14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • armandusy
    #6264
    plzz help nikolai merre van?
  • rezo
    #6263
  • precision
    #6262
    ejjnye
  • rezo
    #6261
    Várom már a cheatokat.:PPP:DD
  • rezo
    #6260
    Kössz:)
  • rezo
    #6259
    Senki sem válaszol. Nem tom mért nem lehet vélaszolni???!!!
  • reaper4
    #6258
    azt írták lentebb h a zöld városokat kell tápolni és elfoglalni minnél előbb. nekem nem jött be de neked bejöhet :)
  • reger
    #6257
    Az inferni 3. pályáját hogy kell megcsinálni ?Amint kimegyek a kapun hogy legyen pár bányám (mert az én oldalamon ugyebár nincs)jön 1 hős kinyír ,ha elfoglalom a várost akkor is kinyír
  • rezo
    #6256
    Valaki adjon pls tippeket az Inferno 3. pályájára!!!!!!!!!
  • armandusy
    #6255
    és még egy oly kérdés hogy nicolai ott az alsó kapunál van ott kell megmenteni?
  • Sheltem
    #6254
  • Sheltem
    #6253
    Na de télleg legyen béke jobb az mint a viszály, én Neomant ismerem és jóarc(jössz egy sörrel Neo ).
  • reaper4
    #6252
    ha beleszórom a magom az segít? :D
  • Sheltem
    #6251
    Persze, tökéletes lesz. Nem kell, hogy túl részletes legyen(igazából nem is lenne fontos) csak a támpontokat írd bele(szerintem),de teljesen rád bízom és ezt is köszönöm szépen.
  • pinehead
    #6250
    .
  • Sheltem
    #6249
    Videókártya legalább 5ször többet számít a játékokban mint a processzor, ezzel a véleményemmel bárkivel bátran vitába merek szállni. Processzornál maga a mag sokkal fontosabb mint a mhz-ek száma(sajnos).
  • j0nNyKa
    #6248
    Sheltem: elkezdem 1 walkthrough-szerut irni, nezd meg, h jo lesz-e (FAQ tetejen link)
  • Sheltem
    #6247
    Neomant itt nem fogja egy moderátor sem moderálni. Se kandurex se más. Ő már érdemben sokat szólt a Heroes5höz személyes védelmem alatt áll(még ha az nem ér lóf*szt sem).
    Picit mostmár nyugodj le ez nem egy boxmeccs,inkább beszélj(ünk) tovább a játékról.
  • NeoMaN
    #6246
    Mondtam, hogy normális pöttyszám az.
  • reaper4
    #6244
    ennyit dob az 500+ mhz? szégyen :)

    ez van.

    ja és off vége
  • pinehead
    #6243
    kár volt, elküldtem egy moderátornak is, szankcionálás kérése mellett.
  • Lynx_TWL
    #6242
    a puzzle map felülnézetből mutatja a helyet, míg te döntött kameránál játszol.
  • Sheltem
    #6241
    Oh köszi. Ha érdekel enyém 6630 3000+ procival.
    Csak kicsit keveselltem de ezekszerint rendben van. Köszönöm szépen(a többiektől meg bocs az offtopicért).
  • armandusy
    #6240
    MEGVANN GEKKO De semmi köz enem volt hozzá mint amit appuzzle térképen mutattot fosul csinálták meg nem is ugy néz ki a hely ahogy mutatja PÖÖÖ
  • Sheltem
    #6239


    "fáj, h kilóra megvennélek??!!"

    Majdnem leestem a székről.
  • Lynx_TWL
    #6238
    igen a west az nyugat(balra) áss arra, azért vagy keletre tőle mert az pont a másik irány:)
  • reaper4
    #6237

    6882 ponty

    és előre is szívesen :D
  • jazzy
    #6236
    te vagy tole keletre - o van toled nyugatra. eloszor enis felre ertelmeztem a hszt. Es igen ass arra.
  • armandusy
    #6234
    west az nem nyugat ??:D::D tahát akkor mi legyen ássak arRA?
  • Sheltem
    #6233
    A random az, hogy azért nem tudjuk pontosan megmondani hol van mert mindig máshova random azaz véletlenszerüen generálja(állítólag),de az obelisk mapon ott van pontosan.
  • b-type
    #6232
    attól még lehet odébb :))
    ástam 2puzzle után egy ráérő 'hős'-l, írta hogy kicsit északnyugatra..jó bzz ástam északnyugatra,..pár ásás után kiderült hogy a másik északnyugatra gondolt, mindegy napszámba ásogatott a 'hős' más dolga nem lévén, ...mire útbaejtettem a 3obeliszket már csak egy tanya hiányzott a felásott domboldal mellé..
  • zsolt11
    #6231
    látom törölték az utolsó válaszom,na de mindegy.
    a lényeg azt sem tudom mi az hogy random,most játszok ezzel a game-val először szóval nagyon amatör vagyok.
    és aki leírta hogyan kell megtalálni az ásnivaló hellyet annak thx.
  • dr Kotász
    #6230
    Igen, méghozzá keletre tőle...
  • armandusy
    #6229
    akkor az azt jelenti közel vagyok a helyhez vagy?
  • armandusy
    #6228
    nah ástam és azt irta somewhere to the west!:D
  • Lynx_TWL
    #6227
    ez még zsoltnak ment eredetileg
  • Lynx_TWL
    #6226
    menthetetlen vagy:)
  • Sheltem
    #6225
    ***offtopic***

    Szeretnék kérni tőled valamit. Látom ugyanolyan vgad van mint nekem, futtatnál a kedvemért egy 3dmark 2005öt alapbeállításokkal? (úgy hogy nincs húzva a vga).
    Kíváncsi lennék az eredményre. Előre is köszi

  • Sheltem
    #6224
    Megnézed az obeliskeket és az "obeliskképen" középen ahol meg van jelölve azt a részt megkeresed a térképen és ott kell ásni, de csak akkor tudsz ha még nem léptél abban a körben.
  • j0nNyKa
    #6223
    egyebkent szerintem nem fogok szarakodni walkthrough-al, mivel a faq-t is basszak elolvasni.. :\

    zsolt: fogd mar fel, hogy randomra pakolja a tear of ashat a jatek, es mivel nem ulunk ott feletted, es babusgatunk, nem tudjuk, hogy nalad hol van.. megnezed a puzzle mapon, odamesz, es kiasod, ebben semmi bonyolult nincs