14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Tutilevi
    #5672
    nem hülyeség,de ettől független érdemes az elején egyből befoglalni az elf várat is,mert ha várban vannak az elf egységek,vagy egy elf hősnél akkor nem dezertálnak
  • Tutilevi
    #5671
    beletaláltál mert télleg kell haven egységet (is) irányítanod benne:)
  • Charadras
    #5670
    Már az ACE codec pakkot is leszedtem, hátha az okozza a video és kép-zavarokat, de semmi...
  • j0nNyKa
    #5669
    igen, de az a palya arrol szol, hogy inferno varat kell talalnod, mert az elfeknek -moralja lesz (meg en azt tapasztaltam, h maguktol fogynak.. lehet hulyeseg)
  • kHares
    #5668
    Igen, ez a "húzzuk le mégjobban szegény démonokat" projekt. Erre azért van szükség hogy nagyobb legyen a kihívás. Erre belenézek infernó 4 mission. Mit kérsz előnynek? Néhány fát, egy kevés aranyat vagy esetleg pár darab druidát?
    De kérem druidát? Hiszen én démonok idézésére szakosodott démon lord vagyok! Akkor miért güriztem hogy a leguccsó küldés leguccsó 5 percére megkapjam az instant gate-et? Mindenképp pitypangzabálókat kényszerítenek rám, ezt valami perverz találta ki? Várom a necro pályákat remélem haven egységeket kell irányítanom, majd az angyalok mellé termelem a ropikat.
    Persze túlzok, hisz az első körben kiléptem, de kezdem sejteni az irányvonalat.
  • bgabor
    #5667
    Tényleg, csak most látom ezt a problémát a twilightal. Az csak light magic slotba kerülhet? A többinél (knight stb.) nincs ilyen probléma.
  • bgabor
    #5666
    Ööö, a skill wheel szerint a light magic twilight-hoz nem szükséges a többi light magis skill. Mark of damned kell hozzá és a dark magic három skillje.

    Tüzetesebben tanulmányozva a skillwheelt, látható, hogy az összes faj übertáp képességéhez 4, azaz négy fix skill szükséges, így egy marad szabadon választott.
  • kHares
    #5665
    Na igen, ez a kérdésem de ezek már megvannak: Dark Magic/Master of Mind
    Dark Magic/Weakening Strike és valami dark renewal vagy dark twilightot ajánlott egy level up alkalmával, ezért gondolom hogy csak light magic slotba rakható
  • kHares
    #5664
    Kösz, én is ezt találtam, csak valamiért azt gondoltam ha már dark magic abilityk kellenek a twilight-hoz akkor oda rakja be harmadiknak. Köcsög hogy nem lehet legalább egy darab skillet nekem választani, egy leadershipnek/diplomacynak örültem volna, bár az enlightenment se rossz.
  • Lynx_TWL
    #5663
    Twiligthoz biztos kell light magic? Twilight nem úgy van, hogy maxos light ill dark magicel külön külön elérhető?
  • dr Kotász
    #5662
    Tudtommal ezek kellenek hozzá:

    Logistics/Teleport Assault
    Logistics/Swift Gating
    Logistics/Pathfinding
    Luck/Dead Man's Curse
    Luck/Swarming Gate
    Luck/Soldier's Luck
    Light Magic/Twilight
    Gating/Consume Corpse
    Gating/Mark of the Damned
    Dark Magic/Master of Mind
    Dark Magic/Weakening Strike
    Attack/Excruciating Strike
    Attack/Battle Frenzy
    Attack/Power of Speed

    Tehát nem marad szabadon választott skill.
  • bgabor
    #5661
    Én alapból nem igazodom ki ezen a skillwheel-en. Mit jelentenek ezek a nyilak?
    Azt,hogy az űbertáp képpeséghez mindegyikre szükség van, amiből csak nyíl vezet felé? Amihez meg két nyíl vezet, ahhoz kétféle dolog kell? Tehát mind az öt képességnek fixnek kell lennie? Ez így elég gáz.

    Valaki elmagyarázhatná, hogy is működik ez, mert a belinkelt skilles oldalon nincs róla szó.
  • Kandurex
    #5660
    simán

    /tudja, érzi/
  • j0nNyKa
    #5659
    kivancsi vagyok, hogy megmarad-e ez az ultrapozitiv velemenyed :]
  • Kandurex
    #5658
    Na, még 4 nap és én is játszhatok :)
  • kHares
    #5657
    Valaki, aki profi infernóból kisegíthetne. Az Urgash Call végső táphoz kell light magic? Azt tudom hogy kell a light magic twilight hozzá, de annak a death magic master of mind és weakening strike az előfeltétele. Tehát azt gondoltam a dark magic ágon ez lesz a harmadik, de nyílván nem igaz,valami dark magic twilight-ot akar beadni. Szóval egy szabadon választott abilitym nem lehet ha akarok táp gate-et?
  • Kandurex
    #5656
    Hát ez elég véres lehetett....
  • NeoMaN
    #5655
    loál bazz, nem semmi ideig nyomtad... :))
    Nekem 100 felett még a blade dancer sem volt...
    Hamar kinyírtam az ellent, utána csak kimaxoltam az XP-t, és a végén a Druidákat gyaktam le.
    normálon
  • kHares
    #5654
    Na jó, akkor link:

    kép

    Xp a csatáért: 148.522, remélem ezzel a versenybe nevezhetek :)
  • kHares
    #5653
    Lopva érkeztek az éjszaka leple alatt, míg a tündék békésen szunnyadtak a démonok fölperzselték az egész erdőt :))))))))))
    IIIGGGGGGEEEEEENNNNNN, végre átestem ezen a megpróbáltatáson. Csak a hírhedt Inferno 03-as pályáról beszélek, alant valaki megosztotta az ottani élményeit ezért hasonlóan szeretnék rá reagálni:

    - Úgy tűnik nagy taktikázásra nincs lehetőség mert én is a "nyúlcipő" módszert alkalmaztam. Démoni palotámat elhanyagoltam, tradinpost meg sulfur termelés más nem. Gyors elfoglalása az alsó tündevárnak, majd sorban a bányák beolvasztása ill. fölszedni mindent amit érek, ember(démon)veszteséget csak bányákra pazarlok, majd a 3 hét végén megérkezik hegyesfülű barátunk. Közben bősz fejlesztése az elf kastélynak, lövöldözős egységek kifejlesztése majd a többi lerakása lehetőleg minél korábban hogy tudjanak termelődni. Semmit nem ér, négyszeres túlerő, elkergetnek.
    - Ekkor jön a vesszőfutás, irány jobb fölső sarok, várat elfoglalni, lehetőleg hét végén, lényeket bezsebelni majd tovább a baloldali várba és ismételni. Közben kienged pár egyéb hőst, azok visszafoglalják a bányákat ill. kastélyokat. Amire figyelni kell hogy van neki egy tápos másodlagos hőse jó egységekkel, na azt kinyírni onnantól már csak Gilraen elől kell menekülni.
    - Szóval a taktikám végig az volt hogy körbejártam a várakat, ahol tudtam elvittem a lényeket(a summon creatures nagyon hasznos) ahol nem ott csak megvettem hogy legalább ne növelje a sereget. Futásnál jól jön még a town portal, bár egy instant travelnak jobban örültem volna.
    - Végül meguntam az egyre szaporodó spritokat és társaikat(igen, 24-es szintig sem kaptam leadershipet, no recruit, senki nem joinolt a főhőshöz) druidákat megerőszakoltam, hőseit megskalpoltam és beszorítottam az alsó várába.
    - Másodlagos hősömnek pár körre átadtam a sereget, neki már lett recruitja és páran joinoltak is(értsd több ezer sprite meg pár száz hunter), 5 perc alatt lett max szintű úgy, hogy csak elkergetett mindenkit(1500-as átlagseregek 10ezresével röpültek az xp-k) :)
    - Majd az istenek csatájában az őrület szállta meg pitypangzabáló barátainkat ill. reflexiek is lelassultak(mass confusion és slow), szal igazán esélyük nem volt, bár amikor frenzyket kapot a 60 sárkányom meg mások eléggé pöcentem. De bevallom nem is igazán figyeltem, túlerővel lealáztam.
    - A story és egymás kerülgetése 7 hónapon, 4 héten és 3 napon át tartott. Hard fokozat, valós idő két este.
    Mellékelnék egy képet is az uccsó megmérettetésről:
  • NeoMaN
    #5652
    Hehe, elhiszem.
    De annyira jólesett. :)))
  • j0nNyKa
    #5651
    majd a kov palyan meg nagyobb *** lesz a szadban :]] legalabbis nekem az nehezkesebb volt mint a kepen lathato
  • z0ty #5650
    jé, ezt már láttam -.-
  • Charadras
    #5649
    #5626-re senkinek nincs ötlete?
  • NeoMaN
    #5648
  • j0nNyKa
    #5647
    mert a paladin overpowered
  • Dant0r
    #5646
    Tényleg, ha már nekrónál tartunk-
    a bone és spectral dragon miért sebez annyit, mint egy paladin?!
  • Kandurex
    #5645
    Ez nem volt túl meggyőző :/ ennél azért több kell amivel felhívják a figyelmet!
  • z0ty #5644
    igen, ez talán jobb példa -.-
  • j0nNyKa
    #5643
    ahogyan feltamasztani sem.
  • z0ty #5642
    lehet, hogy nagyszámú kaszás mellett már szart sem ér a spec képessége, de odaillik, és stílusos, és pont. (elég hülyeség lenne pl egy master hunter féle spec: suhint egyet jobbról, aztán balról is... :D na az nem stílusos, a kaszás NEM FOG kétszer suhintani! :D)
  • Ranger23
    #5641
    Nem a játékot akartam fikázni. Én heroes mániás vok. Csak szomorú mert eddig ez volt a kedvenc népem de nagyon meggyengült szerintem...
  • j0nNyKa
    #5640
    legyen ez a jatek legnagyobb hibaja, hogy nagy seregben (a csata elejen) nem er semmit a skillje !.
  • Ranger23
    #5639
    Ezt értem. Én azt mondom ha már ey ütős hősöd van és egy elég nagy sereged benne akkor szart sem ér ez a tudása a kaszásnak szerintem. Mivel úgy is lesz vagy 30 kaszásod és nem fogod őket szétpakolni. Mellesleg a 30 kaszás már üt akkorát hogy töbet vegyen le mint 1. Persze kis csapatban jó amit te is írtál de egy 4 es szintű lénynek már valami jobb tudás kéne szerintem.
  • j0nNyKa
    #5638
    nem nagyon vagod te ezt, ugy latom...
    na jo a kedvedert vazolok 1 szitut, amiben tokjo lehet. van 1 csapatod, 4 kaszas, 30 skeleton archer (a tobbi emberedet epp az iment vertek porra), talalkozol 1 csapattal, amiben van 5 paladin.. nem biztos, hogy f2f meg tudnad verni, viszont teszel 1 olyan lepest, hogy a harc elott kiveszed a csontikat a csapatbol, a 4 kaszast szetpakolod 4fele, es 1-1 death touch-al (vagy mivel) megolsz 1-1 paladint, marad 1 darab paladin, amit asztan szetversz... hirtelen jobb pelda nem jut eszembe, en mar tudom, hogy hasznaltam, mikor a necrot probalgattam.
  • Ranger23
    #5636
    Én a 4-el játszottam sokat. Ott sokkal erősebb volt a halál nép. Szerintem sokat gyengült.
    Ha egy ütős csapatot csinálsz úgy sem fogod szétpakolni a kaszásokat, hogy többet tudj sebezni mert nem fér el benne. Ez max az elején jelenthet előnyt mikor alig van pár egységed a csapatban szerintem. Adhattak volna neki ütősebb dolgot is. Mellesleg a vámpír is rém gyenge lett.
  • j0nNyKa
    #5635
    1 kaszasnak rossz volt ilyet adni? szerintem iszonyat talalo, mellesleg nemtom mennyit jatszottal a 3mal (mighty gorgon)..
  • Ranger23
    #5634
    Köszi értem már.
    Szerintem kár volt ezt adni neki....
  • z0ty #5633
    ha pölö csak 1 kaszásod van, az is megöl akár egy 200+ hp-s lényt is, ami normál támadással nem történne meg...
  • j0nNyKa
    #5632
    te figyelj mar ide... ah nem is irom le, nezegesd a faqt.

    ranger: marad 1 darab kaszasod, neki 1 darab sarkanya.. tuti nem utod le, viszont a skillel megolod
    mas: van 4x1 db kaszasod, mindegyikkel tudsz olni 1-1 sarkanyt koronkent. vili ?