14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Ted Beneky
    #8081
    Milyen videókártyád van ?
  • I love Techno
    #8080
    hát most gyorsan viszapörgettem vagy 4 lapot de a te neved sehol sem láttam , az enyémet viszont igen
  • Lacee
    #8079
    a gargoyle az gargoyle, a légelementál meg air elemental :d
    kis tornádószerű bigyó egyébként.
  • j0nNyKa
    #8077
    legyszives.
  • I love Techno
    #8076
    jah a gragoyle az nekem is nagyon szemetszurt mint nem igazán oda kivánkozó dolog , meg mongyuk én jobban örültem volna ha megmaradnak a nágánál ahelyett a 4 kezü oroszlánféleség helyett amire cserélték a titános népnél
  • jazzy
    #8075
    Talan azert latsz eloszor mert nem vagy itt regota.
  • Cuchulainn
    #8074
    Hát én speciel még a gargoylet is nehezményezem... :)
    Ja igen meg valaki mondja már meg, hogy miért állnak fordítva az inferno lények szárnyai? szerintem sokkal jobban néznének ki nbormálisan...
  • Ted Beneky
    #8072
    Na , akkor egy kicsit a H5-ről .A légelementál kinézete nekem nem jött be, szerintem elég idegen a játéktól. A többi egységgel ki vagyok békülve. Jó lett a játék !
  • ThugEdge
    #8069
    nem hülyeség én is kíváncsi lennék
  • djatb
    #8068
    Lehet hogy hülyeség,de holnap lesz kapható a Heroes 5 magyarul a boltok többségébe?
  • Kexx
    #8065
    Ha valaki tud légszi küldjön egy mentést ha van az inferno campaign 4. pályájára.
    előre is köszi. címem: [email protected]
  • vizmagus
    #8064
    a campaningban a heavenban a siege pályában a riros ellenség hol van?
  • izsook
    #8063
    FÉLM FLÉM

    Csak vicc volt.
  • I love Techno
    #8062
    én a heroes 5 ről beszéltem te kezdtél el flam-elni enyi.
  • izsook
    #8061
    Szerintem mi nem a kislemezes verzióval jáccunk :)
  • Kexx
    #8060
    Az inferno 3. pályán (the conquest) van 1 bug nálam, nincsenek sylvian várak meg zöld játékos sem, kinyírtam a druidákat az adott 3 helyen és nem tudok tovább menni. Van valakinek ehez hasonló problémája?
  • xem
    #8059
    Köszi a helpet, csak átsiklottam felette.
  • bld
    #8058
    a unique hero item "Aura" az mi pontosan?
  • izsook
    #8057
    Régen is csináltam térképeket még H2-be akkor még nem volt netem meg ilyenek, most is szívesen csinálnék ilyet, csak hogy még nincs rá progi :(
  • drH
    #8056
    Limited Edition is:
    Heroes 5 Limited Edition has two bonus dvds. DVD1 is Heroes 3 and 4 and
    DVD2 is the limited edition content (soundtracks, artwork, screens,
    wallpapers, icons, concept art, movies, dev diaries, and other neat
    stuff).
  • drH
    #8055
    Collector's Edition:
    * Heroes of Might & Magic 5 (of course)
    * Unique in-game icontent including three additional single player
    scenario maps and a unique hero item "Aura"
    * A printed map of Ashan
    * Sixteen page artbook by heroic fantasy artist Olivier Ledroit
    * A faction document summarising lall the creatures' skills
    * Heroes of Might & Magic 2 (complete game)
  • j0nNyKa
    #8054
    keress ra, mar le lett irva

    masik kerdesedre a valasz: az 1 skill
  • xem
    #8053
    Bocsi csak 1 kérdés:
    A necro hösökkel hogy lehet a bányákba lényeket IDÉZNI? Oda tudok tenni kis örséget, de valahol olvastam hogy idézni is lehet. Mi kell hozzá?
    A segítéget előre is köszi.
  • xem
    #8052
    üdv.
    Valakinek meg van a collector-os változat?
    Mi plusz dolgot tartalmaz az alap h5-ön kívül? Megéri megvenni?
  • b-type
    #8051
    ?
    én nem csodálkoztam (de most igen :D ).
    Egyébként nem függ minden töled, ritka a jól kiegyensúlyozott multis térkép (kivéve a puritán vagy S méretűek), és pont a részletes kiegyensúlyozottsága miatt unalmas is szvsz.
    Azok akik jó térképeket készítenek, azok nagyon megbecsült arcok..és még ők is tudnak javítani utólag visszanézve.
    De ha annyira versenyezni akarsz, ..vagy nem tudom mit is akarsz, akor old meg, az tényleg hasznos dolog lenne ha meg tudnád teremteni a feltételeit annak hogy bizonyos térképeket össze lehessen hasonlítani, tehát egy unevezett versenyoldal, term, nézzed hogy a csalás lehetősége ki legyen zárva.
    és akkor oda mehet kampány és egyedi térkép is.
    Ha megpróbálod megcsinálni, beszélj a legnagyobb honi Heroes oldal versenyszervezőivel, ők biztos hogy érdemben tudnak segíteni.
    ..és akkor tényleg meg tudod hogy ki milyen ügyes. :)
  • izsook
    #8050
    Ezen nem tudom miért kell annyira csodálkozni, minden teljesen tőled függ, hogy mikor mit miért csinálsz. Egyenlő feltételekkel talán úgy lehetne küzdeni, ha meg lenne határozva mennyi pénzért mennyi sereggel hanyadik szintű hősök csaphatnak össze, de ez meg már ugye nem heroes lenne...
  • Dant0r
    #8049
    Jaja.. azt nem tudom miért nem lehetett megoldani, hogy szimultán lehessen lépni. Sztem nem lehet ANNYIRA bonyolult..
    Nyílván nem realtime, csak épp annyit kellene várni, amennyivel a másik többet lép, mint te.
  • izsook
    #8048
    Neten is lehet multizni hamacsival és nem kell hozzá eredeti játék és pláne nem kell, hogy eljöjjön hozzám.

    Egy kisebb pályán lehetne szervezni pár összecsapást persze a dolog hátránya, hogy valószínű nehezen összeegyeztethető lenne a dolog, ezzel azt akarom mondani lehet eltartana akár 1 hétig is.
  • b-type
    #8047
    a Hozszólásomban a második -feltétlen- legyen inkább mindig
  • b-type
    #8046
    akkor remélem odafigyelnek rá a javításban, mert a hírek sok jó lehetőséget igértek.

    még a multidologhoz.
    Nagy pályán nehéz multizni (több okból is), nagyon térképfüggő.
    Meg erről egy példaként eszembe jut, hogy régebben ott volt a kincsesládák esete, amről a legtöbben esküdtek hogy csak az XP-t szabad kivenni, majd összecsapásoknál kiderült hogy nem feltétlen, mert egy szintlépés nem feltétlen jelent akkora előnyt mint 2-3 magas szintű lény jó sebességgel és egyéb statokkal.
    Teljesen térképfüggő ez is.

    Csak a csaták oké, de pl. nálam nincs nagy vonzereje.
  • Sheltem
    #8045
    Ilyen szar helyesírást fórumon nem láttam kb. 2 éve. Ne haragudj nem akarlak kritizálni, de vmi nyelvtankönyvet előkaphatnál pár napra.
  • j0nNyKa
    #8044
    patchig -jol hallottad-, elb*szottul rosszak.. :]
  • b-type
    #8043
    miért kamuzza be?
    Mert szerinted nem lehet?

    Hát azért nem hiszem hogy bárki is elmegy veled multizni,..bizonyítási vágyból vagy önértékelési problémából.
    Ha vkit multizni akarsz hívni, akkor sztem szebben kérd.

    egyébként
    1: én valóban illegális váltzattal játszom, mert még nem vettem meg.
    2: mielőtt multiznék, alaposabban ki akarom ismerni a játékot (eddig csak a kampány pályáin játszottam, és az emelt nehézségi szintnek van egy olyan hátránya hogy jóval lassabb a játékmenet).
    Nem tudom hogy a legális verziónak milyenek a multis képességei, az én játékomat még nem próbáltam ki, de eddig inkább rosszakat hallottam.
  • j0nNyKa
    #8042
    aki bekamuzza h igy meg ugy jatszik, az
    1) warezverzioval jatszik, marad a hamachi
    2) eselytelen h kezelni tudja a hamachit
  • Mentol
    #8041
    Jópofa. Na és mihez kezdjek a lvl26-os hősömmel, ha az ellen nyolcszor annyi lénye az első körben leveri az én lényeimet?
  • izsook
    #8040
    Mindenkinek, aki bekamuzza, hogy heroicon meg impásziblülön jáccik ajánlanék egy nagy multi össze csapást, csak úgy kíváncsiságból.
  • JaB
    #8039
    www.levelup.hu - próbálkoztunk...
  • j0nNyKa
    #8038
    <Creature>CREATURE_SKELETON_ARCHER</Creature>
    <Count>6000</Count>

    ... pl. :]
    bar a csontvaz azer csontvaz, hogy sok legyen belole na. igy stilusos.
  • j0nNyKa
    #8037
    persze itt is van, hogy a scriptben az van, hogy alapbol induljon 8x akkora sereggel, mint te.. de konyorgom, van alattad egy 26os hiro, persze h kellenek a nagy seregek, hogy nezne ki, ha a 3k-t sebzo meteorokkal lots of pixie-ket kene olni ? :D
  • j0nNyKa
    #8036
    jovan. :D