14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • j0nNyKa
    #6709
    frissitettem vele a faqt, koszi
  • kHares
    #6708
    Pedig szerintem is csak úgy lehet, már itt kis táblázatot szerkesztettem démonlordhoz meg necróhoz, igaz akkor még hibás/hiányos skillwheel alapján. ha felváltva fejlesztessz(tehát basic skillek után ability majdv advanced után stb.) akkor ok.

    Úgy vettem észre fejlettebb képességhez kell advanced ill. expert skill + előfeltétel, nem csak a basic skil mert nem adja be nélküle
  • gamerman01
    #6707
    Lehet ugyanez van a FAQ-ban,de találtam egy HIVATALOS gépigényt!

    System Requirements:
    Supported OS: Windows® 2000/XP (only)
    Processor: Pentium® 4 or AMD AthlonTM 1.5 GHz (Pentium® 4 2.4 GHz recommended)
    RAM: 512 MB (1 GB recommended)
    Video Card: DirectX® 9 compliant w/ 64MB RAM (128 MB recommended)
    Sound Card: DirectX® 9 compliant
    DirectX Version: DirectX® 9 or higher (included on disc)
    CD-ROM: 12X CD-Rom or better
    Hard Drive Space: 2+ GB
    Multiplay: Broadband internet connection

    *Supported Video Cards at Time of Release
    NVIDIA® GeForce" 3/4/FX/6 families (GeForce 4 MX NOT supported)
    ATI® Radeon® 8500/9000/X families Matrox Parhelia"

    Laptop versions of these cards may work but are NOT supported.
  • kHares
    #6706
    Köszönöm hogy megkérdezted, ezzel rögtön igazoltad is amit lentebb írtam. Egyértelműen leírnak mindent de gyöngébb képességű társainknak sem kell félni mert jó emberek akik megunták az értelmetlen kérdéseket még a faqba is leírták. És nem, nem segítek többet
  • j0nNyKa
    #6705
    aztan jol beszopod mer az istennek se fogja beadni azokat a skilleket :D
  • Agamemnon
    #6704
    Melyik kampányban akadtál el? Mert ha jól emlékszem, mindig csak egy pályanevet dobtál be, de mondjuk személky szerint én azokra emlékszem a legkevésbé... írd le, és ha én elöbbre vagyok, akkor átküldöm emialben. Ja mellékelj egy email címet is....
  • Kandurex
    #6703
    Ja, ja előre kell tervezni. Abból semmi jó nem sül ki, ha majd lesz, ami lesz alapon fejleszted a hőst. Szépen átböngészni a skill táblázatot, abilityket még kampány kezdés előtt, papírt, ceruzát és felállítani pár lehetséges fejlődés menetet. Legjobb!
  • Agamemnon
    #6702
    Kérlek olvasd el a játékban, hogy mi a feladat. Biztosan le van írva érthetően, és egyértelműen. Amúgy leírnám én is, csak már nem is emlékszem, hogy melyik pálya volt az.
  • zsolt11
    #6701
    szerintem te itt ne várj segítséget ettől az önző bandától.
  • globalsidius
    #6700
    Az 1. kampány 4. pályáján tartok , és nem tom mit kell az 1. feladatnál csinálni. Vki tud segíteni , meg ha van hozzá vmi képe hogy hova kell eljutnom aszt is örömmel várom.
  • kHares
    #6699
    Ugyan előfordulhat, de ha tudatosan fejlesztessz akkor kevesebb az esély rá. Én először gyorsan fölveszem az 5 skill ami kell, aztán mindegyikhez igyekszem 1 ability-t, majd advanced skillek és a következő szintű abilityk aztán expert és a maradék képesség. Ennek az a hátránya hogy későn leszel jó valamiből, mondjuk magicból expert. Ez az én ötletem ha a randomságot el akarod kerülni.
  • kHares
    #6698
    Nagyon pozitív hozzáállás, hiszen a játék feladata hogy szórakoztasson, te nem is fogsz majd kérdéseket föltenni.
    Amit lentebb írtam az több tucatszor megtörtént, úgy akadnak el hogy még arra sem hajlandók hogy értelmezzék mi van leírva vagy el sem olvassák, volt itt nagy ugatás amikor 2 óránként ua. meg lett kérdezve. Na ezek nem tudom mit élveznek ha nem akranak gondolkodni nekik mi a jó a játékban?

    Az egyetlen dolog amit javaslok hogy tanulmányozd a skillwheel-t, mert a játékban semmi infó nincs arról hogy vannak fejlettebb ability-k. Tehát ráclikkelsz pl. a leadership-re és látod hogy ad 3 ability-t. De ezeken kívül létezik még 2 másik ha jól választod meg az elsőt. Ráadásul csak így lehet elérni az alapskill végső nagy képességét, bár az csak ilyen 30. szint környéke szal kampány végén.
  • gamerman01
    #6697
    El van véve!!!

    Hol laksz??

  • Kikoki
    #6696
    Vannak a gamehoz kodok?Csak single modu kodokat a multi az nem érdekel!
  • NeoMaN
    #6695
    Bár már üvöltés van miattuk, úgyhogy vagy most vagy kuka.
  • NeoMaN
    #6694
    mikó jönnél?
    :P
  • j0nNyKa
    #6693
    nincs kedved megtartani meg 1 hetig ? :]
  • z0ty #6692
    sajnos nem bp-i vagyok :|
  • NeoMaN
    #6691
    különben kivágom az ablakon mind...
    :F
  • NeoMaN
    #6690
    Kicsit OFF:
    14-es moncsi, kb. 100db PC Guru meg mittudomain milyen újságok (95-2001-ig) plusz a hozzájuk járó kb. 100db CD elvihető ingyen BP-en. MA.
    :)
    ON
  • j0nNyKa
    #6689
    [email protected]
  • zsolt11
    #6688
    köszön srácok a mentést amit kértem nagyon segítőkészek vagytok.
  • dr Kotász
    #6687
    Dehogynem, csak nincs ftp helyem. Ha valaki ad egy mailcímet, aki ki tudja rakni a faq-ba, elküldöm.
  • mucsácsó
    #6686
    énis ugyanígy vagyok tökre! :)
    csak nekem az 1 az totál kimaradt, a 4-gyel meg nem játszottam valami sokat, csak párszor...viszont a 2-3-mal rengetegszer...amúgy néha félek, hogy elakadok, vagy valami, de eddig asszem semmi gáz :)
  • Lynx_TWL
    #6685
    nvm
  • haxoror
    #6684
    Mivel random adja a szkilleket és az abilityket amik közül választani lehet nem állhat elő olyan helyzet hogy csak olyat ad amire nincs szükségem és ha választok közülük akkor bukom az Urgash's Call-t?
  • PiszkosFred
    #6683
    Nem mondom hogy profi heroes jatekos vagyok, de eleg sokat nyustoltem az 1-2-3 reszt (4 kimaradt sajnos), ugyhogy attol nem felek, hogy elakadok. Turelmem mint a tenger, a jatekot elvezem, es mivel nem mmo vagy online a dolog, barmikor abbahagyhatom, igy aztan a magam csendessegeben es nyugdijas tempojaban haladok szepen.

    Szeretem ha egy jateknak van tortenete, nekem elegge lelombozo tud lennie mar az, ha elolvasom hogy az XY palyan mekkorat fordul a sztori, vagy epp ki ellen kell csataba vezetni a nepet, stb. Ezert is probalom azokat a kommenteket olvasni, amelyekben ilyen tablazatok vannak, mert ezek hasznosak. Nem fogok elkezdeni a banner alatti fanoldalakat olvasgatni, mert szeretnem magamtol kitapasztalni az elso jatek soran a dolgokat. Aztan majd raerek tokeletesiteni, vagy terv szeruen fejleszteni. Es hat ezek az oldalak tele vannak finom informaciokkal, de ezek nagy reszere nem vagyok egyelore kivancsi ;] Ez a monszt/army lista viszont jo, mert picit untam mar, hogy mindig kattingatok csata elott, hogy melyik egysegemnek mibol mennyije van...

    Szoval ha elakadok, es nagyon de nagyon nem boldogulok, akkor majd lehet en is (s)irok par sort. De addig probalkozok, amig van hajam, es billentyuzetem... ;]
  • kHares
    #6682
    Igen, semmi nem írható fölül, sem skill sem ability, biztos hogy az egy visszatöltés volt, de írhatod bug számlájára is ha akarod.
  • kHares
    #6681
    Első szerelem, valóban? Ez vicces mert nekem is az egyik első anime volt az evangelion és meggyőződésem hogy minden idők egyik legkedveltebb karaktere, mint olyan természetesen az enyém is :)

    De hogy ne csak offoljak végülis sok spoiler nincs csupán a férfiváválás különböző fokozatait láthatod. Pl.: ha tudsz olvasni átjutsz a haven tutorial kampányán. Ha tudsz odafigyelni vagy kicsit taktikát váltani esetleg minimálisan gondolkodni átjutsz Inferno 3-as mission. És a többi, és a többi. Egész mókás olvasni ahogy hozzájutnak az emberek a progihoz bizonyos hányaduk mindig ugyanott akad el.
  • haxoror
    #6680
    Oké tárgytalan, eddig nem fettem észre hogy a flash-es szkillkeréken ha rákattintok egy abilityre akkor kirajzolja hogy milyen úton lehet hozzá eljutni, így már egyértelmű
  • haxoror
    #6679
    Azért kérdezem mert az archeryt is választottam már és mégsincs az attack szkilljeim között és most nem emlékszem hogy felülírtam-e egy megjelenő új abilityvel vagy az is lehet hogy betöltöttem egy régebbi állást és amikor megint elértem a szintlépéshez már mást választottam és nem az archeryt.

    szkilleknél ha beteltek a helyek nem fog újakat adni, szintlépésnél üresen hagyja a szkilles részt ezt már észrevettem azt viszont nem tudom biztosan(!) hogy abilityknél is ez a rendszer van-e
  • PiszkosFred
    #6678
    Thx, megvan ;] (még csak pár napja olvasom ezt a fórumon, de a spoilerek miatt csak nagyon óvatosan, úgyhogy köszönöm, nem vettem észre a linket)

    OFF
    Rei az örök "szerelem" kategória nálam, picivel korábban kezdődött, mint az elder scrolls ;] Volt már sokféle vacak avatar, de a végén midnig nála kötök ki...
    ON
  • Lynx_TWL
    #6677
    light magic twilight nem kell
  • Lynx_TWL
    #6676
    jah az maga az enlightment, bocsesz.
  • kHares
    #6675
    Lentebb már be lett linkelve #5845. Egyébként hagy kérdezzem meg ez Rei akar lenni az avatarodon? Valami morrowindesebbet vártam :)
  • PiszkosFred
    #6674


    Na ez jól jön most. Az xls-t nem akarod valahogy publikálni (mind1 milyen úton), nyomtatáshoz picit variálnék magamnak rajta ;] De ha nem, az sem gond, ezért is köszönet részemről.
  • kHares
    #6673
    Ha már betelt mindhárom és nincs több hely akkor nem értem hogyan adhat be még, semmi nem írodik felül. Vagy arra gondolsz hogy expert a skill és még nincs 3 ability-d?
  • Lobsterman
    #6672
    áhá. ez sok mindent megmagyaráz :D
  • haxoror
    #6671
    Sry hogy ennyit kérdezősködök de nem akarom elbaszni a következő hősömet
  • haxoror
    #6670
    #6635 itt van hogy hogyan állok most

    A keréken Master of Mind-ból Dark renewal-ba mutat egy nyíl, mivel nekem darkon már mind a három hely foglalt lehet hogy a Mind miatt beadja a renewalt és azzal felülíródik a mind vag ha mindhárom szkillhely foglalt akkor abból a szkillből többé nem ad új abilityket választásra?