14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • kutjus
    #6870
    Meg nem akarlak elszomorítani, de nekem sokszor ugyanazokat ajánlotta fel újratöltés után is:(
  • kHares
    #6869
    Mint kicsit lentebb írtam: "Kérdezhetnétek miért leírni mikor ez 5. szintű tehát expert dark magic kell és egyértelműen csak az 56+8*Powernek van értelme. Nos azért hagytam benne mert sok varázslatot lehet tárgyban találni, mondjuk scroll stb, és akkor ugye nem experten számolja."

    Megtanulni experten lehet, de hozzájuthatsz artifactból is, vagy pálya elején fölajánlja és ezekben az esetekben nem kell
  • kHares
    #6868
    Köszönöm
  • Agamemnon
    #6867
    Ja, azon a pályán nem szükségszerű minden várat átalakítani, az csak secondary objective , és nekem nem is sikerült mindet, hiába próbáltam újra meg újra... kettőt simán, de a harmadikat...
  • Agamemnon
    #6866
  • Agamemnon
    #6865
    Azért ekkora kicseszést! 15-ös szintű a warloc-om, és eddig egyetlen egyszer adott mágiát abilitynek, akkor is summon-t... most minden szintlépésnél rágom a körmöm, hogy mikor ad be olyan választási lehetőséget, amiből csak rosszul jöhetek ki... persze tudom, load aztán el van intézve, de általában egy jó kis csata után van szintlépés, azt meg nem biztos, hogy újra akarom játszani...
  • Dant0r
    #6864
    hidd el hogy már nincs a térképen olyan sárkány, amit ne támadtam volna meg. gyakorlatilag már csak várakból tudok sárkányt termelni.. de nem fogadja el azt sem. most kezdhetem újra?!
  • Agamemnon
    #6863
    én egyszerűen csak megtámadtam azokat a sárkányokat, maik a térképen voltak, és abból már összejött a szükséges mennyiség... nekem ezt elfogadta.
  • j0nNyKa
    #6862
    de nehez mert gondolkodni kell benne

    nezzel szet a mai tarsadalomban, van ennel nehezebb feladat ? :D
  • Dant0r
    #6861
    Help!! Nekró 3. pálya :(

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szóval a végén kéri h legyen 20 bone dragonom.. először vittem neki 63 spectral dragont, nem engedett át. most letenyésztettem 25 bone dragont, és a feladatok között a "raise 20 bone dragons" még mindig nincs kipipálva. mi a teendő? ha valamire nem jöttem rá, akkor mondjátok meg, és elkezdek keresgélni tovább:)
  • NeoMaN
    #6860
    Nem igaz, hogy nehéz. H3 elsőre sokkal nehezebb volt mint ez normálon.
  • Lobsterman
    #6859
    Ez azért van mert te nagyon vágod biztos a témát. De aki annyira nem vérprofi azért tényleg elkelne egy easy vagy egy rendes normal mód. Mondjuk nekem nem kellett még pályát újrakezdenem, de azért néha erőteljesen az idegeimre megy 1-2 überbrutál ellenséges hős.
  • Lobsterman
    #6858
    mint bármilyen másik épületet :D
  • dante3
    #6857
    Volt olyan másnak is,hogy a negyedik pályán amikor felhúzom a csizmát és átmennék a vizen baszik átmenni!Minden feladat kész az öcsém gépén néztük délelőtt ,nála simán átment! Mi a rák van?
  • Tutilevi
    #6856
    sztem érthető volt:VÁROSOKBAN
  • Oszi
    #6855
    És azt hogy lehet építeni?
  • Tutilevi
    #6854
    ezek cak a képzettésgei
    spelleket a városokban kell szerezni mégpedig a mages guild minnél magassabbra építésével
  • Oszi
    #6853
    Nemrég kezdtem a játék campaigját isabellel vagyok a 3.dik haven pályán 13.dik szintű de csak 3 varázslatot tud.Pedig ha megnézem a karakter lapon akkor ott van már light,dark meg destructive magic is mégsem tudom használni őket.Tudom hogy kicsit láma ez a kérdés de ez az első heroes amivel játszom.Amúgy nagyon bejön a játék alig várom hogy valami jó kis mágussal lehessek!
  • jazzy
    #6852
    Curse of the netherworld 5-os szintu varazslat elvileg csak expert dark magicnel tanulhato nem?
  • j0nNyKa
    #6851
    gecijo, csak gratulalni tudok
  • j0nNyKa
    #6850
    toltsetek le ezt, masoljatok be a data mappaba, es javitott szovegekkel lesztek gazdagabbak (thx 2 kHares)
  • IceTom
    #6849
    már megtudtam..köszi:)
  • IceTom
    #6848
    Mikor jön ki a magyar változat?
  • kHares
    #6847
    Ez jó, tetszik :)

    Egyébként meg semmi gond a crack-kel kedves szergely és ha az ubi tényleg annyira védene még mindig starforce-ot erőltetnének mindenre. Nem a védelem megléte/nemléte miatt lehet dolgokat eladni. Hozhatnám példának a kasszasiker GalCiv 2-t vagy az Oblivion-t amik mindenféle védelem nélkül vannak de ma már írtam eleget.
  • kHares
    #6846
    Akkor elküldtem. Ha felkerül leírom hogy működik nehogy sokan félreértsék. Tehát felül kell írni a file-al a data könyvtárban lévő texts.pak-ot. Természetesen saját felelősségre, backupot csinálni ha nem tetszik lehessen visszaállítani.

    Minden adat a lentebb említettt oldalról van. Ha ilyet látsz:
    "Curse of the Netherworld (9 Mana)

    Deals unholy damage to all the living non-infernal creatures on a battlefield.

    12+4*Power 12+4*Power 12+4*Power 56+8*Power"

    itt a sebzéssel van kiegészítve a leírás. Az első ha nincs képzettséged belőle(jelen varázslatnál dark magic), a többi a basic, advanced, expert. Kérdezhetnétek miért leírni mikor ez 5. szintű tehát expert dark magic kell és egyértelműen csak az 56+8*Powernek van értelme. Nos azért hagytam benne mert sok varázslatot lehet tárgyban találni, mondjuk scroll stb, és akkor ugye nem experten számolja.

    Más eset:
    "Suffering (5 Mana)

    Weakens the target enemy unit to decrease its Attack.

    Attack of the target in decreased by 3, 6, 9 or 12, depending on Dark Magic mastery."

    Leginkább emiatt csináltam hogy számszerűen lássam mit mikor mennyiért.
  • Magic Boy
    #6845
    Elvittem a havernak a gamét föl is raktam és addig semi gond nem volt mig be nem jött a kezdőképernyő na ott veszettül elkezdett vibrálni a kép!
    Levettem 640-480-ra a felbontást ami segített, de még így is bevibrál néha!
    Létezhet, hogy egy g3-as 64 MB-s kártya nebírjon el a HOMM 5-el?
  • Szaruman
    #6844
    De mi olyan nehéz ebbe? Nekem eddig 2x kellett pályát újrakezdeni, egyik az inf3, másik a warl1 (elbsztam a hőst). Sztem bőven belefér.
  • haxoror
    #6843
    állítólag igen :)
  • Magic Boy
    #6842
    Állítólag az első pach-el jön a Easy igaz ez?
  • haxoror
    #6841
    Jelzem a Heroes 5 egy spéci eset mert itt a normál lett a hard, nem ez az első stratégia amivel játszom és szerintem a készítők elszálltak egy kicsit a nehézségét illetően.
  • haxoror
    #6840
    Kihívás és kihívás között is van különbség, sakkozni se Kaszparov ellen fogok mert nem élvezném ahogy szarráaláz 2 perc alatt.
    A játék szórakoztasson és ha vkinek easy kell hogy megkapja az élményt akkor legyen úgy szvsz
  • haxoror
    #6839
    igenigen!!!
  • j0nNyKa
    #6838
    apuci csak a jatekot fizette ki, a forumspamot nem, koszi
  • szergely1
    #6837
    szomorkodhattok hogy ubisoft csinálja ő a legkeményebb védő
  • szergely1
    #6836
    másolt védelemmel teli játék kaki ezért kell megvenni!
  • szergely1
    #6835
    jó ez a játék érdemes megvenni
  • j0nNyKa
    #6834
    vagy kuldd el [email protected] -ra, feltoltom es megy faq-ba
  • NeoMaN
    #6833
    Kérlek töltsd fel, engem érdekel nagyon!
    Köszönöm!
  • kHares
    #6832
    Érdekel valakit módosított texts.pak? A varázslatok úgy vannak benne leírva mint a heroesofmightandmagic.com/heroes5/ oldalon.
    pl: "Divine Strength (4 Mana)

    Causes the selected friendly unit to inflict more damage in combat. Spellpower determines the duration of effect.

    Divine Strength increases the target minimum damage to min+t*(max-min), where t is 50%, 65%, 80% or 100%, depending on Light Magic mastery.
    Thus, at Expert Mastery, damage is always equal to maximum."

    A játék nem mondja meg konkrétan mi történik így viszont már lehet tudni.
    Ugyan magamnak csináltam de eszembe jutott mást is érdekelhet. Annak a pár artifactnak a hiányzó leírása is bennevan amit talán j0nNyKa linkelt be napokkal ezelőtt.
    Amennyiben igény van rá feltölthetem valahova.
  • Lobsterman
    #6831
    hoppá. inf4en utolsó csata, kissé túlerőben volt a csávó(miután a negyed hadseregem odaveszett a 2 kapunál), de gondoltam azért bepróbálkozom vele. a kis genyó elfecskének 45 perces csata után maradt 1 azaz egy treantja, és így nyert. furamód ezen nem idegeskedek. pedig tegnap hogy kiakadtam inf3on. utólag is bocsi azért