14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • RangeR
    #8894
    Én küldenék szívesen mentést, de sajnos mikor 20-30 save van nekem és nyomok egy újat, akkor hihetetlenül beakad a game, percekig áll a save screen belépésnél, ezért kitörlöm mindet, ha már nem kell. Olyat tudok küldeni, hogy az utolsó kampánytól indul, de a sylvan már nincs meg. Érdekes, komolyan, amelyik küldetések problémásak itt, nekem valahogy azok nem is voltak rizikósak. É inkább máshol szoktam szívni és újrakezdeni, olyan helyeken, ahol mások nem. De inf.3-4., sylvan uccsó az nekem nem volt nehéz. Szerintem ez a stratégiai másság miatt lehet, vagy csak véletlen.
    Sylvan uccsónál én pl. az 5 főnixet le sem raktam, mert nem abból a tápos fajtából vannak amit idézgettem az előző kampányokban. Ez egy gyengébb verzió, kevés belőle az 5. Föld alatt úgy mozogtam, hogy van egy pont, ahol 1 terepegységet kell jobbra és balra lépni, és mindkét elf várból lehet summonozni a csapatot. Nem is nagyon építettem másra, tankolásnak voltak azok a fák meg az unikorniszok, de csak a hunter-druid volt a döntő + barrage, expert luck, meg minden nyavaja ami kell a ranged-hez. Kb. 3. sorrakerülésre 7-8k skeleton archer feküdt, phantom force-szal meg bírtam a dragonok vámpírok ütését.
    Amikor kivertem a level 28-as undead hero-ját, mielőtt meg tudta volna újra venni, gyorsan felvásároltam a kopasz csajt, utána azt a varangyképű dagadékot, és azokkal daráltam a várakat alul felül, aztán egyesítettem őket és ráküldtem, hogy gyengítsék meg Nyikolájt, de nem adtam nekik varázscuccot, hogy ne vszerezze meg őket, utána leverték félig, akkora tömeggel támadtam. Közvetlen rámentem az elfekkel, manája is fogyott, serege is, simán ütöttem.
  • IceTom
    #8893
    teljesen magyarul..bár ha olyan lesz mint a Heroes IV hogy orosz-magyar hangok lesznek..akor háát:D..
  • protunius
    #8892
    A game teljesen magyar nyelven jelenik meg? Mert úgy láttam hogy csak a feliratok lesznek magyarul.
  • protunius
    #8891
    Ja és a játék hol tárolja a lementéseket?
  • protunius
    #8890
    Hi! Elakadtam az Invasion pályán, a necropolis 3. küldijében. Az a lényeg, hogy kezdetben a gépnek túl sok lényt ad, és ezeket szinte lehetetlen legyőzni! Plíz valami tippet a pálya legyűréséhez! Előre is thx.
  • I love Techno
    #8889
    bár most azért kezdek újra kedvet kapni ugyhogy lehet újra végig viszem , legalábbis ezt a sylvan campaign-t mindenképp mert ez a nép az egyik kedvencem
  • I love Techno
    #8888
    én már elég rég túl vagyok az egészen csak megosztom a régebbi tapasztalatomat és együtt érzek pár emberrel , akik most szenvednek ezzel , de azért kösz a tippet
  • I love Techno
    #8887
    ha a gépnek lenne egy kis esze és nem csak becsalná magának az egységeket (bug vagy nem bug mindegy) , akkor sok esélyed nem lenne mert úgy emléxem hogy nem igen lőtte a nyilasaimat szerintem az a 7-8 ezer csontváz ilyász simán vágja a többszáz huntert meg többszáz druidát is együtt úgy hogy bőven marad még neki belőle és akkor a többi egységet is lelődözi amíg körbe van zárva az egységeivel pláne ugye hogyha még phantom force-ozik is....
  • ulrik
    #8886
    üdv!

    én is itt tartok, bár én még csak most nyaltam be, de én is mikor megláttam a 2k íjászát, nah mondom fasza és még sehol nem voltam, azt se tom merre leledzik a főenemy, de amit észrevettem és második nekifutásra ki is fogok használni az az, legalábbis nekem úgy tünt, hogy bizonyos ellenséges hősök csak egy területen mozognak, az a szerencse, hogy nem jön utánam a teleportkapunál, szerintem úgy lehet megcsinálni majd, hogy elfoglalom az első nekrovárat, és onnantól gyűtök annyi sereget amivel legyakom a többieket azt konyec, bár sajnos a sylvan camp. elején elrontottam, hogy nem tanultam summoning-ot:(
    Meg lent a labirintusban van egy íj artifact amivel nincs távolsági hátrány szval, ha van 150-200 mester íjász meg 80-100 druida, akkor 3-4k csonti nem gond, jah és érdemes elfoglalni a várát és ott bevárni a nagy seregét, mert jobbak az esélyek, csak kicsit bosszantó, amikor minden idióta hőse kasztolgatja a raise dead spelljét:(
    Mindenesetre elég nehéz lett ez a rész szerintem is, amikor már az első hős, akivel szembejössz brutál serege van, és ugye nem elég a győzelem, hanem minimális veszteséggel kell nyerni, mert egyébként felejtős minden csata, hajrááá:)
  • jazzy
    #8885
    Ezeken kivul nincs megoldas. Ha ezeket mind kiprobaltad, marad a patchre varas, vagy uninstall.
  • kene84
    #8884
    Köszönöm szépen.Építő jellegűre gondoltam,hátha van megoldás.
    Faq-ot néztem én is.
  • Nenrandil
    #8883
    nem tudom ti hoygvagytok vele de engem eléggé rosszl érint a pályán elérhető maximális szint. Már a Sylvan küldetéseit nyomom és rossz rézéssel tölt el hogy kb a pálya első harmadában elérem a max szintet a hősömmel... Ez csak nekem gond? mert nem tudom ti hoyg vagytok vele de azért érdemes csatázni hogy kitsiny hősünk szépen felődjön, és mi pátyolgassuk...vagy nem?
  • Dant0r
    #8882
    jójójó csak kukacoskodtam egyet:P
    amúgy melyik lénynek milyen cuccot szoktál adni?
    nekem is academy kezd a kedvencem lenni, főleg azért mert nem az a sima "termelek-megyek-ölök" stílus, hanem sokkal több taktika kell hozzá csatában is, stbstb:)
  • Tutilevi
    #8881
    bug nélül ez a pálya is reálisan van megcsinálva. igaz hogy jönnek a több ezer csonti íjászok,de könyörgöm,30 feletti védővel és master hunter seregekkel ez nem probléma
  • jazzy
    #8880
    15/b. Nekem ez a gép megvan, mégis kivág a játék errorral!

    Nos igen, sikerült iszonyatosan jól optimizálva kiadni a programot, itt lehet problémája:

    - Betöltésnél

    - Intro elõtt

    - Map betöltése közben

    - Játék közben

    Ezekkel lehet baja:

    - Windows XP SP2 hiánya

    - Mindenféle új/régi driverek

    - Nem single Monitor

    - T&L-t nem tudja a VGA

    - Integrált VGA

    - Codec

    - Notebook (szinte esélytelen notiról játszani)

    - ...és minden más (értsd: még ha ezek tökéletesen megvannak, sem biztos, hogy el fog indulni fagyások nélkül)

    Mit lehet erre mondani... várjuk a patchet

    FAQ?
  • kene84
    #8879
    Szevasztok

    Eddig nem volt semmi probléma a játékkal,de egy ideje fogja magát és kilép az asztalra.Marha idegesítő.Van esetleg ez ellen vmi megoldás?
    Előre is köszi az építő jellegű hozzászólásokat
  • öregharcsa
    #8878
    köszi

    erre voltam kíváncsi....
  • scorpeeon
    #8877
    Úgy, hogy ez már az ellenség likvidálása utáni screenshot kb. 3 hónappal, hot seatben nyomtam a barátommal, ezért nem volt még vége a játéknak és utána még hülyültünk 1 kicsit, hogy ki találja meg Asha könnyét :D
  • blackadder
    #8876
    háth ezt az elhamarkodott dolgot támogatom,bár nekem eddig a pályáig semmi problémám nemvolt (leszámitva1 figyelmetlenséget a sylvan3ba :) ).
    de ez valahogy eddig számomra lehetetlen dolognak tünik,bár lehet hogy csak én vagyok béna hozzá :)
    de azért majd még probálkozok,mer még senki nemküldött mentést:(
  • I love Techno
    #8875
    igasság szerint ennél a pályánál már az gusztustalan hogy kb aszem már a 3. héten elindultam mer kb ekor van anyi egység ugye hogy a teleport előtti garrisont legyapjam kb 0 veszteséggel és az első várnál már 2-3 ezer csontvázilyász szokott benne lenni szal már ez nevecséges , a lenti várakig mire leérek már ott is 4-5 vagy még több ezer van a heróiban szal eleve ezt a pályát vki nagyon megondolatlanul készítette el vagy csak nagy lehetőségel bugzódik el vkiknél minden esetre elgondolkodtató hogy kicsit lehet korán adták ki a játékot.
  • Kandurex
    #8874
    "Ha valakinek nem tetszik az igazad" Érdekes megállapítás, vagyis az igazság eleve a Te oldaladon van és így jogtalan veled szemben a fellépés. Azért csak írom, hogy bár az előbb töröltem a hozzászólásodat, de legközelebb hasonló megnyilvánulásért pontot kapsz. Egyébként pedig próbálj nomrálisan viselkedni,...esetleg felfoghattad volna poénként is stb. stb.
  • j0nNyKa
    #8873
    menj mar innen te is
  • kicsirobi
    #8872
    Azt se tudod hány éves vagyok.Egyébként meg ha nem akarsz válaszolni,meg unod akkor ne írjál faszságokat.Ha pedig valakinek nem tetszik az igazam banoljon ki.bye
  • j0nNyKa
    #8871
    masoltnal van csak, ugyhogy meg kell venned a jatekot !!!!!!!44444444444444444
  • kicsirobi
    #8869
    Sziasztok!A mgyar nyelvet nem lehet valahogy betenni az angolba?És ha lehet,akkor nem tudjátok honnan lehet letölteni?Köszi
  • Dant0r
    #8868
    Ha a 3. hónapban likvidálod az enemit, hogy van 33 titánod? :D
  • öregharcsa
    #8867
    lehet hogy hüle kérdés de azé megkérdezem....
    ez az eredeti játéknál, vagy a másoltnál, vagy mindkettőnél előfordul????

    (sok dragonos bug)
  • blackadder
    #8866
    énis probálgattam már mindenhogyan de sehogy se akarja kihagynia dragonokat,már volt oylan is hogy minden vár az enyém volt meg nemvolt más hiroja,kiirtottam a többisárkányt meg megvannak a fönixek és mire elökerül a nico arra megin 5-7k dragon...elegem van belöle :)
    ha valaki küldene egy mentést ugy hogy kezdhetem a mage küldit azt megköszönném:[email protected]
    thx!
  • scorpeeon
    #8865
    Nem szabad egyébként nagyon elhúzni a játékot, legalábbis addig nem, amíg nem likvidáltad az ellenséget, ezt a 2., max 3. hónapban meg szoktam tenni, a várukat általában nem védik be annyira nagyon. Persze én eddig mindig skirmishben nyomattam szinte, szóval nem volt szerencsém még ilyen 666os scriptekhez :D
    Itt egy kép arról, hogy milyen szellemiségben játszok :D (tudom, mindenki ismeri a várat, de ilyen szögből olyan szép...

  • RangeR
    #8864
    csonti íjász volt neki pár ezer, de nem jelentett gondot, mert az a kezdés előtti nyílzápor skill az elf heromnak ugye, 3-4szád druiddal meg 1K hunterrel, mire kezdtem, már csak fele csonti volt
  • Tutilevi
    #8863
    félreértés ne essék:ÉN megcsináltam a mapot
    én csak blackadder screenshotját tettem közzé
  • RangeR
    #8862
    Nekem nem volt ilyen, gyakorlatilag kivertem a föld alól és középről, beszorult az északi undead erődbe és odaálltam a legtáposabb sereggel a teleport kapuhoz, és ki sem jött, csak néha próbált egy-egy herot kiküldeni, de azokat lecsaptam. Nyoma nem volt ennek a dragon dolognak, asszem 160db volt neki kb, de addig vártam míg nekem 2x annyi volt zöldből is meg feketéből is. Ez valami bug tuti.
  • I love Techno
    #8861
    de látom neked csak a sárkányokat csítelte be (csak) , nálam addig míg bele nem pakolta a 2k dragont addig a többi egységéből dobogatott magának minden körrel plusz ezreket , szal akár hogy akármit csináltam restartokkal is megfűszerezve vmien egységének mindig olyan létszámot adott hogy azzal egyedül is verte a seregem , hiába szereztem meg a főnixeket , csak teremtette a lényeket , azt próbáltad már hogy kiirtod az öszes dragont a pályán? nem figyeltem mi a jelentőségük de énnekem mikor sikerült ezt a pályát végigvinnem azt csináltam , hogy minél gyorsabban ugye átmentem elfoglaltam a várát utána lent megszereztem artifaktokat és vhogy bead vmi filmet a dragonokal kapcsolat ban és talán meg is mutatja hol vannak , végigrobogtam a pályán és kiirtotam a pályán lévő dragonokat miközben elkerülgettem a hősét ez után vagy eközben elfoglalgattam a várait a kezdőhelyén , eközben ő lent futkosott a föld alatt és már csak annyi pluszt szedett be amenyit a lenti várakból kivásárolt , de innentől már nem csalt be magának plusz egységet közben kiástam a kincset és elnyomtam pár hetet míg erősebb nem lettem és sima győzelem.
  • scorpeeon
    #8860
    elég brutális
    "már" az első +666 Spectral Dragon is eléggé győzhetetlen, de ha ezt rendszeresen hozzáadta, és ilyen sok lett, ejha! Innen abszolút lehetetlenség nyerni, ha lenne pl. 200-300 db. akkor még nyerhetnél, de százszor annyi van! De nézd a dolgok jobb oldalát: jobb mintha titánból jönne 15k-val :D
  • j0nNyKa
    #8859
    biztos is :]
  • dr Kotász
    #8858
    Lehet még egy patchet meg kell várnunk?
  • blackadder
    #8857
    nekem meg dobjon valaki egy oylan mentést plz ami a sylvan 5dik pályájának a vége vagy a mage küldi eleje,mert akárhogy csinálom a pályát aza XK dragon mindig ottvan és meguntam:(
    kösszi:)
  • V1P3R
    #8856
    Na találtam végre egy bugot! :D
    1.1-ben, Haven uccsó - gondoltam most úgy csinálom, hogy Godrick-kal beszedem a kezdőhelytől átlóban le a Cavaliereket, mielőtt megyek a kastélynak, meg Isabellnek, hogy könnyebb legyen a csata. Ment is minden jól, beadta a videót, hogy jön Agrael, védekezzünk, de baszik! Letelt pár hét, odamentem, ott ül a várban.
    Ja, és fura módon most a bázistól jobbra nem egy Griff-Cavalier-es dwelling van, hanem egy Sanctuary, meg eddig mindig beadta a Dimension Door-t, most meg nem. Mondjuk ezek logikus változtatások, de ha Agrael bent marad, nem lehet végigvinni...
    Na, restart, lássuk mi lesz
  • blackadder
    #8855
    szerintem elég gyorsan megy a dolog,ez a 15K-s valami is szerintem a 4-5dik honap között megy,szoval nemtom:)
    de miért nincs ez midenkinél igy?
  • j0nNyKa
    #8854
    annyit tudok mondani, hogy ujrakezdesnel a scripteket is ujratolti, viszont nem tudom, mennyire jatszol gyorsan
    minel kevesebb idot adsz a scriptnek hogy aktivalodjon, annyival kevesebb egysege lesz nicolainak.