14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • koosadam
    #9055
    Sejtettem de reménykedni lehet :( Azért köszi
  • 3P
    #9054
    Az hogy az EU-s változatú játékra akarsz magyar Patch-et tenni. EU-s patch-et próbálj meg feltenni...
  • koosadam
    #9053
    Tenném fel a patchet (magyart) és a kövi üzenetet dobja ki még a telepítés közben:


    Mi lehet a gond?
  • Lacee
    #9052
    pálya közepén bazi nagy fák között áll egy rakás druida egy druidakör körül. a feladat az, hogy a druida-mágiát kell megállítani. a kreativitásodra bízom :D
  • veri5
    #9051
    Help!Ott vok az inferno 3.mapnál hogy elfoglaltam az összes várost és vmi druida vmit kell elpusztítani.Help!
  • j0nNyKa
    #9050
    figyelj mar, hianyolod, hogy csak par kuldi van leirva, de valojaban te soha nem hasznalsz leirast........
    folytassam ?
  • Fairy Elf
    #9049
    ja a magyarítás..... ha valaki egy nagyon keveset beszél angolul akkor megérti az egészet szerintem......
    mondjuk még soha nem játszottam magyar nyelvű játékkal....
  • Fairy Elf
    #9048
    van itt egyáltalán olyan ember aki nem fizetett a Hirózért??????
    amúgy nagyon jók a leírások (persze amiről van..)
    bár kicsit hiányolom, hogy csak pár küldetés van leírva.....
    én személy szerint szeretek szenvedni inkább mint leírás alapján megcsinálni, mert ugye pont úgy élvezetes, ha te jössz rá mit, hol és miért

    ráadásul nekem szerencsére még soha nem volt olyan, hogy vmit nem bírtam megcsinálni, max jó sok idő kellett hozzá:)
  • Kodlovag
    #9047
    Látogasd meg Markallal a börtönt.
  • scorpeeon
    #9046
    lenne 1-2 kérdésem, sry ha hülyeségeket kérdezek:
    -ez a banner alatti magyarítás olyan verziót csinál a játékból, mint amilyen a hamarosan a boltokban kapható magyar verzió?
    -a magyar patch-et milyen verzióra lehet feltenni (ill. ez ugyanolyan, mintha feltenném az US patch-et, majd a fent említett magyarítást?)

    Amúgy meg az egész Heroest már eléggé megszoktam angolul, nemhinném h felteszem a magyarítást, főleg a patch érdekel, de arra még nincs crack ugyebár, milyen loaderrel működik a dolog jelen állapotban?
  • Holy75
    #9045
    Nálad az lehet a gond, hogy neked az EU-s változat van meg, és ugye arra akartad telepiteni a magyar pach-et.Mert ha a magyar lenne akkor minek kellene magyarositani?:)Ha meg (reloadeded van azt körulményesebb lessz megcsinálni de megoldható. Olvas visza pár lapot.

    Holi
  • belcure
    #9044
    mármint a pach...az a baj h a havi 500mb-s netemböl most elbasztam hiaba 47-et...mind 1....
  • belcure
    #9043
    basszus...nem jo a magyarositas...azt irja h nincs telepitve a game...de fennvan a gepen...mi a baja?
  • j0nNyKa
    #9042
    nem
  • belcure
    #9041
    Hello! Köszönöm a magyarosytást!!! most töltöm...remélem jó lessz!!!
  • Ranger23
    #9040
    A magyar verziónál jó már helyi lan-ban a ghost mod?
  • Tutilevi
    #9039
    quest logot olvasgasd
    amúgy meg el kell rabolni godric leányát
  • sanyi150
    #9038
    De befejeztem. Az apróhírdetésben hírdetek. Itt csak figyelemfelkeltés történik
    Ráadásul még csak nem is kacatok, hanem eredeti játékok.
  • valaminick
    #9037
    értem, akkor sorry nem akartalak inzultálni:)
  • j0nNyKa
    #9036
    en erre azt mondom, hogy "(az előző 3 pontot visszavontam, Sanyi150 ígéretet tett, hogy befejezi)"

    nem igy latszik a dolog, meg amugyis... van eselyed ra, hogy ne te huzd a rovidebbet? van 1 csomo hely, ahol eladhatod a kacatod, go there
  • sanyi150
    #9035
    Az adminisztrátoroknak mindig igazuk van. :-D Én csak arra szerettem volna rávilágítani, hogy nem mindig a tiltással lehet elérni a kívánt célt. Egy kis kompromisszumot érdemes (lenne) hozni az oldal üzemeltetőinek is potenciális a hírdetők érdekében, de ez már adminisztrátori hatáskörön kívül eső kérdés.
  • Magic Boy
    #9034
    Azt hogy lehet megcsinálni, hogy az 1.1-es patch felrakása után nekérje a CD-t?
    És honnam letölthető ez(ek) a file(k)?
  • zsolt11
    #9033
    hi,
    kérdés,4.pálya "necro" utolsó fejezete, nogy tudom elérni godricot?
    szaladgálok össze-vissza markallal és nem tudok eljutni az elzárt területre, akkor hova kell menni v. esetleg izabellel kell valamit csinálni?

    thx
  • Kandurex
    #9032
    Ami lassan letellik. Egyébkén ez van, a fórum nem igazán reklámra való, minimális elfogadott, de a Te szemszögedből néve a helyezetet: valóságos árú eladási hadjáratot folytattál, gyk. minden játék topikban hirdettél ami alapvetően azonnali BAN -ással járna, de hát ugye az a vajszívű, jó képű, kedves moderátor () aki téged figyelmeztettett, csak fárnya két ponttal jutalmazta a mutatványt.

    Vagyis 4-el, de ebből 2 -őt visszavont :)
  • sanyi150
    #9031
    A tisztelt adminisztrátorok nem engedélyezik a direkt hírdetést. Ezért van büntipontom. Akkor marad a hivatkozás. A kérdés az, hogy ez kinek jó? Mert nekem sem tetszik, de ahogy mondtam(írtam), nem sok választást hagynak az embernek.
  • sanyi150
    #9030
    Egysoros, diszkrét hírdetésnél kevésbé feltűnőbbet nem tudok elképzelni. Az apróhírdetés gyengéit most nem ecsetelném (max. 4 sortörés, nincs módosítási lehetőség, a hozzátartozó "fórum" mintha nem is lenne); sajnos nincs hatékony eszköz a kezemben. Gondoltam még jól is jöhet valakinek a hírdetés ha éppen meg karja venni a játékot. Ráadásul a topik, amelyben hírdetek, nem süllyed el megtalálhatatlanul a túl régi hozzászólások miatt.
  • valaminick
    #9029
    Én csak tippeltem, hogy lehet azért kaptad .. :)) a "LOL" megjegyzésre visszatérve remélem tudod mit jelent ... szerintem hangosan felnevetek amikor már a 3. topicba belépve éppen az aktuális játékot árulod úgy, hogy mennyenek egy 4. topicba:DD ha ez nem lol akkor semmi:D
  • sanyi150
    #9028
    Rosszul gondolod.
  • uniu
    #9027
    Gondolom Te hoztad letre... :)) Ne sirj itt amugyu! ugyanis az vegkepp nem megoldas, hogy telefloodolod a topic-okat!!!!
  • j0nNyKa
    #9026
    nem ugy allsz a dologhoz, ahogy kene
    ha ertelmesen, normalisan megkerdezned, hogy neme erdekel valakit elado h5, es erzekeltetned, hogy nem akarod telehanyni ezzel a topicot (pl. beirod, hogy akit erdekel, keressen meg priviben), hidd el, hogy a fejesek is mashogy allnanak hozzad.
  • sanyi150
    #9025
    Igazad van. Csak valaminick "lol" megjegyzése keltett zavart bennem. Én is tudom hogy a topik nem erről szól de eredményes marketing munkát csak szemeteléssel tudok az sg-n megoldani. Nem akarok másik web-oldallal példálózni, de itt egyszerűen még Eladás topik sincs a PC-s játékokhoz. Illetve volt, de amint elkezdtem bele írogatni, szó nélkül azonnal törölték! :-(
    Persze a konzolos témákban van Eladás topik kettő is. Ki érti ezt?
  • uniu
    #9024
    pls, torolje vki a hirdeteseket es az ehhez tartozo hozzaszolasokat is! thx
  • Mayday
    #9023
    Ez mindenhol szabalyozva van, mas forumokon is.

    Es ahol hirdetni akarsz, ott illik elfogadni a szabalyokat...
  • sanyi150
    #9022
    Vajon miért van az hogy más fórumokon értelmesen lehet hírdetni, itt meg csak büntipont jár lrte, okoska?
  • valaminick
    #9021
    lol mindent árül minden topicba vajon miért van 2 figyelmeztetése? :P
  • sanyi150
    #9020
    Bontatlan Heroes of Might and Magic V(angol) eladó. Keresd az apróhírdetésben a játékprogramok között.
  • GodBadka
    #9019
    EU-s patchel sem ersz semmit. Speci magyar patch kell (a magyar verziohoz persze). A jatek honlapjan ott vannak a linkek, melyiket honann lehet letolteni.
  • GodBadka
    #9018
    Hm. Valaki anno azt mondta, hogy a DVD-n rajta lesz az osszes nyelv, merthogy igy meg ugy. Ehhez kepes itt sir mindenki a magyaritasert. Meg patchbol is van vagy 10 fajta, minden nyelvhez. :) Ez mondjuk eleg vicces, hogy egyseges patch-et nem lehetett csinalni.
  • Kandurex
    #9017
    nemtom, most dolgozok, csak információt gyűjtök
  • j0nNyKa
    #9016
    pl. ?