14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Gabesssz
    #9295
    wowww MAGYAROSÍTÁS THX
  • IceTom
    #9294
    v.kinek van mentése az inferno 4-pályájáról?lehetöleg a vége fele..nagyon kéne plz
  • j0nNyKa
    #9293
    dehat a balfaszok ugysem olvassak el :[
  • Cuchulainn
    #9292
    j0NyKa majd ezt is pls tedd bele a F.A.Q-ba :)
  • Cuchulainn
    #9291
    Ha CE-d van akkor CE-peccset tegyél fel, én is ezzel szenvedtem.
  • werter
    #9290
    Hellosztok!! csak az lene a kérdésem hogy mikor telepiteni szertném a pachet akkor mindig azt írja hogy nincs telepitve pedig már mind a hármat megprobáltam mi lehet a gond ????????
  • SaGa Jr
    #9289
    Az elsőben menekülsz. A másodikban a nyakékért mész. A harmadikban már városod is lesz, de sok hasznát nem látod majd. :-)
    A nagyedikben nincs városod kezdéskor, de lazán beszerezhetsz akár kettőt is 2 hét alatt.
    Az ötödikben megincsak nem lesz városod, de szükség sincs rá. Itt nem kerget senki, nem megy időre a dolog.
  • SaGa Jr
    #9288
    Angolban igen, de a magyarított változatban nem működik sajna. :-(
  • markastor
    #9287
    De a "kör vége gomb"-ra jobb-klikk nem ugyanezt a célt szolgálná elvileg?
  • TreDoR
    #9286
    Az inferno hadjáratban van olyan pálya ahol várat is látok v. ez nem nagyon fordul elő benne? Jah, és minden küldetés arról fog szólni, hogy gussam végig az egész pályát? Pláne úgy, hogy ki se írja és ezért szopok a végén mert kifutottam az időből
  • SaGa Jr
    #9285
    Gyönyörűen kiírja a szöveget a patchelt változat is (tudom, azzal játszom). Mikor megtörténik a hétváltás, nyomj jobb klikket a felül megjelenő képre ami a hetet írja ki. Tartsd lenyomva és ott lesz a szöveg is. De ha bemész egy városba, és ott a kilépés ikonra jobb klikket nyomsz, ugyanúgy kiírja a szöveget és elolvashatod.

    A Jégpajzs viszont tényleg gázos. :-)
  • markastor
    #9284
    Építő jellegű volt.
  • Holy75
    #9283
    Szerintem nem kellene anyit panaszkodni a magyaritásra, még nem volt addig mindenki itt sirt most meg........
    Van benne hiba de el kell ugy fogadni.
  • markastor
    #9282
    Az lehet, hogy le vannak fordítva a hetek magyarázószövegei, de az 1000% , hogy ezt az 1.1-re patchelt játék nem írja ki.
    S néhány szöveg angol maradt.

    De a legjobb bug az, amikor a Jégpajzs (vagy vmi. hasonló nevű artifact) leírására egy videó feliratát írja ki. :)
  • Looserke
    #9281
    thx a lot...én csak a sima FAQot néztem át...
  • uniu
    #9280
    Most mar ertem sok embernek miert voros poszo egy ujreg:))
  • Holy75
    #9279
    Nézd a F.A.Q-t......
  • Looserke
    #9278
    A reloaded féle (nem a CE verzió) biztonsági másolathoz melyik patch kell? Az EU vagy az US mert hiába kerestem vissza, egyértelmű választ nem kaptam...
  • gomba001
    #9277
    Nem tudtam hogy már mindenki tudja elvieg ebben van a pálya szerkesztő!
  • Holy75
    #9276
    Sikerűlt már kiraknia az ability-ket full ra valakinek a kampányban??? Ha igen akkor érezhető e valami nagyobb változás??
  • b-type
    #9275
    Ember, fel ne találd a kereket is újra...
    :)
  • SaGa Jr
    #9274
    Többféle patch is van ám. A megfelelőt kell letölteni (van magyar, amerikai, eu, meg még pár). Nem lehet crackelt a progi és akkor menni fog a patch is.
  • gomba001
    #9273
    VAN A JATEKHOZ PATCH!!! TUDJÁTOK AZ 1.1 ES!!!
  • mzprox
    #9272
    Ja. Warlockkal addig kell győzni, amíg "csak" néhány tucat sárkánya van mindnekinek. (nekem a dungeon a kedvenc váram-bár az academy-t még nem próbáltam, de a pipázó elefántriderek eddig enm jönnek be :) )
  • Kandurex
    #9271
    Vazze, ez a destrukt magic warlock kézben hatalmas powwa, amikor 1400 dmg sebez a chainlight -ing (2k körül az implosion, gyk. 12 fekete dragon fekszik tőle) és közbe még kábító hatása is van...behhh.... gyakorlatilag a lényeim a csaták alatt unatkozva rágóztak
  • gomba001
    #9270
    Ja és ha nem jön be akkor regisztrálnod kell mert azt hiszem hogy gamestar oldal és akkor tuti hogy be fog jönni!
  • gomba001
    #9269
    Menny rá olvasd el a szöveget! Ott felsorolja a választásokat hogy angol patch vagy magyar kell-e! Rámaész hogy ide! Bejön egy oldal:3Dgamers ott az utosót az ausztrált választod! PErsze csak ha az angol verzió kell neked!
  • SaGa Jr
    #9268
    A bannerben fellelhető magyarítás tartalmazza a kísérőszövegeket is a hetekhez. Le vannak fordítva azok is.
  • tritonkirály
    #9267
    igen kösz az jó lenne , ha pontosan megmondanád honnan hogy kell letölteni, és hogy melyiket... Tod kicsit lassú a felfogásom:P
    De kösz előre is !!!!
  • shrid
    #9266
    Hi mindenki, lenne 1 olyan problémám h. amikor elindítom a patchet akkor kiírja h. heroes V nincs installálva. gondoltam mivel nekem sem jogtiszta, letörlöm és crackelés helyett patchelem és csak utánna használom a patch crackjét de sajna megint nem találja a gémet mielőtt crackeltem volna... szóval lehet h. csak jogtiszta gémnél műxik, oder valamit rosszul csinálok? 1ébként collectors editionom van ha ez számít valamit...

    Gilraen 1ébként 1 szemét, én csináltam 3 hőst és elkezdtem bújócskázni a pályán és addig taktikáztam amíg be tudtam foglalni a várakat nagyobb ütközet nélkül:)
  • gomba001
    #9265
    Megjelent a patch 1.1 A google-ben keressetek rá! Heroes V patch néven!
    A második az! ÉS kiválaszthatod azt a változatot ami neked kell!
  • j0nNyKa
    #9264
    az egyebkent Gilraen, es treant-je maradt
  • TreDoR
    #9263
    ÓÓÓÓ, igy simán ki lehetett nyirni az ellent, hogy volt sereg
  • Holy75
    #9262
    Én éppen Gilared-et öltem tegnap este, és ugy kaptam ki hogy neki 1 Entje , vgay mije nekem meg 1 Unikornisom maradt.A köcsög nem lenyilazta:)
  • Kodlovag
    #9261
    Utálom a gépet, ahogy csal magának (vagy bug?). Warlock 3 pályán járok. Éppen eltelt az első hónap, és 5 vára már az enyém. Az eset akkor történt, mikor a negyediket elfoglaltam. Benéztem a várba, na mit is foglaltam. Betévedtem a kocsmába is. Ott aztán látom, hogy már megint itt lehet egy démon sereg, mert látszik egy démon hős is. Nézem a pontjait: 2 0 1 2, na ez egy level1 alap hős. Méretes serege van, ahhoz képest, hogy még csak a negyedik hét van, majd kétszer akkora, mint ami nekem hirtelenjében rendelkezésemre áll védekezni, de ilyen gyenge hős ellen ez nem lehet gond. Összekapartam a még ki nem vásárolt egységeket. Mivel Raelag éppen a pálya másik sarkában hódítgatta a várakat (egy még kisebb sereggel), szépen be is vetettem a démonsereg ellen a második számú hősömet. Mivel ő nem támadott, én meg magabiztos voltam, ezért én támadtam. A meglepetés akkor ért, amikor a csata elején is reflexből megnéztem, mit tud a hőse: level 18. Az enyém meg lvl16, és nincs neki enpowered spell, se elemental chain, se területre ható ütő varázslatok. (Nem én fejlesztettem ilyenre, az egyik legyőzött hőst vettem fel a kocsmában) Ott buktam a seregem felét.
    Na nem mintha sokat tehettem volna a dolog ellen, ha egyszer level 18 hős van a scriptben, de legalább óvatosabb lettem volna.
  • valaminick
    #9260
    :DDD
  • j0nNyKa
    #9259
    te mirol beszelsz ? :DDDDDD
  • TreDoR
    #9258
    Ahogy így elnézem, semmilyen linkelés nincs engedélyezve, nem csak a közvetlen...
  • valaminick
    #9257
    hát röviden csak annyi, hogy ide hiába rakja be max 1-2 percig működhet, mert a hotlink nincs engedélyezve.. dióhéjban ennyi lenne ;P
  • TreDoR
    #9256
    Látom sg.hu-ra sehonnan se lehet linkelni... Alap!