14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • zsgaby
    #6910
    Szerintem jobb mint a 4.
    Esetleg az zavaró hogy a képernyő bal alsó illetve jobb alsó részében lévő egységeket sokszor takarja valami csata közben.

  • Dant0r
    #6909
    Nem tudom miért sírtok, én már tök jól kijövök a 3D-s várral, amilyen váraim voltak eddig azokban már szinte első pörgetés után tudom, hogy mi van megépítve.
    Igenis látszik minden, csak tudni kell látni is, nem csak nézni.
    ...és főleg nem fikázni.
  • Lobsterman
    #6908
    Nekem is ez volt...
  • NeoMaN
    #6907
    Hát igen vannak dolgok..
    A vár 3D-s nézete tényleg felesleges, semmire sem jó, csak 1x megnézni, és az építkezésnél is a piros-kék-zöld szín háááát....Néha alig tudom megkülönböztetni, hogy ez most kék vagy ződ.

    A csata szerintem gyönyörű és élvezetes és a sorrendsáv is nagyon hasznos dolog és qva jó ötlet, csak tényleg soxor meg kell állnom a harccal, hogy bevárjam :).

    Jön itt peccs nyugi.

    Sosem felejtem el mekkorát ordítottam dühömben amikor a HOMM4-ben megláttam, hogy nincs HEXA a csatánál. Nem hittem a szememnek...
  • Kmarha
    #6906
    Ha már a cutsceenekről van szó.. normális video, intró vagy akármi, csak az ember kampány elején és a necro végén van?

    Közötte mindenhol csak ez az izé díszeleg? Már a Warcraft többet tudott felmutatni.. bár nem akarom hasonlítgatni a kettőt.
  • Me0w
    #6905
    A H3 szamomra olyan 'osszerakott' game erzetet keltette. Barhova kattintottam, egyertelmu volt ,hogy mi a helyzet, a terkep szep volt, a rajzolt stilus nagyon illett a jatekhoz es szamomra nagyon jo hangulatot teremtett. Halasztottam is miatta egy evet az egyetemen, mivel pont vizsgaidoszakban jelent meg :)) De a mostani jatekkal a bajaim:

    - Kettot boksz a terkepre es mig lep a herod megprobalod mozgatni a nezetet valamerre: bam, visszaugrik a kamera folyamatosan a hosre...
    - Valahogy az osszes dialogusablak olyan szedett-vedett, rakattintok a hos egy skilljere, az kijon, majd kis ido mulva atvalt mas nezetbe, akkor mar tokmast latok, az ikonok rendezese furcsa. A HOMM egyi kreszenel sem ereztem meg ezt, de... osszecsapott nagyon.
    - Varosok: Ah, ez bant a legjobban. Van egy ocsmany 3D varos ami eddig barmelyik reszben hangulatosabb volt, ikonok megint osszevissza, a garrison is vagy mukodik, vagy nem. Epitkezes is katasztrofa, az az attunes effekt amikor kijelolsz valamit epiteni meg '96-ban elment volna, de manapsag...
    - Harc: Megint csak ocsmany a kinezete, a jatekter egyetlen eegy felscalelt textura benyomasat kelti, hiaba kidolgozottak a karakterek ha a taj ilyen. Teljesen felesleges volt alul az a sav ahol a kezdemenyezesi sorrendet latjuk, ha valaki azt bamulja sosem tudja ki jon eppen :P A moral v. luck bonusok effektje is szornyu, az az egynegyed szivarvany a luckra olyan mintha en rajzoltam volna.
    - Cutscenek: Sirva skippelem oket. 2006 majus. Az ubisoft eljutott oda, hogy a cutscenekben nem mozog a karakterek szaja. Azon kivul pl. az elso CS mikor Nikolai harcat mutatjak meg unalmas is mint a szar.

    Hat... 6.5/10 nagy joindulattal :(
  • NeoMaN
    #6904
    Monnyuk átvezető animokat én is elnyomom, tényleg szörnyűségesen idegesítően bénák, azonnal kirúgnám aki csinálta őket...
    Ezt átadhatták volna a Blizzardnak, hogy csinyájják meg. :)
  • NeoMaN
    #6903
    Securom van rajta...
  • NeoMaN
    #6902
    A lovak beszélnek!!
    :P
  • Botond #6901
    539 új üzenet. Történt vmi érdekes is? Boltban lehet kapni már? (nem a collectort) Patch jött esetleg?

    Na mindjárt átnyálazom a FAQt.
  • Me0w
    #6900
    Ja, az nagyon lol hogy beszelnek a karakterek de nem mozog a szajuk. Azert ez, valljuk be, szanalmas :)
  • rage at work
    #6899
    Főleg, hogy szerződést bontottak a Starforce-szal, és nem lesz rajta védelem...
  • NeoMaN
    #6898
    Nem igazán, mert folyamatosan nézegetem, de most láttam mindent előszőr. Eddig max az egységen lévő varázslatokat láttam, de lehet béna vagyok.

    MÁS:
    Már 3 csatában is előferdült bazz, hogy csata közben átváltott arra a hülye csatára, amikor időre kell lépni!!! Minden alkalommal akkor csinálta, amikor a varázskönyvben túrkáltam és jobbklikkel nézegettem a varázslatok sebzését. MIEZ? Nagyon idegesítő....
  • kutjus
    #6897
    Szerintem ez alap, hogy látod. Leaglábbis demó óta. Bár én is csak véletlenül jöttem rá.
  • Vorpal
    #6896
    "Mondjuk a varosepitos resz kurva idegesito, es csunya is. "
    - ma sreddeltem a DVD és kész - engem többet ma neidegesitsen ez a gém -
    szánalamas egy próbálkozás : a cutscenek alatt csak ültem és nem akartam elhinni, amit látok.
  • NeoMaN
    #6895
    Így van! Akármilyen király játékos vagy, ha rossz felé indulsz baxhatod. :)))
  • NeoMaN
    #6894
    Őőőő mégvalami. Lehet láma vagyok de most előszőr láttam a csatában egy ellenséges egységre 2x kattintva a teljes statisztikáját. Szóval nem csak azt, hogy milyen varázslat van rajta, hanem MINDENT. Advanced luck-tól kezdve az anyám kínjáing mindent. Kb. egy fél képernyőnyi dolog, az ellenséges hős összes csapataira ható tulajdonságát láttam.
    Ezt melyik képességből adódóan kaptam? Csak mágiáim, attack-ome + logostic-om van.
  • b-type
    #6893
    Érdekes ez a nehézségi kérdés.
    Én általában csak kampányokban veszem fel automatikusan a nehézséget, de ott mindig.
    sima térképen nekiszaladok a térképben leírt/beállított nehézségi szinten és majd kiderül, ha jó a map..jól ven beállítva, érdekes és tetszik akkor újratöltöm és feljebb veszem a nehézséget, ha kicsit felejtős akkor végigjátszom azon a nehézségen ha nincs jobb.
    Ki mit szeret, vannak S térképek (főleg multira), offban ott még érdemes felvenni maxra a nehézséget, mert kevés a hibalehetőség.
    De én a legnagyobb xxl-es térképekért vagyok oda jó szövegekkel, szép vidéken, na itt amit bír, mert azt úgy is akár 2hónapig lehet játszani.
    Sőt vannak kifejezetten szívatós térképek, ahol akár tovább is eltart.
    Igazából az easy-nek nem hiszem hogy lenne értelme, nem jó átgyalogolni egy térképen sztem, és szvsz a HoMM olyan hogy nagy térképen jó nehézségen szinte tuti biztos hogy visszatöltesz mentést, persze annál kevesebbet minnél jobb játékos valaki, de ha jó nehéz a map, akkor ott minden számít, ha nagyon elrontottad a térkép felderítését már esélyed sincs...tehát ha überjátékos vagy és nagyon érted, akkor is szinte szükségszerű...legalábbis csalás nélkül.
    ..és ez jó, én ezt is szeretem, egy jó térképet szivesen töltök vissza.
    szal lehet hogy jó lenne az easy fokozat, de sokan szvsz azon hagynák, és az nagy hiba...sokat hagy ki az ember ha nem kűzd mint pata a napon.
  • kutjus
    #6892
    Az Academy akkor kezd el erős lenni, ha használod a spec képességét és csinálsz nekik varázstárgyakat. Egy lvl 26 hős kb. +6 attack/defense; +2 movement; +25%initiative; +2v3 luck. Ilyeneket tud összerakni 3at egy lényre és így naon csúnya. Ja a +6HP-t elfelejtettem...Gremlineknek kiváló, nem hullanak. Raksasának is jót tesz kis initiative és mozgás, lövőknek meg luck. Próbáljátok ki érdemes!
  • Sheltem
    #6891
    Fogd fel úgy mint egy új játékot és nem a Heroes3 folytatásaként. Nekem bejött és így tetszik.
  • Me0w
    #6890
    Mondjuk a varosepitos resz kurva idegesito, es csunya is. H3-ban ha beneztem egy varosba rogton lattam mit tud termelni, szep volt es ertheto, hangulatos. Ez egy fos ahogy most kinez :/ Ah, megint igaz hogy a kevesebb tobb lett volna :/
  • Nenrandil
    #6889
    Hogyne természetesen leírom helyesen hogy; hogy
  • haxoror
    #6888
    ravasz!
  • j0nNyKa
    #6887
    odamesz a 2. hiroddal, megnezed, mit ad, aztan ha jo, mesz a fohiroval is :]
  • McW
    #6886
    A mindenkori kedvencem, az Academy nem tűnik egy kicsit gyengének? Komoly veszteségeket szenvedek, még ha nem is sokkal, de gyengébb csapatoktól. Leverik az egységeit mint a szart, ráadásul kevés termelődik hetente (főleg a dzsinn harmatos a szintjéhez képest, kap is zablát rendesen a pofájára). Mondjuk a defense skill lehet segítene, nem szoktam beválasztani... A Haven és a Dungeon eszméletlen erősek, a lehúzott nekro sem rossz a ghostok miatt!
  • haxoror
    #6885
    Na a witch hutoknak a közelébe se megyek újabban, elég random így is minden :/
  • haxoror
    #6884
    Ezt én is észrevettem, elég zavaró szerintem még ez esetleges szintlépésekhez beadott lehetőségeket is "eldönti" a pálya kezdetén, legalább is eddig úgy tűnik valahányszor visszatöltöttem és újra szintet léptem mindig ugyanazokat adta be, vagy lehet hogy csak extra balszerencsém volt mindig :(
  • haxoror
    #6883
    Szóval Erdei Zsolt könnyű mert a Klicsko sokkal nehezebb
  • j0nNyKa
    #6882
    a hogyot leirnad 1x helyesen ? csak 1x :]
    ez 1 forum, van boven idod atnezni, amit ide postolsz.
  • Nenrandil
    #6881
    egyébiránt csak mondom hoyg az inf háromnál egyszer kelltt csak visszatöltenem az állást... jó mondjuk már egy hete azt olvasom hoyg mi a titka... szóval így végülis könnyű volt...de akkoris ahhoz képest hoyg mások mennyit szenvedtek vele... egész elégedett vagyok... annyit még hozzá fűznék hoyg ez mai játék a gépem meg lassan két éves lesz és már akkor sem volt a legjobb... 1 gigás AMD 1 giga ram, Ati radeon 9550 és bár nem max szépségében de akadás nélkül fut a game...
  • Dant0r
    #6880
    Noh, régi save vissza, hála Istennek volt egy kapu-előtti savem.
    Na onnan galopp vissza, sárkányt előre betoboroz, úgy mentem át, így azonnal objective completed.

    De nem érdekel, visszaépítem az összes váramat lvl5 mage guilddal- na, csak nem rossz az a frenzy/puppet master/curse of the netherworld:P
  • Nenrandil
    #6879
    Egyébként király a game... csak...ez egy picit furi volt nékem most...
  • j0nNyKa
    #6878
    a gep bug miatt lepett at, es nem a szuperjo teljesitmenyed miatt :D
  • Nenrandil
    #6877
    Botsi hoyg olat írtam amit spoilereznem kellett volna...és nem tettem... de ami most történt... az WOW... nem írok semmi konkrétat csak azt hogy símán megcsináltam az inf hármat... ám utána nem az inf négyes pályájára kerültem hanem az ötösre...amit meg is csináltam majdnem, végül amikor már bejártam az egészet és a végén megpurcanok... há mondom visszatöltöm...akkor látom ám hoyg van egy pálya amit nem csináltam és hogy aza nevű pálya az még azután jönne... Na mondom ilyen nincs...elindítoma pályát és tényleg nem az volt amin előzőleg játszottam... Pedig no cheat... Úgy néz kia gép Jó teljesítményem miatt átléptetett a köv pályára...vagy nem tom...


  • j0nNyKa
    #6876
    pici off

    figyu mar, az miert van, hogy ha a legfelso uzidnel raviszem a kurzort a nevedre, akkor ujrakezdi a gifet ?! (de csak a legfelsonel, havernal is igy van)

    ez valami sg bug/feature... vagy ez.. ezmi ?! :D

    on :!!:
  • j0nNyKa
    #6875
    az a witch hut egyebkent :]
  • Agamemnon
    #6874
    Hát az marha jó lesz. Főleg azok fognak ennek örülni, akik a spéci skillekre hajtanak. Elég egy rossz szintlépés, és lőttek a hősnek. Azt már én is megtapasztaltam, hogy a Hut of the magi vagy mi, az mindig ugyanazt a képességet dobja be, mert én is visszatöltöttem 4x, de hiába.
  • dr Kotász
    #6873
    Na, én is túlvagyok az Inferno 3-on. Gilraent a 2. hónap első hetében nyomtam le. 15 000 xp-t kaptam, elnézegetve a 100 000 körüli screenshotokat ez egész korainak tűnik :)
  • kHares
    #6872
    Újratöltés nem segyt csak a pálya újragenerálása. Tehát nem pálya elejéről save hanem restart. Valahogy eltárol magának egy sorrendet és mindig ua. adja be
  • kHares
    #6871
    Nekem mondta hogy kell sárkány de mikor később ránéztem az objectivesre nem volt ott. Egyszerűen utánnamentem a fővarázslónak és bejött az anim hogy letermelődtek ill. mission completed