14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • ulrik
    #8773
    Üdv!

    Ez a warlock campaign eddig a legunalmassabb, annyira elhúzodik egy-két pálya meg elég lassúak ezek a vártámadások is, néha már a hajam kihullott tőle:)
    Meg általánosságban nézve szerintem kissé nehézre sikerült egy-két pálya még normálon is, aki nem nagyon játszott az előző részekkel annak szerintem nem sok esélye van:)
    Ami még hiányzik, hogy nem látom a hősnél lévő seregeket meg a manáját csak ha bemászok az inventoryba, a játék maga nagyon szép lett, bár a hangulat az már nem a régi, meg az átvezető videokat megcsinálhatták volna jobban is, hasbeszélő emberkék no szájmozgással, meg elég bénán is néznek ki:)
    A főnix az elég cool lény lett, viszont én úgy vettem észre, hogy a várakban nem a csúcslények a legjobbak, hanem a középosztályt sokkal jobban megéri venni, egy kicsit hiányoznak a megszokott varázslatok is, abból is visszavettek.
    Amit még hülyeségnek tartok a játékban, hogy a hős harcol a csatában, de ő maga sebezhetetlen, ez még el is menne ha csak varázsolna, de amikor a vártámadásnál átfut a várfalon, hogy rácsapjon vmelyik lényemre az már kissé vicces lett:)
  • Shiwo
    #8772
    asszem én inkább kivárom a cracket.. :)
  • Lammer
    #8771
    es most miert kell a rosszindulat? -.-
    kurvara nem az volt a celom, hogy menozzek, csak szerettem volna erzekeltetni, hogy mukodik a dolog 100asan... -.-
    tehat akiknel nem mukodik az asr+clone miniimage kombo azoknal van valami gebasz...
  • NeoMaN
    #8770
    Örülök neki, bebizonyítottad nekem, hogy szuper vagy.
    :)
  • Lammer
    #8769
    tokeletesen megy a 4.03as daemonnal! nalam nincs bepipalva a vedelem(egyik sem!) es eddig 90 inditasbol 90Xer elindult az "asr"el... ,)
  • dicehater
    #8768
    Még annyi, hogy az Inferno 4. pályáján elfogalni gyorsan az elf várat, közeli bányák megszerzése, utána rohanás RÖGTÖN az inferno várba. Nekem most sikerült csak megszereznem a második sylvan várat de restart lesz mert annyi embere van (hagytam az inf várat) a föld alatt + a másik fenti 2 várban hogy nem lehet behozni. FONTOS: a legleső sylvian helyőrsében NEM lesz kocsma ---> nem lehet hőst toborozni
  • dicehater
    #8767

    Patch megoldás, akinek eddig nem jött be (nálam sem) a dt + asr combo:

    1. homm5 install
    2. eu 1.1 patch felrak
    3. elmenteni a p0-sound.pak, p0-texts.pak fájlokat (angol nyelv miatt)
    4. russian pack leszed haraso
    5. russian pack fájlok bemásolása
    6. angol nyelvi fájlok visszarakása
    7. dt + mount mini
    8. mehet a játék

    Elvileg az orosz verzióban nem securom hanem cdcheck védelem van ezért kell trükközni, sajnos nálam sem vezetett semmi eredményre a dt + asr móka, de így már tökéletet, jelenleg Inferno 4.-en megy a csata.
  • gtom
    #8766
    inkább optimalizálják még a játékot egy kicsit
  • 3P
    #8765
    Még nem tettem fel a Patch-et.
  • blackadder
    #8764
    hali!

    nemtudok képet feltenni de kb félorája volt egy oylan csatám a sylvan 5-ös pályán nicholaial hogy volt neki 5k spectral dragonja....volt már valakinek iylen vagy ez normális dolog???:D :D
    kb 4-5 honap alatt!!
  • j0nNyKa
    #8763
    most raktak bele autoupdatert, esetleg az, bar nem hangzik logikusan, de jobb nem jut eszembe
  • 3P
    #8762
    Egy érdekes jelenséget figyelmet meg. Amíg fut a Heroes 5, addig eszméletlen lelassul az internet kapcsolatom. A tűfalban tíltottam a H5 ki és bemenő kommunikációit, tehát az nem is forgalmaz. Pl ha megy egy FTP kilens mellette az átvitel sebesség a töredékére zuha, amíg megy a H5. Valami tipp, hogy mitől lehet és hogyan lehetne ezen javítani?
  • V1P3R
    #8761
    http://www.heroesofmightandmagic.com/heroes5/interview_aoh_fabrice_cambounet.shtml
    -Havonta egy patch
    -Köv.-ben multiplayer hibák javítása, utána map editor
    -Duel Mode változások is várhatók
    -AI javítás
    -szokás szerint majd a kiegben várható új kastély, új szörnyek
    -stb.
  • blackadder
    #8760
    jah köszi akkor jo!
    tovább is mentem csak kiváncsi voltam hogy van e olyan verzio hogy sikerül e megmenteni,de akkor ezekszerint enm!
    thx!
  • NeoMaN
    #8759
    10-ből 5-ször elindul. nemtom miért, teljesen random a dolog. Az mind1, hogy kilépek-e a démonból vagy nem.
  • Dant0r
    #8758
    Daemonból LÉPJ KI.
    nekem is csak úgy indul...
  • valaminick
    #8757
    rakd fel ujbol peccs nélkül és várjál a feltört 1.1re
  • Smoke
    #8756
    KRKSecurom_Loader -rel sem akarja elindítani, mini image mellett vagy nélkül sem indítja. asr.exe-vel indítom és semmi ugyanazt írja ki mintha nélküle indítanám. Miután már 3 napja nem játszottam vele 1 percet sem, kezdeneke megjelenni az elvonási tünetek, szal akkor ha jól értem nem is lesz hozzá patch törés, és vhogy mégis próbáljam meg elindítani?
  • NeoMaN
    #8755
    nincs törés
    loader kell hozzá semmi más
  • Smoke
    #8754
    Nem tudja vki hogy az 1.1-es patch-hez van már törés vhol?
    Csak azért mert pár napja szarakodok a reloaded-es verzió miatt.
  • SaGa Jr
    #8753
    Nem lehet megmenteni Tierut és azért megy tovább a pálya, mert dolgod van még ott. Meg is mutatja hová menjél és ha a videót végignézted, akkor tudhatod mit kell tegyél.
  • j0nNyKa
    #8752
    ugyanarrol beszelunk, csak nem fogod fel, hogy azokbol az artifactekbol bizonyos textfileok hianyoznak, es ismetlem, inmaron 3.jara, hogy bennevan a faqban.
  • blackadder
    #8751
    jo mindaketten másrol beszélünk de azért kösz :)
    TedBeneky nekedis thx :)
  • I love Techno
    #8750
    Azért szerintem már elég sok ember beszélt itt bugokról csak nem feltétlen erről a konkrét esetről (de ettől még nekik bebugosodhatott ugyan úgy mint másnál egy másik pálya....) , nálam is volt hogy megcsináltam mindent és nem lett vége a pályának erre restart és lépésről lépésre ugyan úgy játszottam akkor meg jó lett és ha viszaolvasol pár oldalt láthatod hogy minden nap volt aki vmijen bugra panaszkodott , szal nem kell itt lehurrogni senkit sem , a fórum szerintem arra való hogy segítsenek egymásnak az emberek , ha meg nem bírod a szerinted faszláma kérdéseket nem musszáj elolvasni.
  • Lobsterman
    #8749
    és nem konkrétan erről a bugról beszélek, mer volt itt már másnak is más baja a bugokkal. és nem mindenki olyan balfasz hogy egyből sír hogy nem tudja mi van bár még a küldi szövegét sem érti. vannak ilyenek is, de azért nem hinném hogy te annyira tökéletes lennél hogy akár még őket is lekezelő hangnemben fikázd kapásból
  • Lobsterman
    #8748
    néztem, és lefogadom hogy nem volt. nem is lehetett volna, mert nem harcoltam az angyalokkal, csak a videó jött be. ne nézz már le mindenkit ennyire
  • V1P3R
    #8747
    Szted mi lehet a logika vajon? Talán az, hogy most szeded össze a következő pályához a kezdőegységeket? Válasz: IGEN
  • V1P3R
    #8746
    Greenpeace: Napi max. 3 órát tudok játszani, kivéve hétvégéket, amikor ráérek jobban. Nem kell kockára játszanod a fejed, hogy gyorsan túllegyél ezeken, elég elolvasni a quest logot, adja magát minden.
    Lobster: Nézted restart előtt az inventorydban, hogy van e wing of angels? Lefogadom volt...
    Böszme mákról meg annyit, hogy jár ide több100 ember, és csak ti 2en szoptátok be ezt a "bug"-ot. Ergo volt annyi eszük, hogy átrakták a wing-et a helyére, vagy nem volt a helyén alapból semmi.

    PEACE! FAQ! :D
  • j0nNyKa
    #8745
    bennevan a faqban hogy a magyar szovegek hibasak, es hogy kell javitani
    nem ertem, ezen mit nem ertesz.
  • Ted Beneky
    #8744
    "Ezzel a moddal már minden varázstárgynak van leírása. A data könyvtárba kell bemásolni."

    "Heroes Magyarország " nagyszerű honlapja. Van élet a sárga szöveg fölötti csíkon is :-))


    http://heroes.hardwired.hu/heroes5/leirasok/modok/artifact.pak
  • Kegan
    #8743
    Egyetértek. Következetesen nem fogadja el az 51 sárkányomból azt a nyomorult 20-at, ami kell neki.
  • Lacee
    #8742
    csak a saját tapasztalatomat tudom mondani, nálam így volt.. kiírta hogy new objective, és nem sokkal utána meg jött is a kisfilm, amiben Markal örül magának h mekkora faszagyerek a 20 csontijával.
  • blackadder
    #8741
    na most ha az angol végigjátszásra gondolsz abbol nemfogok rájönni hogy mivan azokkal az artifactokkal! :)

    megcsináltam a pályát mert engedte csak kiváncsi lettem volna hogy mivan hogyha megmentem a tierut meg hogy egyáltalán lehetséges e....
  • Lacee
    #8740
    SZVSZ nem a realitás a kérdés, hanem hogy hihető, következetes világ legyen.
  • Kegan
    #8739
    Akkor már azelőtt teljesült a küldetés, hogy megkaptad volna a küldetést? Ez lenne a megoldás?
  • Kegan
    #8738
    Akkor már azelőtt teljesült a küldetés, hogy megkaptad volna a küldetést? Ez lenne a megoldás?
  • Lobsterman
    #8737
    Márpedig bugos. Ez is bug volt amit mondtam, mert a pályát újrakezdve már működött minden simán, meg vannak olyan műsorai is hogy átugrik 1-1 pályát. Szóval ne bunkózz az emberekkel. Csak azért mert böszme mákod van, és nem találkoztál egy buggal sem, attól még másnál lehet.
  • j0nNyKa
    #8736
    nem............
    attol, hogy fantasy, nem SZABAD realisnak lennie
    ez a megfogalmazas sztem inkabb illik ide.
  • Lacee
    #8735
    a necro campaignban nekem volt vagy 35 sárkányom amikor megkaptam ezt az objective-et, és simán jött utána a video h kész is...
  • Kegan
    #8734
    Lehet, hogy eltévedtem, de szerintem a műfaj többtényezős stratégia (skills, ability, fejlesztés, nyersanyag, finanszírozás, terjeszkedés, taktika, mágia, szerencse, morál, kezdeményezés,) fantasy világba gyúrva. Attól, hogy fantasy még nem kell logikátlannak lennie.