14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • NeoMaN
    #6344
    Újracsak: ISTENI A GAME!
  • NeoMaN
    #6343
    töltse be akkor, amikor a pályát betölti....
  • SaGa Jr
    #6342
    Démon hadvezér alól dezertálnak abban az egy küldetésben az elfek. Adj nekik ranger vezért és nem fognak otthagyni.
  • SaGa Jr
    #6341
    Hali!

    Még nem. A wizard 3. küldetését most fogom majd elkezdeni. Jónak ígérkezik. :-)
    A Sylvan küldetésekkel lesz majd baj éppen elég, de igazán nehéz majd ott is az utolsó küldetés lesz. Az majd übereli a Warlock küldetések utolsóját. Bár nem a masszív kapuőrségekkel (itt nem lesz 1000 hellhound és 3000 imp egy csapatban több száz keménykedő succubussal), sokkal inkább a játékmenettel és az elcsavargással amit a pálya megoldása kívánni fog...
  • Nenrandil
    #6340
    (még ezt se tudtam leírni értelmesen...)
  • izsook
    #6339
    Én még nem találkoztam ezzel a problémával...
  • horpeti
    #6338
    általában összes játéknál ez van.

    Bár ennyire azért nem szokott belassulni mindenhol.

    Még az olyan játékoknál is, ahol elvileg betölti egész pályát....de valszeg nem azt tölti, mert ha pl. új részre lépsz,érzed, h. pici lassulás, meg stb...

    Elvileg nem kéne ennyire látszódnia ilyen teljesítménynél.. De hát mégis....
    Legegyszerűbb, elején elvarázsolod összeset, és utána nem lassul be :P
  • Nenrandil
    #6337
    :)))))) én csak enyit tudtam modnanni ma reggel :)
  • Sheltem
    #6336
    Na de minden egyes új varázslatnál? Amúgy annyira nem gáz, ha másnál is ez van, azt hittem nálam egyedi ez. Mondjuk előző gépemmel is ez volt ha jól emlékszem.
  • Sheltem
    #6335
    8megás Sata vinyó van meg 1gb ram.
  • horpeti
    #6334
    valahonnan az elején be kell töltenie a dolgot. :))

    Magától nem lesz a memóban.
  • NeoMaN
    #6333
    lehet....
    Talán több ram, vagy 8megás sata vinyó kéne. Nemtom. :)
  • Sheltem
    #6332
    vinyóból = vinyóról
  • Sheltem
    #6331
    Nekem olyan érzés mintha akkor töltené be a varázslatot a vinyóból vmi fileból.
    Tehát mintha minden varázslat legelején töltene kicsit, full belassul és bevallom idegesít mert nem tudom mi a faszért.
    Nálam nincs se AA se Aniso picture quality meg high.
  • NeoMaN
    #6330
    Monnyuk nálam max aniso van, AA meg a csúszka felén asszem.
  • NeoMaN
    #6329
    Igen, 50FPS-ről leesik pár tizedmásodpercre 15 körülire.
  • Luiprima
    #6328
    Ez sem bug soka nem olvassák el a küldetéseket vagy átugorják a movikat?
    Itt is simán már az elején van egy movie hogy dezertálnak az elfek a seregből (mindeb körben meglóg egy pár) ezért ajánlja hogy foglalj el egy démon várat.
    Kijátszható én is egy másik hőssel együtt mentem és a sárkányokat csak csata idejére vettem át.
  • Luiprima
    #6327
    Nem bug azon a pályán írja is hogy a mágikus köd van. Pont az a pálya lényege hogy kilátókkal , mágikus szemekkel fel kell deríteni a pályát a továbbjutáshoz.
  • Sheltem
    #6326
    Greenpeace amikor betöltöd a Heroes5 öt és első pár csatában mass spell nél nálad is belassul a varázslás elején egy picit?
  • NeoMaN
    #6325
    Nem bug!
    :))))

    Szépen Hut of the Magi-zni kell. Beszaráás....
    Kurvajó a gém!
    :P
  • Sheltem
    #6324
    Tuti, hogy bug.
  • NeoMaN
    #6323
    Remélem nem fogtok lelámázni, de valami nem stimmel nálam. Ha hajókázom, nem tisztul a FOV. Nem is tudok arra menni ahol köd van. Most ez bug, vagy kilátókat kell keresnem és csak azután műxik (sztem bug)?
  • AtiRadish
    #6322
    a heroes 3ba nem lehet a screen resolutiont állítani,csak a textúrát (low-high)!!
  • AtiRadish
    #6321
    Na ezt én is szeretném megtudni!!!
    Nagyon későn vettem észre, 15 zöldsárkányról lement 10-re az apróbb egységekről nem is beszélve.Viszont átadtam a másik hősnek és annál nem fogyott.
    Nem tom h. ez bug lenne-e de nem hinném.
    Aki tudja rá a választ az világosítson már fel!!
  • Shaman
    #6320
    sry,de picit OFF kérdés.

    Valakinek rémlik,hogy H3/Armageddon`s blade-ben hol lehet-ha lehet- felbontást állítani. Nem találom,vagy nincs,vagy én vook a béna.

    köce
  • z0ty #6319
    most valszeg belépek a nyomorék, 352x ugyanazt kérdezők sorába (nem találkoztam még ezzel a kérdéssel, pedig úgyis ittvan 20 commenttel lejjebb):
    inf. 4. pályán mér fogynak folyamatosan az Agrael seregében lévő Sylvan lények?!
  • j0nNyKa
    #6318
    az academy is
  • Vejitto
    #6317
    Nekrónál csak elején lesz havenes vár. Az utolsó kampányt még nemtudom, de a warlock(dungeon) és sylvan küldetésben a rendes váraikkal is kezdenek.
  • Agamemnon
    #6316
    A fentmaradó másik két kampányban nem tudom mely várakat kell irányítani, de remélem többnyire majd az oda tartozót...
  • Shadow_THH
    #6315
    thx

    0day filingem van :D
  • haxoror
    #6314
    Hogy beletrafáltam a #6307-ben :D
  • Agamemnon
    #6313
    Elméletileg holnap. Aztán majd kiderül.
  • Agamemnon
    #6312
    Ne aggódj, a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    necróknál meg tényleg haven várat fogsz irányítani...
    szóval ez így nekem sem tetszik annyira... de a történet miatt így kell lennie.
  • haxoror
    #6311
    Jobban belegondolva rögtön HÁROM torony is van azt alapváros mellett szal ez majdnem olyan mintha két várossal indulnék az elfek 3 városa ellen, holnap majd kipróbálom
  • haxoror
    #6310
    Az lesz!

    Lebüntetem az elfeket!

    szvsz minden faj kampánya egyfajta "termékbemutató" elég értelmetlennek tűnik hogy az 5 inf pályából háromban nem lehet ill nem éri meg saját lényeket gyártani, remélem jól okoskodom és a város+toronnyal sikerülni fog
  • Shadow_THH
    #6309
    sorry a kérdésért: kijött már?
  • Magic Boy
    #6308
    Azért az elzárt torony és az alapvár egy próbát megér!
    Próbáld meg szerintem!
  • haxoror
    #6307
    És ez az inferno kampány?

    Necroban gondolom majd Heaven városokból fogok paladin seregeket gyűjteni

    Na mindegy akkor megcsinálom így de nekem ez nem tetszik.

    Kíváncsi vagyok hogy a készítők hogyan képzelték ennek a pályának a megoldását, remélem valahogy másként.
  • Lobsterman
    #6306
    még jó hogy normalon játszok ezek után. gondoltam hogy nem vagyok elég nagy stratéga az ilyen csatározásokhoz :)
  • Cassell
    #6305
    Inf 3-as pályát elsőre én is simán benyaltam na viszont 2. nekifutásra a pályát ugyebár már ismerve olyan sima volt ,hogy nem is értettem hogy haltam be előszőr? Amúgy az a titka amit már lejjebb írtak ,ahogy beveszed az első elfvárost csak azt építsd a démon városban esetleg csak city hallt a zseton miatt és amint van egy aránylag ütőképes csapatod az elf unitokból azonnal irány balra fel a főnixeket legyakni végig az úton bevenni a 2. elf várost! Nem szabad megvárni legyen már sárkány pár treant meg a druidák master hunterek és ahogy bevetted a 2. várost onnantól meg az egész pálya LOL.