14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • bloodrayne2
    #6424
    Mi az a banner?
  • Acidlich
    #6423
    ha jol tudom nem toled kerdeztem cimbora.
    aki igazi kihivast keres, es/vagy regi heroesos ugyis heroicon tolja
  • j0nNyKa
    #6422
    menj a retekbe ha nem tudsz rakattintani a bannerbe. buta.
  • bloodrayne2
    #6421
    ?????????????????????????
  • bloodrayne2
    #6420
    Hy nem tudná valaki leíni vagy nem tudom hogy lehetne a Cultis küldetésben (Dámonok:Agrael)a3. küldtést a The Conquest asszem amikor a Elf várakat kell elfoglalni egyszerüen nem tudom megcsinálni és nem tudok tovább jutni nagyon fontoss lenne!!
  • bloodrayne2
    #6419
    Valaki nem tudna segíteni?
  • bloodrayne2
    #6418
    Mi?
  • j0nNyKa
    #6417
    beleszol a hiro spellpowerje, ezt is vegyetek figyelembe
  • jazzy
    #6416
    F.A.Q.-Gyakran feltett kérdések - .: Tippek azoknak, akik elakadtak :.
  • bloodrayne2
    #6415
    Hy nem tudná valaki leíni vagy nem tudom hogy lehetne a Cultis küldetésben (Dámonok:Agrael)a3. küldtést a The Conquest asszem amikor a Elf várakat kell elfoglalni egyszerüen nem tudom megcsinálni és nem tudok tovább jutni nagyon fontoss lenne!!
  • jazzy
    #6414
    50*60 az 3000 es annyit nem sebez tehat valami koztes ertek, nem ertem mi szerint no de egy ido utan sokkal jobban megeri loni mint castolni.
  • haxoror
    #6413
    Csak a Medieval 2-ig ütöm el az időmet szal a régi részeket inkább kihagyom, egyedül a Fallout volt ahol a második rész után beszereztem az elsőt is :)
  • haxoror
    #6412
    Nem az ütése hanem a varázslata csak példaként ha egy pit fiend tűzgolyólya 60-at sebez akkor 50 fiend tűzgolyója mennyit?
    60-at vagy 300-at?
    Vagy vmi köztes érték?
    Na erre vagyok kíváncsi
  • reaper4
    #6411
    sőt ultra heroicon.
    nem mindenki jáccik úgy nem gondolod?
  • Acidlich
    #6410
    heroic fokozaton?:)
  • Vejitto
    #6409
    Jah, amúgy az inferno 3-mas pályához... én lenyomtam Gilraent csak inferno egységgel :) Úgyhogy megoldható. Csak orrba-szájba gatingelni kell.
  • NeoMaN
    #6408
    Hát egen. Emlékeim szerint 99-es a game. Vagy még öregebb.
    :F
  • Kandurex
    #6407
    Pár hónapja az a mostanában :)
  • NeoMaN
    #6406
    Te is mostanában toltad a 3-at nem?
  • NeoMaN
    #6405
    Na ja, csak rengeteg XP veszendőbe megy, és fel kell gyúrni maxig minden pályán a hírót!
  • Kandurex
    #6404
    Amúgy irigyellek, hogy csak most ismerkedsz a Heroes szériával, számodra még sok faszányos idő jön, Heroes 3 - 4 +kiegészítők! Nyamm! Már, ha nem okoz gondot a kicsit idejét múlt grafika, de hasonlóképpen zseniális játékmenet.
  • Kandurex
    #6403
    Az általános sebzése nem nő, az marad, de az szummázva már igen. Ez kb. olyan, mintha 1 angyalt nekiugrasztunk 1000 Arch-devilnek és assziszük nyer az angyal, mert az ördög ütési is ugyanennyi... vagy én értem félre, hogy miről beszéltek
  • haxoror
    #6402
    heroesofmightandmagic.com-on azt írják hogy

    "Spellpower depends on the number of creatures"

    Bár mostmár fogalmam sincs, asszem csinálok egy 40-es meg egy 20-as druidacsoportot és elkezdem tesztelgetni
  • Cassell
    #6401
    Nono az pont jó lesz nekem akkor irány a földalatti barlangrendszer úgyis hullanak ezen a pályán az elf unitok körönként dezertálnak így se sok marad majd mire a várához érek.
  • NeoMaN
    #6400
    Igen körbe is lehet menni (a föld alatt), de úgy túúúúl könnyűűű...
    :D
  • SaGa Jr
    #6399
    Nem fog növekedni számottevően a varázsolni tudó egységek varázslata által okozott sebzés. Ez akkor növekedne, ha az adott hős valami ilyen speciális képességgel rendelkezne. Létszámtól függő varázslat sebzés ha jól emlékszem csak a titánoknál van. Ott minden titán után 30 pontnyi sebzést zúz be a villám varázslatuk (nem amit kilőnek, hanem amit varázsolniuk kell hogy létrejöjjön). A többieknél a létszám nem befolyásolja a dolgot.
  • Szaruman
    #6398
    Hm, jó lett az elrendezés:D
  • Szaruman
    #6397
    Nekem ezzel védte, és ezzel támadtam:
  • Mester01
    #6396
    Én megfogtam volna monitort meg minden egyebet és a gyerek fején vertem volna szét!
  • Cassell
    #6395
    Hát a várában elvileg pack dragonja throng master hunter meg tündibündi horda druida meg sok treant ami figyel de mire ezeket a garrisonokat leverem el is hiszem lesz ott is neki horda sárkánya...
  • Szaruman
    #6394
    Nem arra kell menni, vmerre vannak teleportkapuk:)
  • NeoMaN
    #6393
    Csakghogy közben a várban is nő a védő sereg... :)))
  • NeoMaN
    #6392
    Az alsó csapat védte a várat, és adj még hozzá 94 Treantet mert az nem látszik. :))))
  • NeoMaN
    #6391
    LOL az semmi! Majd a várat nézd meg!
    :DDDDDDDDD
  • Cassell
    #6390
    Na ez az Inferno 4es pálya se piskóta. Ezek az agyontápolt garrisonok az úton ami a leverendő város fele vezetnek levertem az elsőt vagy 8 ArcDevilem ottmaradt na mondom oké mostmár csak lehet menni a vára felé aztán következő kanyarban meg egy 25 sárkányos kapu oh királyság akkor most majd tenyereljek rá az end turn gombra és várjam amíg populálnak az egységek rém szórakoztatónak ígérkezik...
  • #6389
    Üdv
    Multiban játszottam, de a ghost mód nálam sem működött tökéletesen!
    Van aki játszott már LAN-on és ment normálisan ?
    Mert, ha ez nem jó, akkor valamit nagyon elrontottak a készítők!
    Ez egyike volt a fontos újításoknak, amit már nagyon vártam.
    Köszi!
  • b-type
    #6388
    OFF:
    :)
    én ezen nem filóztam, annyira nem érint meg, ..de van egy olyan véleményem hogy nem ritka az ilyen/ennyire beteg arc.
    ON:
  • NeoMaN
    #6387
    ez kamu sztem és ráadásul nagyon rosszul rájátszik
  • NeoMaN
    #6386
    igen, ezért írtam... :)
  • b-type
    #6385
    csak aztán nem idegeskedni a fagyások miatt :)))
    (egyébként pffffff)

    nem tom nálad miért fagyhat, de remélem majd megoldódik. :)