14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Nenrandil
    #5547
    Ha kibeszéled magadból az segít :)
  • kHares
    #5546
    Panaszkodás ON:
    Amúgy eléggé zavar a játék félrandom rendszere. Az egy dolog hogy bizonyos skill meg ability kombinációval hozzájuthatnék mondjuk a démonok instantgate tulajdonságához, de a szintlépéseknél lehetne valami beleszólásom hogy milyen irányba fejlődök (és nem, az hogy 2 véletlenszerű tulajdonság meg 2 véletlenszerű skill közül választhatok az inkább random mint tudatos döntés.) Így ha nem jön az a skill ami kéne kénytelen vagyok a másik fölajánlott 2 cucc közül választani, ahol meg nem az jön ami kéne tehát marad a fejlesztése a maradéknak, ergo 4-ből 1 a várható választás.
    Pedig így 20-as szint körül már lenne azonnali gate és az csak segítene a tündék ellen.
    Viszont nem véletlenszerű a levelupnál miket kapsz, a csaták lefolyása stb. Csata lemegy, visszatölt és teljesen ugyanúgy megy le megint, morál miatt mindig adott lények maradnak ki, mindig szerencsés/extra sebzés ua. a lénynél és sorolhatnám. Levelup visszatöltésnél szintén ua. a választás.
    És könyörgöm miért kell rohanni az infernó kampányban? Első pályán üldöznek, másodikon én üldözök, harmadikon meg lépésre pontosan kiszámolva is tálcán kapom vissza a fejemet. Arról nem is beszélve, hogy rákényszerítenek az ő egységeik használatára, könyörgöm én gate-re gyúrtam rá, talán egy démontól mást vártak?
    Panaszkodás OFF
    Este akkor is megoldom ezt a feladványt, örülök hogy kiadtam ezt magamból
  • Nenrandil
    #5545
    LOL :)
  • Kandurex
    #5544
    Jó, azért 1k íjásszal már lehet mit kezdeni :pp
  • Rettenthető
    #5543
    Azért a H3 Armaggedon's Blade-jében (A Dragon Slayer kampányban) volt nehéz pálya sztm.
  • precision
    #5542
    'melegülés' :)
    így még nem hallottam :)
  • Since
    #5541
    Nekem is előfordult bár nekem a load gamenél...EGy korább mentést töltöttem be és jó lett
  • izsook
    #5540
    7végén elkezdtem tolni Öcsémmel melegülésbe. Azt kell, hogy mondjam meg vagyok elégedve!
  • precision
    #5539
    Lehet még nevezni az 'xp bajonokság' -ra?

  • Pari
    #5538
    Mer van az,hogy mikor tolti be a palyat 99%nal kivag a desktopra?
    mind2 fele cracknel...gyenge a gepem?
    p42,4+512ram+gf4mx400
  • j0nNyKa
    #5537
    ja es mielott a painkiller fanok idejonnek kurvaanyazni, a jatek jo, sot, elveztem a jatekot vele, csupan nem gondolkodtam benne talan annyit, mint heroesban. :]
  • j0nNyKa
    #5536
    ez teljesen igy van, most nem azer, de a kampanyokban konkretan az egvilagon semmi nehez nincsen, skirmisht meg igazan nem tapasztaltam... azt szoktam mondani magamban, mikor "elakadtam", "nehez a jatek" hszeket latok, hogy NEKED TALALTAK KI A PAINKILLERT. :]
  • Kandurex
    #5535
    Egyébként totál jellemző a játékra a 3. rész nehézsége :) Ott is ment a sírás - rívás (beleértve jómagamat is :)), hogy így nehéz, úgy nehéz :) Talán mert túlzottan beakarjuk a játékot szorítani korlátok közzé. Szerintem ennek oka az elsorvadó, agyatlanságot tükröződő ma szórakoztató programok. Szinte mindhol a partfisnyélszerű megoldások (esetleg kályhacső of course :D), és az egyirányú, egylépéses gondolkodás.- A Heroes más. Itt minden pályán más taktikát kell alkalmazni, nem beszélve a 6 eltérő várról, ami ismét óriási változékonyságot ad, nem beszélve az ehhez kapcsolódó többrétegű stratégia kidolgozásról. Nem a játék nehéz. Rosszul áltál hozzá a pályához / játékhoz.


    /fél év múlva azért fogsz sírni, mert nincs extra-ultra-hard fokozat/
  • kHares
    #5534
    Hát, nekem aztán frankón nem joinol senki, most kezdem harmadik alkalommal és bizony a 3. hét végén megjelenik és lealáz. Már lépésre pontosan kiszámoltam melyik bányát mikor elfoglalni stb., de egyenlőre nem megy. Hardról még nem akarom levenni, egy idő után úgyis győz az emberi intelligencia.
  • j0nNyKa
    #5532
    es az mar nem ~50+ hunter ? de.
  • z0ty #5530
    lehet, de nekem 20 egységből jó ha 1 csatlakozott.
  • j0nNyKa
    #5529
    semmi sux nincs benne, csak gondolkodni kell...

    1 apro tipp, miutan mar telis tele van a palya hunterekkel, blade dancerekkel, meg pixiekkel.. es van 1 eros sereged... hmmmm, lehet, hogy a hunterek elkezdenek szepen joinolni, es tobbszaz lesz beloluk ?! :]
  • z0ty #5528
    hiába vetted vissza normalra, mivel ez a pálya egy bug miatt csak heroic szinten játszható
  • Fritz Von...
    #5527
    Sajnos az a map suxx. :(
  • j0nNyKa
    #5526
    koszonom
  • rezo
    #5525
    Sajna az Inferno 3. pályáján 5000g-vel kezdünk:(((((((((
  • NeoMaN
    #5524
    Tényleg király a FÁK, valahogy így kell kinéznie. GRAT!
  • Nenrandil
    #5523
    botsi hogy midnent kétszer mondok! Mindent kétszer mondok!
  • Nenrandil
    #5521
    Jóó az új Faq srácok!!!
  • mainruler
    #5520
    Jesszus gyerekek. Első és utolsó hozzászólása volt. Ti meg vagytok olyan gügyék, hogy folytatnátok.
    Gratulálok. :)
  • b-type
    #5519
    Ez hibátlan jó!
    döbbenet miket tudnak már..
  • jupa
    #5518
    Hi!
    Hétvégén elkezdtük nyomni haverral és 5-6 órás volt egy menet!Ez a gamma nagyon állar!Kezdek függő lenni :D
  • precision
    #5517
  • precision
    #5516
    ok, bye
  • Kandurex
    #5515
    Bár nem a HOMM világához kapcsolódó videó, de iszonyat hangulat uralkodik és sok tekintetben hasonló hozzá. Must see man! Töltsétek ezerrel, gatyát felkötni, öveket becsatolni, kb. Blizzard minőség! Fantasy forever!
  • Kandurex
    #5514
    A cinematic kamera kikapcsolható. Egyébként már innen látszik, hogy mennyire felszínesen nézted meg a játékot, ha még az opció menük se ismered. Erről ennyit. Köszönjük a magas röptű kritikát, nem is kell belőle több. Neked nem HOMMV -re van szükséged, hanem HOMMIII. újabb kiegre.

    Ön a leggyengébb láncszem...viszlát!
  • bgabor
    #5513
    Azt az "automata kameramozgást" ki lehet kapcsolni, csata közben az opcióknál.
    Először én is kikapcsoltam, de rájöttem, hogy nem olyan zavaró.
  • Turboraider
    #5512
    Figyelj ha nem szereted ezt a játékot akkor úgyse fog tetszeni ez a stílus... sztem meg a harc nagyon el lett találva főleg a kamera terén ahol mutatja a közelharcot is. Jah meg azt írtad h alig lehet az egységekből látni vmit--> arra valók a görgők az egeren h zoomolj. Ebből is látszik h nem is játszottál vele hanem csak elindítottad és kész.
  • steweee
    #5511
    első és utolsó hozzászólásom. csak észrevétel szintjén.

    heroes of mm 5. várom már kb fél éve. hú de jó lesz. install után jó zene és bevezető. aztán kampány indít, majd előbb csodálkozás, aztán undor. mi ez a **ar?

    a grafika szép és jó, de már a világtérkép is idióta spellforcos, kifolyik a szemem tőle. a csatatérkép automata kameramozgatása meg borzasztó, de vhogy a csata sem az igazi. hiába szépek az egységek, alig látni belőlük vmit, ráadásul tök vontatott az egész.

    a 4 sem jött be, de sztem még az is sokkal jobb volt mint ez.
  • Turboraider
    #5510
    Jó csak én hotseatbe is tolom meg single-be is azért kellett volna de mind1 egy ideig elleszek ezekkel a pályákkal egy idő múlva meg úgyis jönnek majd ki csak előre gondolkoztam.
  • Fritz Von...
    #5509
    A játék még meg sem jelent. Ergo: pálya sincs.
    Másrészt a custom mapoknál ha bejelölöd a multis térképeket is, akkor olyan 15-20 custom mapon lehet játszani. Az nem rossz azért.
  • Turboraider
    #5508
    Sziasztok. A játék grafikailag nagyon sokat fejlődött az előzőekhez képest, bár a gépigénye sztem nem szembetűnő. Nekem Intel P4 2,4 Ghz, Asus V Ti 4200 128 mb, 1,5 giga memóriám van ezen elég szépen elcsordogál a játék :). Az viszont feltűnt h nagyon kevés a pálya. Tudtok esetleg olyan oldalt ami a esetleg + pályákat kínál a játékhoz? köszi.
  • Fritz Von...
    #5507
    Na jó. Lehet, hogy én lettem tök béna, de az inferno3-ast megint újra kéne kezdeni. Anno toltam heroes 1-től 4ig mindent (a 4-et nem nagyon), Might&Magic-eket is hozzá a hangulat és sztori miatt. De ez a pálya kifog rajtam.

    Próbáltam már az inferno várat tápolni, az nem jött be. Próbáltam azt is, hogy elfoglalom az első elf várat, azt tápolom. Ezzel egy fokkal jobb lett. Igyekeztem minimális veszteséggel csatázni. Van kb 100 K pénzem, amit nem tudok elkölteni, mert nincs annyi lényem a várban, fort fölé meg nem nőhet. Jön a zöld hős, és kétszer-háromszor annyi lénye van, mint nekem. Szégyenszemre a beállítást is visszavettem normálra. Egyszerűen képtelen vagyok megcsinálni... :(
  • Agamemnon
    #5506
    Sőt, ha tényleg nagyon sok pénzed van akkor a parasztból csinálod a monkot és a paladint is.

    Azért az már nem gyenge...
  • jazzy
    #5505
    Havennel a marksman egy blessel eszmeletlen nagyot ut ijasz letere, paladin ugye mint mondtad nagyon eros, ehhez kell angyal hogy a paladinokat tamassza. Griffinbol ha sok van ijaszanak egybol bucsut inthet az enemy, Plusz ugye mindenkinek visszaut. Skillben: olcsobban vehetsz egyseget, tudsz trainingelni, ami ha nagyon sok penzed van marhajo, parasztok helyett megtobb marksmaned lehet. Ezenkivul benediction skill ami alapbol mass, tehat mindenkire megy, attackot novel meg initativet novel. Sylvannal a hos spec kepessegebol csak az hasznalhato hogy enchantolja az arrowjat es minden lovesnel egyben varazsol is a tamadott lenyre. Ezenkivul kivalaszthat spec lenyeket akiknek nagyobbat sebez o es a csapata. Viszont pl nagyon hasznos skill naluk a lucknal, Hogy luck eseten 25% more damage.. Meg hat ijasz, druid eszmeletlen eros.