14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • kHares
    #5837
    Érdekelne ezek a skillek a játékból vannak kinyerve vagy a skillwheel egy nyomtatóbarát verziója? Mert utóbbi ugye nem nagyon használható az ultimate ability megszerzéséhez
  • Madu
    #5836
    Kössz meg lesem
  • Magic Boy
    #5835
    Ha magyar akkor jöhetne nekem is!
  • bazsi123
    #5834
    égessetek meg, de én egyszerűen besokaltam az inf/3 pályán. sehogyse sikerült megoldani. használtam a trainert. mea culpa!
  • bazsi123
    #5833
    elindítod, majd utána a heroes5-öt, és a numpadot használva aktiválhatod a cheateket. de ha vársz egy kicsit a trainer elindítása után, szépen kiírja, hogy mellik gomb milyen effektet produkál...
  • Madu
    #5832
    #5823-as kérdésemre tudja valaki a választ?
    Meg köszönöm.
  • NeoMaN
    #5831
  • Kandurex
    #5830
    Megjött a dr. Kotász féle skill táblázat. Remekül használható. Majd ő megossza az úri közönséggel :pp

    Én egyelőre olyan formátumba próbálom rázni, ami kinyomtatva /kizárólag nyomtató barát verza/ segíti a játékot. A fordítása majd ez után jön.

    Ennek tükrében, aki jó angol - magyar fordító (kb. 1 - 2 órás melóról van szó, nem sok) és vállalkozó kedvű, az küldjön nekem privit. Hxt.
  • j0nNyKa
    #5829
    van meg mit javitani
  • kHares
    #5828
    Értem, akkor erről ennyit
  • j0nNyKa
    #5827
    semmit, azt hogy hozzaad +mapokat
  • Light
    #5826
    Hát, csak annyi, h nem a Shift-et használtam, hanem a 3-ban - ha visszaemléxel - volt egy ikon is a csapatok szétosztására.., szval azt.., de akkor már okosabb lettem, köszönöm a helpet Cápafogxy-nak is!

    Üdv
  • azirafael
    #5825
    Sziasztok!

    Van valahol leírás a hősökhöz, hogy melyiknek mi a speckó abilityje, és hogyan lehet azt unlock-olni?
  • reaper4
    #5824
    na akkor mégegyszer máshogy :) a második küldi első pályáján hány puzzle darab van?
  • Madu
    #5823
    Hogy működik ez a trainer kicsomagolom a rar-t és utánna elindítom az exet bejön valami zelélős micsoda ott csak esc vagy info-t tudok nézni.
  • Kandurex
    #5822
    COLLECTORS EDITION PATCH, ebből a patch mit akar takarni?
  • j0nNyKa
    #5821
    iszonyat sok csitet, like
    Infinite Resources
    Max Hero's Stats
    Infinite Action Points
    Infinite Mana
    Level Up
    Infinite Building
  • werter
    #5820
    mit tartalmaz a Heroes.Of.Might.And.Magic.V.PLUS.6.TRAINER-Unleashed ?
  • j0nNyKa
    #5819
    nem.
  • kHares
    #5818
    Na a démonlord kinyalhatja a seggemet. Inf négyes map, 29. szintre lépek és bizony nem adja be a skilleket amik kellenének. Kéne light magic twilight ugye, amihez van light magicom expert, semmi üres ability slotok ill. megvannak a dark magicos előfeltételek.
    Urgash call-hoz kell Teleport Assault, Power of speed és Dead men's curse. Legutóbbi nincs mert ahhoz meg a köcsög twilight kell.

    Könyörgöm valaki aki végignyomta ezt a kampányt avasson már be neki sikerült megszerezni?
  • Fejes021
    #5817
    Heroes az ilyen szerepjáték féle aminek az a lényege, hogy néha kicsit gondolkodsz is nem mingyá jössz a fórumba sírni, ha nem sikerül elsőre. 2. pályánál meg pláne, enm illik még kérdezősködni. Szerintem. De lehet hogy tévedek
  • z0ty #5816
    :(. ehhez kellet a csít?:D már nemtom melyik pálya ez, de gondolom nincs várad az elején, úgyhogy azt keress az első héten belül. akkor mindenki örülni fog, te is.
  • Fejes021
    #5815
    rögtön megtámadod. szerintem ez lenne logikus. Ennyire azé ne félj egy játéktól, megpróbálod, nem sikerül, akor nem sikerül. Nem fogsz a valóságban is meghalni.
  • Barney Tech
    #5814
    [spoiler]
    valaki tudna segiteni a 2dik pályán (rebelion)
    hoty tudom megcsinálni leghamarabb hogy ne teljen el egy hét?
    [Láma]
  • Tutilevi
    #5813
    ezeket honnan vetted?
  • Botond #5812
    Előbb talán jelenjen meg a játék.
  • markastor
    #5811
    A patch megjelenése után milyen szép reinstall lesz ebből. :)
  • j0nNyKa
    #5810
    ezt letoltod, a data mappa tartalmat bemasolod a data.pak -ba (kb masfel perc), es maris van 3 uj skirmish palyad.. enjoy
  • j0nNyKa
    #5809
    "
    This release contains the following:

    1. Normal to Collectors Edition Update

    - 4 Extra Single Player Missions
    - 1 Extra Artifact Available in Single Player Missions"

    na ez jol hangzik
  • j0nNyKa
    #5808
    nem adok linket mer irigy vagyok !!!4 :D
  • j0nNyKa
    #5807
    Kandurex, volt rola szo ugye, hogy a ce-ben lesz +3 skirmish map, es van 1 ilyen, hogy Heroes of Might and Magic V NORMAL-2-COLLECTORS EDITION PATCH & CHEATS, szerinted ez tartalmazhatja ezt ? vagy mi lehet ebben a collertors edition patch ?
  • z0ty #5806
    hol lehet letölteni???
  • Botond #5805
    Ha van!
  • j0nNyKa
    #5804
    a legjobb csit a jozan esz hasznalata.
  • Lynx_TWL
    #5803
    istentelen béna láma nub e vagy?:D
  • Kandurex
    #5802
    Távozz tőlünk SÁTÁN!

    /aki ilyet rak be azonnal törlöm, intézzétek privátban/
  • Barney Tech
    #5801
    [spoiler] van vlamailyen cheat a játékhoz vagy tréner?
  • j0nNyKa
    #5800
    termeszetesen -mar ha megengedi-
  • ThugEdge
    #5799
    majd a faq-ban is elérhetővé teszitek dr.Kotász skill táblicskuját?
  • j0nNyKa
    #5798
    bepakoltam