14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • sleepwalker77
    #6585
    En nem olvastam leirast az elemental chain dolgokrol.
    Magamtol annyira jottem ra, hogy air/earth es fire/water oda-vissza uti egymast, ilyenkor a leny sebzesehez meg hozzaadodik az 1/6-a elemental damage-kent.
    A lenyeknel jobb gombra egyebkent csak 1 elemet ir ki, de az mindig bejott hogy ellentetes lenyek eseten + elemental damage. :)
    Viszont most nezem a leirast....ugy latszik bonyolultabb a dolog kicsit. :)
  • Agamemnon
    #6584
    #6546

    ez segít, bár, ha jól kezded el, akkor e nélkül is megoldható

    ja a szintlépést ne próbáld ki, mert nem biztos, hogy abbahagyja...
  • Lobsterman
    #6583
    van róla fogalmam, végigtoltam az utóbbi 2 heroest kiegészítőkkel, de ez azért kicsit erős. főképp hogy ő 16os én 22es, plusz akkora serege van hogy azt az életben nem irtom ki.
  • j0nNyKa
    #6582
    vegyel mar vissza a stilusbol, van rola fogalmad, mi az az eros hiro, meg gyenge hiro ?
  • Lobsterman
    #6581
    Wááááá! na most van tele a faszom az egésszel! Milyen műsor már az hogy én leszedek 88 íjásszal 0 sárkányt, ő leszed 38-al kettőt, én leszedek 3 sárkánnyal 0t ő leszed kettőt. én leszedek 150 spriteal 2 druidát, ő leszed 6ot 170el. A kurva csaló anyját.
  • SeLFisCH
    #6580
    Akkor egy kérdés !
    Reloaded vagy Unleashed van emg nektek? ( nekem mind2) ofkorsz megvettem
  • j0nNyKa
    #6579
    off
    tokjo az uj logod
    on
  • j0nNyKa
    #6578
    nem osztunk warezt.. van 1 szuper oldal ahol mindig fentvannak a legujabb crackek, esetleg ott keresd..
  • PiszkosFred
    #6577
    Bolt?
  • SeLFisCH
    #6576
    re ! MA tettem fela játékot elolvastam F.A.Q-t és oylan problémám van , hogy el akarom indítani a gémet , és kiírja h mountolt a játék (HOMM5) és nem engedi elindítani és azt kéri , hogy vegyme ki virtuális meghajtóból.
    Ha kiveszem el sem indul. NOCD crack vagy mi kéne? 5letek plz
  • zsolt11
    #6575
    melyiket,mert nekem 6600 gt-m van és azt hiszem a legújabb driver van hozzá.
  • Dant0r
    #6574
    Amikor megölnéd a második hőst is, ugye?
    Nekem is ez volt, aztán felraktam egy másik vidkari drivert, és ment.:)
  • Lobsterman
    #6573
    Kicsit néha eszembe jut a játék kapcsán egy Dropkick Murphys szám szövege, miszerint:
    Fight, fight, you'll never win
    Tonight i'll start again
    Fight, fight, you'll never win
    How will I make amends

    Most jelenleg az Inf3 kapcsán. Druidák kiirtva, mind3 vár befoglalva, és kerget az a nyamvadt hős, aki valami mágikus úton folyamatosan kapja az utánpótlást(jó oké. diplomácia is benne van a pakliban, de valamiért egészen pontosan 3* olyan erős serege van mindig mint nekem. Már 5* nekiugrottam(vagy ő nekem) úgyhogy azért látom) Plö 2 nap alatt 2 nagygonoszsárkányból 7db lett. Kissé csalódtam, mert azért ez már csalás szintű nálam.
  • zsolt11
    #6572
    hi,
    volna egy kis gondom a The cultist pálya the promise résznél tartok a végén,de nem tudom befejezni,mert a játék exe híbára hívatkozva kilép, már próbáltam többször újra és mindig ott lép ki, valószínű hogy valamilyen programfutási híba van.
    szeretnék kérni egy mentést arról a pályárol ami ez után következik a neve: "the counquest"
    jöhet priviben is.
    thx.
  • Agamemnon
    #6571
    Úgy sem működik, akkor egyszerűen inaktív lesz a varázslat. A town portal, és a summon creatures varázslat ugyanahoz a várhoz kötődik (legközelebbi), és ha beálsz egy másik hőssel abba a bizonyos várba (elé), akkor a town portal egyszerűen szürke marad (nem aktiválható varázslat), míg a summmon creatures még mindig működik.
    Persze lehet, hogy ezt valamelyik varázsiskola expert fokú ismerete már feloldja, azt nem tudom. Én ezt tapasztaltam.
  • gergő992
    #6570
    nekem már meg van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 hete és naon király
  • SaGa Jr
    #6569
    Jobb klikk a célpont lényen ki kell hogy jelezze az adatai között az elemeket. Nem néztem még meg, és azt a honlapot sem tanulmányoztam át. Talán ez lehet a hiba...
  • kutjus
    #6568
    Sajna nekem nem működött ez a town portal módszer demóban, de mégegy próbát megér.
  • NeoMaN
    #6567
    hehe télleg... :)))
  • Kandurex
    #6566
    Esetleg meg lehetne nézni amit anno a H3 -ban lehetett, hogy kapuk elé hősöket állítani, így nem "fért" be oda hős és átugott a következőbe...
  • Bull
    #6565
    Hát én nem igy értettem.Minden lényhez a játékban van hozzárendelve egy elem.Ha upgradeled valamelyik lényt akkor az a már meglévö mellé kap még egy elemet.
    http://www.heroesofmightandmagic.com/heroes5/ability_elemental_chains.shtml
    A linkbeli példában Deep hidra(water+air) támad Cerberust(water+earth)Ennél a támadásnál van egy közös elem,a water.Ezért fogsz kapni egy kombo pontot,és a védekezö fél átveszi a támado fél elemeit,tehát mostantol a cerberus water+air.Ezután ezt a cerberust megtámadom egy black dragonnal(fire+air)Itt is van egy közös elem,most az air,tehát megint kapok egy kombo pontot és a cerberus megint átveszi a támado sárkány elemeit,igy a támadás után a cerberus fire+air.Támadásnál ha a támado és védö mindkét eleme megegyezik 2 kombo pontot kapsz és persze megmarad a védö mindkét eleme mivel azonos volt a támadoéval.
    Lánc robbantása:egyszerüen annyi,hogy a cerberust aki az utolso támadás után fire+air lett meg kell támadni egy (lehetöleg)mindkét elemben különbözö lénnyel,tehát water+earth! Ekkor a két kombopont után amit begyüjtöttél korábbi támadással bonusz sebzést fogsz okozni a cerberusnak.Fel lehet robbantani a láncot olyan lénnyel is aminek csak egy eleme van(tehát nem upgradelt)de akkor csak 1 kombopont után kapod meg a sebzést.
    Röviden ennyi.Ezért kellene látni mindig mindkét elemet,mert nem tudom hogy éppen mit mivel ütök.
  • kHares
    #6564
    Varázslat leírása: "Transports hero to the nearest friendly town (all movement points will be lost)"
  • kHares
    #6563
    Minden upgradelt lényhez 2 elem van, a simához 1.
  • kavaro
    #6562
    lehet irányítani a town portal-t mint a hármasban, vagy csak a legközelebbi várhoz dob mindig???

    Ha igen, milyen mágia tipus kell hozzá???
  • SaGa Jr
    #6561
    Hol van az leírva, hogy több elemet kéne látni? A szövegből nem ez jön le. Az elemental vision szövegéből legalábbis nem következik hogy többet kéne lásson vagy többnek kéne látszódnia.

    A robbantáshoz meg nem kell más, mint minden elemmel támadni a kiszemelt célpontot. Akkor az utolsó még hiányzó elem becsapódásakor lesz egy komolyabb extra sebzés de ennyi.

    Az ellentétes elemek sem garantáltan és mindig adják a plusz sebzést. Ha eleve nagy sebzést sikerül bevinni, akkor függetlenül az elemtől lesz plusz sebzés. Többször előfordult már, hogy levegő eleműnek kijelzett célpontot azonos elemű támadóval ütöttem és mégis kaptam + air damage-t a sebzésre.
  • Lobsterman
    #6560
    Van valamiféle karaván, vagy hozzá hasonló cucc a játékban? Az oké hogy van az a varázslat, de az most nem működik nálam, mert rossz várra mutat(arra amit nem fejlesztettem), és ahogy kivettem, csak a közelebbi várból lehet teleportálni. A szitu a következő. Inf3, most foglaltam be a második várát a csávónak, közeleg egy hatalmas sereggel, én meg nem tudok mit csinálni, mert az utolsó csata után leamortizálódott a seregem. Ráadásul hét elején vagyok, úgyhogy biztos ideér mire megkapom az új utánpótlást.
    Fussak, vagy van valami ötlet hogyan lehetne megoldani hogy hozzám kerüljön a rendes seregem. A hőssel való cipelést kivéve ofkorsz, mert ő sem érne oda időben
  • Dant0r
    #6559
    tuti még bugos.. más ötletem nincs:)
  • Sheltem
    #6558
    Na ez az inf3 as map tényleg lol.
    Visszaverem az első nagyobb seregét, rögtön utána egyenesen rátámadok a várára, elfoglalom és 2 nap múlva jön 3szor akkora sereggel. No comment
  • Bull
    #6557
    Hallo.
    Egy kis help kéne,hátha tudja valaki amit én nem.Asszem értem a dungeon elemental chain képességét,de valami mégsem stimmel.Miért van az hogy harc közben én csak egy féle hozzárendelt elementál elemet látok,nem kettöt.Pl egy deep hydra mondjuk föld és nincs másik,pedig elvileg kettö kéne hogy legyen.Vagy nem?Ha két ellentétes elem üti egymást akkor mindig van kiirva +...air vagy earth vagy akármi sebzés,de ennek a láncrobbantásnak a hatását soha nem látom.remélem érthetö voltam,ha valaki tudja a választ irja le pls
  • Vanek
    #6556
    hi! az lehet,hogy a verybig pálya miatt használhatatlanná szaggat a gép? mert eddig nem volt para,csak asszem a negyeik haven pálya-nál nem tok már lépni,met úgy akad. vki tudd küldeni egy mentést a köv páyláról?
  • Szaruman
    #6555
    Bőőőőő, aztat meg hoggyan?:D
  • Lacee
    #6554
    ez igaz :D
  • j0nNyKa
    #6553
    szandekosan nem irtam le, de mondjuk ha valaki nem kepes tovabbjutni, az a fileokat sem fogja tudni modositani
  • Lacee
    #6552
    ha valaki csalni akar, akor megteheti amúgy is a FAQban ismertetett campaign-szerkesztés módszerével. nyilván nem csak a követelményeket lehet ott módosítani.. ;)

    persze ez nagyban rontja a játék- és sikerélményt, de hát ott van mint lehetőség.
  • Kandurex
    #6551
    Fene, még mindig másnapos vagyok
  • Szaruman
    #6550
    Ja, ha leírom a tapasztalataim az első 4 kampányról, azt ilyen szpojleres szarba tegyem?:)
  • Sheltem
    #6549
  • j0nNyKa
    #6548
    vagy assak el magukat ! jaj nem tettem spoilert
  • Szaruman
    #6547
    Azok töröljék le. 1xű
  • Agamemnon
    #6546
    Aki túl nehéznek találja a játékot:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://download.cheatbox.de/trainer/pc_heroes_of_might_magic_5_tr.zip cheat - trainer

    csak azoknak, akiknek nagyon nem megy, és e nélkül feladnák...