14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • mzprox
    #9335
    én is jelentkeznék, ha eddig nem lettem volna egyértelmű :)
  • Acidlich
    #9334
    siman benne vok:)
  • Kandurex
    #9333
    Ez vehetem jelentkezésnek? :) Ha, összejön 16 fő, kezdünk!

    Egyben szeretném megkérni a házigazdát, hogy figyelje a fórumot és, ha jelentkezést lát, kérem módosítsa a bannert annak megfelelően! thx!
  • Acidlich
    #9332
    ezt mar javasoltam en is egyx de le lettem hurrogva
  • Acidlich
    #9331
    az inferno is nagyon jo, ez teny, a sok imp tap, succubus tap, a pit lord is tap, csak ritkan lep es akkor is a kor vegen es nem mondanam olcsonak se, gyorsan le lehet rohanni az ellenfelet, viszont gyengebbek picit(ja es a gate is tap persze)
    dungeon hossel viszont(foleg nagy palyan) jo kis kombokat lehet elerni a nonmagic skillekkel is, magyaran nem csak meteorpotyogtatasra lehet szakosodni, en pl a kampanyban felvettem a leadership-et meg az attackot is, innen mar egyenes ut a retribution, ami jo moralnal sebzesbonust nyomat, valamint aura of swiftness-t, ami +1 speed minden lenynek, ez mondanom se kell igen jol jon
    a fekete sarki meg egyszeruen brutalisat sebez
  • Tutilevi
    #9330
    akkor én most hozzászólásban rögzíteném a véleményem:már jelentkezem is!
  • Dant0r
    #9329
    Titánnál miért lenne?
    A scout/assassinnak van egy olyan tulajdonsága, hogy "range penalty" - ami azt jelenti hogy fele akkora sebzést ad be, ha lő.
    Viszont a "no melee penalty" tulajdonsága miatt közelharcban teljeset sebez, vagyis így gyakorlatilag 2x akkorát, mint amekkorát sebezne, ha lőne:)

    Ellenben a Titánnál nincs "range penalty", vagyis a közeli lényekre (hülyén fogalmazva ahol nincs törött nyílvessző:P) teljeset sebez lövéssel, és a "no melee penalty" tulajdonsága miatt ütéssel is.
    Ha a Call Lightningra gondolsz, az valóban pazarlás, mivel a sebzése 30*darab, ami a 40-70 sebzésehez képest csíra:)
  • Kandurex
    #9328
    Még beszélek a FAQ készítőnkkel, hogy, ha elég jelentkező gyűlik, egészítse ki a FAQ -t, egy verseny részleggel :)
  • mzprox
    #9327
    Ajánlanám a hamachi-t. Mi azon keresztűl játszunk haverral és jól megy.
  • Tutilevi
    #9326
    de ugye sylvan vár bannolva?:D
  • Tutilevi
    #9325
    jól hangzik
  • bloodrayne2
    #9324
    A Magyarositott játékra fel lehet rakni a 1.1-es patchet?
  • Kandurex
    #9323
    Ez így van a Titánnál is :( Sajna az első multi meccsemet buktam miatta, vidáman lődözgettem a light -got, ...:(...csodálkoztam is, hogy a 8. lény ennyire gyenge, aztán megtapostam vele pár angyalka bugyiját
  • Kandurex
    #9322
    Megdumáljuk!

    Egyúttal mit szólnátok hozzá, ha rendeznénk, itt a fórum olvasok keretei között egy kis versenyt. Lebonyolításában hasonló lenne a foci VB -hez, azaz csoport mérkőzések, kieséses rendszer. Azért se lenne hosszú ugye, mert 2 vesztett meccs után by, by! A nyertes az elismerésen kívül nem kap semmit :)

    /napi szinten folyna, a bannerba raknánk ki az aznapi eredményeket/
  • Dant0r
    #9321
    Assassinnal, ha közel jött az ellenfél, érdemesebb ctrl+click-el támadni, mert kb. 2x akkorát sebez, mintha közeli célpontra lőne:)
  • mzprox
    #9320
    az inferno egységek mind gyengék a szintjükhöz képest, leszámítva asuccubust
  • mzprox
    #9319
    A destruction magic kombinálva az empowered spellel, a warlock luckkal, és az elemental chainnel nagyon brutális tud lenni (persze nem 1000 archangyal vs 1000 fekete sárkány esetén, hanem amíg csak néhány tucat van mindkét oldalon.

    az assassin kb olyan erős mint egy második szintű egység
    a blood fury inkább shooter kategória szintén, ami ráadásul nagyon sokat sebez. Jó kombó a grim rider-rel!!
    a minotaur csak nagyot üt
    a grim ridernek nagyon jó tulajdonsága a lizard bite (és hp-ja, sebbessége nagyon jó)
    a hidra a kedvencem: böszme nagy hp, regenerál: más szóval életben marad addig, amig a warlock lesöpri az ellenfelet...
    a shadowwitch nem túl erős, de legalább shooter.
    a fekete sárkány pedig a legerősebb egység.

    mikor hol? :-)
  • Kandurex
    #9318
    Hasonlítsuk az infernoval:

    Shooter: Mistress Sucbuss -----> chain fire lövés
    Caster: Pitlord -----> Meteor shower
    Terület támadás: Helldog --------> 3 fej, nagyon gyors
    20% -al olcsóbb egységek és város
    Gating!
  • mzprox
    #9317
    sajnos nincs neki olyan :(
  • Kandurex
    #9316
    beztos, nekem csak a destrukt magic jött le, iszonyat drága egységek, a lassúsága miatt a hydra és a minotaur, gyk. hasznavehetetlen, a shooter egység ami használható 7. szintű, gyk. sose lesz tömeg pusztító, az épületek is drágák, várok szeretettel VS. bárkit, hogy bemutassa az ellenkezőjét

    szerk:

    ps: ryder ami tényleg jó egység, bár az is két kockát emészt fel :( (shadow luvnyáknak meg nincs védelme, egy kisebb érintéstől fekszenek!
  • dr Kotász
    #9315
    Megoldás: harc közbeni varázspont-visszanyerő ability-t kell felvenni.
  • mzprox
    #9314
    Talán már írtam, hogy nekem is a dungeon a kedvencem. :)
    egy rémálmom van csak, ha velük játszok: az, hogy ha az ellenfelem hoz magával néhány hordányi impet/familiart onnantól a warlocknak annyi... egyelőre nem találtam ellenszert. (megoldás: még azelőtt el kell intézni az ellenfelt, hogy sok imphez jutna :) )
  • Nenrandil
    #9313
    egyet értek.
  • Acidlich
    #9312
    hmm..csak csodalkozom itt h fikazod a dungeont, pedig az a legjobb var
    es h lassuak lennenek? heh azt azert ketlem...ott a blood fury,grim raider, dragon...nincs jo caster shooter? akkor a shadow witch az mi?:) tele van tokjo spellekkel es jo nagyot is lehet vele loni. ez egy qrvajo var
    na es persze a dungeon kampany volt a leghangulatosabb az osszes kozul, nem csak sztem, ezt mar tobben is irtak itt
  • Acidlich
    #9311
    a torpe tarnak es a pegazus erdo kozott feluton
  • VodevilX
    #9310
    megoldható az 1.1es magyar patchel frissülő szövegek elérhetővé tétele > p0-texts.pak < ?
  • dr Kotász
    #9309
    Na és a grim raider lizard bite-ja is durva...
  • gomba001
    #9308
    Hol lehet a sylvan várban elementálokat és főnixet venni???
  • pinehead
    #9307
    valaki dobjon egy mentést a démon hadjárat 4. pályájáról...elszállt mindenem áramszünet miatt.köszönöm.
  • Tatyla
    #9306
    meglett...
  • Tatyla
    #9305
    a csapda cimü pályán vagyok,valaki megmondaná hol vannak alaron seregei és a lebegö csizma?
  • Lacee
    #9304
    no igen, 3 egység ami bármikor átrohan a pályán azért nem olyan rossz.
  • Cuchulainn
    #9303
    Nem igaz, a titán drágább. Amúgy nem rosszak azok a lények, pl az assasinok nagyon kellemetlen meglepetést tudnak okozni az ellenséges shootereknek, és szvsz a shadow witchek sem rosszak. Arról nem is szólva, ha berontol a nagy ellenséges had közepébe a hidráddal...
    Ja igen és a gyíklovagok is tudnak szerezni pár kellemetlen percet, ha az elején átronthatnak a pályán...
  • Kandurex
    #9302
    Hmm... mai nap sokat toltam a Dungeon -nal... kicsit talán túlzottan épít a vár az empowered destruction magic -re, túl drágák a lények, nincs jó caster / shooter... böhöm nagyok, lassúak, szal egyértelmű, hogy használhatóságuk csak is támogatásban merül ki, hogy míg a hero bőszen varázsol, ők tartják a széles hátukat , jó persze vannak gyors lények is (shadow és dragon), de hát ugye az előbbi nagyon gyengusz, az utóbbi a legdrágább lény.

    És mi van, ha nincs destrukt? Fexik a dungeon? :(
  • deathstarh
    #9301
    TE VAGY A KIRÁLY ICETOM !!!


  • Magic Boy
    #9300
    Igazából itt az egyetlen biztos tipp, hogy legyél ügyes.
    Mindenképpen érdemes azt csinálni, hogy az infernovárat hagyod, és a déli elf várat fejleszted.
    Foglald el a másik két várat, ha épp távol van tõlük az erõs elf hiró.
    Fontos, hogy igazából õ nem rád bukik, hanem a bányákra. Használd ezt ki
    Öld várból, az is nagy elõny.
  • Cuchulainn
    #9299
    Nem segítünk, mert szemetek vagyunk. Nagyon. Olyannyira, hogy még F.A.Q.-t sem készített senki a fórumhoz. Tudod, az egy olyan izé, ahol a gyakran feltett kérdéseket mnegválaszolva megtalálod. Na itt olyan nincs. Egyáltalán nincs. Különösen nem a banner alatt, nagy sárga betükkel kiírva. Szóval sajnos le kell törölnöd a játékot. Így jártál...
  • kavaro
    #9298
    Sziasztok.

    A 2 (inferno) kampány 3 pályája, mikor az elfek ellen megyünk, azt hogy kell megcsinálni, mert egyfolytában csak rohamoznak le, és a 2-3 támadást már nem tudom visszaverni.
    Mi a trükk???
    légyszi segitsetek.
    Kössz
  • IceTom
    #9297
    mert tele van animácóval és amelyik gép nem bírja ott általában szaggatni kezd:D
  • Tatyla
    #9296
    ha madártávlatba viszem a kamerát néha irtózatosan beszaggat ez miért van?