14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • I love Techno
    #7552
    edig 2-szer voltam rajta és mind a kéccer oda tete arra a területre , de lehet csak véletlen , 2 obeliszkre rálépsz és egyből rájösz ott van e vagy vhol máshol , ha nem egyértelmü ígysem keresd meg a 3. obeliszket.
  • Botond #7551
    "Felástam már ott a fél pályát" Loooooooooool

    Több obeliszk is van,elképzelhető hogy 2-3t is meg kell nézni mire kiderül hol van.
  • Reyes
    #7550
    Hehh, ok, majd megpróbálok 2 támadás között összegyűjteni annyir sereget, hogy le tudjam ölni azt a pár lényt, ami védi az obeliszkeket:-/

    Na mind1, míg élek, remélek;)
  • SaGa Jr
    #7549
    Nem. Ezért kell azt tenni amit a gép is ír. Keresd fel az obeliszkeket. Azok majd megmutatják a helyet.
  • Reyes
    #7548
    Sziasztok!

    A Heaven kampány utolsó pályáján hol van a Tears of Asha?
    A szomszédom még a demo idején megpróbálta elmagyarázni, hogy a Heaven Town-tól jobbra fent van, az mellett a vár mellett, ahol Cavaliert lehet venni... Felástam már ott a fél pályát, de nem találom... Mindig oda teszi a játék?
  • sleepwalker77
    #7547
    En eppenhogy vesztettem, de csak azert mert mentem mint az orult elore es nem szorakoztam azzal hogy osszeszedjek minden egyseget.
  • izsook
    #7546
    Azért az ilyen nagy beszólásokhoz egy screeshotot lőjetek már, mert Én is hardon játszom, de akkor Ti valami nagy titoknak a birtokába vagytok, ha egy két ilyen csatábol sértetlenül kerültök ki.
  • Acidlich
    #7545
    nekem mukodott, de gondolom azota mar te is kiprobaltad:)
  • Acidlich
    #7544
    heroicon is egyszeru
  • NeoMaN
    #7543
    Hardon is szinte veszteség nélkül vertem.
  • Agamemnon
    #7542
    Nem kell vesztened az Inf. 2. én simán megvertem - Normálon -...
  • I love Techno
    #7541
    általában szinte minden pályán ugyanazokat az artifaktokat lehet felszedni , szal nagyon sok kelett volna belőlük , gondolom inkább azt a megoldást választoták emiatt hogy ujra felszedegetheted azokat és akor minden oályán élvezheted az artifaktkeresést , (mongyuk én olyan hihetetlen ütős artifaktra nem is nagyon emlékszem , szal nem különöseben zavart az elvesztésük , pláne mikor már ilyen 25-ös szintü héróval futkostam)
  • Cuchulainn
    #7540
    Lehet, de attól még nem lesz jó ötlet...
  • sleepwalker77
    #7539
    Ez nem ujdonsag, igy volt a 3 alapjatekban is.
  • Cuchulainn
    #7538
    Ami engem legjobban idegesít, az az, hogy eltűnnek az artifactok a campagin pályái között. Főleg hülyén nézett ki mikor Markal örült az agyának, hogy végre, már csak egy artifact hiányzik a négy közül, közben meg nem volt nála egy sem...
    Akkor inkább tettek volna gyengébb artifactokat a pályákra, vagy erősebb ellenfelek védjék őket, de ez így irtó hülyén néz ki. (Elképzelem ahogy a híró a pálya végén"Á erre már úgyse lesz szükségem beleszórom a kútba...")
  • Kandurex
    #7537
    Próba?
  • dr Kotász
    #7536
    Ma megvettem én is a progit (angol változat). Kérdésem annyi lenne, hogy ha a save könyvtáramat bemásolom az új install alá, fogom-e tudni folytatni a campaign-t? Ugyebár sima save menne a collector's alá.
  • I love Techno
    #7535
    ....
  • NeoMaN
    #7534
    úristen, ez télleg alig olvasható
    :)))
  • Acidlich
    #7533
    vegre meghoztak a CE-t nekem is...
    felneztem egybol az ubiserverre de nem valami sok embert lattam
  • uniu
    #7532
    Egy artifact kereskedonel vettem a palyan. Amugy nem tul dragak ezek a cuccok, ha van arany erdemes kivasarolni, es kb 1 honap(?) utan ujakat ad.
  • SaGa Jr
    #7531
    Az ilyen tárgyak random vannak szétszórva a pályákon. Ráadásul nem is mindegyiken lehet ilyesmit találni. A legegyszerűbb persze a warlocckal lenne ilyesmit venni, mert náluk a városban vaan aritfact kereskedő. Szóval elég kicsi az esély, hogy ilyesmire bukkanjon az ember. :-(
    De a játékban persze benne van, csak legyen szerencséd és találd meg.
  • uniu
    #7530
    Esetleg hozzaszolas elott nyomhatnal magadra egy "helyesiras upgrade", light spell-t!:)
  • I love Techno
    #7529
    néző pont kérdése , én is ugy éreztem a warlokos campaigon mikor warlokok ellen kelet elfoglalgatni ott lent a wárakat hogy verhetetlen lesz a warlok , az tény hogy brutális bizonyos seregmenyiségnél veri az speler az atak defenzre építkezőket de az utolsó campaign utolsó pályáján viszajött a hitem a nem speller hérokban , nem mondom meg miért majd meglátyátok (bár az is lehet hogy csak bénán spelelek )szal szerintem a hatalmas seregek öszecsapásánál mikor már ilyen 40-50 titánok meg ördögök csapnak ösze ott már szerintem az attack defens + egy két erősitő spell veri a nagy spelereket
  • uniu
    #7528
    Van egy artifac ami megnoveli a hos primary skilljet 1 el, ezt nem lehet megvenni campaign alatt ? En a demoban nyomtam, ott hasznaltam az ultimate counterstrike-hoz.
  • Magic Boy
    #7527
    És a Sylvan-rol mi a véleményed(itt sokak szerint az is gyengécske)?
    A Sylvan-t is írd le így légyszives!
  • Acidlich
    #7526
    valaki mintha emlitette volna h a heten lesz valami peccs...
  • SaGa Jr
    #7525
    Az Academy akkor lehet erős, ha van egy magas szintű wizard hős, aki kisebb artifactokkal látja el a lényeket. Na akkor leht erős. Máskülönben alapból a leggyengébbek között lehet jegyezni. Viszont mikor egy gremlincsapat kap egy olyan medélt, ami ad neki + 6 attackot, +6 Defense-t és mondjuk +6 Hp-t, na az már rendesen beteszi a kaput az ellenfélnek. De az sem rossz ha defense helyett mondjuk +3 morált kap és egymás után mindig újra és újra jöhet.

    A nagy dögöknek sebességet kell adni támadással és védelemmel. Amikor beméásznak az ellenfél arcába a pálya jobb felső sarkából a bal alsóba gyalogolva egyetlen akcióval és még ütnek is egy jó nagyot, az eléggé lelohasztja az ellenséges hadvezér vitézkedését. :-)

    De akad még kezdemény gyosítás és szerencsenövelés is a lehetőségek között. Egy expert artificer 3 dolgot foglalhat jó sok alapanyagért és pénzérrt egy ilye kis tárgyba. Elméletileg az ultimate artificier már 4-et tehetne bele, csak ez nem elérhető kampányok alatt.
  • Cuchulainn
    #7524
    Szvsz az összes vár kb. ugyanolyan erős. Igaz még Academyvel és Sylvannal nem játszottam hosszasan, de ha jól taktikázol szerintem bármelyikkel lehet nyerni. Az itt sokak által lesajnált necroval olyan hadseregek állíthatók össze, hogy az ellenfél csak pislog (Mert ugye a lények bár nem annyira erősek, de könnyen feltámaszthatók meg sok van)Havennek ott a training(Főleg a parasztokból lehet rettenetes mennyiségű íjászt összekaparni) Infernonak a gatingje, meg a hellfire abilityje és így tovább. Szerintem egész jól ki van egyensúlyozva.
  • jazzy
    #7523
    valoszinu kandurex modositotta.
  • Tutilevi
    #7522
    kezdem úgy érezni hogy verhető a sylvan
    ez a dungeon igen nagyon durva:nem elég hogy 18 szint körül már 900 at sebzek egy meteorral és 1300-at efy implosionnel,még ha okosan használjuk az elemental chaint az eredeti sebzés harmadát még hozzáadja
    mindehhez jönnek még hogy aönmagukban is elég tápok
  • I love Techno
    #7521
    nekem sem fagyott meg semi probléma nem volt még vele
  • mooo
    #7520
    Kiírta,hogy spoiler...
  • SaGa Jr
    #7519
    Volt már róla szó.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Akkor nem fog feltámadni ha a pálya elején lévő hutba bemész és az ottani varázslónak a mellékküldetését teljesíted. AKkor elárulja miként lehet megölni Nikolai-t. Ehhez kellenek főnixek a seregedbe. Ha visszaviszed neki a pálya alsó szintjén összeszedhető 4 vértdaarabot, akkor ad neked párat. Ezek legyenek a seregedben mikor nekimész a lordnak, máskülönben mindig fel fog kelni. Ennyi a titka a pályának.
  • gallik
    #7518
    Pedig valószínű, hogy nálad lehet a gond !
    Vmi nagyon nem tetszik neki!
    Konfigod megfelel ? Legújabb driverek ? Directx ?
    Mondjuk biztos végigpróbáltad már ...
  • gallik
    #7517
    Új szoba a hamachin a multisoknak: A duel az jól megy!
    név: heroes5hungary
    jelszó: heroes5hungary

    Van aki játszott már sima LAN-on multit ? Működött rendesen ? A Ghost mód is ?
    Köszi!
  • 3P
    #7516
    Van valami infó, hogy mikor érkezik meg már végre az első patch?
    Már itt csücsül nálam az eredeti CE változat, de ez az átkozott fagyások miatt nem tudok vele játszani. Egyszerűen semmi nem segített, még Win reinstall sem, már csak a patch-ben bízok... :(
    Nem hinném hogy hardver hiba lenne, mert eddig semmi nem fagyott nálam, de ez... :(
  • I love Techno
    #7515
    hajaj de még milyeneket
  • salieri
    #7514
    Most csinaltam meg a Necro 3as kuldetest! nekem eddig ez a palya tetszett a legjobban...nagy terulet...sok harc...eros ellenfelek...foleg az uccso kapunal, illetve varnal! termeszetesen cheat nelkul!
    meg mindig nagyon tetszik ez a jatek, remelem tartogat meglepeteseket meg ;)
  • haxoror
    #7513
    Hát most Warlock 2-esen nyomulok, éppen az első város ostrománál tartok (két obeliszk már megvan) nem lesz gond mert a főseregeit már levertem
    DE
    valami hihetelen véresek ezek a dungeon vs. dungeon csaták, komplett szakaszokat vesztek, olyan még nem volt hogy a Blood Fury-k például túléltek volna akár egyetlen csatát is és a Grim Raiderek is hullanak ezerrel, persze lehet hogy más fajok ellen majd hatékonyabbak lesznek de egyelőre Black Dragon powa van, a városomból summonolom őket.
    Ja meg Shadow Witch/Matriach.

    rohatt assassinok a rohatt mérgükkel, na ez nem kellet volna szerintem a játékba :P

    Most hogy így megtapasztaltam a Black Dragonokat azon a véleményen vagyok hogy az Emeraldok a jobbak mert addig oké hogy a Blacknek picit talán jobbak a statjai meg védett a Dark Magictól de a Light-tól is!
    Rutinból akarok mindig haste-et meg endurance-ot lőni rájuk de arra is immunisak
    Az Emeraldot meg királyul lehet a mass effekt spellekkel boostolni, ha meg megátkozzák egy pillanat alatt lekapja róla az átkot egy sprite vagy akárki.