14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Lynx_TWL
    #6790
    szvsz wizard, és ranger ultimate ability megéri
  • haxoror
    #6789
    Én inkább utolsónak hagytam őket, a megjelenő csapatok egy csomó tapasztalat pont amúgy meg ártalmatlanok
  • j0nNyKa
    #6788
    en nem tartom olyan durvanak az ulti abilityket, hogy arra epits.. se kampanyban, se mashol
  • haxoror
    #6786
    Így a kampány küldetések alatt van értelme rágyúrni az ultimate abilitykre?
    Meg lehet őket még időben szerezni szal nem csak az 5-ös missionok végén hanem korábban is?
    vagy inkább hanyagoljam?
  • haxoror
    #6785
    Öld meg a körben álló druidákat
  • joe69
    #6784
    na megcsinaltam ujra a nekromanta elso missiont, es megint nem ment tovabb ez a franya jatek.
    valaki plz kuldjon egy mentest amin a nekromanta 2es mission hozzaferheto
    elore is koszonom
  • kutyafulu
    #6783
    Helló!
    Hogy kell az Inferno 3. pályáján a Source of Druid varázslatot megsemmisíteni??


  • j0nNyKa
    #6782
    es szerinted nem lesz tobb nagy map kesobb se ? nem, nem fogunk minden 2. mapon savet kuldeni
  • Vanek
    #6781
    nema kamerával van a baj,hanem gyenge a gépem..:S akad mint állat. szval vki egy save-t pls
  • j0nNyKa
    #6780
    ellensulyozni fogjak a fasza tamadovarazslatok, hidd el :] meteor shower istenjo
  • z0ty #6779
    meg az se árt, ha a catapult nem 30 kör alatt szedi le az egyik falrészt...
  • Kandurex
    #6778
    Mondjuk a többi kampány érdekes lesz, hisz alapesetben inkább a varázsló hősök felé húzz a szívem. Aztán csak úgy gúvadni fog a szemem, hogy 1 - 2 egység még se olyan erős :p
  • j0nNyKa
    #6777
    FAQ-ba betettem xls-ben
  • dr Kotász
    #6776
    Grat. Tökugyanez volt az én koncepcióm is. Attack, Defense, Leadership, War Machines, zéró varázslat.

    Felhívnám a figyelmet az elhanyagolt War Machines skillre. Ha expert szinten tudod, és van mellé First Aid és Ballista ability-d, akkor a sátor 100-at gyógyít feltámasztó üzemmódban, a ballista pedig hőstől függően 200 körül sebez. Élet-halál kérdése lehet.
  • Kandurex
    #6775
    Ez brutális lehetett...
  • dr Kotász
    #6774
    Elküldtem.
  • Kandurex
    #6773
    Nah, szerintem is über a játék. A Haven kampányt, ahogy elterveztem, harcos karakterrel viszem túl, persze hard -on. A 4. pályánál tartok és azt hiszem elég beszédes ez a kép:



    kis takony parasztból durva lényt csinál bónuszokkal a harcos kari. Nem gyenge, a lovas pl. angyal szintű egység :D annyira fel van turbózva. Expert luck, expert defense, expert attack, expert logistic :D

    ISTEN A JÁTÉK :p
  • Szaruman
    #6772
    "Kérünk Titeket, hogy a lehető legalaposabban tanulmányozzátok a F.A.Q. -t mielőtt kérdést tesztek fel!"

    Bazi nagy piros betűkkel a bannerba:)
  • j0nNyKa
    #6771
    http://www.sg.hu/galeria/10909125811147979211.jpg
  • Szaruman
    #6770
    Shift. Faq.
  • SeLFisCH
    #6769
    Kérdés plz: Hogy tudom lényeimet megosztani? Mondjuk avn 200 gremlinem egyben és 100-100ra akarom osztani
  • kutyafulu
    #6768
    Helló!
    Hogy kell az Inferno 3. pályáján a Source of Druid varázslatot megsemmisíteni??
  • SeLFisCH
    #6767
    Egyébként emgtaláltam amit kerestem ^^ Multiba volt a Hot-Seat :D
  • Agamemnon
    #6766
    Ha valaki már végigvitte, akkor légyszi tegyétek be a FAQ-ba a szükséges file-okat, útmutatással együtt, mert attól tartok még sokáig kell a "légyszi küldj egy mentést" üzeneteket olvasgatnunk....
  • Szaruman
    #6765
    Amúgy engem csak zavartak a + hősök. A warlocknál is kaptam egy extra puncit, és áld beraktam egy zárdába. Leírtottam mindent, és utána mozdultam meg vele. Púp a háton:)
  • NeoMaN
    #6764
    Egyként Godrick most 20-as vagy 21-es.
    :)
  • NeoMaN
    #6763
    Nemjól állítottad be a kamerát...
  • NeoMaN
    #6762
    Tudom és nembaj. Annál jobb a géééém!
    Mais: ISTENI EZ A GAME!
    :)
  • Vanek
    #6761
    vki küldjön save-t,mert akad a haven 4ik küldetése,túl nagy a pálya.... thx
  • Szaruman
    #6760
    Mer ha nem az uccsó, akkor később ciki lesz a godric miatt.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Godricot majd ki kell nyirni, nekem 10-es volt, de ha pl 30-as, akkor már lehet kellemetlen:)
  • NeoMaN
    #6759
    Nem, a második Nekrós, az Attack nevű. :))
  • Szaruman
    #6758
    Ez melyik pálya? nem az uccsó nekrós?
  • NeoMaN
    #6757
    Aha, csakhogy úgy nem tudod kimaxolni a híródat, aztán akésöbb baxhatod. :)
  • NeoMaN
    #6756
    Ja, mivel Godrick és a Nekróm is MAX-on volt, Godrickkal mentem nekik. Nekroval HERO-val simán buktam a csatát...
    (nemtom miért) :(
  • Szaruman
    #6755
    Jesszus:D Az 1-2. héten be kell támadni, és lóf*sz sem lesz neki:P
  • NeoMaN
    #6754
    Brutális csata. DE NYERTEM! :))
  • Szaruman
    #6753
    Avoid enemy guards/patrols, asszem ez van megadva az objective-k között...
  • Agamemnon
    #6752
    csináld újra azt a küldit, más ötletem nincs...
  • SeLFisCH
    #6751
    áh nem régen toltam heroes3al lehetetem úgy 9-10 éves , vayg több nem emléxem :DDD
    Tegnap 20 percet toltam vele csak ^^ most izzítom
  • NeoMaN
    #6750
    blódréjnezz inkább :)))))