14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • j0nNyKa
    #6545
    Read FAQ noob !! :D

    sok szerencset a palyahoz, izzadni fogsz :]
  • NeoMaN
    #6544
    Hááát, azonnal elfoglalni az első sylvian várat, és mindent ami körülötte van.
  • Sheltem
    #6543
    Na most jön a sokatok által nehéznek tartott inf3as. Annyira beparáztattatok azt se tudom hova lépjek a hősömmel :)
  • j0nNyKa
    #6542
    nem.
  • j0nNyKa
    #6540
    ja latom, masikra valaszoltal mint amire gondoltam.. sry :]
  • SaGa Jr
    #6539
    Izééé. itt most konkértan a nekromanta küldetések utolsó pályájáról volt szó. :-) Az nincs ebben a gyengébbeknek megírt tippekben.
  • j0nNyKa
    #6538
    alap.
  • NeoMaN
    #6537
    barbárz?
    :)))
  • SaGa Jr
    #6536
    Egy óriási spoiler következik, ami megkönnytheti a végjátékot. Nem csalás, de segíthet ha erre odafigyel az ember.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az utolsó kampány 3. küldetésétől kezdve nem csak a wizard főhőssel kell menni hanem előbb bejönd Godric, majd az elf kampány hőse és végül csatlakozik az utolsó előtti pályán a warlock kampány hőse is. Nagyon oda kell figyelni ezen karakterek felfejlesztésére, mert az utolsó küldetésben fix sereget kapnak és mindegyikükkel sok speciális harcot kell majd megvívni. Ha nem elég erősek, akkor nagyon pofára lehet esni. Az igazi spoiler rész azonban ez:
    ha nem akarunk gyorsan elhalódni, akkor bizony kelleni fog az ostromgépek fejlesztése, különösen a catapult, mert ezzel életben tudjuk majd tartani ezen a pályán az egységeinket. Lesz egy csata, amiben minden hőssel egymás után harcolni kell és ott a catapult ha magától lődöz, akkor az ellenfél piszok gyorsan bedarálhat a speciális képességével. Ha viszont mi mondjuk meg merr és mit lőjjön a catapult, akkor azonnal befejezhető ez a csata és nem veszítünk itt egységeket.


    Amúgy a játék végén annyira üvölt hogy jön a folytatás és annyira lehet tudni mi lesz abban a konkrét történet, hogy az már fájdalmas. Ennyire talán nem kellett volna egyértelmüvé tenni a dolgot. :-(
  • j0nNyKa
    #6535
    de mondhatnam ugy is, hogy kevesbe tudunk olvasni, mint 4 eve.
  • j0nNyKa
    #6534
    egyaltalan nem arrol a maprol beszel.. o arrol beszel, amirol minden 10. hsz, es amit beleraktam a gyengebbeknek a faqba... latom volt ertelme, igen
  • j0nNyKa
    #6533
    de a ruhes k*** eletert nem lehet elolvasni a faqt.
  • SaGa Jr
    #6532
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha jól gondolom akkor ez az a pálya, ahol Godric fellázadt. Itt előbb el kell fogni a tesóját (lemenni a Griffin város melletti dutyihoz), majd felvinni a hölgyeményt a saját nekro városba. Útközben támadni fognak angyalok. Ha leverésre kerülnek kap a hős egy száárnyas akármit. Mikor ezt viseli, akkor repülve közlekedik. Át tud menni a víz fölött de a hegyek fölött is.
  • SaGa Jr
    #6531
    Minek az. Úgyis lehet tudni, hogy a W gomb a wait. Meg ha valaki ott tartja a kurzort a pajsz felett, akkor kiírja hogy D defend, W wait. :-)
    Nem kell annyi gomb arra a kerek izére. ;-)
  • precision
    #6530
    mivel nem tudjuk hogy melyik két obelisket találtad meg, nem tudjuk hogy melyik 'a harmadik'
    a tear of asha -t meg majd csak akkor tudod meg hogy hol van ha már mindhárom obelisk -et megtaláltad, bejön majd egy térkép és jelölni fogja hogy hol van
    ja és amugy meg #6508 !
  • Light
    #6529
    Hello!

    Most fejeztem be a játékot, szval csak egy gyors kérdésem lenne, így előljáróban..:
    A Heaven 5-ös pályáján a végén - a Tears of Asha-t hol szerzem meg? És merre található a 3. Obelisk?

    Üdv
  • BADE
    #6528
    most próbáltam a game-t tesóm gépével is,ott már az elinditás után kilép,nálam a campaign betöltésénél
  • j0nNyKa
    #6527
    sima integralt nvidia nforce
  • NeoMaN
    #6526
    Hangarid típusa?
  • Fejes021
    #6525
    Nálam is előfordul az ilyen kalóz dvdre később pakolt "szinkron" effektus. De ahogy én hallom szerintem nem mindig jelentkezik a csúszás.

    Majd talán az a sokat emlegetett peccs
  • Smoke
    #6524
    Nekem nem késik!
  • j0nNyKa
    #6523
    nalam a skeleton tokeletesen ut a hanggal egyutt
  • Smoke
    #6522
    A nekró ucssó pályán már csak egy hónapom van a köpeny megtalálásáig, na a lényeg hogy hol a köpeny? Godricnál? Ha igen akkor hogy lehet hozzá bejutni? Mert a hajózás sem, megoldott a sziklák miatt, és teleportálni sem tudok oda, szóval vki aki megcsinálta pls help!
  • NeoMaN
    #6521
    Nézzetek rá a hangra légyszi, nálatok is késik? Egyként már egy csata kezdetekor észrevenni, mikor elmosódik a kép, és jön hozzá az a jellegzetes hang. Már a csataképernyőt látod, amikor a hang még hallatszik...
    Mieeeez?
  • NeoMaN
    #6520
    LOL
    :))))
  • j0nNyKa
    #6519
    a bannerba 1 kep a bannerrol.. alap. :DD
  • z0ty #6518
    ez is mehet bannerba :D
  • j0nNyKa
    #6517
    dokumentumok/my games -be keresd
  • NeoMaN
    #6516
    Ja, és persze CFG filet sem találok, hogy túrhassam...
    Nabazzeg..... Most nagyon mérges vagyok.
  • NeoMaN
    #6515
    Hát.... Eddigis olyasmit éreztem, hogy a játék hangjaival valami nincs rendben (olyan mintha késne egy pár tized másodpercet a képhez képest). Hát most a nekróknál bebizonyosodott. Ha megnyerek egy csatát, a Skeleton Warrior 2x rácsap a baltával a opajzsára örömében. Na itt tisztán látni-hallani, hogy késik a hang. Ha nagyon figyelitek nektek nincs ilyen érzésetek? Észreveszitek egyátalán?
  • Agamemnon
    #6514
  • dr Kotász
    #6513
    Felajánlom szabad használatra. Jobbklikk/Properties/Address és már be is rakható bárki által.
  • Agamemnon
    #6512
    Szép is lenne... bár már olyan sokat várunk attól a patch-től, és olyan sokat ígértek, hogy lehet hogy egy szóló CD-ként árulják majd.... amiért majd jó kis magyar forintot fizethetünk.
  • j0nNyKa
    #6511
    en titkon 1 patchben varom h gombot kapjon
  • Agamemnon
    #6510
    Ez a kép jó, tedd félre, szerintem még lesz néhány eset, amikor válaszként elég ezt a képet beilleszteni. Vagy megjegyezzük a hozzászólásod számát, és mindenkit erre küldünk... #6508
  • kHares
    #6509
    Egyébként igen, benne van a pdf-ben, 8/23 oldal. Nekem a wait maradt ki egészen addig amíg az 5. missionben meg nem említette. Miért tervezték így és miért csak az 5 küldetés eltelte után említik? Szerintem nagy hanyagság még úgy is hogy addig nincs is kihívás. Miért nincs saját gombja?
  • dr Kotász
    #6508
    Knife! Asszem félreértettél valamit. Mi erre gondoltunk:

  • j0nNyKa
    #6507
    de en faqt irtam neki, akkor nem ertem, miert manualra gondol.. a tehen sem kecske :D
  • NeoMaN
    #6506
    :)))
  • kHares
    #6505
    Szerintem a manualra gondolt