14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Sheltem
    #6050
    Elárulom neked nem én írtam a bannert. Na most meg vagy lepődve igaz?

    Őszinténszólva nem is tudom ki fogalmazta át...
  • Agamemnon
    #6049
    Jaj, csak most olvasom a bannert, hát nagyon jópofa lett. Nagyon visszafogottan írtad Sheltern. Ezek után már tényleg csak ennyit kell válaszolni mindenkinek:
  • Agamemnon
    #6048
    Pszt! én még nem vagyok itt, és talán mások sem, szóval ne lőjjük le a poént, oksi? Köszönöm.
  • j0nNyKa
    #6047
    hat szamomra mar nem ujdonsag, de az nem nekros kampanyban derul am ki.. :]
  • Fresh Duke
    #6046
    FUCK!
    Miért töröltétek ki amit írtam?
    Kiváncsi lettem volna a nép véleményére...
    Rosszabb a Heroes, mint 4 éve....
  • Szaruman
    #6045
    A music könyvtárban az AdvMap-Heroes könyvtárba ne menjen be (meghallgatni) senki, mer ott van 1 filenév, ami lelövi a poént (legalábbis részben, nekrós campaignben:).
  • Lynx_TWL
    #6044
    téged bosszant
  • Kandurex
    #6043
    Itt már mindenki csak félve mer kérdezni
  • bladesks
    #6042
    Kövezzetek meg, ha valaki már kérdezte, de én nem találom: a spellbook-ban található combat varázslatok (ikon, név) adventure térképen alig láthatóak (és fordítva), csak ha rámegyek egérrel, akkor tudom meg valójában milyen spelljeim is vannak. Ez számomra elég zavaró. Létezik vmi beállítás v. csak engem bosszant ennyire?

    Előre is kösz
  • bigfoot
    #6041
    nem nekem lesz,
    csak azért itt lesz véve mert itt lehet részletben,mert aki veszi nincs kp ben 200e re,és azért vesz laptopot mert kimegy nyárra németbe,utánna félévre olaszba
  • Lobsterman
    #6040
    Ahogy a faq-ban le van írva, eléggé :)
    Mondjuk azt nem is értem hogy miért laptopon akar egy csomó ember játszani. Azt nem erre találták ki.(Nem személyeskedésnek szántam)
  • Kandurex
    #6039
    Hát, nem egy erőmű. A proci és a videókártya is elég gyenge. Inkább egy 3200+ és X700 128DDR ATI ami kellene. 200 nettó körül már kapsz normális gépet. Alatta nem érdemes vásárolni.
  • Shiwo
    #6038
    nahja..engem spec nagyon idegesít..
  • Lobsterman
    #6037
    Ó igen. Már megcsináltam. Csak pont arrafele jártam ahol nem kellett volna. A teljes földalatti részt feltérképeztem, egy kicsit a démonok területét is, és a végére maradt az a 2 hely ahol az obeliskek voltak. De legalább szép nagy seregem gyűlt össze addig :D
  • bigfoot
    #6036
    laptop

    ő lenne az,akkor gondolom ezzel esélytelen..
  • MuadDibX
    #6035
    egy igen érdekes dolgot fedeztem fel ma: átírogattam a campaign file-jait, hogy mindegyiket azonnal indíthassam, és valamelyik pályán azt láttam, hogy mozog a szereplők szája, de csak ott, sehol máshol nem láttam ilyet. Ez azért érdekes, főleg mert szájszinkron nyilván nincs, de akkor miért nem mozog mindig a drága szájuk?
  • j0nNyKa
    #6034
    kb 1 honap alatt be lehet fejezni.. nagyon szet van szorva, total 1 vonalban atlosan a palyan
  • globalsidius
    #6033
    Van 1 cinkes kérdésem... az 1. kampányban a 3. küldetésnél ott mit kell csinálni? mert az 1. feladatot megcsináltam (az az amelyiknél ki kell nyírni aszt a démont) , de még van 2 feladat. Vmi 5let?
  • Lobsterman
    #6032
    Hejj de nagyon szét vannak szórva ezen a Haven5ös pályán az obeliskek. Már 5 hónap 3 hétnél tartok, és még csak egyet találtam meg. Földalattit már végigjártam. Azt hiszem mókás kis seregek fognak várni a démonoknál ennyi idő után. :P
  • GothiK Aesh
    #6031
    Sziasztok nekem volt egy olyan problémám hogy hibaüzenettel kilépkedett a heroes, amiota nagyobb swapfile t állitottam be a probléma megoldódott, remélem segitek ezzel másnak esetlega a fuck ba is be lehetne irni.
  • Kandurex
    #6030
    Legközelebb biggyeszd oda a spoiler jelzőt, köszi!
  • uniu
    #6029
    Kovetni is fog Godrick, mert Rad vadaszik... A demoban(mert ugye ez volt a 2. campain palya benne) ha szerencsed volt, befagyott az AI szkript es nem ment utanad:) gyujts kozben sereget amennyit birsz, mert a palya vegen jon az arulas!:)
  • j0nNyKa
    #6028
    az a palya lenyege.. run run run :]
  • Yeti28
    #6027
    Elkezdtem az alvilágot csak utánam jött az enemy hős.De megoldom.Köszi
  • j0nNyKa
    #6026
    jobbalso sarok, keymaster's tent, teleport, alvilag, vegigmesz, ottvan.
  • Yeti28
    #6025
    Az a gondom hogy 2.kampány első küldetéseben (The Betrayal) nem találom az úton Sheogh-ot.Van a mapon 3db eye of the magi de hiába látogatom meg nem történik semmi.Köszi előre is.Szokásos okoskodok lehetőleg ne fikázzanak.
  • Shiwo
    #6024
    akko úgy mondom, hogy a legújabb drivert..ha az van fent, akko meg régebbit..találkoztam már olyannal is, hogy a legújabb driverrel nem ment gám, és a régivel meg igen...
  • foxxi
    #6023
    Köszi a tippet de aszem az nem lesz jó mert ez nem nVidia kari hanem Intel :( és ehhez nem jó a detonátor
  • j0nNyKa
    #6021
    a multiplayer mapokon lehet, mivel a single scenario mapok mindegyikenek kulon tortenete van, amit csak az adott fajjal tolhatunk vegig
  • Fresh Duke
    #6020
    Amúgy a SA-osok már a 60667-edik hozzászólásnál tartanak!
  • DummyBoy
    #6018
    Ehhh ... erről jut eszembe ... nem minden mapon vannak fix beállítások ...

    Pl.: Peninsula-n vagy min is lehet meg egy másikon is ... de van több olyan pálya is ahol lehet népet is váltani ...
  • Sheltem
    #6015
  • Kandurex
    #6014
    #5956
  • j0nNyKa
    #6013
    JAJNEMINDUL-os hszekre valasz a FAQ-ban
  • DummyBoy
    #6012
    Ehhh ... látom ki lettem vágva ... sorry, ha kicsit erős volt ...

    Akkor picit finomabban, teljesen más irányból megközelítve a dolgot ...

    Heroes 1-2-t úgy játszottam anno végig, hogy a faluban még tekerős telefon volt a posta oldalán becsületkasszával ... nemhogy internet ... (Ez kicsit erős, de van ilyen!)

    Nekem furcsa az, hogyha valami nem megy, utánnajárok és ha nagyon sürgős vagy nagyon nem megy akkor kérdezek ... semeddig nem tart FAQ-ot vagy/és keresőt használni + pár oldalt visszaolvasni ... Nemértem másoknak ez miért gond? Elsősorban segítőkész tipus vagyok (A munkám is ilyen ...) de mikor nevetségessé válik a helyzet, akkor legalább ne a másik oldalt kezdják már el védeni könyörgöm ...

    Nekro: A 4-es kivételével elég sokat játszottam (Bár igaz, elég régen ... és megmaradtam lelkes amatőr szinten :) ) a Heroes-okkal ... Nekrot mindig is szerettem ... Én arra értettem a gyengeséget hogy ahogy meglett a gamem, elkezdtem egy nekros pályát és az első utamba eső íjászbanda úgy elkente a számat, hogy csak néztem ... szétnéztem és a nekro vár környékén majdnem mindent íjász csapatok védtek ... Alig bírtam őket likvidálni ... rendesen megtépáztak mindíg ... Persze hogy egy fullos Skeleton Archer brigád nagyot tud ütni ... de hogy az elején ennyire nehéz vele az indulás ez meglepett ... a többi részhez viszonyítva értem!
  • Mayday
    #6011
    Hova erkezett meg???
    Honnan rendelted?
  • Shiwo
    #6010
    tipp:

    tedd fel a legújabb detonátort a videókarihoz..
  • j0nNyKa
    #6009
    Szia!

    Oly problémám lenne hogy nem vagy képes visszaolvasni 22 hozzászólást.

    Köszi
  • foxxi
    #6008
    Sziasztok!

    Oly problémám lenne hogy tökéletesen elindul a játék, a menükben minden frankó majd betölteném az első pályát és a töltés közepén elszáll és kilép. Erre van valami megoldás az uninstall és a elfeledés lehetősége előtt?

    Köszi

    (2Ghz-es ceka, 768MB RAM, 915ös alaplap integrált Intel EXG 128MB-os VGA-val ami DX9-es. Laptop amugy :D )
  • dr Kotász
    #6007
    Bocs, de ezt nem lehet kihagyni:

    OLVASS VISSZA! #5563