14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Agamemnon
    #6629
    A scouting sem rossz. Látod az egységek pontos számát...
  • Dant0r
    #6628
    (én is így tudom, bár.. fene se tudja. elvileg ha csak 3 helyed van, pl. a scoutingot minek tanulnád meg valaha?)
  • Agamemnon
    #6627
    Ezt most nem értem, azok szerint amit írtál, akkor, a 3 helyre 5 képesség kerül majd?

    Én eddig azt hittem, hogy csak akkor kapod meg a belső gyűrüben található képességeket, ha az előfeltételek megvannak, és van üres helyed az adott skill-nél. Akkor ez nem így van?
  • kHares
    #6626
    Nagyon egyszerű. Van az alapskilled + 5 másikat választhatsz. Semmi nem ír fölül semmit. Minden skillhez 3 ability választható. Ezeknek 2 vagy 3 szintje van. Tehát demon lord sorcerynél felvehetsz basic szinten arcane training, mana regeneration ill. magic insight-ot. Ezen túl fölvehetsz soulfire vagy arcane brilliance-t ha megvannak az előfeltételei és advanced szinten vagy.
  • Acidlich
    #6625
    a 3-ban egyaltalan nem volt verhetetlen, ott bizonyos varak voltak tul gyengek:)
    , viszont 4ben valoban taposak voltak, meg szerencse h az 5bol kihagytak a vampirtenyesztest.
  • Dant0r
    #6624
    Nanana álljunk meg!!
    A Righteous Might, az _nem_ a sebzést, hanem az Attack-ot növeli (3-6-9-12-vel)!!

    Egy csonti alapsebzése 1-1, íjászé 1-2, attackja 1.
    Arkangyalnak van 220 HP-ja, és 31-es defense értéke.

    Nos, ha jön 220 csontváz, akkor az 1-es attackjával a 31-es defense ellen nem sokat ér.

    H3-ban a dolog úgy működött, hogy 100% * (100%-2,5%*(defense-attack)), vagyis jelen esetben 1*(1-(0,025*30))=0,25%-ot, vagyis a teljes sebzés negyedét sebezte volna be a srác. (plusz volt egy olyan módosító is, hogy 30%-nál nem sebez kevesebbet)

    Itt ez ugye 220 sebzés 30%-a 66, ha 500-an vannak akkor 150 damage, ami még mindig nem elég EGY DARAB arkangyal leütéséhez sem!

    Nézzük Righteous Might expert szinten történő castolásával, ami +12 attackot ad a csontiknak, vagyis 13 attack-juk lesz.
    1*(1-(0,025*18))=0,55, szóval 55%-ot sebeznének be.

    500 csontival számolva ez 275 damázs, ami egy angyalkát leüt. EGYET. étitek-é?:)

    Természetesen ha van a hirónak saccperkábé 10-es attackja, már egyből 23-as támadása lesz a csontiknak, ami eléggé megdobná a sebzésüket (550 csonti elég lenne akár két darab angyalhoz is egy ütésből. whoa..)
  • haxoror
    #6623
    Szintén Demon Lordnál a Sorcery szkillnél a kerék nem mutat nyilat a Soulfire és az Arcane Brillance abilitykhez, ezeket ettől függetlenül megkapom szintlépésnél mint lehetőséget vagy hogy van ez?
  • haxoror
    #6622
    Na ennek faszán lemaradt a vége mindegy :D

    Szóval valami leírás kéne hogy ez az egész szkill dolog hogyan megy mert nekem nem tiszta, nem egészen értem pl Demon Lordnál az Offence három abilityje nálam Battle Frenzy, Ecruciating Strike és a Power of Speed pedig én úgy emlékszem hogy régebben az Archeryt is választottam, ezek szerint az egyik azt írta felül és az Archery bónuszom ezzel elveszett?

    A másik hogy hamár megvan az öt választott szkillem akkor többé nem ajánl fel szkilleket szal így jártam és ezzel az öttel kell boldogulnom?
  • haxoror
    #6621
    Nekem ez az első heroes játékom szal sok minden még nem tiszta, megnéztem a szkillkereket!
    Szóval van egy egyedi szkill alapból és a keréken lévő 12 fajta szkillből nekem kell ötöt választanom amik szintlépésnél halál randomra jönnek és szintén szintlépésnél ezeket fejleszthetem három szintre (basic, advanced, expert) amik felülírják az előzőt.
    Eddig értem.

    Minden választott szkillhez van 3 ability amiből az egyik továbbfejleszthető (gondolom én) na itt vesztettem el a fonalat mert eddig nem nagyon figyeltem erre.
    Pl Demon Lordnál nekem most Offence szkillnél a három ability
  • Cobra.
    #6620
    Persze, hogy az öreg lassabb (Elder) Cserébe erősebb.
  • reaper4
    #6619
    az a poén h igaza van. ha nincs warez akkor nincs warez nem pedig kicsit van mer muszály :). de az egész ország ilyen úgyhogy mind1.
  • #6618
    Igen ez előfordul! Úgy emlékszem más egységnél is vannak hasonlók.
    Nem biztos, hogy az adott csatában a fejlesztett jobb, van amikor előnyösebb a az alaplénnyel lenni! Mindig az adott szituációtól függ!
  • zsolt11
    #6617
    küldjön már valaki egy mentést pls.
    erről a páyáról: "the counquest
  • Lammer
    #6616
    egy kis erdekessegre figyeltem fel, nektek feltunt? :D Druid speed: 5... Elder Druid speed: 4... :o :DDDDD
  • #6615
    Sztem sem igaz, hogy a nekro gyenge lenne! Csak tudni kell vele játszani!
    Persze az előző verziókhoz képest tényleg sokkal gyengébb, de a 3-ban és a 4-ben verhetetlen volt. Most az 5 egyik legjobb "újítása" , hogy a fajok erőssége közel áll egymáshoz.Nem igazán lóg ki egyik sem olyan drasztikusan
  • Lammer
    #6614
    arkangyalnak jobb az "inisiétje"
  • Kandurex
    #6613
    Persze, csak sajnos a csonti egység önmagában nagyon keveske. Viszont tömegben, megfejelve valami erősítő varázslattal kincset ér, hisz nagyon olcsó!
  • Agamemnon
    #6612
    Vagy akár pénzbe sem kerül, hiszen nem kell olyan sok csatát megvívni ahhoz, hogy 500 csontid összejöjjön... necro 3-as pályán 3k-m volt...
  • j0nNyKa
    #6611
    kiderul h skeleton archer van overpowerelve

    bar azert tegyuk hozza, hogy te a skeletonrol blesselve beszelsz, az angyalkarol meg siman
  • Kandurex
    #6610
    És most nézzük meg az ár / arányokat- 25 arkangyalus kb. 40 - 50k pénzbe kerül + hozzá pár nyersanyag ami kurvára nem olcsó.

    Míg 500 csonti 8500 -ba kerül!

    ... no comment

    Persze nem akarom lehúzni az angyalkákat, hisz 500 angyal 15k csontit csap le, expert might meg valami 30k -t..:D
  • NeoMaN
    #6609
    no majd megnézem ezt a bless dolgot, de nekróval általában tényleg átkozni szoktam :)))
  • j0nNyKa
    #6608
    csak hulyen jon ki pont a necroval aldani :]
  • Kandurex
    #6607
    Mondjuk az alap csontiknak nem árt egy righteous might varázslat.

    Sebzések alakulása:

    might nélkül

    100 csonti = 100dmg /felejetős/

    de might alappal már 300dmg, basicel már 600, advenceden már 900, experten pedig már 1200 a sebzés, ami ugye 5 arkangyalt is lecsap. 500 csonti 25 arkangyalt csippant le, ami annyira már nem "rossz" eredmény.

  • j0nNyKa
    #6606
    ugysem fogod megerteni, viszont 3.jara mondod el, hogy befejezed. na, tegyel is igy.
  • j0nNyKa
    #6605
    tehat akkor a beallitasokban. :D
  • NeoMaN
    #6604
    ja, lol
  • NeoMaN
    #6602
    Feltöltöd valahová (monnyuk itt az SG-n az albumodba) és a HOZZÁSZÓLÁS alatt a KÉP gomb. :)
  • rezo
    #6601
    A nevemhez.
  • NeoMaN
    #6600
    tőtelék :)
  • rezo
    #6599
    Ez most nem a HoMMV-höz tartozik de pls mondjatok meg.Hogyan tok képet berakni??
  • Kandurex
    #6598
    Hát, ja, mondjuk a 17/fő arany árával a legolcsóbb mob :)
  • jazzy
    #6597
    Latsz te ott infot, hogy honnan lehet letolteni? Olvasd el megegyszer mit irtam.
  • NeoMaN
    #6596
    Nekró 2 is egy mocsok pálya. Minden lépést 3x-4x kell visszatöltenem, mivel irgalmatlan gyengék a nekrók így elsőre. A nekró skill meg marha sokat ér, ha 100 Skeleton harcos 100-at sebez, viszont ha megüti a leggyíkabb egység, akkor a felének annyi...
  • Kandurex
    #6594
    Ma jelent meg.
  • jazzy
    #6593
    A nem osztunk warezt nem azt jelenti, hogy o nem azzal jatszik, hanem azt, hogy itt nem fogsz rola kapni informaciot, mi sem kerdeztuk meg, hogy honnan tolthetjuk le. Minek commentelsz ha nem tudod ertelmezni?
  • haxoror
    #6590
    Ja most látom hogy a minimap kissé spoileros bár szerintem aki szív az inf 3-al az inkább csak örül neki

    Ja meg egy rohatt nagy tipp a pályához, nagyjából a közepén van egy Hill Fort ahol aranyért ápgrédelni lehet a sima egységeket, volt vagy egy tucat emerald dragonom amikor az elf buzzancsnak még csak pár sima zöld sárkánya volt, jól el is picsáztam, élveztem rohattul mitagadás weheheh
  • Bull
    #6589
    Hát sajna én is csak eddig jutottam.Hiányzik egy elem az upgradelt lényektöl.ebböl igy soha nem lesz lánc-kombo.
  • haxoror
    #6588
    Asszem a kék kapu mögött emerald dragonok vannak, ha kinyitotta és jó a diplomáciája lehet hogy azok álltak be a csapatába.
    Plusz még az is lehet hogy vhol a térképen kolbászolt egy másik hőse a sárkányokkal és átpasszolta neki.
  • Lobsterman
    #6587
    Kösz de nem cheatelek. Vagy sikerül megcsinálnom ha lehiggadtam, vagy uninstall, és le van tudva. Egy játék csak egyszer idegesíthet ennyire fel. :)
    Egyébként elvileg jól kezdtem, mert azonnal befoglaltam az első várát, kb 4 héttel később a másodikat amikorra lett egy ütőképes csapatom, aztán utána 2 hétre még az utolsót. Legjobban az idegesített fel hogy honnan szerzett várak nélkül 2 nap alatt +5 sárkányt(csata előtte, reload és 2 nappal később újabb, csak innen tudom). A többi már csak fa volt a tűzre
  • haxoror
    #6586
    Ezt a bónuszt inf 3-on hogyan lehet felvenni?
    Nem találtam az utat