba ejt. Nos, én ma tudtam csak felrakni a H5-öt, nagyon kíváncsi voltam rá, évekig játszottam a H2,H3-mal, a H4-et egy hét után uninstalláltam...na mind1, szal a lényeg, hogy vártam az eredményt. És hát nah, szerintem nem lehet lehúzni egy olyan játékot, aminek egyszerre három feladatot is teljesítenie kell:
    1: Hasonlítson a H3ra
    2: Javítsa a H4 hibáit
    3: Adjon valami újat
    Szóval szerintem ez nem a "H3 vs H4" Forum, hanem a Heroes V-ről kéne beszélnetek, nem??? Aki ki mégis ki akarja tárgyalni a két game közötti különbséget, az nyomja privátban, vagy csináljon egy új fórumot, ennyi. Nincs szükségünk sárdobálásra!!
  • lipovics
    #5463
    Visszaneztem a cuccot, ki kene valamit asnom.
    Megvan a puzzle elvileg, jeloli a helyet, odamegyek, de nem lehet asni, sotet az ikon.
    Mi a teendo?