14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • precision
    #5587
    pillanat...
  • NeoMaN
    #5586
    lökj már egy képet légyszi, hová akarsz bemenni...
  • Lynx_TWL
    #5585
    nem neked írtam a kommentemet itt nagyon sok láma van, ezt már bebizonyították a naponta 20szor feltett ugyanolyan kérdésekkel. ha magadra vetted annak biztos oka van
    volt már itt korábban 3dvel kapcsolatos sírás, hogy milyen rossz, mert bonyolultabbá teszi a játékot. 2006ot írunk, az ember fejlődik ne okozzon már problémát senkinek az olvasás, és egy gomb lenyomása.
    kinek nem inge...
  • precision
    #5584
    Hihetetlen hogy nem bírod felfogni hogy semmi gondom a 3D -vel, EGYSZERŰEN NEM MEGY BE! Játszottam az alphaval is, demot is végigvittem, szerinted egy egy egyszerű "épületbe" nem tudnék bemenni? Ne nézz már hülyének.
  • precision
    #5583
    sehogysem akar bemenni...ááá nem hiszem el hogy egy ilyen kis szar bug miatt abba kell hagynom a campaignokat :(
  • Lynx_TWL
    #5582
    Hihetetlen, hogy milyen béna emberek vannak, kiknek az problémát okoz, hogy 3ds a játék és ez milyen baj, mert forgatni kell a kamerát és ez nagyon nehéz és zavaró.
    #5465-ös kommentet javaslom. egyszerű és megszünteti az összes bugot.
  • j0nNyKa
    #5581
    mekkora megoldas !!!!!!4 :DDD

    amugy az ok, hogy te erre rajottel, es igy megnyerted.. de az ide irok 50%-a nem is fog soha oda eljutni, hogy ilyet atgondoljon :]
  • j0nNyKa
    #5580
    jo, de ez semmi konkretum... ilyen erovel ezt eddig is megtehettek volna.. :\
  • z0ty #5579
    próbáld meg, hogy elforgatod a kamerát... más ötletem nincs :D
  • precision
    #5578
    akkor ez egy bug? akkurvaéletbe... :(
    most nem tudok akkor továbbmenni
  • z0ty #5577
    érdekes olvasgatni a különleges bugokat, amikkel én sosem találkoztam :D
  • z0ty #5576
    tudom, hogy senkit sem érdekel, de megcsináltam az inf 3. pályáját -.-
    amúgy elég érdekes módon: befoglaltam az első várat, fejlesztgettem, amikor jöttek a zöldek, és odaért a váram közelébe a nálam kb 2x erősebb hírója, akkor elkezdtem menekülni, elfoglaltam a baloldali várat, aztán a jobboldalit, ott asszem nagyon kevés plusz egység jött össze, aztán továbbmentem a jobb oldali várához, ahol szinte minden meg volt építve, csak épp egységet nem tudtam sohasem felszedni, aztán onnan az először befoglalt vár felé tettem kb 2 kört (mármint az egész pályán), tápoltam kicsit, aztán visszamentem a jobboldali, legerősebb várhoz... ekkorra csak néhány egységből volt előnye (mondjuk sárkánya 10el több volt, 'fája' is úgy 20al), szerencsére útközben csatlakozott úgy 200 war dancer + master hunteremből is volt úgy 100 + a legtöbb egységemmel én kezdtem a támadást + ugyebár én voltam a várvédő, nem fordítva, szóval így néhány előnyét kihasználva ennek, meg a jó kis Frenzynek (az unikornisokra, vagy a 'fákra') sikerült minimális veszteséggel nyernem... innentől meg már egy nagy 0 a pálya :D
    ööhizé... kétlem, hogy ezt bárki is elolvasná -.- (a végtelenszer elhangzó vár/egység/fa szókért nem vállalom a felelősséget) bár én örülnék, ha más is leírná a tapasztalatait egy-egy pályával kapcsolatban... ne csak a száraz tényekről szóljon ez a topic...
    majd megírom izgalmasabb/irodalmibb nyelvezetű novellaformában is -.-
  • precision
    #5575
    Heaven campaign 4. pályáján elakadtam. Befoglaltam a várat, és ugye a híd le van szakadva, kell az az artifact (csizma) amivel át lehet felette repülni. A game azt írja hogy valahol a föld alatt van egy kriptában. Meg is találtam azt a kriptát (más kriptát nem találtam sehol a föld alatt) de egyszerűen NEM ENGED BEMENNI! Rányomok hogy menjen be, és mintha misem történne. És jobbklikknél ugyanugy írja hogy 'not visited'. Ez vmi bug, vagy ez nem az a hely ahol az az artifact van?
  • dr Kotász
    #5574
    De:

    „Of course these updates will squeeze unforeseen bugs and improve the balance”
  • temes69
    #5573
    mivel játszik itt mindenki? már megjelent? warez oldalon láttam már, de az már az eredeti? nem csak valami gagyi verzió? egyébként én megveszem eredetiben, mert az amúgy is magyar nyelven lesz alapból. szal vegyétek meg ti is ha van rá zsétek, ha nincs akkor ne.
  • Pretorian
    #5572
    Rengeteg oka lehet, nekem elsőre ram-probléma ugrik be. Csekkold a ramot/ramokat, nem csúszott-e ki, nem égett-e oda stb.
  • 3P
    #5571
    Hát mostanában elment a kedvem ide irogatni meg is fogadtam, hogy úgy két hétig nem írok, de ezt napi rendszereséggel megszegem. Azért ez az infó amit ide beemeltél meérdemel egy köszönömöt! :).
  • vaasas
    #5570
    Helló! Mikor elindítom a játékot az első feladat betöltésének a végén egyszerűen kilép, se egy hibaüzenet, semmi. Tud valaki segíteni??!!
  • j0nNyKa
    #5569
    el igen
  • z0ty #5568
    milyen bugok? még nincs is teljes verzió :P
  • Tutilevi
    #5567
    hát meg kell hagyni nem könnyű letolni ezt az inferno campaign-t,az elfek kitesznek magukért
    de hál isten megvan
    kampány során el lehet addig jutni hogy a hős megszerezze a super abilityjét?
  • j0nNyKa
    #5566
    hat bugokrol nem irt... :\\\
  • Kandurex
    #5565
    Egyrészt további játék. Másrészt hónap belül megkezdődnek a full konverziók. Azaz a II. III. IV. pályáinak átiratai. NAGYON, NAGYON sokáig fogunk ezzel a játékkal még játszani,.
  • Kandurex
    #5564
    Ebből kiemelnék pár dolgot:

    "the first addon, a lot of features will be added, notably a random map generator"

    "In the couple of months following the release, we'll offer updates containing notably : the map editor"

    hoppá! hoppá!

  • dr Kotász
    #5563
    Na emberek, Fabrice ezeket mondta tegnap a Celestial Heavens fórumán. Szerintem jónéhány kérdés szóbakerül, ami foglalkoztat minket...

    Hi everyone

    I see many people wondering and complaining about the content of the game. These discussions happen on most forums I visit, but not to the level of what happens here at CH. I couldnt care less for what pirates think, but when long time members of the community join the threads, it means a clarification is needed.

    As a note, I find it interesting to see that people who get the game for free, illegally, still get on to complain - perhaps they're french ?



    Anyway, here are some details on what will be released this week (and the next for the US), and what will be released later. Most if not all of these infos were already given through Q&As.

    H5 will consist of :
    - A campaign of 6 chapters with 5 missions each. Each chapter is centered on one race, in this order : haven, inferno, necropolis, dungeon, sylvan, academy.
    - 6 single scenario maps, plus 3 more in the limited/collector edition
    - 10 multiplayer maps
    - 18 preset heroes for the duel mode

    In the couple of months following the release, we'll offer updates containing notably :
    - 10 more multiplayer maps
    - the map editor
    Of course these updates will squeeze unforeseen bugs and improve the balance, but besides this and what i listed, we are planning more content, although i wont detail it now.

    In the first addon, a lot of features will be added, notably a random map generator. I cant give more specifics on this addon yet, but the time to disclose more info is not far away.



    Now, I'll try to adress some subjects of discussions I've read these days.

    There arent enough maps !
    All in all its close to 60 maps that will be playable. H3 and H4 offered about 70. That's indeed more, but I think we spent enough time on all these maps to guarantee their quality. The 10 initial MP maps for instance, have been through the beta test for most of them. The other maps did not go through it, and they have been reserved for an update after the release, to get more time to polish them.

    Why doesnt the game include the map editor/rmg/... ?
    This is a choice that we made, and this choice is, what does matter for the initial release ? I think an editor is critical for a game longevity, but not for the release. So we can take a bit more time to finish it. Same about the rmg, this is not something that most players will boot right after install. We concentrated on creating a world and a story, and that is played through the campaign, and the single scenarios, which are all closely linked with the world events (well, except one :p).

    The performance drops a lot !
    The game has been tested on all common configurations and almost all graphic cards, and the results were outstanding, much better than i anticipated. Nival did a great job at tweaking performance in the last few weeks. However, there is one particular case where you can see a framerate drop, its when you lower the camera down to the ground level, and pan to see the whole map on the screen. In this case, logically, you get to display a huge amount of objects, and the framerate will drop. But this is clearly not designed as a playable view, it is there only for screenshots.

    The AI is bad !
    Well, one thing's for sure, is that we didnt communicate enough on this point. It was developed late in the process, thats the main reason. The AI has been done and tuned with the help of Steve Fawkner, and the result is quite good. Its a pretty efficient attacker. Any flaw that is discovered after release will of course be corrected through an update.
    In the scenario or campaign maps, the AI is strictly guided, as these maps are about a story. So the AI has great limitations to what it can or cannot do. This is not the place where you can judge it.

    The missions are too difficult !
    This is one point i recently answered to i think. Judging from the demo feedback and also from reviewers, an easy setting was missing. It will be added in the first update.
  • Kandurex
    #5562
    Mindig vannak elvetemültek

    /neked még ott lesz a 6 hot seat + 14 multi pálya/
  • j0nNyKa
    #5561
    uccso kampanyt csinalom, 4. napra meglesz ! :]]
  • narazzino
    #5560
    ok, majd megnézem.
  • Kandurex
    #5559
    Egyébként érekes, hogy így kezdődik a topik: "A játék túl könnyű!"
    Egy ideje meg már mást se hallani, hogy: "Nehéz, esélyt adjanak, csal, nem tudom, nem lehet" :D

    Végre egy kőkemény kihívás! Love it!

    /Továbbá maximálisan elégedett vagyok, hogy végre a nforce -n veló megjelenés után 3. napra sincs még végigjátszva! Ez ma viszonylatban színvonal!/


    /magára vállalta a játék fényezését :) /
  • NeoMaN
    #5558
    Bár lehet, hogy egy bug folytán valakinek mégis sikerál..
    :F...
  • Kandurex
    #5557
    Mi újság skill ügyben?

    /nem türelmetlen, csak érdeklődik/
  • dr Kotász
    #5556
    Ha sikerült, mindenképp szólj légyszi...
  • precision
    #5555
    két hős nem lehet egy csapatban, de a hősök cserélgethetik a cuccaikat/embereiket
  • vizvar
    #5554
    Hali, tegnap jáccottam egyet vele, hát nekem az nem teccett, hogy a két hőst akárhogy próbáltam nemsikerült egy csapatba összerakni, így elég gyorsan legyakott az ellenség :)
  • b-type
    #5553
    Az nehéz kampányoknál mindent kell használni, ahogy írod számolni a bányákat, használni a piacot, minden térképen minden tápot felvenni (spell power, és +attack, és +defense, mindig kihasználni az xp korlátot, nagy csaták előtt morál és luck bónuszt kivenni..
    és helyesen fejleszteni a hőst.
    Akkor már szvsz kevés térkép okozhat problémát.
  • NeoMaN
    #5552
    Hács ja.

    Én is rámentem már elsőre a joinra, de 1 csapat csatlakozott a 16-ból. Azért az vicc.
    Gatingom maxon, de kitörölhetem vele.. :))
  • Fritz Von...
    #5551
    Tudom, hogy tele van. Még azt is kipróbáltam, hogy hagytam a démon lordot pihenni és felvettem a kocsmában egy elf ranger hőst. Pont azért, hogy majd szépen joinoljanak... de basznak rá, még diplomacy skill mellett is. A maximum az, hogy pursue. Persze azzal lehet kisebb xp mennyiséget szerezni, ami nem jön rosszul, de...
    Pont amiatt csináltam, hogy majd ezekből összeszedek egy fasza sereget, de nem akarja az igazságot.

    Egyébként nem szokásom sírni, örülök, ha van egy játék, ahol létezik a kihívás és lehet gondolkozni. De azért adják már meg a lehetőségét annak is, hogy ne csak szopásból álljon. És való igaz, nem azért gyúrja fel az ember a démon hőst, hogy utána elf seregekkel kelljen csatába indulnia.
  • j0nNyKa
    #5550
    jo is az. :]]

    rettentheto: en azt mondtam, hogy az 5 konnyu, nem az, hogy a homm
  • NeoMaN
    #5549
    Én most másodjára nyomom a tündés pályát a démonokkal, és úgyérzem nagyon jól haladok vele, de a hozzászólásaitokat látva lehet, hogy mégsem. :)
  • NeoMaN
    #5548
    NANA! Painkiller egy etalon nálam!!!
    :D