14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Tutilevi
    #8853
    oh bocsesz akkor én vok a hüle
  • blackadder
    #8852
    háth akkor nem duzzognék ha csak 1szer dobná be magának a 666ot mert az mé verhetö,de ez???!!!
    vajon ha teljesen ujrakezdem a pályát akkor is ez lesz?
    mert eddig csak 1szer kezdtem teljesen ujra akkor az van hogy a dungeonban a 2honapban 14K csontija van...az se tul jo:(
  • j0nNyKa
    #8851
    az elotted szolo sztem ugy ertette, hogy 15k helyett 15 :]
  • Tutilevi
    #8850
    sztem meg úgy 14.900-al:)
  • markastor
    #8849
    Szerintem egy ezressel elszámolták a sárkányok számát. :(
  • Tutilevi
    #8848
    na itt van blackadder dragongyűjteménye

    mindenképpen bugnak kell lennie,mert ugye a hozzávaló sereg nem indokol ennyi spectral dragont
    ja és szerény számításaim szerint ez a sereg 3.317.633 XP-t érne:)
  • j0nNyKa
    #8847
    data konyvtarban van texts.pak ? sztem az hianyzik, vagy hibas

    v1p3r: ahogy neztem, a vegen odapakolja a script nikolait egy helyre, sztem emiatt csak 1x hivja meg, de nem tudom... lehet bugos, es folyamatosan aktivalgatja a jatek azt a scriptet
  • NeoMaN
    #8846
    cserélj vga drivert, unistállj kódekpakkot
  • belcure
    #8845
    helló..nekem 1 olyan bajom lenne hogy a game-megy...nagyon jo...csak a szövegek nem jelennek meg...tehát amikor inditom a játékot akkor már nincs az hogy options meg az ilyenek...elunditottam vakon a gamet és ottsincs a játékban semmi...mi lehet a baj? fx5500gforce grafkarim van 128mb 128bit 512 ram 2.5 ös proci baroonos...segitsetek!
  • V1P3R
    #8844
    Szerinted azt a 666ot csak egyszer hívja meg a script?
  • blackadder
    #8843
    elvileg el küldtem de azt a képet amikor felvettem a fönixeket meg kinyirtam a dragonokat és kisütött a nap,és amikor összefutottam nicolaial akkor 15K dragonja volt...no comment
    remélem ez is megfelel:)
    tedd fel ide is meg ahova akarod:)
  • j0nNyKa
    #8842
    figyeljcsak, a scriptben az 666 dragon csak
    [email protected] johet a kep a 7k dragonodrol, en felrakom szivesen barhova
  • TreDoR
    #8841
    THX!
  • Yan
    #8840
    itt,
    a jobb oldali, ha nem láccik a karika.
  • OliApa
    #8839

    Nekem keddre ígérte a futár a Galaxisnet-ről.
  • blackadder
    #8838
    ahha...gondolom meg se probálam átirni...:D :D
    amugy az elözö üziben az akart lenni hogy ha ir vki egy mailt akkor arra elküldöm és felrakhatja a képet ide vagy ahova akraja,bocsi de elég fáradt vaok!
  • V1P3R
    #8837
    Egy kis részlet a Sylvan kampány uccsó küldetésének a LUA scriptjéből, ami magyarázza a sok Dragont
  • blackadder
    #8836
    ez mi volt?:)

    bocs d emost nincs kedvem regekkel vacakolni,de ha irsz egy mailt akkor tedd fel te tárhelyre vagy ha tudod ide is benyomhatod!
  • V1P3R
    #8835
    function ownage() --âűçűâàåòñÿ êîãäà ïàðàìåòð power ñòàíîâèòñÿ áîëüøå 1, òèïà "Âåëèêàÿ Íî÷ü" äîñòèãëà ñâîåãî àïîãåÿ è àíäåäîâ óæå íå îñòàíîâèòü
    for i,h in regions do
    SetRegionBlocked(regions[i], nil, PLAYER_2)
    print (regions[i], "unblock");
    end
    sleep ( 5 );
    EnableHeroAI('Nikolay' , false);
    AddHeroCreatures('Nikolay', CREATURE_SHADOW_DRAGON , 666);
    ChangeHeroStat('Nikolay', STAT_MOVE_POINTS, 6500000);
    MoveHero('Nikolay', GetObjectPosition("Heam"));
    end

    :D:D:D:D
  • blackadder
    #8834
    amugy nicolai már halad visszafelé mer nekiálltam 4edszer is elöröl a páylának és már csak ott tart hogy 14k csonti,de akkor amikor nekem még csak 300masterhunterem van:(
    szoval foggalmam sincs micsunájjak ezzel a pályával...
  • Dant0r
    #8833
    Léccilécci regisztrálj valahova (uw, képfeltöltés, akármi), és rakd fel oda, mert sztem nem egyedül ő kíváncsi rá:)
  • blackadder
    #8832
    screenshotban csak 5k-s van meg mert azt láttam elöször és azon lepödtem meg :)
    az megfelel??:)
    egyébként ide feltenni nemtudom mert nemengedi,de ha irsz egy mail cimet akkor elküldöm :)
  • Tutilevi
    #8831
    7k spectral dragon??ajnye
    hihetnék inkább a szememnek,tudnál screenshotolni?
  • Acidlich
    #8830
    1utterzek. nekem ez a par nap mulva erzes a sylvan kampany 2. palyajan jott elo, mikor szembetalalkoztam egy olyan sereggel, ami szo szerint porba alazott. biztos ki lehet kerulni vagy trukkozni, mer vegulis nem cel konkretan leverni, de valahogy nem volt kedvem szarakodni vele. majd valamikor
  • b-type
    #8829
    :)))
    Megtörni én sem :)))
    Tudom a megoldást, csak nem tetszik.
    Ez a Nec utcsó pálya, mivel szándékosan kerültem minden infót ezért úgy tudtam játszani ahogy akartam, az elején felvettem jó pár hőst, hajóra raktam, a hajon ők visszakeresték az árúkat és a fát amibe a hajó került, addig a a Nacró főcsávóval felkajáltam mindenkit hogy nőjön a csonti íjjász sereg, közben építgettem a lovagvárat. A felderítők által bejárt területen megterveztem merre a legjobb menni a Necro főcsávesszel hogy sok necro lény beálljon, illetve sok csontiíjjászt tudjak éleszteni a leőlt nagyszámú alacsonyabb szinten lévő umond veszélytelen seregekből, majd elindultam vele, miközben útra kellt betámadták a szigetet, azt viszonylag keményen sikerült visszaverni, mivel az ellenfélnek több mannája volt és állandóan visszaáélesztgette a Rakshasa Raja lényét, a hőse jobban jött körönként ezért mielőtt leüthettem volna az utolsót újraélesztett teljes létszámra..végül levertem, viszont közben az egyik felderítőm felzavarta a Sylvan hőst a folyó felső szakaszán (kis múvi), az pedig lerongyolt a szigetemre, sajna még azon a héten odaért.
    De le tudtam volna verni a várból,...csak amint már írtam nem hagyta.
    A megoldás az lesz, hogy a necro főcsávesszel visszafordulok és még elkapom a nyílt vizen...akkor gond nélkül kinyírom. Csak már nem akartam mert majdnem várat foglalt már :(
    Szal jó lett volna, ha megnyerem sima ügy, jön a hétforduló, megint van utánpótlás...a necro befoglalt volna még egy várat...szal határozottan jól állnának a dolgok. Így majd kicsit hosszadalmasabb lesz, de meg lesz így is...majd pár nap múlva :))))
    Most nincs kedvem :)
  • I love Techno
    #8828
    meg egy csak kijáratként használatos teleport kapu is
  • TreDoR
    #8827
    Hi! Ez fontos lenne! Mindenhol irnak mindent össze-vissza. Engem az érdekelne, hogy hétfőn tényleg kijön a heroes magyar verziója?
  • Cobra.
    #8826
    A képen van egy Y útelágazás meg egy spell tanító épület (könyv). Nézz körül a térképen melyik rész hasonlít a legjobban erre a képre.
  • V1P3R
    #8825
    Föld alatt :D
  • I love Techno
    #8824
    én úgy gyöztem le hogy nem volt a seregemben főnix , és itt nem 7k csontvázról van szó hanem 7k spectre dragonrol kéremszépen
  • I love Techno
    #8823
    restart és minél előbb szedd össze az artifaktokat , plusz még van vmi bejáccás spectre dragonokkal-kapcsolatban , nem tudom lehet ez is feltétele a győzelemnek , én mikor megcsináltam akkor kinyírtam a pályán lévő spectre dragonokat , külön külön vagy együtt még ezeket megpróbálhatod kérdés menyi a türelmed hozzá még .
  • I love Techno
    #8822
    én is jártam már így a sima útonállók ellen mindig luck-ot kaptam az erős hérók elleni csatában meg alig hiába volt 5 luck-om, ők meg szinte minden egységgel folyamatosan mindenkörben.... (én nem török meg akkor sem)
  • Dant0r
    #8821
    Érdkes, annyi sárkányt fizikai képtelenség még 7 várból is összeszedni..

    Nos, a főnixek -nálam- nem voltak megoldás. A sok spectral dragont kellett leölni, amit a pálya eleji seer's hut megmutat. Akkor felkel a nap és a vámpír nem támad fel többé:)

    Amúgy a két hős, akit kapsz az elején- nekik Nature's Luck alapból bejátszik, vagyis _mindig_ szerencsések lesznek.
    Én úgy öltem le a 4k csontiját, 135 master hunter lőtt, majd jött a hősöm nyomtam Phantom Forces-t, azzal is lőttem és annyi volt:D
  • fernando torres
    #8820
    ezt hol találom?
  • blackadder
    #8819
    ok télleg sylvan utolso bocs...felvettem a fönixeket és ugy támadtam meg ,mindegy mi volt nálam,nemvolt kis seregem,de neki nem csontibol volt 7k hanem spectral dragonbol...:(
  • b-type
    #8818
    Nah, most kivágtam a játékot egy pár napra..
    Útálom mikor lerendezi magának a csatát az ai...már azt is amikor mégis megnyerem, csak rohadt sok a veszteség, de mikor látom hogy nem nyerhetek az kész.
    Jön a sereg elég nagy túlerő, de várban vagyok szépen kiegyenlítem, mennék ölni a gyalogos csávómmal frankón feltápolva, ott van a nyomorult egyszarvú és a fejlesztett íjjászfickó, leverném mint szél, de én 5luck-ra nem ütök szerencséset, az AI íjjász kapja a morált mint gép szedi le a gyalogosomat, ..én meg támasztom fel őket...unikornis levakít, ijjász belélő (vakítás vége) morált kap, megint belém lő, unikornis levakít,...ezt 3× játszotta el, mindhárom alkalommal morált kapott az unikornis és a master hunter, az unikornis minden alkalommal levakított, és a master hunter 2luck-ra talán egy alkalom kivételével végig szerencsével lővőldözött.
    3. alkalomnál alt+tab+del,..és most hagyom hűlni.
    Ezt de utálom bz.
  • Tutilevi
    #8817
    1:ez a sylvan uccsó pályája ha nicolait kell legyőzni
    2:ha elolvastad volna a quest logot,akkor tudnád hogy nikolait csak akkor tudod legyőzni,ha a seregedben van phoenix
    3:simán le lehet győzni,mire én odaértem igaz volt 7k csontija de nekem 400 master hunterem 100 unikornisom és 100 treantem szal csak ügyesnek köll lenni:)
    tipp:zárd körbe a master huntered a fákkal és az unikornisokkal,hogy belül maradjon egy hely,és használj phantom forcet
  • NeoMaN
    #8816
    gamecopyworld
  • blackadder
    #8815
    jah mostmár összeszedtem az artifactokat is meg leadtam a hutban kaptam asszem 5 fönixet,de most meg 7k-ja van....
    szoval valaki meg tudná modnani mi szösz van a nekro utolso pályán??
    amugy nicolait már vagy 10szer kinyirtam de mindig ujrajön aztán csak ugy sokadikra adja be magának azt az xK dragont!!
    lécci vki help :)
    üdV!
  • Cobra.
    #8814
    Kicsit hátrébb volt, #8441
    Crack elvileg még nincs (illetve ma írtak itt valamit a kollégák, nem tudom az mennyire létezik és hol)