14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • NeoMaN
    #6749
    flash player vagy böngésző
  • Szaruman
    #6748
    Böngészővel.
  • bigapó
    #6747
    ezt az swf fájlt otthon mivel lehet "megnézni"? (nincs netem, de ami kell megszerzem:))
  • PiszkosFred
    #6746
    Közben pedig Gadrickkel vagy kivel érdemes összeszedni a potya aranyakat és erőforrásokat a környéken. Mehet a dolog Isabellel is, csak kábé 7-8 kör után érdemes villámgyorsan visszatérni a vár mellé, mert akkor jön az első hullám, amit ki kell védeni.

    De le is támadhatod őket, a közeledő hősöket levadászhatod ;] (első nekifutásra nem foglaltam egy hét alatt a várat, hanem elkaptam a fősereget délen - véletlenül - erre jött a győzelem kapcsán előkerülő anim, benne Isabel és Gadrick tervei a jövőt illetően. Aztán anim vissza a játékba, majd jött a "you lose", hiszen Isabel még a börtönben, és váram sem volt... ;])
  • bloodrayne2
    #6745
    Ez hihetetlen!!!!!!!!!!!!!Egyszerüen nem tudom megcsinálni a inf3-as pályát valaki segítsen!!!!
  • SaGa Jr
    #6744
    Talán add át a sereget a nőnek és menj be vele a városba védekezni. Vegyél neki a városi kovácstól lőszeres kocsit, meg gyógyító sátrat és ballisztát. Azután meg taktikázz a harcban. Ne áldozd fel az egységeidet. Baromi könnyű a dolog, csak oda kell egy picit figyelni.
  • Mhosah Myth
    #6743
    Sziasztok!

    Feltelepítettem a játékot de nem indul el. Felraktam a legújabb nvidia drivert, SP2-m van, Directx 9.0c is fent van. Mi lehet a probléma?

  • NeoMaN
    #6742
    lol
    unistall ide is
    :)
  • Szaruman
    #6741
    Uninstall.
  • PG Captain
    #6740
    ÜDV! Lenne egy problémám...A heaven vár 5. küldetésében megakadtam akárhányszor probáltam meg mindig az első támadásnál annyira legyengülök hogy már nem élem túl a következőt és nincs semmi ötletem. Plz valaki adjon valami tippet vagy mentést adjon vagy valami...
  • bloodrayne2
    #6739
    Hát de megcsináltam és semmi...
  • j0nNyKa
    #6738
    bemasolni
  • joe69
    #6737
    van egy problemam: a nekromanta 1 missionje vegen beragad a jatek.
    megolom a narancs hirot, azutan beszelek Isabel-lel, majd nem tortenik semmi, maszkalhatok szabadon a mapon. objective-ek elfogytak
  • bloodrayne2
    #6736
    Bakker nem megy mit kell avval a mentéssel csinálni?
  • Agamemnon
    #6735
    Köszönöm az infót, akkor marad az email-ben való küldözgetés.

    Nincs mit. Remélem segíthettem vele.
  • bloodrayne2
    #6734
    Mellesleg nagyon szépen kössz a Mentést!!
  • bloodrayne2
    #6733
    Agamemmnom én megcsináltam ..az összes kampányt lehet választani de viszont az összes küldetész nem szal csak az 1.-t
  • jazzy
    #6732
    Csak az elso palyat engedi minden kampanybol.
  • Agamemnon
    #6731
    Elküldve. Mármint email-ben.

    Amúgy Sheltem, a FAQ-ban található leírás, amivel a Campaign-ok feloldhatóak, az lehetővé teszi azt is, hogy minden pályán külön játszon az ember, vagy csak az elsőt teszi elérhetővé mindegyikből? Mert ha feloldja az összes pályát, akkor a továbbiakban odairányítom az embereket...
  • Agamemnon
    #6730
    Campaign-t a campaign-ra kattintva tudsz játszani... szerintem

    A custom game-ben pedig vannak pályák, amiken valóban nem lehet fajt változtatni, mert gondolom úgy van megcsinálva a pálya, csak azzal a fajjal játszva adja azt, amit a fejlesztők szerettek akartak.

    Ha még sosem játszottál Heroes-al, akkor kezd el a Campaign-t és olvass el mindent (amennyiben tudsz angolul, ha nem, akkor már kapható a magyar változat is), mert ez nem egy megyek-ütök játék. Illetve ajánlom a bannerban (fent a kép alatt) található linkeket.
  • Kikoki
    #6729
    Köszi szépen!
  • bloodrayne2
    #6728
    Télleg nincs valakinek inf4 küldetéséről mentés ha valakinek van akkor pls küldje el MSN-em:[email protected]
    Nagyon kéne!!!
  • j0nNyKa
    #6727
    boltban megvett jatek nem produkal ilyet. :]
  • zsolt11
    #6726
    nem hiszem el mégis van, van itt olyan ember aki normális is tud lenni és még válaszolni is tud gratula.
    amúgy köszönöm a segítségedet,de nem tudom mitörtént a játékkal egyszer csak továbbb engedett és ne mdobott ki a játék exe hibára hivatkozva.
    tehát már tovább jutottam,de ha el akadnék Agamé akkor majd kereslek és még egyszer köszi,hogy válaszoltál.
  • SeLFisCH
    #6725
    tegnap tettem fela gémet és 1-2 kérdés FAQban nincs ! :D
    HOgy tudod campaignt játszani? Van 5-6 DB amikor rámek h create nem engedi se pályát , se játékosok számát se fajt beállítani !? Ezt hol is kéne ?!
  • Szaruman
    #6724
    Sztem mehetne konstans a banner alá:)

    Jaj segítsetek, az inf3-ason, meg a hevön 5ösön. :)
  • Thufirhawat
    #6723
    Ezt a képet mindenképp meg kell tartani, attól félek, kb 40 hozzászólásonként be kell majd lineklni... :D
  • Kandurex
    #6722
    Végre, én is eljutottam a New Game -ig :) Felnyomtam hard -ra, hideg élelmet bekészítettem, ajtót bezártam, telefon kilőve, na csókolom, majd gyüvök :p
  • Szaruman
    #6721
    Gonosz:D
  • j0nNyKa
    #6720
  • Szaruman
    #6719
    A hadjáratban felejtsd el. Az uccsó pályán nem is tudnád használni. Expert destr magic, empow implosion, és szevasz.
  • Agamemnon
    #6718
    Addig, ameddig elhúzod a játékot, kérlek olvasd el a FAQ-t, vagy a játékban a feladatkiírást...
  • Agamemnon
    #6717
    olvass vissza kérlek, valahová már betettem
    spoiler-es szövegben van... valahogy így kezdtem, "Azoknak, akik túl nehéznek találják", vagy valami hasonló...
  • cuccok
    #6716
    valaki megtudná mondani hogy az első küldetés utolsó pályályán hányszor támadják meg a váramat a démanok ptt ami után kiszabadítottam Lady Isabel-t???????????
  • Kikoki
    #6715
    Van már kod hozzá?lécci valaki
  • Agamemnon
    #6714
    Oksi, de azért ez kicsit kicseszés... akkor mágiázok!
  • j0nNyKa
    #6713
    nem annyira jo az az elemental chain, hogy arra alapozz mindent.. inkabb fejleszt ugy a hirod, ahogy akarod, aztan erosebb lesz sokkal, mintha csak az elemental chain-je lenne eros
  • j0nNyKa
    #6712
    Sheltem, FAQ-t alakitgattam, nezd meg, hogy talalsz-e benne hibat, vagy hianyossagot. Koc
  • kHares
    #6711
    Amennyiben defence van alapból akkor ugye nincs szabad slot tehát nem tudsz mást fejleszteni. Esetleg dönthetsz úgy hogy nem mész rá a rage of elements-re és máris azt választhatsz amit csak akarsz. Amúgy is kellene vagy 30 szint hozzá, akkor meg már minek?
  • Agamemnon
    #6710
    Lehet, hogy én értelmezem rosszul a skill wheel-t, de ha minden igaz, akkor a warlcoknál, ha el akarom érni a Rage of the Elemnets-t, akkor egyik mágiát sem tudom megtanulni (nem lesz neki hely)?

    Mert ugye ez kell hozzá:
    1. War Machines
    2. Enlightenment
    3. Logistic (a luckhoz)
    4. Luck
    5. Defence (nálam alapból ez volt)
    6. Race Special

    és akkor a warlockkal, nem fogok varázsolni?