14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • reaper4
    #5631
    a második küldetés utolsó puzzleja hol található? már csak vmi kis izé van a puzzleból és annélkül szerintem nem tudom megcsinálni :( . ez az első heroes em és nagyon leköt :)
  • mucsácsó
    #5630
    áhh, hát szerintem azt kéne hogy...hát talán az olyan helyeket, ahol nagyon népszerű, egyszerű az elakadás, azoknál leírni hogy mit kell csinálni, stb..., és a F.A.Q.-ba beleírni, hogy a pl. Részek, pályák, ahol "legnépszerűbb" az elakadás, vagy kb. így...és akkor odaírni, hogy szerencsétlennek mit is kellene csinálnia, ha már annyira nem megy...és akkor talán nem lenne ez, hogy egy nap benézek ide 20-30x, és kb legalább 15-20x látom, hogy itt-ott akadtam el, s hasonlók...
  • Ranger23
    #5629
    Elmondan nekem valaki, hogy a halál lényeknél a nagy kaszásnak mire jó a halálos érintés speciális képessége?
    Nem tudok rájönni miért éri meg azt választani csatában mint leszedni a fele lényét az ellenfélnek 1 ütéssel...
  • Charadras
    #5628
    semmi... csak a proci van húzva...
  • dr Kotász
    #5627
    Tuning?
  • Charadras
    #5626
    T. Hölgyek & Urak!

    A következő a problémám:
    játék közben pár kör után elkezd vibrálni a kép, és/vagy mindenféle fekete csíkok és háromszögek jelennek meg; ha ALT+TAB-bal átváltok a desktopra, majd visszam akkor teljesen jó, majd hamarosan megint elkezdi ugyanezt. Végigpróbáltam az összes beállítást a legdurvábbtól a leggyíkabbig; feltettem 3féle drivert (most éppen a legújabb WHQL-es van fent) és semmi... A konfig: P4 3.0 @3.4; 2 GB ram, GF 6800GT.

    Ha valakinek van vmi ötlete, pls. ossza meg velem! Előre is THX!

    UI: ja, és már a demó is ezt csinálta, csak reménykedtem, h a teljes verzió (reloaded) működni fog...
  • j0nNyKa
    #5625
    ezt mar leirta valaki lejjebb, a tizeneves valamik hozzaszoktak a sin episodes-hez, es tarsaihoz, aztan ahol gondolkozni kell, megfekszenek :]
  • Shaman
    #5624
    hümmm...

    ezt fel sem tudom fogni,hogy lehet....

    Bár én nem szedtem le,várván a hivatalos megjelenést,de a fórumot folyamatosan olvasom.....komolyan hihetetlen.
    A taktikát kivéve a Heroes sosem volt annyira egy bonyolult játék. Hogy lehet ebben elakadni,főleg ha le van írva,hogy mit kell csinálni.....
  • Sheltem
    #5623
    Nem életcélom.
  • j0nNyKa
    #5622
    ha meg nehany honapig ezt kell olvasnom, amit a forumon muvelnek az emberek, elmegyogyintezetbe kerulok, tehat engem nem fog erdekelni :D
  • z0ty #5621
    még néhány hónap, és egyszer jól is leírod a nevét, ehheh :D
  • Sheltem
    #5620
    Na nyugi JOnNyKa fő a türelem
  • j0nNyKa
    #5619
    Sheltem: javaslom, hogy a bannerbe ne 5-os betumerettel ird a FAQ-t, hanem 50-essel... talan kiszurja a nyomorekok szemet is. :]
  • j0nNyKa
    #5618
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Ádám525
    #5617
    hali elakadtam én is a Haven 4. pályáján vmi sereggel kénne találkoznom ez hol van??? előre is thx
  • j0nNyKa
    #5616
    nemhogy javitjak, a betahoz kepest durvabb sokkal 1-2 hiro :]
  • mucsácsó
    #5615
    hát az gáz ha unbalanced...reméltem hogy azt azért javítják...de akkor ezek szerint mégsem sikerült nekik :(
  • j0nNyKa
    #5614
    igen lehet, de mondom annyira unbalanced, h ertelmetlen.. raadasul a szinkron is szar, LAGOL lanon... hallatlan
  • Tutilevi
    #5613
    jé hogy duelt lehet LANon is??
    alig várom már a partyt....


    amúgy mást erre nem lehet mondani mint hogy system reinstall
  • vaasas
    #5612
    #5570-re valaki tud valamit?
  • j0nNyKa
    #5611
    nem vagy okos. faq & bye.
  • j0nNyKa
    #5610
    eszmeletlen jo muvi, <3 disciples :]
  • j0nNyKa
    #5608
    lanon toltunk dueleket
  • Lynx_TWL
    #5607
    messze van még:)
  • NeoMaN
    #5606
    HAHÓ!
    A kihívó megmutatkozott!
    DISCIPLES III
    Jajdejóóó! :DD
  • Tutilevi
    #5605
    hmmm...
    és hogyan vetted szemügyre egyáltalán a duel hősöket?
    mert elvileg cd-key kéne hozzá nem?
    vagy én tom rosszul?
  • Cassell
    #5604
    Na látom valaki már átvitte az iNferno 3. pályát. Méghozzá úgynézem olyasmi módon ahogy én is elkezdtem csak elbambuláztam és utolért a köcsög állás meg fényévnyire de mindenesetre Normal fokozaton eddig tiszta luluka volt erre meg itt egy pálya ahol meg küzdeni kell mint a pitbull. Majd még ránézek de nem nagyon dobott fel ,hogy az én váramban korlátozva van a fejlődési szint tényleg nem lehet fort a másik várban meg jobb egységeket nem enged neki meg 4 Emerald Dragon figyelt a hős nélküli várában is.
  • z0ty #5603
    amúgy rájöttem, hogy sosem volt 50k-s xp-m, nemtom mér hittem azt :D
    inf. 3 pályán főcsávó ellen 35k-t kaptam, szal biztos nem volt 50k-m sosem
    vagy custom mapon talán mégis volt rá lehetőségem... nemtom -.-.-
    [UNDORÍTÓAN SZAR A MEMÓRIÁJA]
  • z0ty #5602
    de gonosz vagy... legalább idén karácsonyt írtál volna :D
    amúgy ja: torrent. ha nem tudnád miaz, google segítségével maximum 5 perc alatt rájössz.
  • j0nNyKa
    #5599
    gl hf

    egyebirant nem nagyon latom, hogy szidna a jonep a duel-t, mint olyat.. pedig van benne 1-2 (de foleg az egyik) olyan elbaszottul eros hiro, amit ESELY NINCS megolni semmivel... az egyik sylvan hiro, asszem a kozepso, narancssarga feju :]
  • z0ty #5598
    egyelőre segítőkész vagyok, majd megunom én is egy idő után :D
  • precision
    #5597
    köszönöm
  • precision
    #5596
    jajo bocs, csak kicsit ideg lettem a bug miatt, sry :)
  • j0nNyKa
    #5595
    szegeny 3 oraja a beroltessel szenved :(((((((( annyi ido alatt vegulis nem lehetett volna rakeresni googlen :]
  • precision
    #5594
    kép
  • j0nNyKa
    #5593
    itt van 1 save game kozvetlenul az utan, ahol elakadtal... ott mar csak at kene menni a hidon, vege lenne a palyanak, es a kovetkezo palya pedig itt kezdodne, ahol a save van.
  • z0ty #5592
    faq/3.
  • Lynx_TWL
    #5591
    nem tudom hol olvastad, hogy én azt állítottam volna neked bajod van a 3dvel.
  • NeoMaN
    #5590
    most írta, hogy nem neked írta...
    :P
  • precision
    #5588
    nemtom hol olvastad hogy nekem bármi bajom is lenne a 3dvel...idézd már pls