14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • z0ty #5797
    ez azért elképesztő, 4 perc várakozás után NEM VÁLASZOL SENKI arra a kérdésre, amit még csak 3254325423x tettek fel itt. elképesztő, komolyan. perelj.
  • dr Kotász
    #5796
    Túl sok infó sosem lehet egy faq-ban.. Szerintem tedd be.
  • j0nNyKa
    #5795
    faqba berakjam h hiro nelkul nem mehetnek az egysegek ? vagy ugyse olvassa senki, es minek.
  • dr Kotász
    #5794
    Komoly fordítási melót nem szívesen vállalnék (szabadidő), de egy-egy rövidebb részben, vagy lektorálásban tudok segíteni.
  • Lynx_TWL
    #5793
    1."mindegyik a régi Heroes-okban volt" tehát játszottál a korábbi heroesokkal, akkor hogyhogy nem tudod a választ? shift a barátod még mindig
    2.nem
  • Cápafogxy
    #5792
    1. Shift+katt
    2. Nincs.
  • Kandurex
    #5791
  • Light
    #5790
    Hello!

    Lenne 2 kérdésem, pontosabban lehetőség, amit nem tudok 1előre, h h kell előhozni, ha lehet (mindegyik a régi Heroes-okban volt):
    1. H tudok mondjuk egy 50es paladin csapatot, 1 25ös, és még 1 25ös csapatra szétvenni?
    2. Létezik az itt, h az egységeket, hősök nélkül, tudom a térképen irányítani?

    Köszi előre is!:)
    Üdv
  • Rettenthető
    #5789
    És magyarul lesz? :-)
  • dr Kotász
    #5788
    Nos, kedves Kandurex, kész vagyok. Bezsúfoltam egyetlen táblába az összes létező skillt és ability-t. Most melóban vagyok, este elküldöm.
  • Lynx_TWL
    #5787
    #5465ben
  • wesker24
    #5786
    Jelenleg a Haven 5 küldetésében vagyok má r 3-szor sikerült visszavernem őket de valami Tear of Asha artifactot kell találni ! Hol található ez egyáltalán ??
  • Kandurex
    #5785
    dr. Kotász, mi a helyzet a skillel? Mert, ha nincs időd rá, lehet, hogy én neki kezdek. Mondjuk jól jönne egy - két, angol - magyar fordító is :)
  • Kandurex
    #5784
    Irónia, ismerős?
  • SP szan
    #5783
    De azt az options-ben ki lehet kapcsolni, hogy "Show Tutorial". Na onnan vedd ki a pipát.
  • haxoror
    #5782
    thx nem értem hogy ezt miért nem írták a tutorial üzenetekben, minden bizbaszra felugrik valami
  • Nenrandil
    #5781
    de a türelem a Jedik legfőbb erénye :)
  • Nenrandil
    #5780
    OKe...tsak már végre csinálhatnám amit a sinfo mond :)
  • j0nNyKa
    #5779
    ne varj tul sokat azoktol a palyaktol, jobban fel van fujva, mint kene :] egyszeruen leirja a scenario information h micsinalj, es megcsinalod
  • Nenrandil
    #5778
    :)
  • SP szan
    #5777
    A tanulásról annyit, hogy nekem eddig két aláíráspótlásom lesz, mert valami miatt nem volt időm tanulni...gondolom kitaláljátok, hogy mi volt az a valami
  • Nenrandil
    #5776
    egyébként még én sem játszottam vele...de már alig várom hoyg ott tartsak...
    A legendás haven 5öst a demoban végig kínlódtam...nem mondom nekem is eltartott egy ideig míg midnenre rájöttem... de van egy zen mondás: "csak akkor kérdezz ha már azzala kérdéssel kapcsolatban feltettél magadnak legalább ezer másik kérdést" jah meg inf 3.páylára is nagyon kíváncsi vagyok, meg erre a levitáló cipős pályára is... már egészen tűzbe hoztatok... és persze a tanulásra nagy ívben... hát így jártam...
  • j0nNyKa
    #5775
    azert van, hogy visszaolvass, mert sacperkb 200 alkalommal lett leirva a megoldas... egyebkent meg a scenario information is a szadba ragja.
  • Lynx_TWL
    #5774
    nem hiszem, hogy a fórum azért van, hogy 1 nap !ugyanazt! a kérdést legalább 5ször feltegyék.
  • zsolt11
    #5773
    nem kéne ennyire felháborodni sztem,ha valaki kérdez,nem?
    sztem ez fórum azért van , hogy kérdezzenek.
    amúgy aki legalább vette a fáradságot,hogy leírja azt a kurva csizmát,annak köszönöm a segítséget.
    csak ennyit akartam egy lelkes olvasó.
  • Lynx_TWL
    #5772
    mindenki másnak megy rendesen hamachival? semmi desync? lejátszátok a meccseket rendesen?
    elég idegesítő, hogy "lejátszottunk" 3-4db 8-9 órás meccset aztán orbitális nagy desync...
  • Lynx_TWL
    #5771
    Hamachival kipróbáltuk LANon, eredmény:
    6órán keresztül jó volt, 9 óra játék után ugyanúgy szar lett.
    aztán tegnap Hamachival neten keresztül:
    első körben disconnect, ha haverom épített, ha simán lépett ment a játék. aztán úgy 1 óra játék után megint desync.
  • Kmarha
    #5770
    talán mert ez egy rohadt forum és nem chat. ha 4 percen belül nem válaszolnak már háborogsz? szerinted mindenki ott ül a gép elött egész nap és lessi e forumot hogy ki jön fel kérdéssel?
  • Kandurex
    #5769
    Mer' magadon se vagy képes segíteni. Figyelj rám jól, én még nem is játszottam a játékkal, de nagyjából sejtem, hogy a Te gondod, a vízen járó cipellő amit az egyik kriptából lehet felvenni...innen találgass magad, hogy mi a megoldás.

    Mégegyszer írom, Én még nem játszottam vele,...
  • SP szan
    #5768
    Ha tényleg bejártál mindent a föld alatt, akkor ha minden igaz, kaptál egy csizmát, amivel át tudsz kelni a vízen, ennyi :)
  • Nenrandil
    #5767
    ööö...hát szerintem izééé...ez uygan aza probléma kör amit a repülős csizmával kéne megodlanod amit valahol egy kripában avyg mágus házban találasz meg...és már a nagyok párszor leírták eztet...és szerintem már nem akarják ezredszer leírni...
  • zsolt11
    #5766
    miért nem segít senki?
  • Boroskóla
    #5765
    Oké kösz mind ketőttöknek úgylátom a confusion ami nekem kell .
  • zsolt11
    #5764
    hi,
    segítség kellene elakadtam a The Trap pályán,valakivel találkoznom kellene,de sehol nem találom,már bejártam a földalatti barlangokat és az egész pályát is megvívta már vagy ezer szörnnyel és semmi.A vár mellett van egy híd ami le van rombolva és ne mtudok rajta át menni,pedig még csak a fél pályát mutatja a map.
    Hol keressem a kijáratot és hol találom a célszemélyt akivel találkoznom kéne.
  • Kandurex
    #5763
    ja igen, a confusion is hasonló :p
  • j0nNyKa
    #5762
    nincs egyiknek se mass-a sajnos... de amugy ja, confusion jo erre
  • Kandurex
    #5761
    Puppet biztos, hogy nem!
    Blindessnek szerintem meg nincs mass változata.

    Annyival több a puppet, hogy ott Te irányítasz, a blindess olcsóbb, egyszerűbb és tovább is tart sokkal.
  • kHares
    #5760
    Én mass confusion-t alkalmazok erre a feladatra expert dark magic skillen. Tökéletes :)
  • Kandurex
    #5759
    Ressurection csak az ark-angyalnak van, gondolom Te a Raise Dead varázslatra gondolsz ami a csata végéig tart, csak a nercoknál permanens.
  • Boroskóla
    #5758
    THX, és ezek hatnak egyszerre több távolra támadó egységre is??