14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • NeoMaN
    #6990
    lol ezt hogyan csináltad?
  • Magic Boy
    #6989
    Ez szép és jó csakhogy a sárkányok északra vannak a lejárattol és szerintem a kripta is arra van!
  • Rusid
    #6988
    Én az inf 4-es pályát inf egységekkel csináltam végig az elf várakhoz hozzá se szagoltam. Tököm tele volt már a sok raszta haju faimádó kecseggel.
  • Voltan
    #6987
    Ne harcolj velük. A kriptát kell ott megtalálni, kész.
  • cuccok
    #6986
    Nálam nem akad pedig rosszabb gépem van csak a proci erösebb!!Pontosabban nem megy 50 fps alá!!!!!!!!!!!
  • Magic Boy
    #6985
    Skaccok segítség kéne!
    A Haven Campaign 4. pályályán miután lementem a föld alá szembetalálkoztam legion(kb 4000)Black Dragon-al ami szétszedte a seregemet mint vak a poharat!
    A felszinen már minden az enyém és lenn is a másik irányban minden, de a sárkányok ellen esélyem sincs, mert hiába gyártok le minden egységet akkor se leszek soha olyan erős, hogy legyakjam mi a teendő?
  • haxoror
    #6984
    inf 4 hahaha

    MEGINT egy olyan inf pálya ahol Agrael végig egy faluban dekkolt miközben egy felbérelt elf hiróval ütöttem szét mindenkit, simán fel is fejlődött 24-es szintre.

    Mondjuk megvan az az előnye hogy már profi vagyok elf egységek irányításában szal a Sylvan kampány sétagalopp lesz (vagy nem )

    Na megyek csónakázni
  • haxoror
    #6983
    Vittem nekik 120 sima íjjászt, megsütötték őket és eltűntek Agrael meg mondta hogy rossz érzéseket keltett benne ez a biznisz de megérte mert nyitva az út a tengerhez (mellékesen már rég nyitva volt de mindegy hehe)

    Kicsit fura nekem ez a "démon" tisztára mintha a Kék Osztriga Bárból szedték volna össze, megkegyelmez, nem szereti a céltalan öldöklést meg ilyenek, nagyon fura
  • b-type
    #6982
    :D
  • haxoror
    #6981
    Kezd a tököm tele lenni az elfekkel!
    Ja és lókolbász olcsón eladó
  • dr Kotász
    #6980
    Frissített skill wheel. A faq-ba ezt kéne kirakni.
  • dr Kotász
    #6979
    Változások a demo és a full között. A lényegesebbek: Urgash's Call, Guardian Angel, Imp/Familiar, Town Portal, Phantom Forces

    Changes from the demo (0.8) to the 1.0 retail version
    Creatures
    Sylvan: Green Dragon now costs 3500 Gold + 1 Gem (was 3500 Gold).
    Sylvan: Emerald Dragon now costs 4700 Gold + 2 Gems (was 4700 Gold).
    Sylvan: Druid Elder now have the Stone Spikes spell instead of Ice Bolt.
    Dungeon: Shadow Dragons are not immune to magic anymore (Black Dragons still are of course).
    Inferno: Imp and Familiar names have been swapped (yet again!!). Graphics did not change. Familiar is now the upgraded unit.
    Graphics: Some units have a new icon (Master Gremlins, Blood Fury, Shadow Dragon, Spectre, Inquisitor, Treant and Treant Guardian). Others have swapped icons with their upgraded version (Shadow Witch, Unicorn).
    Skills
    Artificer/Magic mirror can now reflect creature spells as well.
    Artificer/Mark of the Wizard now affects the marked target even when other creatures as targeted.
    Enlightenment/Arcane Intuition: hero can learn spells cast by creatures as well.
    Leadership/Battle Commander joiners are now War Dancers (instead of Blade Dancers).
    Light Magic/Guardian Angel: the angel now resurrects the most powerful group of dead creatures (instead of fighting alongside the hero) and disappears.
    Logistics/Death March now gives +4 speed during the siege of an enemy castle (instead of increased movement speed near enemy castles).
    Logistics/Scouting now gives info on towns and garrisons as well.
    Logistics/Silent Stalker no longer gives exact number info (was a duplicate of Scouting).
    Demon Lord: Attack/Excruciating Strike now requires Mark of the Damned.
    Demon Lord: Dark Magic/Dark Renewal replaces Light Magic/Twilight -> Urgash's Call no longer requires Light Magic!!
    Necromancer: Attack/Power of Speed replaces Attack/Retribution.
    Wizard: Summoning Magic/Wall of Fog replaces Summoning Magic/Exorcism.
    Note that absolute abilities of all factions now require 3 abilities of 4 different skills, for a total of 12. Plus 2 or 3 of the racial unique abilities.

    Spells
    Town Portal: the portal is always to the nearest town (no more randomness).
    Phantom Forces: Incorporeal ability of phantom forces is now documented.
    Graphics: new background color for the 4 adventure spells.
    Heroes
    Some new heroes have appeared, and Maahir made his comeback.
    Missing heroes faces have been added, some being used for two heroes. Some names have been swapped.
    Haven/Maeve now is Windrider (was Paragon Knight), and her skills have been changed.
    Haven/Rutger now has Pathfinding (instead of Navigation).
    Duel Heroes
    There are now 18 preset duel heroes to choose from. The 6 heroes from the demo have been balanced, according to players feedback.

    Artifacts
    Necromancer's Helm now increases hero's knowledge by +2 (was +10% exp gained).
    Graphics: new Artifacts now have an icon (Moonblade, Necromancer's Helm, Armor of Valor, Tunic of the Carved Flesh, Pendant of Conflux, Cursed Waistband, Elemental Waistband, Ring Of Celerity, Ring of Caution, Ring of the Unrepentant, Emerald Slippers, Sandals of the Blessed, Windstrider Boots, Cloak of Sylanna, Sandro's Cloak).
    Buildings
    Blacksmith now allows other warmachines to be bought for triple price.
    Resource Silos now all provide 1 precious resource per week, matching the resource cost of their tier 7 creatures:
    Dungeon Resource Silo now provides 1 sulfur/week (was 1 wood + 1 ore).
    Haven Resource Silo now provides 1 crystal/week (was 1 wood + 1 ore).
    Inferno Resource Silo now provides 1 sulfur/week (was 1 mercury).
    Necropolis Resource Silo now provides 1 mercury/week (was 1 wood + 1 ore).
    Sylvan Resource Silo now provides 1 gem/week (was 1 crystal).
    Academy is still 1 gem/week.
    Dungeon: Resource Silo now costs 5000 Gold + 5 Ore (was 5000 Gold).
    Academy: Artifact Merchant now requires Marketplace (was Tavern)
    Sylvan: Sparkling Fountain now requires Mystic Pond (was Unicorn Glade)
    Inferno: Infernal Loom now increases the number of gated creatures by 5% (was +30% gating speed)
    Many dwellings have been renamed
  • SaGa Jr
    #6978
    Bár így lenne, de sajna maradnak. Nem viccből figyelmeztet minket a főhős, hogy veszélyes dolog sárkányokkal alkudozni. :-(
  • Mhosah Myth
    #6977
    Hali!

    Ha mindent felveszek fullra a grafikai beállításoknál akkor akad a játék! Másnál is így van? Csak mert a gépem AMD Athlon 3000+, 1 giga ram, Geforce 6800Ultra! Esetleg ezt egy újabb patch majd megoldja? Csak mert szerintem ilyen géppel nem kéne akadnia... Vagy tévedek? :)
  • kHares
    #6976
    Ha jól emlékszem annyi hogy nem kell legyakni őket. Szóval eltűnnek és továbbmehetsz.
  • haxoror
    #6975
    Lehet hogy spoiler:

    Inf 4-en az alagsorban egy rakás shadow dragon 100 elf íjjászt akar tőlem, mi a jutalom?
    Elég macerás lenne levinni neki szal ha nem vmi über dolgot ad akkor inkább lenyomnám
  • haxoror
    #6974
    Az utakon kolbászoló buzzancsok gyakrabban állnak be a seregébe :(
  • Acidlich
    #6973
    nagyon franko ujitas az 5ben, h az eddig megszokott lenyszaporulat-novelo kulonleges heteken kivul nagyon sok masfele bonusszal is kibovitettek ezt a dolgot. tokjo pl mikor duplamanaregenes het van eppen, vagy akar +50% sebzest ad valamelyik spelltipusra, vagy feleannyiert cserelhetsz a marketen stb
  • SaGa Jr
    #6972
    Lesz két ilyen jellegű videó is a wizard kampányban. :-)
  • Acidlich
    #6971
    kevesebb kezdocsapat, neutral lenyek kb duplaannyian vannak heroicon mint normalon, valamint az ai plejernel is tobb az egyseg rendesen
  • Acidlich
    #6970
    sztem is:)
  • kHares
    #6969
    Még volt más is, a warlocknál biztos és gondolom pár darab bennemaradt, elvileg a demo alapján nézték de a mostani már biztos adat.
  • kHares
    #6968
    Ugyan hardon csináltam meg de még mindig nem világos mit jelent a különböző nehézség. Itt volt az a 148.00 xp-s csatám :)
    Szóval a kezdőtőkénk nem különbözik bármire állítod, neki lenne alapból több egysége? Vagy van külön szivatós ai írva és heroicon hirtelen vörös szemei lesznek és 1 hét alatt lealáz dark side powerekkel?

    Még valami. Valaki megkérdezte hogy normál animáció csak az elején ill. nekró után van-e. Nos most nyomtam végig a nekrót és bizony semmit nem kaptam. Bug vagy téves infó?
  • j0nNyKa
    #6967
    lesz meg 1-2 palya amit nem fogsz tudni 1.re heroicon teljesiteni sztem
  • Acidlich
    #6966
    aham. mondjuk hardon nem neztem, mivel 2-3x nekifutottam heroicon, de mivel beszivtam es kezdtem unni a palyat, meg hat haladni is kene a jatekkal, levettem normalra. hat igy mar nem volt nehez, sot. mindenesetre kosz a tippeket. kesobb ugyis megcsinalom legnehezebben, ha torik ha szakad:) mondjuk valszeg sokat segitett volna egy tervszerubben fejlesztett hos, bar igy se lett rossz( hellfire+searing fires+sokfele szetosztott hunterekkel eleg kellemesen 6)
  • NeoMaN
    #6965
    Én a bal várat vettem be, majd a nagy kergetőzés közben a jobb felsőt. Ott minden dragont fejlesztettem, és hagytam, hogy beérjen. Nagyon megaláztam.
  • j0nNyKa
    #6964
    ezert kell a jobbfelso varhoz indulni, egy nagy nagy futkarozassal hardon is viszonylag egyszeruen teljesitheto volt a palya, egyszeruen jokor kellett elfutni, es jokor szembeszallni
  • atis52
    #6963
    A "csóka" arról írt...szóval a demoban az azonnali kapuzás képességéhez kellett (még mindíg kell) a Dead Man's Curse. Ehhez kellett a Light Magic/Twilight képesség (csak e miatt kellett bevenni a Light Magic-et). Ez az 1.0-ás változatban (full) már nem kell.

    Sry :)
  • Kandurex
    #6962
    Csak ez, vagy volt még más is?
  • dr Kotász
    #6961
    Igen, téves volt a követelménylista, én is beszívtam. Csinálok majd új xls-t, ha kirakod a faq-ba.
  • Kandurex
    #6960
    Érti valaki, hogy a #6943 -ban miről ír a csóka?
  • dr Kotász
    #6959
    Én. Tegnap hardon. A #6873-ban írtam róla. Lényeg, hogy azonnal át kell törni északnyugatra a 3. héten. A főnixekkel nem bírtam, a jobboldali átjárón mentem. A lenti várból egy új hőssel még vittem 1 heti utánpótlást fölülre, és épphogy elbírtam Gilraennel.
  • Acidlich
    #6958
    kivancsian varom az eredmenyt, gl hf:)
  • Acidlich
    #6957
    erdemes megnezni heroicon, elkepesztoen nehez, mar annak aki szereti a kihivasokat. a 4. 7en elojon a ranger fohiro valami atombrutal sereggel, es meg sem all a ranger varadig, a bal felso sarokban levo varhoz pedig 7-8 fonixen vagy egy jo nagy rakat foldelementalon kell atmenni, ami nem kis fegyverteny lenne, a kezdeshez kapott lebutitott varakkal(no citadel,stb)gyakorlatilag lehetetlen annyi egyseget kitermelni, h ezeket elfogadhato vezstesegek mellett legyozd. ennel a palyanal kenytelen voltam levenni normalra sajnos, talan majd tobb tapasztalattal a hatam mogott kesobb ujra megprobalom, egyelore lehetetlennek tunik a vegigvitele igy
  • Kandurex
    #6956
    Bár még nem jutottam el addig, de tuti hardon fogom, még ha vért is pisálok közbe
  • Sheltem
    #6955
    Nekem normálon fél nap volt.
  • Acidlich
    #6954
    amugy csinalta mar meg valaki kozuletek a sokat emlegetett inf 3as palyat normaltol nehezebb fokozaton?
  • Acidlich
    #6953
    multiban..khm..hat ha szereted h lecsitereznek...
  • Dant0r
    #6952
    ok-ok stfuhtx:D (ezt nem tudtam, mindjárt felrakom a H3-at mindennel együtt és végigtolom jól.)
  • Sheltem
    #6951
    Multiban is jól jött az meg skirmishben is, onnantól tied volt a pálya