14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Mayday
    #6384
    Annyi hozzafuznivalo, hogy (allitolag) 300 darab jon magyarorszagra CE, ami valszeg 3 terjesztonel fog landolni. (CDGalaxis, PCDome, es megvalami)
  • z0ty #6383
    nem ugortam át, csak sajnos mentálisan kevés vagyok ahhoz, hogy felfogjam :D
  • NeoMaN
    #6382
    Na mégegyszer: Jövő héttől csak az angol CE lesz, amiből qva kevés jön, és aki nem rendelte meg előre, az valószinűleg nem kap.
    A magyar verzsön majd júniusban...
  • 3P
    #6381
    Szívem szerint a CE-t venném, főleg ha választható lenne benne, hogy magyar/angol verziójú legyen. Nem értem, hogy miért nem lett ilyen...
  • NeoMaN
    #6380
    Nemtom. z itthoni terjesztő a magyar kiadára megy rá, bból kell sokat eladniuk...
  • b-type
    #6379
    te jó ég, kiégett a szemem...kék háttér és piros betű...:)))
    Mondjuk még nem tudom melyiket veszem, de azért jó tudni hogy jövő héttől lesz.
  • 3P
    #6378
    Szomorúan hallom. :( Azért gondolom lesz késöbb újabb adag is az olyan későn ébredőknek, mint én ugye?
  • NeoMaN
    #6377
    simán!
  • NeoMaN
    #6376
    Belső infóra.
  • dave85
    #6375
    Sziasztok!

    Az szeretném kérdezni, h élvezhetően futna-e a játék ezen a gépen:
    2600+ Athlon, 1 giga RAM, Sapphire Radeon 9600XT 128mb VGA.

    Köszönettel,

    Dave
  • haxoror
    #6374
    Majd megnézem hogy a létszám növelésével a spell mennyire erősödik, azért merült fel bennem a kérdés mert belefutottam 2x25 mágusba vmi kincsnél, az egyik csapatát leütöttem 3 főre de amikor ők jöttek azzal az ököl_az_égből spellel a 25-ös és a 3-as is mintha ugyanannyit sebzett volna

    Ha nem nő számottevően a spell ereje akkor talán jobban megéri a druidákat kettébontani hogy dupla annyit castolhassanak
  • 3P
    #6373
    Ezt mire alapozod?
  • Mayday
    #6372
    En is eppen nemregen beszeltem veluk, es jovo het. :)
    Etttol pontosabb datumot is mondtak esetleg valakinek? :P
  • izsook
    #6371
    Csak blöfföltem :)
  • NeoMaN
    #6370
    Ha nem rendelted előre meg, akkor nem tudsz CE-t venni.
  • NeoMaN
    #6369
    Jó a banner, és valszinű télleg kapnak. Viszont aki nem rendelte meg az nem fog kapni....
  • Rettenthető
    #6368
    Öööö. Kicsit gondban vagyok a Heroes vásárlással.

    Szal nem tom, hogy a magyar verziót vegyem, ha már voltak olyan rendesek, hogy igen hivatalosan is megjelenik magyarul és fáradoznak vele itthon, s ezzel ismerjem el a munkájukat... és persze a játék történetét is jobban megérteném - bár lennének benne pontok, amik pillanatnyi problémát okoznának (pl. sev., pack, horde az magyarul nem esne le kb. mennyit lényt takar).
    Vagy vegyem meg a CE-t, ami tartalmaz pár bónuszt, ami tök jó lenne, meg efelé hajlok, de attól meg kicsit olyan érzésem lenne, mintha le sem szarnám az itthoniak fáradozását...
  • Dant0r
    #6367
    Nem tudsz 100 pit lorddal sem többször varázsolni, mint eggyel, nézd csak meg!
    Ugyanúgy 13 manája van, FB 6 manába kerül, vagyis 2x tudsz vele. Meteor Shover meg 8 mana, amellé meg egy vulnerabilytit is tudsz.
    És annyi.

    Druidával hasonló:)
  • SaGa Jr
    #6366
    Jogos. Ezt már totál elfelejtettem. Pedig azzal is indít a manus meg a pálya, hogy kéne itt lennie egy inferno városnak. Sorry, romlik a mamóriám. :-)
    Tehát az inferno 4. pályáján van az alsó szinten egy befoglalható, elég gyéren óvott inferno város. Azonnal oda kell startolni és azt elfoglalni. Bár el lehet foglalni mindjárt kezdésnek a Sylvan várost is. Akkor legalább később érnek majd csak el hozzánk a osszarcú elfek.
  • Sheltem
    #6365
    Hangyafasznyit módosítottam a bannert
  • NeoMaN
    #6364
    Na mégegyszer. Biztos erősödik a spell, de ha már sok van, akkor egyben többet érnek alap támadással.
  • NeoMaN
    #6363
    Cast nem lett erősebb sztem. Mikor volt már 80 druidám, akkor az alap támadása sokkal többet sebzett mint a spellje...
  • izsook
    #6362
    Több manájuk lesz az biztos
  • Dant0r
    #6361
    Talán nem pont 10x, de mindenképpen jóval erősebb.
  • Dant0r
    #6360
    talán egy spoiler nem ártana:P

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amúgy a 4. küldetésben én full infernó sereggel gyaktam le őket, nem sylvannal:D van egy lent a mélyben, oranzs játékos nyomja vele...
  • kutjus
    #6359
    Galaxisban voltam reggel, jövő hétre ígérik a CE-t!
  • NeoMaN
    #6358
    Nem nehéz, csak kurvagyorsan el kell foglalni az első Sylvian várat, és azonnal földeríteni körülötte + elfoglalni minden bányát.
    Szépen elkezdenek majd betámadni, és azt vettem észre, hogy ez attól függ mennyire derítetted fel a térképet. Ha gyorsan megvan elöbb támad, de gagyi sereggel (és csak 1 hőse van még). Ha sokat pöcsölsz akkor brutál sereggel, és egymás után zsinórban 3x (3 vára van). Na ez utóbbi volt nálam első próbálkozásra (3. hónap végén támadtak először, majd 2 csata alatt kinyírtak).
    Másodszor mikor kurva gyors voltam, akkor a 3. hét végén betámadott, de még gagyi sereggel amit simán legyaktam (VARÁZSLATOK!), és utána nem volt több támadás, mert elindultam elfoglalni a várait (amik még nem voltak fullon, így bevenni is könnyű volt őket).
  • NeoMaN
    #6357
    Hanyagold el....
    Sok sylvian vár lesz, semmire se mész az 1 infernóval, ráadásul rontja a morált. :)
  • Dant0r
    #6356
    De más démon vezértől sem dezertálnak, _csak_ Agraeltől!
  • Sheltem
    #6355
    Ennyire gáz az a pálya? Már előre félek tőle baz annyian írtátok milyen nehéz
  • haxoror
    #6354
    Egy kérdés, 10 meele 10-szer akkorát sebez ez oké de 10 druidának a spellje (nem a sima lövés hanem a könyvből valami spell) is 10-szer erősebb?
    Magyarán megéri a castoló egységeket egybepakolni a nagyobb sebzés miatt vagy inkább külön kisebb egységekbe hatékonyabbak?
  • haxoror
    #6353
    Azt már kitapasztaltam hogy csak inf egységekkel bukta lesz mert a kulcs megszerzéséhez se elegek szal mindenképp fel kell futtatnom az első elf várost (gondolom azért nincs ott szinte semmi megépítve mert majd úgyis a player elfoglalja) de azért az inf várost se fogom elhanyagolni, a toronyból már tudnék szerezni pit fiend-eket ami sokat segítene
  • NeoMaN
    #6352
    Nem fog menni inf sereggel a pálya.
  • haxoror
    #6351
    Bocs csak pár sort olvastam a többit nem mert erősen spoileres, szerintem sztoritól függetlenül rossz ötlet hogy egy adot nép kampányát egy teljesen másik egységeivel kell megoldani.

    Még mindig Inf 3-nál tartok és a város+torony módszerrel akarom megoldani, ha nem megy akkor majd elfezek. Egyelőre a legnagyobb gondom hogy hogyan nyírjam ki a 25 raksa nindzsát aki a tornyom kulcsát őrzi
  • 3P
    #6350
    Továbbítom az infót neki, hátha segít, a fagyásokban nekem sajna nem segített... :(
  • 3P
    #6349
    Volt, de semmi...
  • PiszkosFred
    #6348
    Directx a dvdről?
  • NeoMaN
    #6347
    vírusírtó kikapcs ?
  • 3P
    #6346
    Az egyik barátomnak egy érdekes jelenséget produkál a Heores V. A játék valami hihetetlenül lassú, borzasztó mód szaggat, már rögtön indítás után a főmenű is(!), s így teljesen játszhatatlan (minimum grafikai beállítás mellett is). Az érdekes az a dologban, hogy a demó (ami jelenleg is fent van a gépen) max grafikai beállítás mellett is tökéletesen fut.
    Volt már rendszer újratelepítés, driver csere, de semmit nem javít a helyzeten. Természetesen a hardveres kurzor opció ki/be kapcsolása sem segített...

    Nekem hasonló a konfigom, s sebesség gond nálam sincs, csak a fránya kifagyások a várban, de az menetrendszerűen néhány másodperc elteltével...

    Van valakinek tippje, hogy mitől lehet?
  • SaGa Jr
    #6345
    Szerintem érdemes végignézni a videókat a játékban, mert akkor kiderülne, hogy mégis miért olyanoka a küldetések amilyenek. Az inferno kampányban például az elején menekülni kell, mert vadásznak a hősre. Mind a Griffin Empire, mind a démonok. Persze hogy nincs városa, ha mindenki utálja. A második küldetésben már legalább az okot megtudja a hős, miért a hajtóvadászat, szóval spuri minél messzebbre, ráadásul kezdi pedzegetni a saját, külön feladatát is amiért a továbbiakban dolgozni fog.
    A harmadik küldetésben meglepődtem hogy egyáltalán van démoni város egy a démonok által is üldözött figuránál.
    Aztán jön a negyedik küldetés, ahol hajót kell szerezni, hogy a későbbiekben infóhoz jusson a hős a feladatával kapcsolatban. Itt nem is lesz inferno város.
    Az ötödikben meg semmilyen város nem lesz, nem üldöznek, csak el kell jutnod a mágikus ködök rejtette szigetre...

    A nekróknál a sztori arról szól, hogy kis híján ki lettek írtva teljesen az előző nagy bunyóban. Most próbálnak valami kis hatalmat összekaparni és ehhez bizony szüksége van a vezérnek segítségre. Hát pont a Griffin Empire lesz az akit "belekényszerít" egy ilyen alkuba. De ehhez előbb el kell jutnia az első küldetés végére. Mondjuk pont ez lesz az egész játék legkönnyebb kampánya, mert a főhőssel iszonyat mennyiségű csontit vagy csonti íjjászt lehet megalkotni pusztán azzal, hogy gyilkoljuk az ellenséget. A Raise dead varázslattal végleges felélesztést tud a nekromanta végezni, de csaták után amúgy is megkísérli feléleszteni minden elhullott lényét.
    A második küldetésben lesz itt az, hogy griffin városból kell indulni, hogy megszerezze a nekró a régi városát.
    A harmadik küldetésben, amit már a bosszú motivál és a kikényszerített alku nekróra eső részének betartása, szintén lesz jelen Griffin város, de mellette eleve lesz nekro város is. Egyik sem fejleszthető maximumra, de nem is kell. Itt be kell hentelni az ellenséges mágusokat és átalakítani a városaikat.
    Aztán jöhet a vadászat a mágusok vezérére és a hatalom kiteljesítése (Griffin lázadók leverése) a még hátra lévő küldetésekben.

    A Warlock küldetések voltak eddig a leghangulatosabbak. Itt szinte mindig van saját város. Vagy ha nincs, hát akad éppen elég feltöltődési hely. Itt már a második küldetéstől kezdve 2 fix hősünk lesz. A sztoriról nem írnék semmit, mert a játék lényegét csapnám vele agyon.

    A sylvan kampány nehéz, de megvan a saját sztorija, ami csak az utolsó két küldetésével kapcsolódik valamelyest az eddigi eseményekhez.

    A wizard küldetések meg gondolom majd az egész hercehurca lezárásához vezetnek majd. Az elején itt nincs város, mert a nekrók mindet elfoglalták már. Itt szerezni kell egyet. A másodiknál innen kiindulva kell visszavenni az összes városunkat és lerombolni a nekrók fő városát. A harmadik küldetésnél járok most, ahol segítséget kell nyújtani az elfeknek...