14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • bgabor
    #8693
    Hát, a patch óta nem vettem észre őrületes változást a sebességben.
    Nagyobb, 5-6 szereplős játéknál az End Turnözés akár két percig is eltart, és közeben szaggat, beállításoktól függetlenül. Ez elfogatdhatatlan.
    Sajnos nekem nagyon nem jön be az a program. A második és harmadik részt imádtam, a Shadows of Death-et a mai napig játszom notebookon, de ez nem jött be, ahogy a négy sem.
    Csilivili, meg minden, de szaggat és bugos mint az állat. Ráadásul ez a dizájn. Csar rá kell nézni az angyal/arkangyal ábrázolására és az ember elhányja magát.
    Meg a sok változatás, négyzetalapú harc. Reméltem, hogy nem fogják elrontani a játékot, de ennél még a negyedik résszel is többet játszottam.
    Egyedül a Sylvan vár tetszett, azt leszámítva semmi.
    Sajnálom, hogy végül is csak ennyi lett.
  • I love Techno
    #8692
    np
  • bgabor
    #8691
    Köszönöm, a mini image-t még nem próbáltam, majd most.
  • V1P3R
    #8690
    Nem nagyon kell sárkány a várakból, asszem én nem is gyártottam anno
    Nem tetszenek
  • j0nNyKa
    #8689
    talan annyit tudok mondani, hogy lehet, hogy amelyik sarkanyod a kuldetes megkapasa elott nalad volt, azt nem veszi be
    tehat volt 39 sarkanyod, megkaptad a kuldit, dismisseld a 39 sarkanyt, szerezz 20 ujat, es vidd be azt, hatha
    ha ez sem segit.. scriptbug, es restart :[
  • Kegan
    #8688
    Jointoltam is őket egyszer, a térkép délnyugati lávás területéről, de így sem fogadta el. Szerintem pedig éppen, hogy gyártani kell, hisz akkor miért kellett a Wizard Townokat Necropolissa változtatni.
  • Kegan
    #8687
    Necro 3. küldetéshez még annyit, hogy megpróbáltam már spektrál dragonnal is, de nem jött össze. Próbálkoztam a holdállásokkal is, de nem jött össze. Egyszerűen nem érzékeli a 20 csont sárkányt, egyszerűen nem értem. Megjegyzem, hogy a régebbi HOMM részeknél ilyen sose fordult elő, és szvsz úgy nem szabadna játékot kiadni, hogy nincs kellőképpen letesztelve. Félreértés ne essék a heroes az heroes, aminek nagy rajongója vagyok. De egy ilyen szaros hiba miatt nem tudok tovább menni 1 hete, és ez bosszant.
  • j0nNyKa
    #8686
    azt nem ertem, hogy mit jelentenek azok a szavak, hogy
    campaigne
    campiogne
    campagne
    campigne
    ... stb.

    miert nem tudja ezt a szot senki leirni? a kuldetes angolul campaign... :]
  • V1P3R
    #8685
    Ez meg keresni nem tud...
    Össze kell szedni a pályáról a 20 dragont, nem venni. Azt, hogy pontosan mire allergiás a script, nem tudom, de elvileg, ha van 19ed, és rámész egyre a térképen - ami term. automata joinol, akkor objective completed. Elvileg nem kellene előfordulnia, hogy 20at gyorsabban legyártassz, mint hogy annyi joinol, ha normálisan játszol.
  • Kegan
    #8684
    Üdv hirók! Eddig problémamentesen vettem a campaigne megpróbáltatásait. De. Necro 3. kampány 3 artifact öszegyűjtése megbottlottam. Minden elfoglalva, Cyrus elmenekült, és az üldözéséhez 20 Bone Dragons szükségeltetik (hol van ez a 6 k Csonti íjászhoz). Megvan a 20 csonti süsü, de nem fogadja el, nem enged át a teleportkapun. annyit üzen, hogy az üldözéshez toborozzak 20 csontos sárkányt. Na ez most mi, tudna valaki segíteni, vagy töltsem le a patcht, kezdjem újra a pályát??????????
  • V1P3R
    #8683
    Az inferno várban vegyél egy hajót, hajózz le a föld alá, köss ki egyből, várj egy napot és áss, utána pedig olvasd el a FAQ-ot!
  • kispimasz
    #8682
    Hi all!
    Végre az utolsó fázisba értem a Haven 5-nél :) Megszereztem az Obeliskeket meg a gral-t és megöltem a sereget. A kérdés csak az, hogy nem igazán értettem mire utal az új quest Godriccal és Isabellel mentem a várnak...ez most nagy gond? Isabellel elfoglalva nyerhetem még meg? Addig nem csinálom tovább nehogy elvesszek valamit vagy ilyesmi...
  • Ádesz
    #8681
    Na végre az 1.01-es patch. Remélem javítja azt az átkozott bugot
  • V1P3R
    #8680
    A 2 csicska herot kell berakni a várba, egyiket a kért sereggel a garrisonba, másikat a kapuhoz.
    Én anno Findannal szabadítottam ki a fent lévőt, azzal pedig a lentit.
  • I love Techno
    #8679
    amugy #8441 es hozászólásban linkekkel együtt megvan a válsz párral lejebb meg a patchek linkje is meg van ha vki-nek még nem tiszta vmi.
  • I love Techno
    #8678
    az eu patch-et felteszed utána miniimiget bemountolod a daemontoolsba elindítod az asr.exe-ét , kiválasztod a H5_game-et és megnyitás , nekem így elindul és müködik is.
  • I love Techno
    #8677
    nekem akkor ért véget ez a pálya mikor hazavittem a 2 kiszabadított hérót és ott csináltam velük vmit , nem tom kivédekeztem az egyikkel egy necró támadást vagy csak betettem a fővárosban vagy csak lényeket pakoltam beléjük de az is lehet hogy a főhérót kell a várba vinni már nem tom (de úgy emlékszem a pálya elején az egyik objectíva folyton ki-be kapcsolgatott ahogy ki-be futkostam a a fő héróval szal ezt mindenképp ajánlom hogy külgyétek haza a főhérót a várba hátha ez is elég), szal ezeket még érdemes kipróbálnotok ha nem akarjátok újrakezdeni (feltéve ha kivan pipálva a kiszabadítási objectíva mert nekem olyan bug jött elő benne hogy kiszabadítottam a 2 herót és nem tekintette megcsináltnak azt a feladatot sem....)
  • V1P3R
    #8676
    1. Meg lehet csinálni csak inf egységgel Agraellel
    2. Csak Sylvan egységgel egy másik hőssel
    - 1.0 alatt
    - 1.1 alatt
    - Easy-Heroicon
    - Nyugati vár korai elfoglalásával, vagy anélkül
    - Gilraennel fogócskázással, Logistics miatt nem nagy kunszt
    - Főnix felé, vagy a Hill Fort felé menet
    - Bevárva Gilraent
    - stb. stb. stb.

    3 dolog kell hozzá
    - okos Gating, ha inffel vagy
    - okos phantom image használat
    - csata kezdetén megfelelő helyezkedés
    ezeket megtanulni a játékban lehet, nem itt kérdezősködve
    ha nem megy, uninstall :D
    egy brutál pálya van heroicon, a dungeon 3, de hál istennek már azt is sikeresen újrajátszottam
  • Ted Beneky
    #8675
    Egyetértek veled .
  • horpeti
    #8674
    jah. :D Van 1 haverom, aki pénzkódokkal tolta végig a stratégiai játékokat.

    Abba meg mi volt az élvezet nemtom. De élvezte :)))


    Én erre csak annyit mondok: lol

    meg hogy:

    ON! :)
  • I love Techno
    #8673
    egyetértek , még talán a csalókkal egészíteném , mert ha vkiket akor azokat ténleg nem lehet megérteni.
  • horpeti
    #8672
    de legegyszerűbb ha megtanul az ember játszani. :D

    Mostanában már, amikor mindenhol van mindenről fórum, totál lusták lettek az emberek. Épp ez a jó, hogy felfedezi, megtanulja. Ha elolvassa a kulcsot, abban mi a jó?


    Diablo2 forumokon is, kérdezgetik hogy melyik felépítés jó, meg mi? meg hogy ez jó e? Ki kell próbálni, az a játék.. :D


    Persze ha nincs más, jól jön a segítség, de tökre lol, hogy van pl. egy tök jó még el is gondolkodtató játék (pl. H5), és akkor valaki egy már előre leírt terve alapján csinálja, akkor mi benne az élvezet? :D Hogy nyer?:P


    Na mind1, ez OFF volt. :D

    Csak már kikivánkozott belőlem, sry, hogy pont ezen a fórumon :DDD
  • steweee
    #8671
    a faq-t olvastam , az alapján nem tudtam megnyerni. a többieknek köszönöm a segítséget, megpróbálom úgy
  • j0nNyKa
    #8670
    de egyebkent ha beirta volna keresobe a palya nevet, a 9k hozzaszolasbol kidobott volna 1k-t, amugy semmi problema.
  • Ted Beneky
    #8669
    Stewee ! Ha nem bírsz vele, akkor kerüld el, foglald el a várait mikor nincs ott . Akkor állj le vele harcolni, ha te vagy túlerőben .Legyen több hősöd akik az utánpótlásodat szállítják és ott van a kreatúra idéző varázslatod is, stb, stb. Ja és sokan írtak már rá megoldást, csak rá kell szánnod egy kis időt a visszaolvasásra, ha komolyan érdekel a dolog.
  • SaGa Jr
    #8668
    Egyszerű:
    ne várd be és akkor nem ér meglepetés. Gyűjts egy kis sereget, verd le a főnixeket és legkésőbb a 3. hétre foglald el a nyugati várost a főnixeken túl. Nem szabad várakozni, de ezt már többen is leírták előttem. Menni kell előre, elfoglalni minden bányát, felhúzni az alap lénytermelő helyeket, hagyni a francba a fejlett épületeiket. Kell sok pénzt gyűjteni és akkor nem lesz probléma.

    Vagy ugye ott a patch, ami drasztikusan legyengíti az amúgy sem legyőzhetetlen Gilraent és seregét. Meg az easy módban sétagalopp a játék.
  • steweee
    #8666
    nem tudom sehogyan sem megnyerni az inferno kampány harmadik pályáját sehogyan sem. pedig már 3x kezdtem újra és mondhatom azt, hogy megtettem mindent amit ember megtehet. már tudom hova kell menni elsőnek, csak az elf várat fejlesztem és nagyon takarékoskodok a sereggel. mégis mire elér hozzám már vannak sárkányaim is, de vmi borzasztó sereggel támad és nem tudok még csak jelentős veszteségeket sem okozni neki (400 sprite, 6 sárkány, 20 faember, 50 druida, 100 hunter stb.)

    tippet légyszives adjatok már hozzá !
  • bgabor
    #8665
    A Reloaded verziót lehet valahogy 1.1-es patchel elindítani?
    Mert asr.exe-vel nem indul, pedig újratelepítettem,cracket hanyagoltam, ráraktam a patchet és asr.exe-vel(securom loader) próbáltam indítani.

    Ez már a sokadik eset mostanában, hogy a reloaded verzióra nem lehet patchet tenni, a hitman:Blood Moneyval is ugyanez volt a helyzet, reloadedék meg b*sznak 1.1-es cracket készíteni. Csak a BM-et életre lehet kelteni asr.exe-vel.
  • Dant0r
    #8664
    Szedd le a patchet!
    Egyrészt van easy mode, másrészt gyengítettek Gilraenen.
  • valaminick
    #8663
    hehe
  • ProGabe #8662
    EZ A TRÜKK
  • Qdu
    #8661
    Sziasztok!
    Valaki tudna valami jó tippet a 2. küldetés sorozat 3. pálya a conquer (ha jól emlékszem). Mi a trükk? Mert iszonyat tápos az ellenfél...
  • precision
    #8660
    van 1.1 -es patch? bocs nem nagyon olvasgattam mostanában a topicot...
  • j0nNyKa
    #8659
    "én olyan szuper pályákat csinálnánk."

    ezen most jot derultem :DD

    meg a faq nem ir olyat, hogy "nem map editor", a faq olyat ir, hogy nincs mapeditor :DD
  • Tataglia
    #8658
    Igazából egy Heroes Tower oldalon láttam képet a map editorról. De ez csak egy kép, így sajnos F.A.Q.-nak van igaza. Tényleg nincsen map editor.
  • Tataglia
    #8657
    Kár, hogy azt írja a F.A:Q., hogy nem map editor, pedig én olyan szuper pályákat csinálnánk.
  • blackadder
    #8656
    hali!

    igen nekem volt...már ez bizony restart level! :(
  • Tutilevi
    #8655
    azt mondták még visszáb hogy euval műxik
    nem saját tapasztalat!
  • bgabor
    #8654
    Nyilván volt már róla szó többször is, de a reloaded verzióhoz melyik patch kell,us vagy eu?
    Bocs a kérdésért, de csak két oldalt tudtam visszaolvasni, és ott nem volt válasz erre, a FAQ-ban pedig valamilyen érthetetlen okból nincs benne.
  • b-type
    #8653
    ja és persze hozzátartozik hogy azért mert godricknak expert volt a képessége a csatakütyükre.