14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • GothiK Aesh
    #8813
    igen visszaolvastam tévedés ne essék hogy vissza kell másolni az 1.0 s exe t de az barbár módszer pontosabban a rekoaded os 1.1 es crack pontos nevére lennék kiváncsi
  • Cobra.
    #8812
    Ha a CD-d kallódott el az nem gond, mert a játék DVD-n van
    Egyébként kb 160 hsz-szel ezelőtt van leírva hogy megy, ha nem akarod a DVD-t koptatni.
  • OliApa
    #8811

    Peccs problémákra ott a bolt. Már a magyar verzió is kapható!
  • GothiK Aesh
    #8810
    sziasztok felraktam az uj peccset és hát közbe elkallódott az eredeti cd m éshát kéne az 1.1 hez valami crack , esetleg egy privit dobhatna valaki
  • I love Techno
    #8809
    nálam csak 2k-ja volt mikor restartoltam , megszerezted az artifaktokat? , amit a hut-ban kapott feladat írt? mert elképzelhető hogy amíg nem teljesíted addig mindig becsítel magának a gép annyi egységet hogy legyőzhetetlen legyen , de lehet hogy néha bebugzódik nem tom már rég volt(ezt a pályát én is utáltam).
  • j0nNyKa
    #8808
    mert ott eldugtak nagyon !!!4
  • Shiwo
    #8807
    akko lehet csak nem vettem észre a www.tortexekkulonosenlamaknak.net-en
  • j0nNyKa
    #8806
    ahol en szoktam, ott volt mar este
    a www.nemvoklamatomhogyittvanatortexe.hu-n meg mar napok ota kintvan.
  • Shiwo
    #8805
    télleg van crack...a vicces, hogy ahol nézni szoktam, hogy van-e , azon az oldalon tegnap este még nem volt...vagy csak vak vagyok és nem vettem észre...
  • b-type
    #8804
    írjál a készítőknek.
  • doncsabi
    #8803
    felraktam a patch et és nem indul el miért?
  • Lammer
    #8802
    en a www.nekemmegmindigmegyaminiklon.hu-rol toltottem le
  • Santata
    #8801
    Hát mert eddig nem gondoltam hogy ilyen egyszerű oldalon fennlesz... Másik meg hogy ti is ismeritek-e Szal mindenki keresse a www.nemvoklamatomhogyittvanatortexe.hu-t mert minden játék minden verziójához minden crack fenn van.. És legális
  • Acidlich
    #8800
    oh hatha tudod h honnan toltsd le, akkor minek kerdezted?
  • Kandurex
    #8799
  • Kandurex
    #8798
    www.pedigde.hu
  • Santata
    #8797
    Köszi a gyors választ... De inkább a www.nemvoklámatomhogyittvanatortexe.hu -ról töltöttem...
  • NeoMaN
    #8796
    NEM .HU???
  • Acidlich
    #8795
    www.tortexe.com
  • Acidlich
    #8794
    Elobb jarj be szorgalmasan nyelvtan orara, aztan forumozz.
    Elore is koszonettel: sg forumozok
  • Santata
    #8793
    És működik? merre keressem a tört exét?
  • NeoMaN
    #8792
    Van már tört exe hozzá...
  • NeoMaN
    #8791
    Köszi!
    :D
  • NeoMaN
    #8790
    :)
    LOL
  • kHares
    #8789
    Engedélyt kérek hogy idézhessem másoknak eme kultúrális gyöngyszemet. Koherens, szép magyar beszéd helyesen leírva. Az ilyet disznók elé vetik, tehát valami más fórumon kellene kérdezned mert itt még tapasztalok némi értelmet a szokásos negatív iq-val rendelkező egyének között is.
    Viszont nem szeretném ha kérdésed válasz nélkül maradna, ezért megpróbálom értelmezni azt. A problémád hogy nem látod eredményét támadásodnak? Ezer egység fölött már csak nagyjából jelöli, tehát a 2k lehet 2436 darab is. Nyugodj meg alul kiírt mindent, azt is mit rak rá(ami egyébként jobb click az egységre és látnád az aktív varázslatot). Mégis hogyan voltál képes eddig így eljutni?
  • Tutilevi
    #8788
    felmegy az eu patch a reloadedra is
  • Smoke
    #8787
    Kössz, mindent kipróbáltam, és még egyszer se mindult el. Nem tud vki smsweb-et ahol a clone cd-s fent van? Vagy arra sem megy fel a patch? Mind1 ha vki tud prviben lécci dobjon meg egy linkkel.
  • j0nNyKa
    #8786
    menj mar innen
  • doncsabi
    #8785
    valamit rak rá és kész
  • doncsabi
    #8784
    az ijászom
  • doncsabi
    #8783
    miért nem birom a 2k emberét meg ölni a kardosat elfhösnél inferno 3 dik pályályán ?
    semmit se sérül pedig 200at szed le
  • doncsabi
    #8782
    patchat hol lehet le tölteni?
  • ThugEdge
    #8781
    na ennyi:
    mcz-h5plpack.rar-ez a polish language pack és a mérete:1.1Mb
    na remélem ilyet láthatunk majd hu-ban is
  • Charadras
    #8780
    Köszi ! Eszerint fogok cselekedni
  • Dant0r
    #8779
    Mit lehet egy exe berakásán elbaltázni?
    Ha nem megy rárakod a másikat..
    Amúgy fene tudja:D
  • Charadras
    #8778
    Sziasztok!

    Tudja vki, hogy a Reloaded-os verzióhoz az európai vagy az amerikai 1.1-es patch-et kell feltenni? Csak mert kijött végre a crack hozzá, de nem akarnám elbaltázni... előre is THX!
  • j0nNyKa
    #8777
    nonono, elotted szolonak igaza van, van 1.1 crack mar :]
  • Lacee
    #8776
    de a legpunkosabb megoldás: patch feltelepít, majd az eredeti exe file a lemezről visszamásol... simán indul a játék, és a változtatások/javítások is élnek, csak épp a verziószám a sarokban maradt 1.0 :D
  • robotnyk
    #8775
    már van is...
  • j0nNyKa
    #8774
    gl hf, nem hiszem h lesz crack :D