14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Shockmaster
    #14245
    Sziasztok,
    egyik haverom felrakta a HMM5-öt és a HoF-ot is. Rakta volna fel a patchet (mivel sajnálatos módon a törpéknél nem lehet hőst kiválasztani), de azt írja neki, hogy a patchet nem lehet telepíteni, mert nincs fenn a játék. Ez mitől lehet? És mit lehet vele tenni?
    A választ előre is köszi!
  • Lolozan
    #14244
    Nézd meg itt (www.maps4heroes.com)
  • steweee
    #14243
    engem az érdekelne, holy olyan multi pályák, pl rajongók által szerkesztettek amiket kifezetetten egyenlő erőviszonyokra fejlesztettek több játékosnak hol találok olyan és hogy tudok multizni?

    egy barátommal szeretném nyomni munka után
  • kavaro
    #14242
    Az utolsó pályán, mikor elfoglalod a 3 aranybányát, és megjelenik a törpehős, és megtűámadja a démonvárat. mégis hogy lehet legyőzni???

    az előző pályán nem nagyon fejlesztettem, mivel nem is tudtam, 27 szintű, meg elég jó a támadás, védekezés, kicsit átalakitottam a képességeit, hogy erősebb legyen, de szanaszét verik.

    irjátok meg, mi a taktika, mert végig szeretném vinni már.

    köszi
    Üdv Misi
  • steweee
    #14241
    nem tudom megcsinálni a ranger kampány emerald ones második pályáját mert lever a gép
    két napja próbálkozom vele, szakaszonként visszatöltögetve. a legundorítóbb hogy elmenekülnek a hősei, így bár egyenként le tudom őket verni, megsemmisíteni csak a legritkább esetben sikerül teljesen

    ráadásul három várból három 17es hőse van, nekem meg csak egy 18as induláskor

    szal nem megy

    elkezdtem ezért a hammers of fate-et
    és a második pályán ahol menekülni kell a csajjal a törpéktől, van egy börtön, ahol kérné a törpe lábszárvédőt meg a koronát azt hiszem

    írja hogy van egy lyuk a talajban ami olyasmi forma, de ennyi. ez már a pálya legvégénél van ahol az alagútba be lehet menni egy védők nélküli fal után

    szóval ott lehetne még vmit csinálni?
    küldibe nem jelzi, tovább lehet jutni,csak kíváncsi vagyok, kihagytam e vmit
  • Noodlee
    #14240
    Köszi, már megoldottam.
  • Prince23
    #14239
    Menj vissza a várba, és vedd meg a Shalala hajóját vagy micsodáját. És utéána menj az utolsó előtti várba, és épits egy kikötőt, onmnatól már menni fog.
  • Noodlee
    #14238
    Hiho!
    Valaki tudna linkelni egy Tribes of the East végigjátszást?
    A barbár törzsek egyesítésénél elakadtam, mert sehogy sem tudom megközelíteni az utolsó törzset :(
  • TreDoR
    #14237
    Jah, igen. HOF-hoz nem adtak ki újabb patchet.
  • Maak
    #14236
    nekem 2.1es van fent alapbol, ezzel megy.
  • TreDoR
    #14235
    A legújabb patchel asszem ez már nem elég, egyébként az nem biztonsági fájl, hanem a patch nyelvi fájla.
  • Maak
    #14234
    http://heroes5faq.extra.hu/ innen szedtem le, es megcsinaltam amit irt, hogy torolni kell egy biztonsagi fajlt, nezd meg az oldalt, nekem ez mukodik...viszon a rapidrol az istennek nem akar lejonni a file, atkuldened a mailomra?
  • tibi6893
    #14233
    igen a toe-st megtaláltam de a hofos még mindig nem működő képes szal kéne :D
  • steweee
    #14232
    légyszi segítsen már vki mert megőrülök. a ranger utolsó pályáján csal a gép. már azt hittem faszául megnyerem, alastort likvidáltam nagynehezen, elfoglalok egy démonvárat, erre csaló módon hatalmas sereggel megint feltűnik

    trainer csipog de nem megy vmiér. 1.2-ig találtam csak hozzá
  • Maak
    #14231
    Koszi, mihelyst engedi a rapidshare mar toltom is, bar nem ertem miert kell varnom masfel orat mikor nem is toltottem semmit onnan mostanaban...

    a kelet torzseihez en az AtiRadish fele magyaritast hasznalom, ami itt van fentebb, a hammers of fatehez pedig a banner alatti oldalrol szedtem le, de ott le is van irva hogy torolni kell egy biztonsagi fajlt, azt megtetted?
  • tibi6893
    #14230
    http://rapidshare.com/files/107065431/p3-texts.zip.html

    tessék....

    plz ha műxik a toe-es linkeld már be,
    a hofes is kéne mert én nem találtam jot :(
    köcc
  • steweee
    #14229
    vmi konzolparancs van hozzá?
    fel van maxra peccselve, de már korábban egypálya híján végigjátszottam az alapkampányt, és most a ranger utolsó küldiben vagyok elakadva, nincs kedvem vele húzni az időt, d eazért már végig is szeretném játszani. elkezdtem közben a kiegeket
  • Maak
    #14228
    azt megkoszonnem, a hammers of fate-hez mar talaltam az mukodik, a tribes of easthez meg majd kiderul azt meg nem tettem fel, fel tudod tolteni valahova esetleg?
  • kerax
    #14227
    http://s5.gladiatus.hu/game/c.php?uid=20926
    jo kis game..
  • tibi6893
    #14226
    alapjáték, 1.5höz tok magyar filet ha kell....
  • Maak
    #14225
    sziasztok, en most szereztem be a gold verziot, es ebben alapbol 1.5-os verziot mutat, ahhoz honnan szedjek magyaritast?

    elore is koszi a segitseget
  • tibi6893
    #14224
    plz aki tud küldjön ide: tibi6893 @freemail . hu
    magyar text filekat, hammers of fate 2.1hez és a tribes of east alapverzióhoz!!
    köszi
  • laikuss
    #14223
    Az baj. Ted fel még a köv. 2 patch-et is hátha megjavul.
  • Prince23
    #14222
    De az egyik, Amin nevezetű varázsló állóhelyzetben van nem akar elmenni onnan... hetek óta:( Csak a másik mozog le és fel...
  • laikuss
    #14221
    Ha ez az első küldi akkor a két varázsló őrszemet ki kell kerülnöd. Figyeld meg hogyan mozognak közben erősödj és ha úgy érzed menj aszem jobbra kb. középen arra van amerre menned kell majd.
  • Prince23
    #14220
    Ma kezdtem el a nekromantákkal az alapjátékot, és már alegelején elakadtam:SSS Egy varázsló utamat állja, és ha betámadom a küldetés kudarcba fullad... már vagy 4 hetet végig pörgettem, meg gyűjtöttem a csontvázakat, de SEMMI!!! Ja és felvan peccselve 1.41-re...
  • gabo91
    #14219
    hálás köszönet!
  • TreDoR
    #14218
    Én Zehirrel egyből felmentem a felszínre, a törpével meg elfoglaltam néhány bányát és bekempeltem a várba. Fent meg lehet idézni Zehir várát, de azt én csak a pálya legvégén találtam meg... Szóval 1 várral csináltam.
  • TreDoR
    #14217
    Látom nem csak én akadtam el ott

    #13990
  • gabo91
    #14216
    Hát a gond az, hogy nem tudok hajót építeni ott. Azt írja amikor a hajógyára kattintok, hogy üres, eltüntek a munkások...
    :(
    bármelyik hero-val csinálom ez a helyzet...
  • kavaro
    #14215
    légyszi segítsetek.

    uccsó kampány 3. pályája, a varázsló + a törpék.
    mi a lényeg, a fenti várat hamar el kell foglalni???!!!, az állandó átportálás gondolom nem fog megszünni attól?!

    ja és hogy gyorsak legyünk, vagy inkább csináljunk egy erős sereget???
    tegnap már vagy 5 órát játszottam vele, de 1 várral nem tudtam, és végül leigáztak.

    várom válaszotok.
    Köszi
  • kavaro
    #14214
    a fönti várban épits hajót, az a tul oldalra épül.
  • gabo91
    #14213
    Hali.

    Kelet törzseiben az orkos 2. pályán vagyok, minden tiszta, 3 vár megvan, minden ellenség levágva, már csak a világos kék vár van hátra. Viszont sehogysem tudok odajutni. Mi a dolog trükkje, valaki megírná?
  • Prince23
    #14212
    Különös ostromt hajt végre a törpök királya az utolsó mapon, valahol a pokolban. Amit mi kell lejátszanunk, és ez nekem egyáltalán nem megy sajnos... esélyem sincs, pedig van 40 lávasárkányom, ami sztem édeskevés oda... a többiek meg hullanak mint a legyek. Vagy valamit biztos rosszul csinálok... már a sátrát, meg a lőszeres szekerét kiikatattam, meg a tornyait is... a sukkubusok körei ellen kődárda varázslatot használok, mert ott pont ugy vannak betömörülve... szal nem tom mi tévő legyek
  • Lolozan
    #14211
    Mi szükséges az utolsó pályán Talangard elfoglalásához, mivel már több hetet eltöltöttem a sereg erősítésével de eddig esélyem sem nyílt a győzelemre!?
  • BlueGold
    #14210
    Végig toltam a Kelet Törzsei-t "vannak benne fárasztó" pályák. Az utolsó pálya viszont érdekes.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A programozók valószinűleg csak poénból adtak a szövetséges Gothai-nak 900 Küploszt, én meg "lestoppoltam" bejentkezéskor, igy a Biarának semmi esélye se volt az orkok ellen.
    Tetszett a játék, igy már érthetöbb a Dark Messiah ( megalapoztak a Kelet Törzsei-vel a storyjának) Kiváncsi leszek mit találnak ki a Heroes VI-hoz.
  • kavaro
    #14209
    JA nekem csak a kékkel van goldom, mert az betör hozzám, és ha erősebb max menekülök, azt nem tudom koordinálni. a többit le tudom gyűrni majd tuti.
  • laikuss
    #14208
    Igen előbb erősítsd magad mert megtámadnak.
  • laikuss
    #14207
    Igen, nem egyik napról a másikra megy, de idővel lesz annyi sereged, h nyugodtan tengerre szálj és könnyedén leverd az ellent nehéz fokozaton is amin nyomtam.
  • kavaro
    #14206
    nekem csak később jött a kék, de rohadt nagy ereggel a várba ugy szétkapott mint annaka rendje
    ujra kezdem, lehet előbb fog jönni. szóval én ilyen menekülő módon játszottam se váram se semmi, csak egy kis csapatom, de akkor ugy látszik nem ez a lényeg.

    kössz a segítséget.

    ÜDv Misi