14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • reaper4
    #5879
    nincs bent h hol kell ásni :) tehát csak részben teljes :) de elég egyértelmű volt
    csak én nem láttam , de ettől még lehetett volna segíteni nem?
    na de télleg haggyuk mer na :)


    ja és az angol tudásom (egyszerű magyar vidékiként :) ) hiányos. de nem bánom , mert vannak segítőkész emberek még a világban ( ez nagyon mélyenszántó volt :D)
  • MaverickSXT
    #5878
    az utolso elotti hszem elott kertek cheatet szer az nem warez es mar torlodott
  • Agamemnon
    #5877
    Amúgy tényleg jó másnak segíteni. De amikor azt látom, hogy van 150 üzenet ezen a fórumon, amit nem olvastam, és elkezdem olvasni, és azt látom, újra és újra felteszik ugyanazt a kérdést, majd valaki beszól ezért, aztán ezen megy a vita, akkor nagyon kezdem unni az egészet.
  • j0nNyKa
    #5876
    na hat akkor beleraktam.. bar ahogy igy szetnezek, ugyse olvassa a kutya se... :D
  • Agamemnon
    #5875
    Szóval a Haven kampány 5. pályájának leírása a FAQ-ban található. Mielőtt még nagyon leírnál mindenkit ebből a fórumból. És azért nem írjuk ezt már le, mert ha visszaolvasod az elmúlt 1500 hozzászólást, akkor meg fogsz lepődni, hogy hány ember kérdezte ezt meg. És tényleg pontosan le van írva a játékban hogy mit kell csinálni. Persze angolul. Ha ez volt a gond, akkor sorry.

  • reaper4
    #5874
    most őszintén mond már el lécci akkor mit szeretnél olvasni :) azt h dejó vagyok vagy azt h ez is sikerült? de télleg ennyi együttérzés nincs benned? az ha valaki 1 oldalnyit nem képes visszaolvasni az télleg gáz, de most őszintén nem öröm segíteni vkinek? én élvezem (ha tudok)
  • j0nNyKa
    #5873
    faqban benne van...
    nem lehet minden nyomit felhivni 1esevel telefonon, hogy FIGYELJ MAR, HA ITT MEG ITT ELAKADSZ, OLVASD EL A FAQ X-IK PONTJAT.. :]
  • Sheltem
    #5872
    Megköszönöm ha megmondod konkrétan melyik hozzászólást töröltem ahol valaki warez témán kívül kérdezett valamit.
    Azt meg duplán megköszönöm ha azt a hozzászólásom is megmutatod ahol lámáztam valakit, ugyanis rávilágítasz hogy öregszem és kavintont kéne szednem ugyanis nem emlékszem ilyenekre.
    Te biztos jobban tudod, gondolom példákat is tudsz mutatni rám vonatkozóan nem csak levegőbe dobálódzol ugye?

    Hajrá
  • dr Kotász
    #5871
    Hogyne.
  • Agamemnon
    #5870
    Szerintem írjátok a FAQ mellé, hogy olvasd el, mielőtt kérdezel!

    Vagy egyszerűen írjátok ki, hogy mit kell csinálni a Haven 5. pályáján, vagy egy save game-t tegyetek ki, please. Vagy bármit, csak ne azt kelljen olvasnom folyton, hogy valaki benéz ide, felteszi ugyanazt a kérdést, amit már rajta kívül másik száz ember is megkérdezett.

    Na jó, csak vicc volt. Csak igyekeztem finoman kifejezni, hogy tényleg uncsi folyton ugyanazt olvasni. Persze megértem azokat is, akik csak benéznek, bizalommal vannak irántunk, felteszik a kérdésüket, mi meg... hát... khm... nem túl kedvesen válaszolunk....
  • reaper4
    #5869
    ez tökéletesen érthető :) de a naív láma hírózos (mint én :) ) azt gondolja h itt mindenki más keni-vágja. ez már csak ilyen emberi naivitás marad :)
  • MaverickSXT
    #5868
    Total egyet ertek veled,en is 2 x kertem helpet megse kaptam,itt csak az a meno hogy a hazigazda es a kedves baratai lamaznak mindenkit es torolnek minden hszt ami nem tetszik nekik,kiskiralyok ,de ok tudjak csak nem ertem akkor minek a forum? Azert hogy kinek milyen a skillje?Szerintem a game nem errol szol,nekem is van itt forumom sgn es en meg senkit nem lamaztam le csak azert mert vmit esetleg nem tudott,inkabb segitettem neki hisz azert van a forum nem?Viszont itt csak a kinek milyen a skillje meg torlom a sok lama hszt megy,ugyhogy igazad van ez tenyleg szep kis forum,ja ezt is nyugottan torolhetitek ,csak elmondtam a velemenyem a sok fo okosnak akik mondjuk beszoltak Reapernek
  • Lynx_TWL
    #5867
    és ha nem tudjuk a választ a kérdésre akkor írjuk be?:D most akkor több száz komment szóljon arról, hogy bocs nemtom a választ? ezért van inkább csend:)
  • reaper4
    #5866
    éljenek az apák :)
    na de télleg befejezem az offot mivel gondolom senkit nem érdekell:)
  • Sheltem
    #5865
    Légyszíves tartózkodj a személyeskedéstől(pláne ismeretlenül mert a fórumban senki nem ismer senkit szinte). Köszi
  • bgabor
    #5864
    Lehet hogy csak azért nem válaszolnak, mert nincsenek gépközelben. Tán majd holnap. De lehet hogy már végig sem olvassák a quest feladatokkal kapcsolatos kérdéseket. Mind1.
    Én csak custom missiont játszok, így nem tudok mit mondani a dologra.


    Amúgy sajnálom apádat, enyém is hasonló jellemű.
  • reaper4
    #5863
    lol honnan tudod h 26 vagyok? 27 leszek:) a sámán
    egyébként az eszem jelen esetben a spanom volt :)
  • j0nNyKa
    #5862
    jo de ha 26 eves vagy, van eszed, es befejezed.. egyebkent is, mar az alapproblema (aminek legalabb van koze a h5hoz) mar reg megoldodott.. :] beke van

    dr. kotasz: faq-ba kinyomhatom a skilltabladat ?
  • reaper4
    #5861
    én megértelek , de most őszintén. akinek ez az első ilyen gaméja és tetszik is neki annak szvsz segíteni kéne. és az én kérdésemet sajna nem találtam a hozzászólásokban. lehet h láma vok ebben , de nem 1 gyakori kérdés volt.
    javaslom zárjuk le mivel meddő vitának nézünk elébe (ráadásul ittam is :) ) és adjuk át magunkat a játéknak.
  • reaper4
    #5860
    ja és bocsi de kevés vagy ahhoz (főleg így neten keresztűl, de gyanítom élőben is), hogy megmond hol osztom meg a gondolataimat.

    bocs a többiektől, de ez felhúzott.
  • bgabor
    #5859
    Hát, akkor gratulálok a saját erődből megszerzett gépedhez, de ettől még át kellene fogalmaznod a mondanivalódat.

    Egyébként azért nem válaszolnak, mert nyilván sokan feltették már ezt a kérdést.
    Rengetegen kérdezőködnek a quest feladatokról, ezért kezdik már egy kicsit uncsizni a dolgot.
  • reaper4
    #5858
    jajjjj megnevettecc :D 27 éves vok és szegény családból származom (bár nem tartozik rád :) ) örülök h megszerezhettem a gépem saját erőmből de ez neked biztos hihetetlen :)
    lol :)

    ja és apuci kb 6 éves koromban elhagyott minket. ha ennyire érdekell
  • NeoMaN
    #5857
    ha az intro videónál lép ki akkor egymillió százalék hogy codec gond
    valami szart pakoltál fel...
  • reaper4
    #5856
    az első pálya utolsó küldijéről kérdeztem. amikor már kb 100hozzászólás követte és 1 lebaszó sem szólt nekem. feltettem még 1x máshogy. persze várhattam volna a válaszra (közlöm közben ment a szokásos (hülye kérdést feltevők vs jáccók vitája) fórum téma). jött a spanom és okosan segített és sikerült. erre írtam az általad kérdezettet.

    merthát a fórum szvsz segítségre és tapasztalatmegosztásra hivatott. de biztos tévedek.
  • j0nNyKa
    #5854
    te elmondanad, hogy mirol beszelsz ? :]
  • reaper4
    #5853
    az a poén h qrva kevésszer kérek segítséget a fórumban (általában csak elolvasom) de amikor kérek akkor se kapok szinte soha ez basz fel. de mind1 ez van
  • reaper4
    #5852
    nem is az a pálya volt , de sikerált. azért köszi a qrva sok segítséget. lol. jó kis fórum ez. ez csak poén volt :) mármint ,hogy segítőkész és normális a fórum .
  • Pari
    #5851
    na feltettem az itthoni gepre is...es itthon is szivok,mint a torkos...
    elinditom...megjelenik az elso kep de utana az intro videok elott kapok egy error msget(a jatek logojaval megjeleno) amit meg se tudok nezni,csak kilep...
    minden codec rendben van kiprobaltam mindent,de semmi nem muxik...
    128Mb GfTi4200
    SP2 telepitve, cdn levo dx telepitve,legujabb nvidia driver fenn)
    es nem tok mit csinalni...
    megoldas?
  • Warden
    #5850
    Sziasztok! A necromancer pálya első küldetésénél miután találkozott a Markal az Isabellel mit kell még csinálni? Feladatként csak az van írva hogy élje túl de mit?! A narancs színüek elfoglalják a várat az alvilágba azt betámadom de utána a másik őrjárat marad a felső részen és nem mozdul onnan ha visszamegyek hozzá és meg akarom támadni akkor meg vége a küldetésnek buktával.Köszi előre a segítséget.
  • mucsácsó
    #5849
    kis info:

    Heroes of Might and Magic 5.
    Normal to Collectors Edition Patch, 10000 Creatures, & All Access Cheat.

    This release contains the following:

    1. Normal to Collectors Edition Update

    - 4 Extra Single Player Missions
    - 1 Extra Artifact Available in Single Player Missions

    2. Campaign Cheat

    - Every Hero starts with an amount of 10.000 of every Creature in
    his or her army.

    3. All Campaigns and Sub Missions accessible.


    How to use:

    1. Unrar 4f-homm5.rar into your installation directory.
    This enables the Normal to Collectors Edition Update and Campaign Cheat.
    If you don't want to use the Campaign Cheat, delete/don't extract:
    \data\Maps\Scenario

    2. Copy the "Heroes of Might and Magic V" directory to

    <Systemdrive>:\<Documents and Settings>\<Username>\<Local Settings>

    and overwrite if asked for. You might want to take a backup of the
    directory already there before doing this.

    3. Start Heroes of Might and Magic 5 and choose Profile "Dagobert"
    to get access to all campaign missions.

    4. In single Player menu scenario you will have 4 more scenarios now
    avaiable. Have fun playing them.

    5. A little note:

    The data\Maps\Scenario\C*M* are the subfolders of the Campaign missions.
    You can edit them as much as you like
    i.e.:

    - amount of creatures of enemy heroes
    - experience of heroes
    - starting ressources

    and much more...

    BUT! in some campaign missions you need to loose a battle, i.e. c5m3
    to get new mission goals and time, so feel free to try.


    If you like this game go buy it like I did. It's a game worth the $$$ you will
    spend for it.

    Have fun!!!



    hmm...vmi cheat izé...de 10k creatures??? WTF
  • mucsácsó
    #5848
    Heroes.of.Might.and.Magic.V.Normal.to.Collectors.Edition.Plus.10000.Creatures-4Fans

    ezmiaszarez?
    vagy vótmá? :D
  • Dant0r
    #5847
    kösszencs!
  • Christian
    #5846
    sikerült, thx!
  • Kandurex
    #5845
    Pedig sztem csak hungarise verzió lesz.

    Mindettől függetlenül a "beta" változat itt van:

    http://web.axelero.hu/kandurex/skills.xls

    (nem tartalmazza a skill összefüggéseket, ez csak összesítő)

    köszönjétek dr. Kotásznak
  • kHares
    #5844
    Kösz az infót, szóval abban különbözik hogy magyar.
    Úgy tűnik meg kell várni a hivatalos megjelenést remélem akkor átdolgozzák a listát hibátlanra/vagy a játék bugos és azt javítják.
    Necrónál remélem minden követelmény úgy van ahogy írták.
  • MaverickSXT
    #5843
    Hi all tovabbra is segitsegre lenne szuksegem,elakadtam a necromancer kuldetes utolso palyajan,godric ot kellene elkapni de o bent van a falak mogott es nem tudok bejutni hozza,van hajo is de hajoval sem lehet, a palya nem tul nagy ,egy amulet is kellene de mar korbe jartam az egesz palyat es nem talalom,mivel nem tul nagy az angol tudasom igy sajna segitseget szeretnek kerni talan van itt olyan aki mar atvitte es tudna segiteni
    elore is koszi a helpet
  • Dant0r
    #5841
    Vannak itt, akik már tűkön ülnek az angol változatért is:)
  • Newfronter
    #5840
    Rakd fel a lemezen található DirectX 9-et!
  • Christian
    #5839
    Hali!
    Elindítanám a játékot, de ezt írja ki:
    "Az alkalmazást nem sikerült elindítani, mert a d3dx9_25.dll nem található. Az alkalmazás újratelepítése megoldhatja a problémát."
    Mit lehet itt csinálni, hogy elinduljon a játék?
  • Kandurex
    #5838
    Ez a skillwheel nyomtató barát verziója lesz, magyarul, ha isten is úgy akarja :/


    +ként fullos leírás a skillekhez.