14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Pari
    #5922
    a 80-at a minden galiba nelkuli elso elinditasra ertettem...de a laptoposok java resze meg van love,kemenyen+gf4 alatti konfig tulajok is...a te 20%od ugy ertelmezem,hogy akik soha nem fognak jaccani vele:)
  • j0nNyKa
    #5921
    ez mondjuk sajnos teny.. kiakaszto teny mellesleg -bar a 80% az nemkicsit tulzassss.. inkabb 20 az a 80-
  • Pari
    #5920
    Lamazz noobolj kedvedre,de a program olyan fosul van megirva,hogy dobbenet,maradjunk ennyiben...azon tul,hogy kiadaskor megvaltoztattak a min parametereket, egy rakat bug maradt benne...gepem minden kitetelnek megfelel megse tom elinditani, es nem azert mer noob vagyok, vegigolvastam az osszes retkes tech forumot, az a nagy budos igazsag hogy tele van bugokkal...SP2 kell neki,de meg uj driver, meg regi driver, meg single monitor, meg T&L, meg nem integralt vga, meg anyam tyukja es meg ugy se biztos,hogy mukodni fog...szoval ha vki manapsag kiad egy olyan gamet ami a gepek 80%an nem indul el csont nelkul...akkor ott nem a userek a lamak....es meg a barom support sem tudja megmondani,hogy miert akad ki a game
    1, betoltesnel
    2, intro elott
    3, a map betoltese kozbe
    4, a jatek kozbe
    5, miert kell minden inditas elott ujra tenni a vga drivert...
  • j0nNyKa
    #5919
    annal jobban sztem nem nagyon lehet elmagyarazni, ahogy itt le van irva.. bar teny, hogy maga az oldal is azt irja, h ez a legbonyoultabb racial abilty
  • Sheltem
    #5918
    Azon filóztam, hogy ahogy elnézem a heroes sorozatot 1-5 ig, minden rész után jelentős grafikai fejlődés van. Vajon hogy fog kinézni a 6. rész ha lesz? Bele se merek gondolni.
  • j0nNyKa
    #5917
    mostmar mind1... :]
  • izsook
    #5916
    Nem értek egyet a gyengített nekró teóriával! Akkora böhöm nagy mágus hőst lehet csinálni nekromantából, mint a ház! Az egységek gyengeségét meg bőven ellensúlyozza a csontváz generálás, csak minél hamarabb el kell érni, hogy íjászokat élessz és akkor...

    Más: az Leírások (ajánlott!) link alatt tegnap nézegettem ezt az elemental chaint és számomra nem egyértelmű a dolog, akinek van valami affinitása, hogy pontosan hogyan működik az leírhatná, addig is, ha lesz ma egy kis időm, akkor gyors lefordítom a link alatt lévő leírást.
  • Shaman
    #5914
    ejgen ebben az a vicces,hogy mivel folyamatosan olvasom a topikot,s bár a játék még nincs is meg nekem pontosan tudom legalább 4-5 pályán mit kell csinálni,annyiszor el lett mondva :-))

    persze ezzel valahol magammal is kitoltam,lévén a felfedezés öröme elvész.
    Esetleg az ilyen "elakadtam itt-ott" kérdésekre a válaszokat spoilerben kéne megadni....elvégre valami ilyesmiért lett feltalálva....
  • gallik
    #5912
    Lynx_TWL : Mi is kipróbáltuk hamachival a játékot neten.
    Ghost mód nem működik jól, 3-4 körrel is el van maradva a szinkron, sőt egymással sem tudtunk csatázni, mert mikor megtámadtam Tutilevi hősét, neki nem váltott át a csatára, hanem maradt ghost módban, nálam meg várt a csatakezdésre, ki sem tudtam lépni.
    Nálad is ilyen ? Alapban rossz a ghost mód, vagy a hamachi miatt? Simán LAN-on is ilyen ?
    A duel mód az jól működött , a többit még nem próbáltam.
  • j0nNyKa
    #5911
    de mar reg kesz van a meg nem jelent jatekhoz a magyaritas.. mibol gondoltad, hogy meg nincsen ?.
  • atkaq
    #5910
    Az lennne a kérdésem hogy lesz e magyaritás a játékhoz?Tudom hogy jön a teljes magyar változat de nekem már angolul megvan nem lehet valahonnan csak a magyaritást letölteni?
  • Rettenthető
    #5909
    Nekem csak 50K Xp-t sikerült összekaparni eddig max (Inferno camp./4 zárócsatájában).
  • Kmarha
    #5908
    az elején igy akartam irni: már a demoban is benne volt ez a map (első kampány 5.)
  • Kmarha
    #5907
    már a demoban benne volt ez a játék. kb 3szor kezdtem újra.. vagy 20szor, 30szor töltöttem vissza.
    De basszus, ez egy játék, mely arról szól, hogy megoldjam a feladatot. Ha kell 100szor nekiugrok, és 101-edikre összejön. Annyiszor nem kellett probálnom azért mint az fent látszik. Megcsináltam.
    Ezért játszok.
    Most probálkoztok 3-4 órát, azt feljöttök sírni hogy hogyan meg hogy nem lehet? Ez Heroes játék, még ha nem is a 3 vagy a 4. része. Erre nincs bevált módszer, legalábbis csak a fanatikus játékosoknak. Gyüjtöges, cselezzél... taktikázzál. HA ennyire nem vagy képes, akkor meg felejsd el a játékot.

    Itt sírni hgoy jaj elakadtam itt meg ott.. erről szól ez a nyomorult játék, nem arról, hogy végigdarálj minden pályát. Szenvedj és küzdj, annál nagyobb lesz a végén az öröm.
    Még a Heroes 3-ban is volt olyan map, amin 2-3 napig eljátszottam mire megcsináltam. Persze mert béna voltam, de az mellékes.
    Ha admin lennék elöbb utobb törölném az elakadó tömegek kérdéseit, kivéve ha az buggal hozzható összefüggésbe.
    (a kedvencem: "Jaj, nagy a serege, hogyan gyözzem le??")

    Az vegye magára, akinek ingje. és sértödött válaszra tőlük nem vagyok kiváncsi, de ha akarják irják csak.
  • haxoror
    #5906
    haha

    A faq-ban nyilván minden benne van ami ennél a küldetésnél fontos ezért nem is kerestem rá a fórumban, ez a full csíkkal lehet csak ásni cucc nincs benne!

    Szal jóhiszemű kérdés volt, bugra gyanakodtam :)

    Az előző részekkel meg nem játszottam szal nekem minden új ami a játékban van
  • Lobsterman
    #5905
    Az obelisk nem obelix :P
  • Agamemnon
    #5904
    ejnye-bejnye, már egyszer ezt is elmondtuk.

    amúgy ez így van a heroes sorozatban... legalábbis amióta az eszemet tudom. Bár ha nem láttam volna másnál, hogy így csinálja, akkor valószínüleg én is megkérdeztem volna.
  • haxoror
    #5903
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

    kösziköszi ez lesz a megoldás thx
  • jazzy
    #5902
    Csak max lepesponttal tudsz asni -> varj 1 napot.
  • haxoror
    #5901
    Megnéztem a faqot!

    Szóval heaven 5-ös pálya

    Megtaláltam a 3 obelixet, megnéztem a minimappon hogy hol van a cucc odamentem és... egyszerűen nem bírom kiásni mert az ásós ikon nem vált aranyra, a faszival és a csajjal is megnéztem végigporoszkáltam a környékét és nem megy

    Valamit nagyon benézhettem, esetleg kell még egy ásót is szereznem valahonnan vagy mi a trükkje?
  • mucsácsó
    #5899
    olyan nincs, hogy vmi direkt bugos :D
  • Zoliz
    #5898
    Hogy lehet ennyire hülye mindenki hogy az 5-ös pályán akad le. Én is. Valamit nagyon elbasztak ezzel a készítők. Vagy lehet direkt tették bele ezt bugot.
  • MaverickSXT
    #5897
    Hat koszi a trainert de en nem ilyenre gondoltam ugyhogy nem akarom hasznalni,mert ezt mar nem en nyomom vegig es valoban tul jo ez a game hogy cheateljem,itt nyomom mint egy hulye taknyos egesz ejjel a parom meg mar lazad
  • mucsácsó
    #5896
    jóvan...énsem próbáltam ki, még ki sem bontottam, csak felraktam azt kész...hátha valamelyik noobnak kellhet, akkor ott a megoldás, csíteljen.....

    amúgy igaz, tényleg kár csítelni, főleg ebben a nagyszerű gameben, és szerintem egy játékban pont az a jó, ha szenvedsz, már anyázod a játékot, de azértis próbálod megcsinálni...ez a jó a játékokban, a kihívás :)
  • j0nNyKa
    #5895
    fu ezt ne csinald mar, ez 1 megiscsak 1 heroes, nehogymar ebben csaljunk
  • MaverickSXT
    #5894
    en kiprobalom de csak hogy atjussak a palyan utana nem kell mert megoli a gamet de azert nagyon koszi
  • reaper4
    #5893
    még vok :)

    dejó ezt látni :)
    de télleg

    mély álmaimban ez a fórum lényege :)
  • mucsácsó
    #5892
    na, itt az a cheat cucc, felraktam, hátha vkinek kell :DD

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://users.atw.hu/hijack/download.php?fname=./Heroes.of.Might.and.Magic.V.Normal.to.Collectors.Edition.Plus.10000.Creatures.Plus.All.Access.Cheat-4Fans.rar
  • MaverickSXT
    #5891
    okok nagyon koszi
  • dr Kotász
    #5890
    Még nem tartok ott sajna...
  • Agamemnon
    #5889
    Sorry, még nem vagyok ott, necro 3. pályáján szórakozok. Szerintem menj aludni, és reggelre talán felnéznek azok is, akik már túl vannak rajta. Vagy ha reggelig eljutok oda, akkor megírom én is.
  • Agamemnon
    #5888
    off:

    Ebben nem lennék olyan biztos...
  • MaverickSXT
    #5887
    Na most akkor tenyleg utoljara kerdezem mert itt mar kezdenek elharapodzni a dolgok,tehat a necromancer palya ucso kuldetese ahol godricot kell elkapni tudja vki a valaszt vagy en vagyok egy nagy lama vagy bugos a game
  • reaper4
    #5886
    nem bántottál meg és meg kell h nyugtassalak nincs élet az orángután :D

    na én off mert az alkohol elvette a aaaa mit is ? :) a itt ülök és írok képességemet:)
  • j0nNyKa
    #5885
    randomra teszi termeszetesen
  • Agamemnon
    #5884
    Bár nem próbáltam kétszer, de talán váletlenszerű hogy hová teszi a kincset. Bár remélem nem gondoltad komolyan, hogy ide majd beírjuk nagy piros betűkkel, hogy áss a harmadik kanyar mellett a szélmalom alatt a kis bokor tövében. És azokkal mi van, akik maguk akarnak rájönni? Nem tehetjük meg velük, hogy elvesszük az örömüket. Amúgy nem akartalak megbántani, csak el akartam mondani azt amiről lemaradtál. 1500 hozzászólás.
  • MaverickSXT
    #5883
    Tevedes ne essek en olvasni jarok ide mert szerintem ezert van ez a forum,de nem igazan kapok helpet pedig vegig olvasom a hsz eket hogy ne kerdezek hulyeseget csak akkor kerdezek ha nem talalok valaszt,az en forumomba is felteszik kb 1000 x ua a kerdest ,de ha hazigazda vagy akkor valaltad ezt nem?a warezrol meg annyit hogy itt mindenki azzal nyomja es szerintem sokaig az is lesz mert en igazan tisztelnem a jatek keszitoket csak epp a magyar kereseti lehetoseg nem igazan toleralja ezt,pedig egy gyari game az igazi
  • j0nNyKa
    #5882
    teljesen 2 taborra szakadt a "kozosseg".. vannak azok, akik nem nagyon tudnak/akarnak olvasni, es akik az o jogaikat vedik, meg vannak azok, akik eleinte hajlandoak voltak naponta 14x leirni ugyanazt, mostanra unjak (es akik az o jogaikat vedik :D)

    tenyleg be kene pakolni a bannerba h "5os palya megoldasa ITTMEGITT"
  • reaper4
    #5881
    most is ezt érezheted :)


    #5882: az 5ös pálya kísért :)
  • Agamemnon
    #5880