14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • reaper4
    #6222
    én az inferno 3ason vok de már nem merek kérdezni :D. volt 1 ilyen jellegű válasz de nem megy (monnyuk csak 1x próbáltam)

    így most jegelem
  • j0nNyKa
    #6221
    mondjuk aki nem tud olvasni, annak mind1 a betumeret... :D
  • Lynx_TWL
    #6220
    72es betűméretben, azt könnyű olvasni:)
  • j0nNyKa
    #6219
    nekem ne mondd, en vegigmentem mindenen gond nelkul, pedig nem vagyok 1 hardcore player.. csak tudok olvasni, ez mondjuk teny.

    akkor megirom
  • Sheltem
    #6218
    Ezekszerint igény van rá.Amúgy én most az 5 ös pályán vagyok(nem nagyon volt időm a héten játszani vele csak ma), de semmi problémába nem ütközöm, most ástam ki a cuccot sorra verem le a támadásokat stb. Semmi bonyolult nincs benne. Minden rosszindulat nélkül mondom(tényleg), hogy aki elakad itt tényleg inkább valami akciójáték után nézzen, jobban jár hiszen több a sikerélmény is.
  • reaper4
    #6217
    a puzzle map-on van egy kép (halványkék háttérrel látszik a hely) ahol van az a kis bigyó ott kell

    tehát keresd meg azt a helyet ahol a napraforgó mellett út van
  • jazzy
    #6216
    350szer irtak le, miert vagy felhaborodva?
  • j0nNyKa
    #6214
    Sheltem.. ez 1 komoly kerdes.. Irjak walktrough-t a jatekhoz ? Igen tudom, hogy szanalmas hogy 1 hirozhoz vegigjatszas kell, de... hat nezzel szet.
  • zsolt11
    #6213
    az a kibaszott hely ahol ásni kell,csak annyi,de ha nem tudsz válaszolni csak kioktatni akkor inkább ne is mondj semmit.
  • j0nNyKa
    #6212
    jobbra lepj 12t, majd lefele 4et, vegul balra 1et, NA ES OTT LESZ
  • j0nNyKa
    #6211
    egyebkent annyiban igaza van a jazzynek, hogy a bannerban ottvan a FAQ szo mellett kotojellel hogy Gyakran feltett kérdések, aki ebbol nem vagja le a dolgot, az kosse fel magat

    mondd h nincs igazam
  • jazzy
    #6209
    FAQ - GYAKRAN FELTETT KERDESEK. Koss belem megegyszer.
  • Mr. Perfect
    #6208
    A FAQ mióta van magyarul?
  • j0nNyKa
    #6207
    a FAQ az Frequently Asked Questions, es az angol !!!! HÁHÁHHÁ. :]
  • jazzy
    #6206
    Sheltem, olyat nem lehet, hogy ha 100 hozzaszolason belul 2x kerdeznek meg valamit, ami a faqban is bennevan, esetleg torlod? Hiaba vagyok magas lorol, ahogyan te fogalmazol, banto a szemnek ezt olvasni a forumban. Elfogadom, ha valaki nem tud angolul, FAQ, KERESO, mind2 szo magyarul van.
  • j0nNyKa
    #6205
    galamb a szajaba.
  • Lynx_TWL
    #6204
    ha megtaláltad az összes obelisket, és a puzzle térképen kirajzolódott a láda, akkor mi a franc kell még?:)
  • zsolt11
    #6203
    hol van ?
    valaki írja le pontosan hol van mert már nagyítóval sem találom azt az aranyládikát.
    hol ássak,már feltúrtam még a szomszéd telkét is.
    thx
  • Lynx_TWL
    #6202
    nem kell elásni semmit, ki kell ásni:) ha visszaolvasol kevesebb mnt 10 kommentet, még meg is tudod, hogyan.
  • precision
    #6201
    fu ezen az inferno 3. pályán lehidaltam...nemtom hogy fogom megcsinálni, de tetszik :) rohadtnehéz.
  • Lynx_TWL
    #6200
    olvasd el a kveszt logot
  • mukika
    #6199
    jaaj

    csak annyit mondok, hogy oldal legalján kereső, és kapcsoljatok páran read only üzemmódba.
  • dante3
    #6198
    A negyedik pályán nem tudok semerre menni,pedig találkoznom kellene Alaron seregével.Hol találom meg őket?
  • zsolt11
    #6197
    egy kérdés 5. pályán tartok és megtaláltam az összes puzzle-t el kéne ásni,de hova és hogyan?
    thx.
  • zsolt11
    #6196
    pedig ott van,a vártól jobbra le mész a katakombába és ott valamelyik résznél van.
  • Lobsterman
    #6195
    egy villámkérdés: van ebben a részben karaván, vagy valami másik lénycsoportosító módozat?
  • Lynx_TWL
    #6194
    ha nem volt a kriptában amit kipucoltál, akkor bugot szoptál be:/
  • PG Captain
    #6193
    Nemrég kesztem el jáccani a Heroes 5-tel irtóra tetszik, és megakadtam a Heaven küldi 4. fejezetében. MEg kell keresni a Levitáció csizmáját de én nem találtam meg sehol! azt irja a katakombákban van de ott sem volt, plz egy pontos leirást adjatok róla! ELőre is thx...
  • bigadam
    #6192
    Aztat olvastam a FAQba, hogy notebookról szinte esélytelen játszani. Nekem simán megy notebokról a játék, csak ha játszok, utána legközelebb reset után tudom újra elindítani, és a felbontásváltst sem komálja. Lesz a patchhez is crack szerintetek?
  • SaGa Jr
    #6191
    Ásni kell a megjelölt helyen. Ásni meg csak úgy tudsz, ha nem mozgott előtte a hős. Azaz közvetlenül azután, hogy kört váltottál.
  • Lammer
    #6190
    ehhh azert ez nem igy van, akkor miert van a Disc.2ben? (szerintem tok jo lenne )
  • Lynx_TWL
    #6189
    nem lenne sötét, max a korábbi részekben. itt nevetségesen könnyű megtalálni. 1 obeliskel már be lehet azonosítani kb:)
  • Lynx_TWL
    #6188
    nem lenne meg az élmény, hogy te fejleszted a hősödet egy idő után. kimaxolt hőssel nem állna másból, csak gyártanál egységet és végig mész mindenen. szvsz
  • NeoMaN
    #6187
    lol
    megsiratunk

    aláírásod meg inkább égő, ilyen hozzáállással sztem
    :F


  • Lammer
    #6186
    sracok en egy dolgot hianyolok a gamebol... mivel custom game freak vagyok(:D) ezert tok jo lenne, ha lehetne exportalni a herokat(mint a konkurencianal)... tokre beleszeret az ember egy hosbe(jol feltapolja of korsz XD) es utana ennyi...
    tok jo lenne, ha supportalnak az elkepzelesemet :DDDDDDDDDD
    kivancsi vagyok a velemenyetekre... :D
  • armandusy
    #6185
    hol van azza ott mer tnem találom!
  • Tutilevi
    #6184
    nem teljsen random akkor az eljelyezés,mert két alkalomból egyzser nekem is itt volt
  • kHares
    #6183
    Ezt nem lehet olyan nehéz megtalálni. Van vagy 2 olyan tanya a pályán, út mellett van ráadásul elágazás alatt, alul ha jól látom manakút ill. még valami neutral lény is van. Nekem máshol volt de ezekkel a támpontokkal csak nézz szét kicsit.
  • SaGa Jr
    #6182
    Na ezt a pontot kell megkeresned a térképen. :-) Mivel látszik rendesen, már jártál ott. Ha még nem jártál volna a helyszínen, akkor sötét lenne az egész kép.

    Így ránézésre egy paraszt tanya mellett menő úton lesz a keresett tárgy.
  • armandusy
    #6181
    itt a Puzzle térkép!