14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • haxoror
    #6950
    " © sleepwalker77 2006. máj. 18. 15:03 | Privát | Galéria | Válasz | #6157
    Nem tudom hogy mas hogy van vele, de a palyak kozti atvezeto animacioknal neha olyan erzesem van mint mikor a Gyalog-Galopp-ban a lovagok talalkoztak Merlinnel, aki minden megjegyzese utan tuzgolyokat lott vagy szikrat szort. :)"
  • Kandurex
    #6949
    De itt a V. részt vesszük alapul
  • Acidlich
    #6948
    a SOD-ban es nagyon durva volt az az ultimate arti, csak a kapmanyban volt igazan ertelme
  • haxoror
    #6947
    Két jobb klikk az egységen, az elsőre a szokásos adatokat mutatja a másodikra mindent
  • Kandurex
    #6946
    Mert eddig, hogy volt? Vagy mi van?
  • Sheltem
    #6945
    Shadow of Deathban volt a neve "Cloak of The Undead King" 3 artifact kellett hozzá.
    Necromancy basic = skeletont élesztett
    Advanced = wight
    Expert = Lich

    Legjobb artifact az egész homm3ban.
  • sleepwalker77
    #6944
    Volt ilyen a 3-ban is, vagy a Shadow of Death-ben vagy az Armageddons Blade-ben, hogy egy bizonyos cuccal csata utan az ellenfel elhullott lenyeibol vampir vagy akar lichet is elesztett. :)
  • atis52
    #6943
    Frissítettek a skill-ek listáján (is) az alábbi oldalon. Jó hír, hogy az Urgash's Call-hoz már nem kell Light Magic.

    www.heroesofmightandmagic.com/heroes5/
  • dr Kotász
    #6942
    Fenéket :) Bázis a korábbi időszak.

    5 = 100%
    1 = 20%

    Tehát 80% gyengülés...
  • Acidlich
    #6941
    gondolom mas felfigyelt mar arra h az upgradelt succubusok chain shotja siman athuz a nem infernos sajat egysegekre, ez egesz kellemetlen volt eloszor, mikor a 2. athuzasra mellbevagta az elf ijaszaimat:)
  • Kandurex
    #6940
    Ellensúlyozzanak további skillekkel, abilityikkel +várakkal +lényekkel +stb. változatos lesz az. szvsz, szvsz
  • Kandurex
    #6939
    1 = 100%

    5 = ?

    arányok
  • Acidlich
    #6938
    aham, pl fonixek:) sztem is eleg durvak lettek, multiplayerben iszonyat folenybe kerulhetsz majd segitsegukkel az tuti, foleg ha a te hosodnel is van valami initiative booster arti, hat igy aztan nem sok leny lephet az impek elott. na arrol meg nem is szolva ha pl van meg egy imp termelo hely a varad kozeleben, es vigyazol rajuk, szemtelenul sok lesz az a mana amit elszivnak
  • Dant0r
    #6937
    Najó, de a 3-ban pl. licheket nem támasztott csata után, itt viszont előfordul ám:)
  • dr Kotász
    #6936
    Hmm, hát akárhogy számolom, ez 80% ill. 75% gyengítés...
  • NeoMaN
    #6935
    Ja, ezért írtam énis, hogy ne legyen annyira homm3. Valami kis eltérés maradjon, ne csak a graf... :))
  • Kandurex
    #6934
    Amúgy nekem fent van a III. rész is :) Párhuzamosan tolom :)) Ugyanis a shadow kampányt még nem toltam ki.
  • Kandurex
    #6933
    Ez így volt a III. -ban is. (csata utáni élesztgetés). És, hogy a csonti íjásszá avanzsálódott...hmmm...hát...ennyivel talán több, az annyi.
  • Dant0r
    #6932
    Na ez ok, viszont azt is nézd, h itt az upgradelt csonti ÍJÁSZ, ez könnyít rajta valamit.
    No meg csaták után a saját oldalon elhunytakból is fel tud támasztani valamennyit, plusz több csontvázat is kapni a sima lényekből. Jó az szerintem:)
  • b-type
    #6931
    Igen de ezt nem szabad, a játék már így is vészesen H3 (bár H3 WoG lenne legalább)

    a játékosok nem feltétlen tudják mi kell nekik, most lényegében kapnak egy H3-at 'csinosítva' kis plusszokkal, de ahogy írod a játékosok egészen addig elégedetlenek a különbségekkel amíg a H3-hoz viszonyítanak...mert oké megkapják a patch-et, uaz lesz a játékegyensúly mint ott,...és előbb utóbb oda fog kijukadni a játékos hogy ez a játék gyakorlatilag a H3 3d...és szinte egy újabb rókabőr a H3-hoz, amiből pedig sok is volt...ez egy nagy rókabőr.
    Szal nem lehet, csinálják meg ahogy gondolják, nem szabad ekkora nyomást gyakorolni, mert nem lesz jó.
    pláne hogy a HoMM tábor nagy része egy bevett taktika szerint játszik, szinte csak azt ismeri, ez egy Heroes táborban jön ki igazán.
    Csinálják meg az egyensúlyt..dolgozzanak rajta, és ne uaz legyen amit már egyszer megcsináltak.
  • Dant0r
    #6930
    Kicsit még attack-defense-stb témához

    900db csontváz, 11-es attackkal, 1-1 sebzéssel, a 30as védelmű titán ellen 530-at tud sebezni. Ez köbö 58%, vagyis igazából nem sok:)

    És valóban máshogy számolja, mint a 3-ban. Itt kicsit confuse még számomra.
  • Kandurex
    #6929
    Pedig nagyon hasonlít már most is rá. Pl.

    III. rész
    Arch-angel: A30; D30; dmg50; hp 250;

    V. rész
    Arch-angel: A31; D31; dmg50; hp 220;

    a többi lényé is hasonlatos, viszont, míg az angyalnál ez a különbség elenyésző, pont az általános számbéli kevéssége miatt, addig a csontváznál:

    III. rész
    Skeleton: A5; D4; dmg1-3; hp 6;

    V. rész
    Skeleton: A1; D1; dmg1-2; hp 5;

    Egyértelműen látszik, hogy a necro ki van herélve, 500% gyengítés A; D téren? További 35% dmg és 20% kevesebb hp? Kemény! És itt bizony élet - halál kérdés a magasabb attack, vagy dmg, hisz itt a számbeli fölénynek kell érvényesülnie!
  • valaminick
    #6928
    Ugye gondolom ő arra értett,e hogy még pár perce az volt kiírva, hogy a jövőhéten...
  • Sheltem
    #6927
    Rögtön aktualizálom ha már kijött.
  • NeoMaN
    #6926
    Hehe, azéert ennyire már nem kéne visszamenni a 3-hoz, akármennyire is etalon.

  • Kandurex
    #6925
    Egyébként kíváncsian várom a patch rebalance -ot, vagy esetleg egy mod -ot ami a 3. rész lényeinek a,d,dm,hp,i,s veszi alapul és írja felül a játékba, nekem tetszene :) Bár így se rossz természetesen.
  • sleepwalker77
    #6924
    Hat igen, elvileg ezeknek a lenyeknek az lenne a celja hogy kicsit gyengitse az ellenfel manajat, nem az hogy az elso kor elejen elszivja/elpusztitsa szinte az osszeset ha eleg sok van beloluk.
  • SaGa Jr
    #6923
    Jó ellenük a mage beállítottság, csak gyors lények kellenek. :-) Vagy olyan tárgyak amik a lényeink kezdeményét növelik. nekem inkább azért tetszenek ezek a kis dögök, mert ahoz képest milyen gyengének tűnnek, lazán agyonvernek szinte bárkit.
  • Kandurex
    #6922
    200db már ellopja, rombolja egy átlagos hős mannáját, ami ugye kb. 50 - 80 körül mozog. És ezek a a kis sneci-gecik (imp) szinte ingyér vannak :/ Szal inferno ellen nem jó a varázsgyuszi beállítottság :/
  • Mayday
    #6921
    Nem kellene aktualizalni a fejlecet? :)
    Mar nem jovo het (remeljuk) :)
  • SaGa Jr
    #6920
    csak 1 alkalommal szívnak el varázspontot. ha esetleg bejön egy újabb egységük (mondjuk gate miatt) akkor azok is elszavnak de csak egyszer.
  • SaGa Jr
    #6919
    kemény 0.25 minden lény után. Ez nem éppen erős. Persze ha több száz van jelen, akkor izmos lehet, de ezekenek ez is a céljuk. :-)
  • dr Kotász
    #6918
    Hmm... én úgy vettem észre, minden körben.
  • Szaruman
    #6917
    1x csinálták. Legalábbis úgy vettem észre.
  • dr Kotász
    #6916
    Egyetértek. Vagy csak egyszer csinálnák csatánként.
  • sleepwalker77
    #6915
    Az imp/familiar manaszivasat jo lenne ha csokkentenek egy patchben mert tul eros, szerintem.
  • Szaruman
    #6914
    Amit én sem értek, h némely videóban mozog a szájuk, némelyikben meg nem. Na de mind1, a GuildWars-ban sem mozog, nem ettől szeretjük ezeket a játékokat. Multiban úgysincs videó, és az a lényeg:)

    Amúgy eddig 2 multi meccset játszottam, mind2-ben inf voltam. Elég táp, és teccenek is az 1ségek:) Először dungeon ellen mentem, ott elég fölényesen nyertem (a 80-ból -70 mana az ellennek:D), majd necro ellen:D 1500+ csonti, 600+ zombi... 2x játszottuk le a csatát, elsőre nyertem, 2.ra döntetlen lett, mer elcsesztem:) De vmi miatt -1 luckkal jött alapból, tőlem kapott -2-t, anélkül viszont tuti nem nyertem volna:) Szal nem gyenge a necro, elég balace-os a játék. Most necro vs sylvan meccset megyünk, az ellenfelem a valadimirrel van (az élesztős, asszem az a neve), szal érdekes lesz a végkimenetel:)
  • SaGa Jr
    #6913
    attól füg mit ajánl fel a gép szintlépéskor, hogy mid van már meg és mit választottál előzőleg. Az utóbbi nagyobb hangsúllyel esik latba.
  • sleepwalker77
    #6912
    A kezdemenyezesi sorrendet mutato sav a leghasznosabb ujitas a jatekban.
    Eddig nezegetned kellett hogy melyik lenynek mekkora a speedje es ebbol kiszamolni, hogy mikor jon, de igy sokkal egyszerubb es atlathatobb a dolog.
  • zsgaby
    #6911
    Jah meg az hogy rengetexer kell zoomolni ha fel akarsz venni cuccokat. Sokszor zoom nélkül nem is látszik hogy van még ott valami.