14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Botond #7874
    ja,fan :-)
  • j0nNyKa
    #7873
    az heroes fan :]
    igen, nekem is bejott a 4, de az teny, hogy nem kotott le annyi ideig, mint a 3
    ugy tunik, az 5 sem fog olyan sokaig tartani, ez majd a patchek utan kiderul
  • Botond #7872
    Egyébként nem értem miért fintorognak a 4. résztől az emberek. Szerintem nagyon szépen kidolgozták a hős fejlődési rendszeret az elsődleges és másodlagos skillekkel. Én nagyon szerettem azt a részt is,bár ahogy egyik heroes fun barátommal beszéltük azért mégiscsak az első rész volt az igazi.
  • Smoke
    #7871
    oks
  • j0nNyKa
    #7870
    ezt a linkeles dolgot atgondolhatnad meg1x :]]]

    kuldd el imelemre, sztem ugy jobban jarsz
  • Smoke
    #7869
    Ezt nem tudtam de köszi. A térképen csak 1 hasonló (sajna nem pont ilyen) hely van. ha vki tudna ilyen helyet dungeon 2. pályán akkor pls mondja meg a térkép mely részén van. Elére is köszi!
    Itt a kép:
    javascript:zoom('10555233181148986805.JPG','1024','768','heroes+5')
    Máshogy nem tudtam megoldani az egész sort kell másolni!
  • kHares
    #7868
    Idéznék: "ÉRTÉKELÉS: Szalonnatorta Igen szép kövér meg finom falatokkal teli alkotás."

    A fentebbi idézet alapján nem hinném hogy annyira lehúzás. Ez egy sorozat 5. része és mint olyan joggal várható el valami újítás, ami mondjuk főleg a harcnál látszik a kényelmi funkciókban(meg persze a 3d motor, de az trend tehát kötelező) viszont határozottan kevés. Mondjuk nekem a 4. kimaradt tehát arról nem tudok nyilatkozni. A grafika szép, hangok/zene jó, story semmi extra az átvezető animációk meg gagyik.
    Én személy szerint nem vártam mást és inkább örülök hogy nagy javítással nem tették tönkre ill. visszatértek az alapokhoz. Persze 6. résznek már tényleg elkélne valami friss vér.
    Az egyetlen dolog ami érdekel: élvezem? Határozottan. Akkor baj nem lehet, mindenki írhat amit akar, nincs gond vele, más emberek más nézőpontok.
  • j0nNyKa
    #7867
    inkabb te csinaljal kepet a puzzle mapodrol, mivel azt randomra teszi le.. uristen

    az ertekelesrol annyit, hogy miert pont a tortenet miatt huzzak le a jatekot ? az az egyetlen bugmentes dolog :D
  • uniu
    #7866
    Retro King`s Bounty fun.
  • Smoke
    #7865
    Tud nekem vki screenshot-ot mutatni a dungeon második pályájáról. Megvan már a puzzle map, de a helyet ahol a cucc van nem találom sehogy sem a térképen. Ha vkinek van scr-je előre is köszi!
  • Newfronter
    #7864
    Szerintem is nagyon lehúzták, egyébként mindent lehúznak, szal...
  • robotnyk
    #7863
    nem olvastam végig, de pontszám, és a verdikt alapján neki a h4 jobban bejött a 3nál
  • precision
    #7862
    Szerintem gyenge. Lehuzza a játékot mert rossz a sztori...hát mindannyian tudjuk hogy a heroes 5 -ben vannak sokkal jobb dolgok is mint a campaign -ok. A hangulatra 7 pont meg nevetséges...
    bár lehet elfogult vagyok...
  • Newfronter
    #7861
    heroes 5 értékelés
    Kíváncsi vagyok mi a véleményetek róla.
  • dr Kotász
    #7860
    Nyomd meg az O betűt. Amelyik feladat mellett nincs pipa, azt kellene megoldani.
  • Kexx
    #7859
    Hali, Tud valaki segíteni nekem? Az inforno kampány the conquest nevű pályáján elakadtam, kinyírtam az elveseket ott az erdő közepén meg a többi helyen is a mappon, de nem enged tovább, nem tudom mi a feladat. Köszi
  • Mentol
    #7858
    Hátbasszus. Szégyenlem magam. Nem tartom béna kezdőnek magam, játszottam az előző részekkel is, de az inf3 küldetést nem sikerült megcsinálnom, inkább elkértem egy save-t a havertól.
    Mindezt NORMAL szinten. Itt meg egyfolytában azt olvasom, hogy túl könnyű a játék...
  • kHares
    #7857
    Na ezek a sylvan pályák...

    Komolyan, első pályán visszaverek pár nekró támadást, erre jön egy level 2-es! heroja és elkezdi nyomni a frenzy nevű aranyos varázslatot. De 2 körig maradt ám tehát expert szinten nyomta. Kicsit irritál bár még erre is van magyarázatom mert láttam az ő térfelén egy witch hutot. Biztos pont dark magicot tanított :)
  • xem
    #7856
    Hy.
    A necro 5. pálya megoldva csak a haeven vár melletti börtön kiszurta a szemem, én meg keresgéltem össze vissza. Egyébkén jó a gém.
  • mermalior
    #7855
    Oké, akkor így (nem enged direkt linket)

    http://db.gamefaqs.com/computer/doswin/file/homm_v_necro.txt
  • mermalior
    #7854
    Egy kis segítség a necro dolgokhoz: Necro walkthrough
  • I love Techno
    #7853
    kurva jók ezek a képek
  • NeoMaN
    #7852
    Kemény grafikai butítás van benne...
    Akkor a fagyás egyértelműen VGA vagy VGA driver sztem.
  • tsilli
    #7851
    Gondolom, mintz nekem, sokaknak is a töltöképernyőn kifagy a game.
    Nem tudtam használni, de találtam egy linket, amiben van egy UNREAL elnevezésű cucc, amit bemásoltam a saves könyvtárba, és lám azóta van game.

    http://rapidshare.de/files/21217344/Profiles.rar.html

    nekem ezzel már ment, lehet másnak is jó lex......
  • NeoMaN
    #7850
    :)))))))
  • dr Kotász
    #7849
    Artifact nélkül? Kérünk screenshotot!
  • Nenrandil
    #7848
    No kampányban is sikerült Ultimate skill-t összehoznom :)))
  • GothiK Aesh
    #7847
    VGA problémát ir vagy az exe okozott hibát? megtudnád mutatni a hibaüzit képen?
  • j0nNyKa
    #7846
    akivel alapbol leadershipet kapsz az ELOHALOTTAKHOZ ? :D:D:D
    eleg nehez vele jol felvenni... :[
  • Kandurex
    #7845
    De, majd a következő várral felveszem jól.
  • Kandurex
    #7844
    Aztat nem mondtam, hogy nem haladok, csak szívom a fogam a dark hiánya miatt... nagyságrendekkel könyebb lenne leverni pl. 12 vak sárkány, mint alapban :/
  • Subtitle
    #7843
    kösz szépen.
  • j0nNyKa
    #7842
    igen.
  • Subtitle
    #7841
    Nem tudjátok a Collectors Editionál is fagy a game?
  • dr Kotász
    #7840
    Kezdd újra
  • j0nNyKa
    #7839
    5. palya sztem merfoldekkel konnyebb, mint a 4.
  • Kandurex
    #7838
    Azt a részt folyton hozzád igazítja a játék, hogy esélyed se legyen.

    Egyébként most jutottam az Inferno 5. -re. Minden skillem már betelt és miután nincs közöttük a dark magic szívom is a fogam keményen :( Valami durva szinten könnyítené az életem, ha lenne puppet master, vagy legalább blindless :(
  • Kaleb222
    #7837
    A fullban esélyed sincs, hogy bevedd azt a garrisont...
    Nekimentem, és akkor láttam meg hogy *365* darab Archdevilt villant...
    Akkor a többit még nem is számoltuk, de el tudod képzelni.
  • j0nNyKa
    #7836
    nem, demoban nincs

    vizmagus, nem vagy okos
  • vizmagus
    #7835
    Honnan tölthetnék le map-okat?