14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • haxoror
    #6464
    Persze így is meg lehet csinálni tisztán inf egységekkel de kurvára semmi kedvem alsó és közepes egységekkel szopni az elfek ellen heteken keresztül, inkább választom a kretén megoldást és lerusholom őket

    Ja és baszódjon meg aki ilyennek tervezte ezt a pályát, halál felidegeltem magam!
  • NeoMaN
    #6463
    Neutral... :)

    Mégegy:
  • haxoror
    #6462
    Akit esetleg érdekel az a rejtélyes torony inf 3-on nem pit fiendeket ad hanem SIMA DEVILBŐL EGY DARABOT HETENTE!
    [#ide most az a beintős szmájli jönne amit kivettek az sg-sek]

    Szal a fejlesztők izomból elkúrták az inf 3-at, remélem a maradék kampányok azért valamennyire kárpótolni fognak.
  • NeoMaN
    #6461
    Én meg sem támadtam a főnixeket, hagyd a fenébe, nem kell arra menned.
  • NeoMaN
    #6460
    Óriás BUG: a megtámadhatatlan és elérhetetlen natural forces:
  • rezo
    #6459
    Lacee pls küldj egy savét az inf 4-dik kezdéséről!! PLSSSSSSS!
    Könyörgom mer érdekelne a sztori.Ja és játszani szeretnék nem szenvedni!!
  • bloodrayne2
    #6458
    Lacee én is igy akartam csinálni de egy köcsög Phonix elálja az utam amit egyszerüen nem tok leölni....
  • reaper4
    #6457
    megpróbálom de nálam az is gáz h ahhoz h szerezzek nyersanyagot harcolni kell és sokszor nem túl könnyű sereg ellen ezáltal alig lesz egységem de kéne a várban is hagyni szóval na :D
  • lipovics
    #6456
    Nekem is megvan inferno harom, szinten harmadik nekifutasra :)
  • bloodrayne2
    #6455
    Figy van MSN-ed?
  • Lacee
    #6454
    nakérem, sikerült harmadik nekifutásra lenyomni a rohadék inf3-at :)
    én úgy csináltam, hogy első héten bevenni a déli sylvan várat, az infernoval nem foglalkozva minél hamarabb felmenni az északnyugatihoz. ha az megvan (harmadik hét közepe), akkor már csak gyűjtögetés kérdése, és így Gilraennek is csak egy várnyi szapurolata lesz hetenként, ergo nálad a túlerő.

    amúgy szerintem az utána következő két pálya szerintem nagyon könnyű (főleg a hajózós), ahhoz képest hogy elvileg nehezedőnek kellene lennie a campaignnek.
  • reaper4
    #6453
    nekem is nagyon teccik de már kb 4x álltam neki és ha már van easy (normal) mód akkor lehetne könnyebb is. 1el nehezebben nem mernék nekiállni nem h hard-on.

    ja és volt olyan pálya ami először nehéz volt nekem de amikor másodszorra álltam neki akkor sokkal könnyebb volt és rögtön sikerült. ez is gáz.
  • zsolt11
    #6452
    ezer hála!
  • bloodrayne2
    #6451
    Ja megértem de én nema dom fel mert nagyon tetszik ..
  • reaper4
    #6450
    én is itt szopok a 3ason de szvsz még 1x nekiállok és ha nem hát uninstall. ez van
    pedig tetszett.
    de nem szenvedni akarok ha jáccok. elég sok szenvedés van az életben is :)
  • bloodrayne2
    #6449
    Jobbnál jobbfejek emberek vannak ezen a fórumon Dant0R te is olyan megértő vagy....
  • Dant0r
    #6448
    Játszál custom gamet... Bár ott is el fogják verni a pici szádat
  • bloodrayne2
    #6447
    Ne szivass má létszi annyira szeretnék vele játszani de nem tok mert nem tom megcsinálni azt a pályát!!!!
  • NeoMaN
    #6446
    tessék izzadni...
    homm-ban nincs csít
    vagy megérdemled a győzelmet vagy nem
  • bloodrayne2
    #6445
    Greeanpeace nincs egy saved a 3. küldi után?
  • NeoMaN
    #6444
    EZ a game
    :)))
  • NeoMaN
    #6443
    ISTENI AZ A GAME!
  • bloodrayne2
    #6442
    armandusynak iagaza van nincs vkinek save-je a démon kampány 3 köldetése után oda átküldhetné nagyon fontoss lenne!!!PLSSSS
  • armandusy
    #6441
    nincs valakinek az infi 3 as missioja után savje megöürülök a 3as pályától...
  • haxoror
    #6440
    Jaja én is inkább átállok a lövöldözésre :(
  • haxoror
    #6439
    Hehe rohatt büszke vagyok magamra!
    Ja az elf egységek csak azért vannak nálam mert a buzi druidák kihírdették a kefélés hónapját szal 5 méterenként elf csapatokkal van tele minden út és ha én nem gyűjtöm be őket akkor az elfek teszik ezt.
  • SaGa Jr
    #6438
    Ami láncon lóg az nem kastély. az csak egy toborzó épület (lehet konkrét csak egy egységhez készült típus vagy többet tartalmazó). Nem azt kell elfoglalni. Menj tovább az úton keletnek és elérsz majd a kérdéses kapuhoz.

    Ha meg visszavitted a Könnyet a fő városodba és kivédted az ezután érkező utolsó támadást, majd megnézted a videót amiben a kiránynőt lebeszéli Godric a kimászkálásról, na ezután kell Godricnak odaadni egy erős sereget és bemenni vele ezen az ominózus kapun ami messze lenn, délkeleti szegletében található a térképnek. Ha megvédted a várost és elindulhat Godric, akkor a városodat már nem fogják megtámadni!
  • zsolt11
    #6437
    köszi,én abba a kastélyba mentem ami ott lóg láncon a levegőbe mellette le lehet menni a barlangba szóval megint rosszul csináltam valamit,amúgy pedig Delb támad ezerrel és nem tudom kivédeni.
  • SaGa Jr
    #6436
    Az ördögi kastély alatt a kaput érted, amiből 2 van egymástól nem messze? A felső vezet az inferno városhoz, az alsó meg a térkép széléhez visz. Itt elfoglalod a kaput és átmész rajta, majd kimész a térképről. Ezután kell várakozni. Mást úgy sem tudsz majd tenni.
  • Acidlich
    #6435
    hat jah, nem piti. inf camp 3. mapig konnyu volt, de onnantol szenvedos:)
  • SaGa Jr
    #6434
    Simán támadhat Agrael azon a pályán (Haven 5-ös). Ő is ott van a várost ostromló hősök között. Nekem ő volt az első támadóm. A többiek utána sokkal gyengébbek voltak.
  • ProGabe #6433
    Hát sztem kizárt dolog hogy az Agrael.Ami támad az lovagol?
  • zsolt11
    #6432
    biztos,de nagyon sokan vannak csak nem bírom legyőzni őket,mit kell csinálni?
  • rezo
    #6431
    Agrael serege támad???
  • zsolt11
    #6430
    hi,
    volna egy kérdésem, kiástam azt micsodát bevittem a várba és elmentem a lenti ördögi kastélyba ,persze a gyengébbikbe és el is foglaltam vártam volna két napot de nem tudok mivel van egy nagy ördögi horda aki utánam rohangál és ha elkap akkor nekem végem,mert nagyon nagy sereggel rendelkezik,szóval a kérdésem mit csináljak hova bújjak?

    thx
  • bloodrayne2
    #6429
    Ja kössz nem láttam...
  • jazzy
    #6428
    F.A.Q.-Gyakran feltett kérdések -> ezt megkeresed, rakattintasz, azon belul Tippek elakadoknak, rakattintasz, megkeresed ami kell, es orulsz. NE kerdezz ujra, olvasd el ezt megegyszer ha nem vilagos.
  • jazzy
    #6427
    En speciel eleg regota tolom es a heroicot tul neheznek talalom.
  • bloodrayne2
    #6426
    Valaki segítsen már!
  • reaper4
    #6425
    nem vagyunk cimbik. különben meg van 1pár emberke itt a fórumon akinek ez az első
    heroes gaméja