14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • krizsuli
    #14085
    A játékot egyébként egy külföldi rokonom hozta nekem karácsonyra. Félreértés ne essen!
  • krizsuli
    #14084
    Én még el sem kezdtem a kampányt annyira érdekel a történet! És a játékélményen sokkal többet javít ha érted is hogy miről szól a játék. Én mivel angolból mindíg is 3 voltam franciából per pillanat 2... szóval nem sok érzékem van az idegen nyelvekhez.
    "különbözőek vagyunk"
  • TreDoR
    #14083
    Élmény miatt? Halva született 5let
  • Magic Boy
    #14082
    Ez így igaz különbözőek vagyunk.

    Azt azért remélem, hogy valaki majd fölteszi a Magyar fileokat valahova, hogy az is felrakhassa a Kelet Törzsei című kiegészítő akinek nincs meg a magyar és addig nem akrja föltenni amíg nem tudja Magyarosítani.
  • Me Ga
    #14081
    Különbözőek vagyunk...
    Nekem például a magyar fordítás ront a játékélményen, hiszen sok éve már, hogy még az első HOMM-el is angolul játszottam, meg azóta is minddel. A magyar szöveget egyszerűen nem értem.
    Szóvak kinek melyik. Szerintem.
  • gaspijoci
    #14080
    Például mert nem mindenki jó angolbol, vagy csak az élmény miatt! Esetleg segítség annak aki megvette angolul és most a magyarra is kíváncsi, mint én is!
  • TreDoR
    #14079
    Nem értem minek hozzá magyarítás. A lények és a hősök képességeit sztem az alap h5-ből ismerni lehet. Ha meg valaki elakad, akkor úgyis ide tud írni . A h5-nek egyébként sincs valami egetrengető története. "Jön a sötét Messiás, most mi lesz..."
  • krizsuli
    #14078
    Jó lenne! Eléggé rászedtek minket ezzel a novemberi megjelenéssel!
  • Magic Boy
    #14077
    Remélem fölrakja valaki a magyar fileokat.
  • TBTPumpa
    #14076
    hétfőtől kapható a Kelet Törzsei című kiegészítő Magyar nyelven!
  • Carmang
    #14075
    Jaja, valszeg rossz helyen ástál. Áss közvetlen mellette (valamelyik irányba, amelyik szimpatikusabb), ott lesz az :)
  • laikuss
    #14074
    Ha kiástad akkor tuti hogy megkapod. Ásni mindenhol lehet, de ha a közelében ásol akkor azt is megmondja merre keresd.
  • RaZoK
    #14073
    aha, ki is ástam ott, ahol mutatta az a puzzle map de nem talált semmit.. hihetetlen.. lehet, hogy újrakéne kezdenem a pályát..:S
  • Carmang
    #14072
    Asszem a questeknél van (Q betű), és egyik oldalt lesz egy "fül", hogy Puzzle Map.
    Asszem...
  • RaZoK
    #14071
    viszont akkor egy kérdésem volna még: hol tudom mégegyszer visszanézni a látogatott obeliszkek tartalmát? ugyanis, ha mégegyszer rájuk megyek, akkor kiírja, hogy már látogattam.. kösz a választ
  • krizsuli
    #14070
    Nem tudjátok életlenül hogy mikor lesz magyarítás? Már elmúlt február is...
  • RaZoK
    #14069
    értem...kösz
  • NeoMaN
    #14068
    Mindig máshováteszi a gép tudtommal. Az obeliszkek adnak infót a helyéről...
  • RaZoK
    #14067
    Csummó!

    A haven kampány: A király bukásában (5) hol találhatom meg az Asha könyneit...Hol kezdjek el ásni? Ha esetleg valaki megjelölné nekem egy minimapon akkor az nagyon jó lenne...Szosztár, kösz előre is
  • TreDoR
    #14066
    A TOTE-ban benne van 2 fan's content. Az egyik a skillwheel (by Aurelian), a másik a fan's manual. Na abban minden benne van, hősök, skillek, lények, városépítés, még a városok spec. képességei, amit a játék szövegei nem írnak (mármint, hogy melyik város milyen bónuszt ad).
  • AtiRadish
    #14065
    Uhmm... 1 gyors kerdes: ha lanban akarunk jaccani haverral, van olyan palya ahol "szovetsegben" lehetunk egymassal?
  • Zóanagyvarázsló
    #14064
    Angolul.
    Magyarul. De ez utóbbi kevésbé alapos, és még csak a HoF-ig van kész.

    Magic Boy: A játék a jövő héten érkezik meg a magyar forgalmazó (Sevenm) raktárába, és tudtommal nem került ki a magyarítás.
  • RaZoK
    #14063
    Heló!

    Esetleg tud valami tájékosztatót adni a kiegészítőkkel kacsoplatosan, tehát valami leírás az új csapatokról/lényekről illetve némi információ a pályákról...esetleg hol tudok ennek utánanézni?
  • Magic Boy
    #14062
    A Tribes of the East-hoz van már magyarítás vagy valahol megtalálhatóak azok a Magyar filek amikkel felülírhatóak az Angolok, hogy Magyar legyen a játék?
  • lalinov
    #14061
    ja és sima H5 öm van
  • lalinov
    #14060
    hellósztok lenne 1 kérdésem : olvastam az oldalon valahol nem tudom így van e : ha végig játszom a kampányt akkor kapok új 1 pályákat a skirmishben vagy mia fene az amikor tudok tesómmal játszani ?
  • FefeeX
    #14059
    Nem gond, további jó játékot, ha elakadsz nyugodtan írj, tuti segít valaki...
  • BlueGold
    #14058
    Köszönöm. Erre nem gondoltam. Mind őrökké Griff!!!
  • FefeeX
    #14057
    minden portálba egyszerre be kell rakni 1-1 hőst kivéve arantirt. De azokat elveszted, szal ne legyen náluk sok cucc...
  • BlueGold
    #14056
    Hali! A Heroes Tribes of The East-ben "elakadtam" a 2. (Nekromata)kampány 5. pályáján. Már elfoglaltam mind a 4. "griffes" várat, megöltem minden szabadon levő "lényt". A jobb felső sarokban van egy híd végén egy kapu amit "valamilyen kék erőtér véd" Arantir NEM tudja megszüntetni. Probáltam már Arantir-al hajót megidézni az átjutáshoz a tulsó partra "ez sem sikerült". Mi a megoldása ennek a pályának? Kösz. előre is a segitséget!!!
  • FefeeX
    #14055
    Hát a barbár hadjárat tényleg nem okoz maradandó élményt, azon kívül, hogy frankón elhúzta az időmet... Kicsit unalmasra sikerült...
  • TreDoR
    #14054
    Jah, hogy így számolják a trilogiát . Na ez viszont egy jó hír.
  • Zóanagyvarázsló
    #14053
    "Remélem a 3. kieg. még ezt is alul fogja múlni."

    Milyen harmadik kieg? A legutóbbit eddig is a trilógia lezárójaként emkegették, szerintem már a HoMM VI-on dolgoznak.
  • TreDoR
    #14052
    Énis ugyanúgy éreztem, mint a készítők...
  • laikuss
    #14051
    Nekem még a HoF tetszett mert volt benne folytonosság de a ToTE olyan katyvasz volt az egész, meg olyan zavaros, mintha a készítők már szabadultak volna tőle.
  • TreDoR
    #14050
    Hát, ez a TOTE rosszabb volt, mint a HOF. Remélem a 3. kieg. még ezt is alul fogja múlni. GG & HF a nivalnak.
  • FefeeX
    #14049
    Csak nem WoW? :)
  • Lateof
    #14048
    Kösz, de egyelőre nekem még nincs meg, csak kutakodok, hogy mire kéne váltani az ádáz MMO-k világából :P
    Versenyekről tudok, azok voltak régen is, de ha mondjuk felnézek multiba, akkor találok-e bármikor gameket? Ahogy nézem a H5-öt szeretik az emberek, akkor gondolom ez kellene, már ha többen játszák, mint HOMM3-at.
  • FefeeX
    #14047
    Én szívesen játszom veled H5-öt miután leállamvizsgáztam :)
    Egyébként ennek nagyon faja hálózati módjai vannak...
  • Lateof
    #14046
    Ja, lehet, hogy nem voltam egyértelmű, úgy értettem, neten melyiket játszák jobban ^^