14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • valaminick
    #7594
    hehe köszi már közbe visszamentem és azt lehet mondani, hogy itt igaz volt a mondás: "Nem láttam a fáktól az erdőt" :DDD
  • Sheltem
    #7593
    Ne személyeskedj.
  • Dant0r
    #7592
    Én azt nem értem, hogy az aki frankón ki tudja nyírni Gilraent, az hogy nem tudja a pálya kellős közepét megtalálni?!

    JJAAA kérem, hogy trainerrel? ...
  • Cuchulainn
    #7591
    Körülbelül térkép közepén van. Druidák álnak bazi magas fák alatt, ha jól emléxem vmi kőoltár körül. Van egy hut of the magi is a pályán ami megmutatja hogy hol.
  • valaminick
    #7590
    nemtom, de tudnál segiteni kicsit?:D :P
  • Kandurex
    #7589
    Szerintetek, ha ezt a smiylet berakom a banner -ba...elég figyelem felkeltő lenne? :D
  • valaminick
    #7588
    Hali amikor az infernoval vagyok es a 3 druida varost kellett elfogalalni utana hol talalom a druidák erejét amit el kell pusztítani?
    mar minden megvan a térképen:)
  • Smuge
    #7587
    Mentéseket hol tárolja a játék? Vagy csak Profils mappa kell?
  • j0nNyKa
    #7585
    bagoly mondja.
  • j0nNyKa
    #7583
    the same as the warez version

    :[
  • Lynx_TWL
    #7582
    CEs multi tapasztalatok? ilyen 6 órás meccsekre vagyok kiváncsi, hogy utána is szuperjó szinkronnal megy-e a multi?
  • I love Techno
    #7581
    ezt már kérdezték párszor , addig támadnak míg megnem csinálod az öszes feladatot.
  • SaGa Jr
    #7580
    FAQ
  • globalsidius
    #7579
    A haven kampány 5. pályáján , hányxor támadják meg a váramat?
  • izsook
    #7578
    Úgy látszik nem vetted észre az ironíát a hozzászólásomban, írhattam volna azt is, hogy Én meg inpossible fokozatba játszom ;)
  • Cuchulainn
    #7577
    Mivel pályaszerkesztő csak a patchel együtt fog érkezni(remélhetőleg) így sehonnan. Kénytelen vagy beérni azzal a néhánnyal ami alapból benne van.
  • Palaevil
    #7576
    Hy all

    Új pályákat hol tudok letölteni hogy hot-seatben is legyen?
  • Kandurex
    #7575
    "Villámgépelős, oda nem tekintős"
  • NeoMaN
    #7574
    driver, valamilyen VGA buheráló progi?
  • Gecco21
    #7573
    Játék közben fagy?
    Mert nekem az elején szépen ment, majd az autosave-knél kezdett megborulni. De ezt egyértelműen csak a mentésnél tapasztaltam.
    A megoldás az lett, hogy kb. 10 mentést tartok, mert a túl sok+n-edik save-nél üzembiztosan produkál egy resetet.
  • dr Kotász
    #7572
    Szipptyaúzós?
  • Kandurex
    #7571
    Nem meglepő, szipptyaúzós az tuti!
  • NeoMaN
    #7570
    Ja, akard nagyon.
    :P
  • dr Kotász
    #7569
    Segíthetünk? :)
  • NeoMaN
    #7568
    LOL inf 3 nem megy hardon... :))))
    Faxomat.
  • dr Kotász
    #7567
    Igazad van. Bocsánat.

    Nekem is csak artifacttal ment föl ultimate-re a counterstrike Isabellel, szóval 3 kampány alatt egyszer sem voltak tanulhatóak.
  • Cuchulainn
    #7566
    A skill wheelen nincsenek rajta-csak a sorozat(basic advanced expert ultimate) Szerintem te a "középső" képességre gondolsz,ő meg az adott vár ultimate szintű képességére (ami engem is érdekelne mert nekem custom mapon sem ajánlotta fel)
  • SaGa Jr
    #7565
    Úgy néz ki sehogy nem tanulható. Van olyan artifact ami megdobja 1 szinttel a hős elsődleges skilljét. Így lehet csak elérni ha már experten van a kérdéses skill.
  • dr Kotász
    #7564
    Meg lehet, a skill wheelen lecsekkolhatod az előfeltételeket.
  • NeoMaN
    #7563
    Persze... :)))
    Alapból természetesen nincs gond vele, de ha megdöntöd a kamerát madártávlatban amikor már egy nagy területet felfedeztél, és 16AF 8AA van, akkor még egy 7900GTX-en is berángat.
  • NeoMaN
    #7562
    Minden VGA-n be tud akadni. Ez van :)
  • kHares
    #7561
    Nekem 6600 GT és perfekt maxon. Driver verziója: 84.56, mellé updatelt win xp sp2-vel.
  • kHares
    #7560
    Nos a játék lényege a taktikázás amit ugye nem kell említenem, lehet rossz helyre rakod az egységeid rosszkor lépsz stb. M0inél több egységet gyűjts. Illetve a hős fejleszthető meglepően sok irányba, lehet egyszerű izomagy, de lehet dark magicos mass confusion/slow puppet masteres esetleg erős destruction magicos villámra meg jégre gyúrva és sok egyéb. Nagyon sok függ a hero-tól.

    Mégvalami: kedves gyerekek tiszteljétek már meg a játékot annyira hogy jól írjátok le az első kampányban szereplő oldal nevét.
    AMI TERMÉSZETESEN HAVEN, NEM HEAVEN ÉS TÁRSAI. Köszönöm
  • Mhosah Myth
    #7559
    Hali!

    Akik geforce-al játszanak milyen driver van feltéve? Csak mert nekem Geforce 6800Ultrán akad a game full grafon... :( Mi lehet a baj? Mit tegyek fel?
  • Dant0r
    #7558
    Az ULTIMATE képességeket (gating, avenger, counterstrike, stb) hogyan lehet megtanulni?
    Csak campaign-ek alatt nem lehet, vagy valami feltétel kell hozzá?
  • Lysandus
    #7557
    Hali!

    Megvettem a CE-t, anélkül, hogy kipróbáltam volna a játékot. Ha nem jön be, rajtatok fogom leverni! :-) Egyébként akit érdekel CE-t az 576-ban is árulnak, én a nyugati végeken vettem Pesten.
  • I love Techno
    #7556
    a demoban én is így jártam
  • Agamemnon
    #7555
    Nálam nem ugyanott volt, mint a demóban. A demóban fent volt a vár melletti egységtermelő hely közelében, míg a játékban inkább a pálya közepén...
  • uniu
    #7554
    A demo Heaven palyan nekem 2. jara mar mashova tette a "gralt", amit raadasul az ellenseges hos asott ki(es biztos h nem nezte vegig az obeliszkeket)! Es amikor lenyomtam akkor lattam, hogy nala van az a vacak. Mondjuk a palyat ugy kezdtem, hogy ott astam ahol korabban volt, a legelso 7en. Lehet, hogy megbugosodott ?...
  • NeoMaN
    #7553
    ugynaottvan mindig
    Nekem újra kellett kezdeni a gamet mert elveszett a mentésem, de itt picit "becsíteltem" mert kiástam anélkül, hogy akár 1 obeliszket is megnéztem volna. :))