14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • dr Kotász
    #7030
    Ti találkoztatok az alábbiakkal?

    1. Nálam a First Aid Tent csak háromszor gyógyít. A demoban emlékeim szerint minden körben. Bug?

    2. Inf4-en nem működik az Arch Devil Pit Lord idéző képessége. Inaktív a special ability gomb. Bug?
  • koosadam
    #7029
    Hopp sry előbb írtam aztán gondolkoztam így pls a 2. pontot ne olvassátok el (FAQ-ban benne van).
    A teljesen magyar nyelvű már kijött vagy mit tudtok róla?
    Mi ez a Heroes V és ez a Dark Messiah??
    A DEMO-ban én nem tudtam teljesen elforgatni a kamerát 360 fokban csak 180-ban és fel-le sem igazán mozgott csak korlátok között...ennek így kell lennie vagy lehet forgatni teljesen ha beállítom?
    Jah és még vmi: Lehet megint olyat csinálni, hogy egy gépen 2 játékos?
  • koosadam
    #7028
    Sziasztok,
    sajna még csak a demo van meg de nagyon hajtok az eredetire is és lenne néhány kérdésem: 1. a hivatalos honlapon 3 várost lehet megnézni és a demoban csak 2 szerepel... mi van a többivel? Miért nem ír róla a honlap?
    2. Tudnátok crackhez linket adni? Sajna ahonnan letöltöttem a teljeset ott nem adtak hozzá crack filet és most arra vadászom mert soká lenne meg ha megvenném nekem meg minél hamarabb kell :)
    Amúgy a demo alapján nagyon atom játék bár egy kicsit csal a gép hogy 1 hét alatt 10db Arch Devilje van míg nekem még lovagom sem szal :/
  • markastor
    #7027
    De a legjobb az, hogy amikor már tudod irányítani a katapultot, hiába kattintasz a toronyra, még véletlenül sem a tornyot lövi, hanem a falat.
  • Kandurex
    #7026
    Na eddig ment a szopás az inferno 3. -al hardon :) Holnap, azaz ma, megint neki gyürkőzök :)
  • Lammer
    #7025
    LOL pont ezt csinalta nekem is, most :DDDDDDDDD
  • Kandurex
    #7024
    Ime az első igazi fasság! :( Nem kicsit csal a gép a katapultal. A tornyokhoz hozzá se ért :/

  • Nenrandil
    #7023
    inf 4 tetszett... én is tápoltam hősöm jó sokáig... Aztán "véletlenül" betámadtam azta bizonyos várost...és véletlenül még sikerült is elfoglalnom :)) aztán Inf 5...hát tegnap már szenvedtem vele az ugrás miaat így ma könnyű dolgom volt...és itt is el tudtam szórakozni...csal valahogy a történet végét nem értem... valaki elmagyarázná??? nem az angolommal van baj...vagy talán mégis...
  • Dant0r
    #7022
    jahogy ez az inf 4. pálya! ééértem már:)
    ott én is hasonlókat "szenvedtem"- én Agraellel mentem, ugye neki az alap bónusza, h szintenként mindenki kap 1% initiative-ot. így 30. szinten mindenkinek +30%, meg nyomattam a circle of wintert, azzal 2-3 egységet ki is iktattam... a succubusoknak meg az ördögöknek nem kellett sokáig szórakozniuk.
    szegény sárkányok:(
  • Magic Boy
    #7021
    Közben megtaláltam!
    Már az 5-ös pályán vagyok csak megfutottam Godrik-al egy csatábol és erre kiírta, hogy vesztettem!
    Na majd holnap megcsinálom!
  • j0nNyKa
    #7020
    mi az a campage ?
  • Lynx_TWL
    #7019
    egy obelisket keress meg, az alapján már könnyen beazonosítható a tear of asha helye és máris nyert ügyed van.
  • Magic Boy
    #7018
    Az 5-ös Haven Campage-t nehéz megcsinálni?
    Tudnátok pár tanácsot adni?
  • Tutilevi
    #7017
    gyengus???pl én 24. szintlépésnél kaptam és igen igen örültem neki
  • Agamemnon
    #7016
    Csak 1-et, szóval nagyon-nagyon gyengus, nem is értem hogy tehettek be ilyet...
  • #7015
    de nem minden szintlépéskor gondolom, mert akkor nagyon durva lenne, ha meg csak egyet az meg gyengus.Igaz ?
  • Egg
    #7014
    Valaki egy duelt? :)
  • Tutilevi
    #7013
    kapsz egy ingyen szintlépést
  • #7012
    Ezt hogyan kell értelmezni ?

    "Dark Revelation
    Sötét Felfedezés
    A hős egy további szintet lép "

    Minden szintlépéskor ? Vagy csak összesen 1-et ? Hogy van ez pontosan ?
    Köszi!
  • öregharcsa
    #7011
    ezzel azért vitába szálnék...engem vagy 60 körön keresztül üldözött hol egyedül, hol többen(próbáltak "ollóba" fogni de sikerült elmenekülnöm éppenhogy).....ráadásul olyan mértékben szaporodnak a lények a pályán hogy folyamatosan küzdenem kell az életben maradásért.....most ott tartok hogy minden bánya, minden egységtermelő hely(+ 3 vár) az enyém mégsem tudom lenyomni a balra fent lévő várban mert 5X annyian vannak mint mi pedig van 2db 24-es karakterem agyontápolva mindenféle jóval.........


    szóval szopacs van...
  • haxoror
    #7010
    Ja meg hozzá jött még a győzelemhez hogy már elég rutinos vagyok elf ügyekben, az íjjászait és a druidákat kell elsőre kiütni, onnantól sima ügy, az nyer akinek több emeraldja van
  • haxoror
    #7009
    LOL

    Nem csít csak kurva dühös voltam :DD

    Volt kb 800 master hunterem, 350 elder druidom meg emerald dragonbol kb 100, az 50 unicornist csak azért buktam be mert benéztem a helyezkedést a kapuba (oda a kb 200 ancient izékkel akartam beerdősödni)

    Csirke pálya mert egy pillanat alatt lenyúltam 3 elf várost és beálltam a negyedik elé hogy még csak meg se forduljon a fejében hogy kitolja a pofáját amíg én végiggarázdálkodom a térképet.
    Az őrtálló hősöm folyamatosan summonozta az utánpótlást a jobb felső saját városból, oda meg a másik kettőből gyalog két másik hős vitte az egységeket.

    Mivel az összes erőforrás az enyém volt a térképen azt gyárthattam amit csak akartam

    Kellett az idő mert startból felvettem egy elf hőst hogy helyettem harcoljon (irónikus mert pont azt a csajt adta a tavern amelyiket két nappal korábban saját kezűleg nyírtam ki az alsó elf városnál) szal az elf hős amikor szintbe beelőzte a démon hősömet mondom gáz van és elkezdtem az xp ládákra mászni a démonnal hogy az is fejlődjön :)

    Az alagsor meglepően erős volt mikor befoglaltam de csak a mage guild miatt mentem le mert kellenek a spellek.

    A végső csata előtt sejtettem hogy itt kurva nagy xp-k fognak röpködni szal a démonnal fölvettem az xp erősítő artifaktokat és a térkép szinte összes bónusz-totemét végigtapiztam aztán az őrtálló elftől átvettem a nemgyengén túlerő sereget és szarráaláztam a kikötőt

    Élveztem minden pillanatát!


    Viszont rájöttem mi a legnagyobb bajom a játékkal, kurvára kevés infot ad a pálya elején, nem ártott volna ha inf 3 elején a démon azt is elnyögi hogy esetleg béna ötlet lenne a démonvárat fejleszteni és hajrá nyúljuk le az elfek városait, vagy ami most idegel inf 5-ön ha az elején közölte volna hogy nem ártana sijetni mert a fix telepítésű elf buzik körönként tápolódnak akkor nem kezdek városnézésba hanem rohanok és így megkímélem magam attól a fölöttébb idegesítő élménytől hogy az egyik kanyar mögött lájtos 110 emerald dragonba futottam bele szal kezdhetem ELŐRÖL AZ EGÉSZ KURVA PÁLYÁT!

    Első kör: kitapasztalni hogy miért NEM a kézenfekvő a jó út, második kör megcsinálni a pályát.

    Inf 4 is csak azért volt sétagalopp mert startból nem azt csináltam amit kellett volna...
  • NeoMaN
    #7008
    :))))))))
  • Kandurex
    #7007
    Fene, akó' beindul a szopoda'...
  • j0nNyKa
    #7006
    normalon igen, hardon nem
  • Kandurex
    #7005
    Várakat is békén hagyja? :)
  • Kandurex
    #7004
    Miért lenne csít? Egy kis okosság itt, blind ott, vagy egy jó pofa frenzy... aztán nézd meg az ő seregét, halvány látszik, hogy 3x akkora a túlerő!
  • j0nNyKa
    #7003
    mer a banyakra megy ra, nem a hirodra
  • Kandurex
    #7002
    Úgy beszarattatok a inferno 3. -tól, hogy kapásból ott hagytam a váramat és elkezdtem menekülni. Mondjuk senki nem üldöz, de sikoltozva szaladok a térkép átellenes vége felé
  • Magic Boy
    #7001
    A kriptához hol kell lemenni(van 3 lejárat) és utána hol találom?
  • NeoMaN
    #7000
    EZ CSÍT VAGY MIEZ?
    Válaszolj már légyszíves...
  • j0nNyKa
    #6999
    de ellenseges hiro is varazsolta mar meg a dragonom, es nem warlock volt
  • Lammer
    #6998
    hat jah, van egy valag bug, ezt remelem javitjak majd az elso patchnel ;)
    mas:
    ize van mar valakinek itt Collectors verzioja??? engem kulonoskepp a soundtrack resze erdekel(imadom a komponalt OSTket, foleg az otthoni denonon ;)) akkor most csomagoljak hozza? meg benne van az osszes komponalt zene? (lista erdekelne) ehh :D
  • Szaruman
    #6997
    Nem bug. Warlock secondary, junik képesség.
  • Lobsterman
    #6996
    nem haxorornak válaszoltam ám :)
  • j0nNyKa
    #6995
    en armageddonnal vettem eszre, hogy nem is immunis... bug szinten
  • Lammer
    #6994
    hehheeh: "(Black Dragons still are of course)"
    azert ennek ellenere en siman "levarazsoltam" a feket sarkanyomat... -.-
    ne kerdezzetek, hogy enis csak ->

    szerk: valami teruletre hato okossagot nyomtam az ellennek, mondom durrbele a fekete sarkanyom ugyis immune... ahaaaa...
  • Lacee
    #6993
    nem hinném hogy bug, nézd meg a saját sereget, azért az sem volt kicsi...
  • Lobsterman
    #6992
    Az derekas. Hányadik hónapnál tartasz? Mert én végiggyalultam azt a pályát a-tól z-ig, de ekkora sereggel sehol nem találkoztam. Lehet hogy bug?!

    Az inf4et én is démonegységekkel csináltam meg, mert már tele volt a tököm hogy nem is vagyok velük soha, csak a kis hippikkel). Persze azért volt egy kivétel: a heroes3 óta kedvenc egységeme, a kis duplátlövünk íjászbrigád :)
  • rezo
    #6991
    Huh...EZ LOOOOOOOOL!!!:DDDDDD