14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • j0nNyKa
    #8124
    undorito magyarul, dehat izlesek es pofonok :P
  • sleepwalker77
    #8123
    Ja, ehhez meg csak annyit, hogy erdekes lehetett akkor neki a heroes 2 ota ugy jatszani hogy nem ertette mit is csinal, vagy hogy mi a jatek tortenete. :)
  • scorpeeon
    #8122
    megszerzel minden bányát, aztán 300 körön át end turn-özöl és jól bevásárolsz? :)
  • sleepwalker77
    #8121
    Jo kis video.
    Egyedul az egyik "os" heroes-os jatekos szovege utott, mikor is ezt mondta a magyar verzio megjelenesere: "A heroes 4-nek pont ez volt a varazsa, hogy meg is ertettuk azokat a quest-eket amiket vegre is szerettunk volna hajtani. Mert engem nagyon sokaig az idegesitett, hogy nem ertettem hogy mit kell csinalni, aztan egyszercsak meghalt a karakterem"...

    En szemely szerint csak azert rendeltem CE-t, hogy ne a magyar verziot kapjam.
    A heroes 4-nel miutan megvettem lattam csak, hogy magyar nyelvu.
    Hat mar az elso palyan vigyorogtam nehany szovegen, aztan tovabb nem is birtam.
    Annyira megszoktam az angolt hogy mar hulyen hangzik a jatekban ugyanaz magyarul. :)
  • deathstarh
    #8120
    Na skacok ezt nevezik a vámpir-lord utolsó vacsorájának!!!
    PERSZE CSALÁS NÉLKÜL ÉS NEM A HŐSSEL!!!




  • j0nNyKa
    #8119
    texts.pak
  • Cassell
    #8118
    Én egyáltalán nem rohangáltam körbe-körbe annyi a titok ,hogy ahogy valamennyire is erős sereged van tépjél balra felfelé a főnixeket verd le tovább az úton és vedd be a várát. De tényleg sárkányt meg entet még meg se várd már menjél és akkor 2-1 lesz az elf várak száma onnantól meg annyira könnyű volt mire ki akart volna jönni a várából már agyon is vertem.
  • Sam87
    #8117
    cső!
    Ha tudtok monjátok már meg hogy a menü szövegét hogy kell átirni magyarra.
    köszi!
  • NeoMaN
    #8116
    Rohangálj előle körbe-körbe, közben foglald el a várakat és fejleszd a sereged. Nem fogja visszafoglalni. Amikor elég erős vagy, várd be az egyik várban (jobb felső).
  • Owned
    #8115
    Najó most már a f@sz kivan az inferno 3. pályájával!!! A FAQ se segített..

    Bárhogy csinálom nem sikerül!!
    A legutóbb 100%-osan az elf várra koncentráltam,már maxra volt fejlesztve(egyedül emerald dragonom nem volt hanem csak green)és erre jön az a k0csög elf a seregével ami majdnem 2x akkora mint az enyém!!
    Ekkor LOAD egy előbbi állást és most ugy csináltam hogy fogtam azt a sereget amit az előző játéknál megvert majd körbementem a váramnál ugy hogy engem kövessen én pedig pont el tudjam foglalni hét elejére az ő fullra fejlesztett várát és megtudjam venni belőle az egységeket...sikerült is(hajszálon mulott)de hiába próbáltam a vára falai mögül megverni még így is mindig ő győz(pedig általában már csak kb. 50 sprite-ja,50 blade dancer-je és pár db. entje marad amiket meg tudnék verni csak addigra a hülye sprite meg emerald dragon a területre ható támadásáival már kinyírja a seregem nagy részét(druidokról nem is beszélek...)és így mindig elvesztem....pedig ha lenne summon crature-om akkor talán...nade ahhoz megin ujra kéne kezdeni neee..
    Egyébként megéri kinyírni a druidákat abba a hülye körbe ott a nagy fánál,lehet hogy emiatt vesztek mindig,hogy nem nyírom ki őket nade rohadt erős creature-ök vdik őket és mire oda beérnék már felőrölnék a seregemet...
    Tudom hogy már le voltak írva taktikák de valahogy soha sem sikerül vki plz írjon már vmi részletes leírást mert már 2 napja ezzel szenvedek és már baromira unom ezt a pályát!!!!!!
  • Acidlich
    #8114
    loool tenyleg
    en is ott tartok egyebkent, nemsokara befejezem, tenyleg nagyon fasza palya
    bar az elejen megszenvedtem rendesen amig ki nem irtottam a tap hoseit az ellennek(mar majdnem feladtam, es visszavettem normalra de szerencsere kitartottam a legnehezebb fokozat mellett, nagyon kemeny volt, de igy joval nagyobb a sikererzet is. mondjuk nagy makom volt h a masodik hetre beadta a week of goldot, ami ugye dupla income aranybanyakbol es varakbol, mindent meg tudtam venni, na ez nagyban hozzajarult h visszaverjem a hordanyi lenyeit, amik azt hittem soha nem fogynak el...)
  • Dant0r
    #8113
    #7757

    ott a shot:)
  • Sheltem
    #8112
    Egy kicsit muszáj voltam tisztogatni. Béke emberek.
  • bld
    #8111
    vki esetleg?
  • j0nNyKa
    #8110
    szentseges atya ur isten h ez nem tunt eddig fel :DDD
    igy mar ertheto a tovabbi viselkedese...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    viszont akkor felmerul bennem egy ujabb kerdes, hogy kerult eppen a dungeon egysegekhez? miert pont dungeon egysegek vezetesevel probalta folyton megmenteni isabellt?
  • Lacee
    #8109
    most végeztem a dungeon 3. pályájával, szerintem eddig ez a legélvezetesebb campaign.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Raelag igazából Agrael "megtisztulva", ugye? most esett le, pedig a hátasa és a neve betűi alapján gondolhattam volna :D
  • serfi84
    #8108
    Hi!
    lenne egy kis problémám:
    a haverommal hamachin keresztül játszunk. Sima körök után semmi gáz
    csak amikor megtámadnánk egymást a csapatot még felállíthatjuk, de a csata már nem kezdődik el.
    De ez csak akkor van,
    ha a játék elején kiválaztott hősökkel harcolnánk egymás ellen.

    Van valakinek valami ötlete, hogy mi lehet a baj?
  • j0nNyKa
    #8107
    jajaja, de o a varban levo + lehetosegeket kerdezte
  • Dant0r
    #8106
    Van 1-3. tierig minden várnak lénycsináló épülete, felette pedig az ún. Military Post-okban találhatóak. Azokban -én úgy vettem észre- hogy random szerepel 1-3 féle lény a 4-5-6-7. tierből.
  • Ted Beneky
    #8105
    A druidákat először sima szarvasnak néztem, a szellemek viszont nagyon ötletesen néznek ki azokkal a kalodákkal és láncokkal .
  • I love Techno
    #8104
    jah mongyuk igaz talán , lehet nekem is inkább azért nem tecett mert eléggé fura a kinézete is meg a mozgása is.
  • Ted Beneky
    #8103
  • Cuchulainn
    #8102
    Szerintem mindent nagyon kőhatásúan csinál :D (pl. repülés)
  • Ted Beneky
    #8101
    A kinézete olyan amilyen, viszont ha ütöd nagyon kőhatásúan billeg ...
  • Cuchulainn
    #8100
    Szerintem jól illik az Academyhez a gargoyle (Mint afféle mágikus oltalmazó teremtmény), nekem csak a kinézezével van bajom...

    OFF:Nem tudom miért kell verni a mellünket a hejje-sírással, ez a topik egy játékról szól tudtommal... Jó persze szebb esztétikusabb meg minden ha valaki hibák nélkül ír, de attól még ez nem emeli semmivel a hozzászólásának az értékét, szóval felesleges emiatt személyeskedni. Szerintem.
  • Ted Beneky
    #8099
    Én mindig jobbat játszottam, ha volt kihívás ! Gondolom Ti is !
  • Lord Mike
    #8098
    Thanx Ted ;)
  • Ted Beneky
    #8097
    Jól hangzik !
  • Ted Beneky
    #8096
    Úgy emlékszem, hogy a jövő héten, de nem 100 %. Ha kinéztél egy boltot ahol meg akarod venni, biztosan megmondják .
  • jazzy
    #8095
    Bone dragon, treant, nightmare, peasant, demon, pixie, skeleton, djinn. Kb ennyi. Plusz Dungeonnal ha aldozol egyseget akkor minotaur, blood maiden.
  • Lord Mike
    #8094
    Szevasztok!Lehet hogy már egy páran elmondták de én még sehol sem láttam,de mikor fog megjelenni a magyar verzió?Amúgy jó lett a játék,igaz egy kicsit nehézkesre sikeredett,de kell egy kis kihívás :D
  • Ted Beneky
    #8093
    De legalább olcsó volt és tudtad még épülettel pluszban szaporítani. Most nem jut eszembe, de hogy van itt a H5-ben ? Itt milyen lény számát lehet a saját épületén kívűl plusz épülettel növelni ?
  • I love Techno
    #8092
    bezony ám
  • j0nNyKa
    #8091
    kentaurnak nem allt jol az ij.. :|
  • Ted Beneky
    #8090
    Warlock volt régen, úgy emlékszem . Vízköpő - " ( meztelencsiga ) Hydra - Fekete Sárkány . De szép is volt !
  • Ted Beneky
    #8087
    Nekem is ! Egyszer se csinált olyat mint neked. ( Forceware 84.21 )
    A gargoyle meg vízköpő
  • Tutilevi
    #8085
    használj meteor showert:)
  • j0nNyKa
    #8084
    nalam nem

    technofiu: meg lettel kerve szepen ugy ~5x, csunyan is ugy ~5x, megprobalnad felfogni hogy nem valo neked a forum? menjel emberek koze.
  • I love Techno
    #8083
    amugy már ha igy leparasztozol , magyarázd már el enek a hozászolásod értelmét
  • Lacee
    #8082
    gef 6600GT, friss driverrel.