14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • j0nNyKa
    #8733
    1) faq
    2) scenario information
  • blackadder
    #8732
    hali!
    nem kell lehurrogni csak kiváncsi vagyok 2 dologra:
    1.vannak artifactok amiknek csak a nevét irja ki a játék...azok jok is valamire vagy valahol meg lehet ismerni öket ??
    2.van a sylvan 4dik pálya hogy mentsem meg tierut....szoval nekem kiirta hogy nemsikerült megmentenem de a játék meg a pálya ment tovább...ez normális dolog??
    üdv!
  • j0nNyKa
    #8731
    azert tegyuk hozza hogy te 1 fantasy jatekkal jatszol, ha raciot keresel benne, eltevedtel.
  • Kegan
    #8730
    7 kérdőjel jazzikám, mert már egy hete ezzel a pályával szórakázok.
  • jazzy
    #8729
    Ott van a 40 kerdojeled kozott.
  • Kegan
    #8728
    BuG ide vagy oda, nem értem a logikát a Necro 3-ban. Minek az a rusnya 20 csontkukac dragon. A hapi elmenekült, gondolom mer be van tojva. A seregnek már minek a 20 Drago, amikor már van 6K Skeleton Archer, 356 Vampire Lord, 195 Archlich, 300 Ghost, 411 Zombézi.... Hol itt a ratió. Markhalnak sincs ki a négy kereke, azt hiszi 20 bonita dragunova többet ér a warban, mint 1K samuarcher (mer ugye az is küldetés volt ho raise 1000 skeleton....)Hol itt a ráció emberek???????
  • Dant0r
    #8727
    Akkor ne fórumozz, meg pszihológusozz, hanem:
    a, játszd magad kockára:D
    b, get a life
  • BEAST #8726
    ilyenkor az már nem segít :S
  • NeoMaN
    #8725
    Retradált faszozol neten keresztül (anononimitásba burkolózva) vadidegen embereket, mert nem játszák kockára a fejüket.
    Lehetséges, hogy pszihológushoz kellene menned, nem gondolod?
    :DDDDDDDD
  • Me Ga
    #8724
    Sajna ott még nem tartok. Nincs túl sok időm játszani... sajnos...
  • V1P3R
    #8723
    Megvan a hiba
    Volt már valami a vállatokon, és emiatt az inventoryba rakta.
    Ki kell cserélni, ki hitte volna. :P
  • V1P3R
    #8722
    Lehet a warez verzióból kiszedték a bugokat? :D
  • V1P3R
    #8721
    Azt nem értem, hogy mindig jönnek ezek az így bugos, úgy nem tudom végigvinni bejegyzések, nálam meg másfél végigjátszás alatt egy se volt, ami miatt ne tudtam volna befejezni a küldetést. Ha restart kellett, akkor az a saját balfaszságom miatt volt. Ezért vagyok ilyen szkeptikus a hasonló beírásokkal kapcsolatban. Amíg itt nem jelentkezik végigjátszást akadályozó bug (nekifutok majd még1x), addig igen is hülye retardált f*sznak foglak hinni, sry.
  • NeoMaN
    #8720
    egy dé
  • NeoMaN
    #8719
    Nekem a hang kezdd el egy picit késni egy idő után.
    Röhej.
    Peccs se segített.
  • NeoMaN
    #8718
    Gondolhatod jól, de nekem elsőre mindez megtörténnt, csak a szárnyas lófaszt nem kaptam meg. :)
  • V1P3R
    #8717
    Szívesen, máskor is!
  • Lobsterman
    #8716
    Köszönöm szépen. Mivel bug ezek szerint, mert bejött a videó az angyalokkal, de nem támadott be senki, és az összes többi sem történt meg, ezért én vagyok a balfasz, és megyek is Máriózni. Bocsánat hogy zavartam a köreid...
  • V1P3R
    #8715
    Gondolom Lorekeep felé megtámadtak angyalok.
    Gondolom bejött a videó, hogy kaptál egy artifactot.
    Gondolom bejött egy új quest, hogy repülj be a középső várba az artifact segítségével.
    Ha nem jól gondolom, bug, ha mégis, akkor maradj a Super Mario Bros-nál!
  • j0nNyKa
    #8714
    ja ertem, ugy tenyleg lehet h megtelik :]
  • Lobsterman
    #8713
    foggalmam nincs. 512 van összesen a gépben, úgyhogy swapol mint állat :D
  • I love Techno
    #8712
    emlékszem még régen a heroes három-ban is volt ilyen virtuális memoriaprobléma hogy custom mapon pár óra játék után ha közben nem volt ujraindítva a játék ecerüen kivágott a játék és utána már hiába próbáltad betölteni az autosave-et az is megdöglött (persze mai gépeken már biztos nem lenne ilyen probléma H3-mal).Kösz a tippet.
  • Lobsterman
    #8711
    Van egy kis bajom. Nekró 5-nél tartok. A csajszi megvan, bent csücsül Markal inventoryjában, de hiába megyek be bármelyik várba is(gondoltam mégsem lorekeepbe kéne, csak ez is el van írva) de nem történik semmi. Próbáltam garrisonba tenni, próbáltam átadni a nőt Isabelnek, de semmi sem működik. Kezdek kifutni az időből meg türelemből is. Ez most bug, vagy van valami amit kihagytam?
  • j0nNyKa
    #8710
    mennyi szabad ramod van ?
    nekem kb 512 marad a jatekra, es az nem telik meg soha
  • Lobsterman
    #8709
    Ilyen nekem is szokott lenni hogy egy idő után kegyetlenül beakad. kilépek, újraindítom a játékot, és máris jó. Szerintem megtelik a virtuális memória ilyenkor.
  • j0nNyKa
    #8708
  • Dant0r
    #8707
    ja és persze Nature's Luck bejátszik mindkettőnél...
  • Dant0r
    #8706
    Hehe, néztétek a két hőst, akit a sylvan pályán meg kellene menteni?:))
    Mindkettő olyan tápos már lvl10 létére is hogy ihaj...

    Csekkoljátok Talanar-t, akinek lvl18-on már annyi skillje van, HOGY! :D
    ehh
  • bgabor
    #8705
    Igen, ez az. Pontosan erről beszélek.
    Nekem is ez az emészthetetlen. Számomra a heroes mindig is a custom mapokról szólt. De sajnos nem hiszem, hogy ki tudják javítani, mert alapvető részét képezi a játéknak, szvsz nemigazán lehet meggyorsítani. Így viszont játszhatatlan.
  • Kegan
    #8704
    A 4 után mindenképpen felüdülés ez a rész, a fajok szimbólumaitól kezdve a lények külcsinéig szerintem hatalmasat fejlődött a HOMM univerzum. Szvsz a 3-at nem veri, de ott lohol a nyomában. Majd a kiegészítűk után minden kiderül.
  • Kegan
    #8703
    Me Ga! Tudsz valami okosságot Necro 3. küldire: 20 bone dragon- nem enged át a portálon.
  • I love Techno
    #8702
    a campaign-ok alatt nem volt probléma , de ez ami custom mapon van ténleg nevetséges , kipróbáltam egy 6 player-es mapot és kb úgy az első 2-3 hét ami úgy simán lefut hogy nem akad meg a kép end turn-ölés alatt , aztán mikor elkezdik egymás várait elszedni és egy két játékost ugye likvidálnak (most nem tom ez lehet-e az oka vagy csak szimplán az idő múlása és az egyre nagyobb seregek meg az egyre több hero) elkezd kegyetlen szar lenni , én szeretem ezt a játékot , de sajnos azzal egyet kell értenem hogy sújos hibák vannak benne , bugokat én nem vettem észre (a campaign egyes küldetésében előfordulókon kívül) , de ez hogy én pár másodperc alatt lelépem a köröm csatákkal is max 1-2 perc alatt , és a gép meg pár hét után 5 percekig lép és minden nappal egyre hosszaban ez brutális és jáchatatlan (kb 3 óra játékból jácottam 20 percet a többi időben meg néztem a monitort hogy mikor jövök már).... remélem hamarosan jön a köv patch amiben ezt a problémát küszöbölik ki.(amugy minden más tekintetben nagyon jó ez a játék)
  • Kegan
    #8701
    Necro 3 problémó. Csak még egy kérdés: Akkor ne gyártsak, csak a küldetés megkapása után jointoljak 20 Drakót?
  • Me Ga
    #8700
    lo, ez király... rövid és velős
  • Kegan
    #8699
    Haven 5: Obelisk keres, puzzle map figyel, Tear of Asha (grál) kiás, bevisz Haven vár, épít "Bonus" building.
  • Me Ga
    #8698
    Ezt (és még sokminden mást is) megtalálhatod a FAQ-ban gyk. fent a nagy sárga felirat
  • Gathavor
    #8697
    Hy, nem tudja valaki mi az a "Tears of Asha" és hol van? Haven 5. pálya Fall of the king. Azt mondja rakjam fel Dunmoor nevü városomra de nem tom mi az és hol van...
  • dr Kotász
    #8696
    Valamint a király: camping
  • bgabor
    #8695
    Lehetséges, hogy ezért ilyen a dizájn.
    Tényleg nem leszólni akarom, csak azon kesergek hogy nekem nem tetszik.
    Az End Turnös szaggatás mert azért gáz, mert aki már régóta heroesozik, és adott esetben egy kört 10-15 másodperc alatt elintéz, akkor a falra mászik, ha a körök között másfél percet kell várni az ellenfélre. Nekem a legjobban ez feküdte meg a gyomromat. Úgyhogy részemről visszamegyek H3-azni, mert jobbat nem tudok.
  • markastor
    #8694
    Szerintem meg marha jól sikerült ez a rész. A dizájn az szvsz azért ilyen, mert különben nem venné meg az 1.0-ás user, csak az igazán fanatikusok. Bugokat ébn eddig nem találtam (max. az end turn-os szaggatás, de úgy sem akkor lépsz :) ).