14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • j0nNyKa
    #6504
    pdfben? knife te valamit nagyon elb*sztal :DDD nem is angol, es nem is pdf :D
  • Knife
    #6503
    Baaaszus! Benne van? angoltudásom se a régi már úgy látszik. Köszi srácok! És bocs, de tényleg nem találtom abban a nyamvadt pdfben. Mégegyszer köszi, képes lettem volna így végignyomni a kampányt
  • j0nNyKa
    #6502
    hopsz. :]
  • j0nNyKa
    #6501
    <b>12. Hogyan tudok egységeket szétosztani?
    Shift + balklikk 2szer, vagy Shift + klikk és arrébb húzod egy másik slotba az egységet</b>

    aha. jo.
  • Agamemnon
    #6500
    FAQ:

    12. Hogyan tudok egységeket szétosztani?
    Shift + balklikk 2szer, vagy Shift + klikk és arrébb húzod egy másik slotba az egységet

  • Knife
    #6499
    Bocs, de sztem rossz üzenetre válaszoltál. Én a csapatszétosztásról kérdeztem és ahhoz nincs a faqban billentyű rendelve.
  • j0nNyKa
    #6498
    ennel meg raadasul foleg igaz ez a proba cseresznye az instabilitas miatt :]

    dehat majd a peccs.. majd a peccs.
  • NeoMaN
    #6497
    ígyvan, próba cseresznye
  • j0nNyKa
    #6496
    de annal pontosabb infot nem lehet adni, ami a hivatalos gepigeny-info.. azon tul meg ha meg mindig nem tudja, probalja ki ...
  • NeoMaN
    #6495
    A faq ebben nem segít sztem, mert manapság mindenre azt írják, hogy DX9c.
    Arról nem szól a fáma, hogy ezt hardveresen kéne tudnia a VGA-nak, vagy elég hozzá ha a driver DX9 compatible.
    Ettől függetlenűl sztem nem fog menni mx-en, mivel az csak DX7-es...
  • j0nNyKa
    #6494
    FAQ-t azert igazan vegigolvashatnad, ha mar mas hajlando volt megirni, nem ? ....
  • Knife
    #6493
    Sziasztok, bocs, hogy nem olvasom végig az összes hsz-t, de nem tudnátok megmondani hogyan kell szétosztani egy egységet? Inferno kampánynál járok és itt már elkélne egy szétosztás. Vagy ez egy újabb bug, hogy nem lehet szétosztani? Vagy nem is bug, mert azt hitték arra nincs is szükség? Egyébként én is a harmadik pályáján vagyok. Előre is köszi!
  • j0nNyKa
    #6492
    faq - gepigeny
  • Agamemnon
    #6491
  • Conroy
    #6490
    Üdv!
    Szerintetek van esély arra hogy a game valaha elinduljon gf4 mx440-en? Valahol olvastam hogy nincs optimalizálva a játék, és talán majd az első patch után.
  • lipovics
    #6489
    El tudna valaki kuldeni a menteseit?
    Kiakadt a jatek, ujra raktam, de elbasztam es mikor leszedtem, toroltem a savekat is (elnyomtam).
    Inferno negyesnel tartottam :(
  • Agamemnon
    #6488
    Szerintem ha valaki normálon játszik, van egy kevés heroes ismerete, és igyekszik élni a lehetőségekkel (nem vár 2 hónapot a felfedezésre), az szinte az összes pályát meg tudja csinálni elsőre. Mondom ezt úgy, hogy én csak egyszer vittem végig a heroes korábbi részeit, szóval nem vagyok egy hardcore játékos.

    Ja, és a legfontosabb, tudjon egy kicsit angolul (olvasni)! És persze olvasson is...
  • j0nNyKa
    #6487
    de a 3. elobb van ezer ott akadnak el es nem a 4esen
  • z0ty #6486
    a 4. utolsó csatája kicsivel nehezebb, mint a 3.-é (legalábbis sztem)
  • j0nNyKa
    #6485
    elkuldtem
  • #6484
    Lehet játszani.Hamachin.Ld FAQ.
  • Arthas
    #6483
    HUH , már 3. napja szenvedek az INF 3. mapján.
    Feljövök egy kicsit olvasgatni , hátha látok 1-2 tanácsot, erre minden 2. hozzászólás ezzel a pályával kapcsolatos :D
    Szeretem a nehéz játékokat , remélem nem ez volt az utolsó ilyen izzasztó map :D
  • meráni
    #6482
    hihetetlen az installnál kihagy egy bizonyos "texts.pak" fájlt mert szerinte locked file... persze felmegy a játék, intró, minden megy, de a menükben nincsenek szövegek! wááá!!! megőrülök, fél éve várok a játékra!!! valaki tud segíteni? az is jó ha ímélben elkülditek ezt a fájlt! előre is köszi ([email protected])
  • Agamemnon
    #6481
    olvass vissza, hátha valaki már érdeklődött ugyanezzel a problémával. Én nem tudok segíteni.
  • BADE
    #6480
    van egy problémám:
    miután elindítom a campaign,a töltés után mindig kilép,a legújabb directx fent van
  • NEOreg3
    #6479
    mert nincsnek online:P

    [hülye]
  • NEOreg3
    #6478
    az miért van, hogy hamachi-val tudok csatlakozni a heroes5hun-ra az embereket is látom mindenestül, de aztán a játékon belül meg tök üres a lan?

    várni kell pár percet vagy valamit elb*sztam?
  • Blade17
    #6477
    Valahogy lehet neten játszani nem eredeti játékkal?
  • Agamemnon
    #6476
    Én nem próbáltam, de gondolom igen, különben nem lenne bent a FAQ-ban...
  • rezo
    #6475
    (Ha újra probáloma a FAQ-ot)
  • rezo
    #6474
    Ha én a FAQ-t használom és lehet hogy újra kell installálni, (utána) müködni fog?
  • NeoMaN
    #6473
    Én is addig játszom amíg élvezem a gamet. De van nálam néhány amit MUSZÁLY végigtolni csít nélkül:
    Tie Fighter, HOMM, Doom és Quake nightmaren.
  • NeoMaN
    #6472
    Nyugi, késöbb jól jön a gating...

    Amúgy az INF szigetes-hajózós pálya télleg vicces, mindenki vagy leave them vagy veszteség nélküli destruct..
    :)
  • Agamemnon
    #6471
    Aki még mindig az Inf. 3-as pályán szenved, annak ajánlom figyelmébe a FAQ ezen sorát:
    13. Hogyan tudom rögtön az elején kiválasztani az összes hadjáratot, nem csak az elsőt?

    Ez esetleg segíthet, ha nem akartok szenvedni. Amúgy én sem szeretek szenvedni egy játékkal. Addig játszom, amíg élvezem...
  • haxoror
    #6470
    Ja meg a másik hogy a hősömet Gate-re gyúrtam, kár hogy használhatatlan

    A Luckot meg totál elhanyagoltam, nem hittem volna hogy ilyen fontos szerepe van a játékban, na mindegy a következő fajnál majd jobban figyelek a hősömre :)
  • haxoror
    #6469
    Kösz de tudom hogy az elfekkel könnyebb megnyerni csak volt egy olyan mániám hogy csak azért is infernoval nyerem meg a pályát.

    Mindegy, megtartom a tisztán inf mentést aztán majd ha kitoltam a játékot visszatérek erdei buzikat kergetni :P
  • Dant0r
    #6468
    A fenét vagyok megértő:D
    Ha ÉN meg tudtam csinálni, te is meg fogod tudni. Előző heroes-okkal játszottam persze pár pályát, de a kampányokba nem kezdtem bele, csak scenariokat nyomattunk haverokkal, azt sem sokat.
    Ez meg.. csak gondolkodni kell, megtervezni a hős fejlődési útvonalát, satöbbi.

    Najó, igazából a trükköm az volt, hogy ráálltam Luck-ra meg Destruction magic-re. Az előző (2.) pályán addig szórakoztam, amíg az egyik dolog Ice Bolt varázslatot nem adott, azzal elég szépen lehet sebezni, főleg ha a Master of Ice-t is kitanulod mellé, mert akkor 1-2 körre szépen kifagy az ellen.

    Így a neutralokat meg tudtam ölni veszteség nélkül, satöbbi-satöbbi.

    Nagyon fontos a jó, és jól megtervezett hős, ha futja az idődből akár kezdd is újra a kampányt. Már ismered az előző pályákat, nem lesz nehéz :) (no meg quick combat, és gyorsfutás lehetőség is van, ugyebár)

    (amúgy remélem nincs harag, csak -ha visszaolvasol- minden tizedik hozzászólás az inf. 3. pályájáról szól:P)
  • haxoror
    #6467
    Tudom tudom, de egy korábbi pályán ugyanilyen tornyok pit fiendeket meg nightmareeket adtak és azokból is többet és úgy már lenne értelme csak inf egységekkel nyomni de persze erre csak akkor jön rá az ember amikor a fél térképen oda-vissza átverekszi magát a kurva kulcsért ami helyből 25 raksasasas ramaram őriz.

    Komolyan mi a szar értelme van ezután a sylvan kampánynak ha már az infernot is velük tolom végig?

    Mindegy gyorsan túllépek ezen a buzi pályán hogy végre a necro jöjjön, már a tököm tele van a kurva elfekkel, UNDORODOM tőluk sok rohatt hippi buzi tölgyfavárosokkal kár hogy nem lehet porigégetni őket ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

    [asszem túl komolyan veszem na mindegy ]
  • SaGa Jr
    #6466
    Nincs az eltolva elhiheted. Csak ha nem az inferno várost fejleszted és az inferno lényeket használod, akkor sokkalta könnyebb megcsinálni a pályát.
    Ha nem ugrál az ember, akkor a 4. hétig nem támadja meg a kedves elf sereg. Ha rágyúrsz a jobban fejleszthető elf városra akkor lényegesen könnyebben megoldható a probléma.

    Én speciel nem az ÉNY-i várost foglaltam el másodikként, hanem a magasabban lévőt (ÉK-i). Kerülgettem az elf fővezér seregét, lecsapkodtam az utánpótlási hőseit és felvettem az egyik ilyet. Ő volt a bányafoglalóm, meg a csalim. Olcsó kis hős, jó arra hogy elvonja a figyelmet, mert ennek is utánamennek ha nem a totál alapkészleti egységeket hagyja nála az ember. Egy kis erősítés és prímán elvonja 3-4 napokra az ellenfelet míg kergetik. Ezalatt meg bevehetőek a városok. Ki kell fosztani a bevett várost és hagyni hogy elfoglalják. Úgyis kijönnek belőle az ellenfél hősei ha nincs mit toborozniuk. A kellő időben meg vissza lehet foglalni a várost és megint begyűjteni mindenkit.

    Az inferno lényekből csak a kis impeket használtam, mert sokat jelentett, hogy eszik az ellenfél mana pontjait, így nem tud annyit varázsolni. Ilyen impfelszedő hely meg úgyis van mindjárt az inferno város mellett és még pénzt sem igényel.
  • NeoMaN
    #6465
    Az inf 3-ban nem kell Devil.
    Nemhogy heti egy, de összesen 1 sem kell az egész pályán. Mondtuk, hogy hagyd a fenébe, sylvianra kell gyúrni.